Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość enamorada330
Jestem w 23 dc wiem wszystko to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enamorada330
A @ powinien byc okolo 6 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enamorada to jesteś w tym samym dc co ja :) jak pocztalas wyżej bylam dziś u gina. u siebie nie widze objawow jakotakich tylko cmi mi podbrzusze i bola piersi ale rownie dobrze może to być na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
No Aga super nowinka i dopiero po majowce wyjedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enamorada330
Agnieszka ja właśnie się zastanawiam czy to nie na @ale te jajniki mi spkoju nie daja do gin na razie nie pójdę bo jestem za granicą poczekam co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord==> przeczytałam to zaraz po wyjściu ze szpitala. Poczekam do @ i zaczynamy od nowa. Jejku bardzo cieszę się z twojej " fasolki". Życzę ci dużo zdrowia i spokoju i oby los niczym nie zakłócił waszego szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoxKanka - niech moja ciąża doda CI otuchy :) Po poronieniu miałam już takie myśli, że nigdy nie będę mamą... ale będę :) * Dziewczyny im więcej czytam o tych plamieniach w ciąży tym bardziej się uspokajam. MNÓSTWO kobiet plami w ciąży. Także luzik pełny :) Jutro odstawiam cyclonamine. DUphaston wezmę jeszcze rano i zobaczymy co się stanie. A jak plaienie się nasili to pójdę do lekarza na NFZ, niech działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord masz racje, niczym sie nie przejmuj, tym bardziej ze lekarz poza duphastonem ktory masz w domu nic bardzo nie przepisze, bo to podobno najlepszy lek na rózne przypadlosci wtym na podtrzymanie ciazy a reszta to nautra i siła fasolki... wiec mysl pozytywnie i dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywnie patrzę w przyszłość.... u mnie też raczej bedzie krótszy cykl czuję jak @ zbliża sie wielkimi krokami. Jeśli przyjdzie jutro wróci po prostu na swój stary tor. Szczerze bardzo by mi to odpowiadało.... łatwiej sie będzie doliczyć, przynajmniej mniej więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Iczozord widzisz nie masz sie czym stresowac masz teraz odpoczywa i myslec pozytywnie! :* ja dzisiakmam 5dc a temp moja wynosi 36,7 czyli spadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam zielone swiatlo od endo na staranka:-) musze tylko poprawic poziom witaminy D. Oby teraz juz wszystko bylo bez zbednych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Widzisz Madzia jest coraz lepiej! :) dzialajcie dzialajcie !:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! A ja wczoraj kupiłam test, żeby go dziś z porannego siku wykonać, ale będzie musiał poczekać miesiąc, bo cioteczka przyjechała z samego rańca :-/ Czułam to w kościach wczoraj jak warczałam cały dzień na mojego M i jak wcinałam dużą czekoladę :p Eh, jest rozczarowanie, ale zbieram siły i od tego miesiąca zaczynam mierzyć temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja po wczorajszej wizycie tez sie trochę podlamalam. Ale mam jednak jakas nadzieje na ten cykl zobaczymy. A wam dziewczynki życzę owocnych statan:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
iczozord- życzę samych przepiękności i gratuluję z całego serca! :* (nie doczytałam wczoraj dokładnie Twojego postu na temat wiadomy) magda88- trzymam kciuki mocno !! :* enamorada330- ja czuję się podobnie od kilku dni. . i mój @ ma wystąpić podobnie do Twojego :) nawet nie wiem jak to nazwać, ale ból podbrzusza znowu występuje, kłucie i ból na przemian.. i mam metaliczny posmak w ustach.. jednak wydaje mi się, że jest on efektem zażywania kwasu foliowego, którego biorę prawie od momentu odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. szkoda, że tak długo trzeba czekać ze zrobieniem testu :) wczoraj przespałam całe popołudnie, w ogóle jestem ostatnio jakaś taka bardzo senna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
magdaa88 - w takim razie do roboty !! :) za Ciebie również mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno metaliczny posmak w ustach może towarzyszyć wczesnej ciąży choć oczywiście nie jest to objaw 100%. Kwas foliowy na to raczej nie wpływa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
iczozord , w takim razie nie wiedziałam o tym. pamiętam, że kiedyś jak czytałam jakąś broszurkę na temat kwasu foliowego to wydaje mi się, że była tam wzmianka o metalicznym posmaku w ustach :) ale może coś pomieszałam.. codziennie piję wodę mineralną niegazowaną i już nawet ona ma dla mnie jakiś dziwny smak :D jakby ktoś wrzucił do butelki zardzewiałą śrubkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
No iczozord ma racje kwas foliowy nie powinien robic metalicznego posmaku ... Nou mnie temp spadla dziwne dziwne wczoraj wieczorem nic nie leciali a dzisiaj brazowe plamienie czyli to normalny okres byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Kasia1
Magda to super, działajcie :) kurde dziewczyny jestem po tym "okresie" a temp cały czas mam pod pachą mierzone 36.9 :/ i szyjke bardzo wysoko i tak jakby spuchnięte w środku :/ powiedzcie mi czy jakbym poroniła to jest taka możliwość że na tak wczesnym etapie mogło sie dobrze nie wyczyścić i dalej mam takie objawy jakby ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Kasia1
Dzięki Agnieszka. Właśnie zrobiłam test bo sobie przypomnialam ze mam jeszcze jeden i negatyw :( ale czego sie moglam spodziewać :( głupia jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczyny:-) Blondyneczka dzis mam 14dc, a wczoraj z mezem troszke poszalelismy, ale w tym cyklu na nic sie nie nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Ty w ogóle nie patrz na to jak na poronienie tylko jak na normalny okres. Nie zadręczaj się! Temp pod pachą raczej jest niemiarodajna poza tym możesz mieć ogólnie podwyższone temperatury. Zacznij mierzyć codziennie rano w ustach przed wstaniem (najlepiej o tej samej porze). To da CI jakąś rzetelną informację. Idź na zakupy, zjedz coś dobrego i skup się na kolejnych staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no a co Cię powinno zaniepokoić - bóle brzucha, plamienie nieustępujące - wtedy trzeba iść do lekarza. Jeśli tego nie będzie to nie ma powodu do zmartwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Kasia1
Właśnie iczozord tak muszę zrobić, muszę się zebrać do kupy i przestać myśleć. Nie pokoi mnie to że właśnie troche mnie pobolewa brzuch i plecy z tyłu ale za tydzień idę do doktora i mu wszystko opowiem :) jesteście wspaniałe, dziękuję Wam wszystkim że tutaj jesteście bo przynajmniej człowiek nie świruje tak bardzo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×