Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość little_bit
w takim razie zobaczymy co będzie dalej :) oby się udało! :) jestem tylko ciekawa,czy objawy mogą występować tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) jak milo się was czyta, od wczoraj mialam super lekture :). Iczozord - gratulacje kochana! Tak się ciesze że Ci się udalo :* little_bit- calkiem obiecujacy ten twój podbarwiony sluz na zolto, ja też taki mialam a potem II kreseczki ;). Agnieszka - cos mi się wydaje że zostaniesz mama :P. Magda- wyniki naprawdę super, także teraz tylko się starac ;). Wszystkim wam mozno kibicuje bo wiem jakbys Cie już chcialy zobaczyc te dwie krechy !! :* Ja już koncze 14 tydzien ;) tak szybko to leci :) na samopoczucie nie mam co narzekac bo czuje się naprawdę dobrze, meczyly mnie tylko mdlosci gdzies do 10 tygodnia, teraz tylko szybciej się mecze :) brzuszka już troszke dostalam, ale najbardziej to chyba piersi bo z mojego rozmiaru B zrobily się już DD!! Szok :O w czwartek bylam na usg;) malenstwo strasznie się wiercilo, wszystko jest ok, rozwija się prawidlowo;) przez chwilke nawet rozlozylo paluszki ;) cos wspanialego, i sam moment patrzenia, sluchania bicia serduszka ;) ma już cale 6cm i wstepnie lekarz powiedzial że chyba dziewczynka :) ja tak czuje że dziewczynka, za trzy tygodnie zobaczymy czy się potwierdzi :). Sciskam i caluje was wszystkie!! :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
To wyzej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
Marika,tyle ciepłych słów od Ciebie,że aż mimowolnie się uśmiecham:) zobaczymy co to będzie :) Blondyneczko, pewna na sto procent nie jestem, bo po odstawieniu tabletek wszystko mi się pozmieniało, myślę że 3 lub 4 dni temu.. to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika!!! Oh!!! Super :))) Masz jakieś zdjęcia??? CHętnie zobaczymy Twojego bobaska :D A czy mogłabyś mi napisać conieco o brzusznych odczuciach ciążowych? Martwi mnie każde kłócie i mi różne głupoty przychodzą do głowy. Możesz też napisać jaki masz śluz? Ja mam teraz taki na współ rozciągliwy :/ Wcale nie taki niepłodny. Za to plamienie ustało a nie wzięłam już dziś żadnej tabletki :) To było cyba plamienie pseudookresowe :) Szyjka rozpulchniona ale twarda i zamknięta. Od jutra przestaję ją badać aby jej nie drażnić :P * Ciekawe co u monisoni? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
no i oczywiście gratuluję Kochana !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litte bit skoro to dopiero 3-4dni po owulacji to organizm jeszcze nawet nie wie ze jest w ciazy, oczywiscie nitka krwi mogla swiadczyc o implanmtacji, ale jest naprawde za wczesnie na jakiekolwiek objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Iczozord na ostatniej wizycie gin zrobil aż 7 zdjec bo po tych moich przejsciach z tokso trzeba było dokladnie sprawdzic czy dzidzia się prawidlowo rozwija, usg trwalo ponad 40 minut bo malenstwo strasznie rozrabialo i co chcial lekarz cyknac zdjecie pokazywalo du*cie :) ale wszystko jest ok, sa dwie nozki dwie raczki piekny kregoslupik, oczodoly i rzuchwa ;) także super;) a co do odczuc to tak: na samym poczatku czulam tylko takie lekkie pokluwania w jajnikach i takie ciagniecie w dol w okolicy macicy, teraz czuje to wszystko jeszcze bardziej wyraznie bo macica się powieksza także jak czasem mnie zakluje w dole brzucha to aż się nie mogę ruszyc.. Czuje też takie bulgotanie tam nisko nie wiem od czego to ale się nie zastanawiam nie czytam bo jak jest wszystko ok to po co sobie glowe zaprzatac ;) brzuszek mam już troszke bo chudziutka jestem to nie ma się gdzie schowac, ale w miesiac z wyjsciowej wagi 54kg wzroslo na 55,70 :O sluz też na poczatku zaraz po terminie @ mialam taki jakby plodny a teraz jest bialy i gesty, a jest go tyle że jak nie zaloze wkladki to czuje mokre spodnie zaraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika to bulgotanie to podobno ruchy dziecka są :) Ja czuję pokłówanie w jajnikach (głównie w prawy, i cośtam na brzuchu ale rzadziej. Wczoraj jak się schylałam to czułam jakby ucisk w lewym jajniku, jakbym tam miała taką kulkę. Miałaś może coś podobnego? Z tym śluzem mnie uspokoiłaś! * Eh fantastycznie, że Twoja mała dobrze się rozwija! Masz już jakiś pomysł na imię? Kiedy szczęśliwe rozwiązanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little bit - te wszystkie Twoje objawy to może być ciąża ale może też nie być. To naprawdę trudno powiedzieć, taki niestety dramat naszego forum, opieramy się tylko na gdybaniu :P Ale nitka śluzu - obiecująca choć przyczyn może być wiele - krwawienie z szyjki, jakaś stara krew z macicy, jakieś naczynko pękło... ale może też być implantacja. Mi żyłki na piersiach stały się widoczne dopiero teraz - 30dc (19 dni po owulacji). Piersi mam powiększone ale to w sumie zależy od pory dnia.. :p Czasem są mega nabrzmiałe a czasem takie zwykłe - jedynie w dotyku lekko pełnejsze. A mam koleżankę, której w ciąży piersi nie drgnęły ani o milimetr. Także jak widzisz niema reguły. Musisz czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia - super, pij ziółka :D Płaską łyżeczkę zalewasz gorącą wodą i po 15-20 min wypijasz przed snem lub wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
jedynym wyjściem dla mnie jest nie myśleć o tym i tyle.przestanę się nakręcać i zobaczymy czy w okolicach 9 maja czy @ nadejdzie czy też nie.. dam znać jak się to wszytsko wyjaśni:) bardzo dziekuję wszystkim Wam za pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika to cudownie slyszec dobre wiadomosci:-) dbaj o siebie i czasami nas odwiedzaj:-) A u mnie pojawil sie sluz przypominajacy kurze bialko:-) Iczozord popatrz jakie te ziolka maja moc, ledwo kupilas a juz sie udalo;-) kto wie moze tez sie na nie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika bardzo sie ciesze ze wszystko sie dobrze uklada.Malutka niech rośnie mądra i zdrowa! Hehe faktycznie Magda cos w tym jest! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, może :D * Śluz jak kurze białko - węszę intensywne starania :> * Ja miałam dziś metaliczny posmak w ustach - bardzo! Nie wierzyłam do końca w to, że coś takiego się pojawia ale jednak to prawda :p Uczucie trochę jakbym się opiła krwią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiek
Witajcie kochane:) mogę dołączyć? Mam już 9 letniego synka, teraz staramy się o rodzeństwo (mam 29lat). Końcem roku odstawiłam pigułki. Cykle mam 26 dniowe, w 11 i 12 dc były przytulanki. W tym cyklu nie czułam bóli owu (a zazwyczaj takie czuje) ale zazwyczaj zaraz po owu bolą mnie piersi i tak też jest w tym cyklu (stąd wiem, że owu nastąpiła). Zazwyczaj miałam książkowy śluz płodny, w tym miesiącu go zabrakło.Wczoraj (18dc) na bieliźnie pojawiło się sporo śluzu o konsystencji i kolorze kremu oraz bolało mnie podbrzusze jak na okres (pojawił się także delikatny ból jajników). Nie mierzę temp, ale dziś rano wynosiła 37,1 (moja podstawowa to 36,6). Co myślicie? ;) Iczozord gratulacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka ja tam się z tym artykułem nie do końca zgadzam... Mam koleżankę, która 5 razy była w ciąży i za każdym razem wiedziała o tym od razu, już w 3cim tygodniu - często sikała, piersi obolałe, odrzucenie od papierosów i alkoholu. Niby organizm nie wie ale jednak wie. Czasami faktycznie, pewne objawy mogą być mylące, jednak wiele kobiet jest wrażliwych na hormony i szybciej niż inne będą odczuwały pewne symptomy :) A są też takie kobiety, które prócz powiększającego się brzucha mają 0 objawów przez całą ciążę - i bądź tu człowieku mądrym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Witam dziewczyny;) czytam Was od dawna i też postanowilam napisac;) to nasz drugi cykl staran jestem w 25 dc, cykle mam srednio 28 dniowe, czekam ze zniecierpliwieniem do soboty. Przytulanki byly przed i po owulce. Akurat dzien przed jak u Ciebie Iczozord;) w sumie to nie mialam zadnych wiekszych objawow. Dawaly o sobie znac jajniki i czulam takie ciagniecie w macicy,czesciej robie siusiu a od 3 dni mam bardzo nabrzmiale i bolace piersi. Ale nie chce sie juz nastawiac bo oczywiscie w tamtym cyklu mialam wsxystkie objawy ciazowe a @ cholerna przyszla. Trzymam za nas wszystkich kciuki a Tobie Iczozord wielkie gratulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze mamy nowe osoby:) # tasiek witaj :) temp u Ciebie ładna, śluz tez sie zgadza, wiec duzaaa szansa na 2kreseczki:) # natka witaj:) to jeszcze 3 dni i testujesz:) # magda, działajcie!!!! :P # iczozord to dobrze ze pojawiają sie u Ciebie coraz to inne objawy ciązy :) super, znaczy ze wszystko sie dobrze rozwija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiek, Natka witajcie:-) nie pozostaje Wam nic innego jak czekac do dnia @ i wtedy ewentualnie zatestowac. Nie jedna z nas juz sie nastawiala ze sie udalo i szukala objawow:-) szkoda rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Oby się udało :) A nawet jak nie, to na pewno spędzicie tu miło czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Iczozord też tak czytalam że to ruchy dziecka i na poczatku się takie bulgotanie czuje ale nie jestem pewna czy to to bo ja dopiero dziś 14 tydzien koncze.. Z tym klociem mialam identycznie w sumie to mam do teraz, sa takie momenty jak chcę szybciej wstac, podniesc się z lozka albo schylic to takie klocie mnie lapie wlasnie w prawym jajniku. Zaczelam brac magnez od wczoraj wiec zobaczymy czy mi troszke to poluzuje.. Jednoglosnie po przeczytaniu calej ksiegi imion stwierdzilismy że bedzie Liliana ;) byly też na poczatku spekulacje co do Emilii ale jednak Liliana :). Kazda z nas jest inna i w inny sposob odbiera sygnaly dawane przez nasz organizm, jedna o ciazy moze się dowiedziec dopiero kilka tygodni po terminie @ jeśli oczywiscie nie robila testu bo np. ma aktywny tryb zycia, mnostwo pracy i obowiazkow i po prostu mysli że przez stres nie ma @. A inne odrazu czuja że cos tam się dzieje w ich brzuszkach. Pamietacie jak ja pisalam że pierwszy test wyszedl negatywny a jednak czulam że się udalo i jestem w ciazy. No i jestem ;) nie ma na to reguly. Moja ciocia starala się bardzo dlugo o dziecko bo prawie 10 lat, po czym stwierdzili z mezem że chyba im nie pisane i starali się o adopcje, dlugo to trwalo ale gdy już papiery zostaly podpisane i zabrali malutka z domu dziecka okazalo się że ciocia jest w ciazy!! Okres miala przez pierwsze cztery miesiace, dopiero jak nastepnego nie dostala zaniepokoilo ja że moze już przekwita a tu taki szok jak do lekarza poszla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam ten artykuł i na mnie podziałał jak kubeł zimnej wody... duzo prawdy w tym jest, wczesne objawy ciązy są identyczne jak te przed @, trzeba sie uspokoic... wiadomo ze są wyjątki ale on samego sugerowania sie nimi mozna zwariowac... jak zaczne świrowac to przeczytam ten artykul jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny nasze grono sie zwiększa widze :-) NAtka jestem w tym samym dc co ty czekam do weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Oby ten maj okazal sie dla nas laskawy i zobaczymy dwie kreseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×