Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Ifka84 u mnie dzisiaj 21 dc. Z tym,że moje są baaardzo nieregularne,ostatnie 3 były takie :42 dni,28 dni,34 dni...zakładam,że teraz będzie 28;p koniec przypada na niedziele/poniedziałek za tydzień...zobaczymy co wtedy.A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) U mnie plamienia nadal brak także spokój :) BEATRICE - te Twoje "skoki" temperatury to ni skoki tylko normalne wahania zależne chociażby od ilości snu :) Jeśli zauważysz u siebie 17sty dzień wyższej temperatury (niektórzy mówią o 18stym) to z 99% możesz uznać, że jesteś w ciąży. Prawidłowa faza lutealna czyli ta, od owulacji do okresu trwa u kobiet na całym świecie max 16 dni :) BLONDYNECZKA - każda z nas sobie musi czasem popłakać, to pomaga i nie ma co się wzbraniać. Wiesz już czy Twój mężczyzna będzie na czas? Beatrice ma dużo racji, czasem sie okazuje, że to, co w danej chwili jest dla nas niewygodne okazuje się konieczne do przyszłego szczęścia. Ale czasem t po prostu hormony albo zła aura pogodowa :) JUSTYNECZKA - dziękuję :) My się staramy od stycznia - w tym czasie byłam już 2 razy w ciąży (teraz jest trzeci) choć nie mamy pewności czy drugi raz t była ciąża bo lekarz wykrył u mnie na jajniku 5cm torbiel. Było podejrzenie nowotworu ale wszystko się dobrze skończyło choć naprawdę było nieciekawie. CO do Twoich cykli to po tabletkach to normalne. Mierz temperaturę sobie codziennie rano pod językiem, przed wstaniem i o podobnej porze - to da CI informację, czy w ogóle masz owulację. Po tabletkach często bardzo długo nie ma się prawdziwego okresu, bo czasem nie występuje owulacja i wtedy krwawienie nie jest tak naprawdę prawdziwą miesiączką. Mierzenie temp. da CI wiedzę na ten temat. Służę radą dot. interpretacji zapisków :) MAŁAMMI - moja bratowa urodziła pierwsze dziecko w wieku 35 lat :) Już była pogodzona z tym, że dzieci nie będzie mieć i wtedy się udało. Mój bratanek jest zdrowy i bardzo dorodny :D Wiek to ważny czynnik ale nie jesteś aż taka "stara" :) BALETKA - powodzenia! Wróć do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka u mnie dzisiaj 23 dc, cykle mam dość regularne ostatnio kształtują sie w okolicy 30 dni. Więc oczekuję @ w okolicy 06.10 zobaczymy. Bóle podbrzusza nadal sie utrzymują oraz bóle piersi:) pożyjemy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Hej dziewczyny ja nie wytrzymałam i w weekend zrobiłam test. Wyszła jasna druga kreska :) Jutro pierwszy dzień spodziewanej miesiączki, trzymajcie kciuki żeby nic się nie pojawiło :) całuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord to już trochę przeszłaś...oby tym razem wszystko przebiegło pomyślnie,a kiedy masz jakąś wizyte u gin.? Ifka84,to mamy całkiem podobnie...ja też czekam do następnego poniedziałku,będzie po 28 dniach...w sumie to nie wiem czy mam na co czekać...żadnych objawów nie obserwuje...no ale z drugiej strony wcale nie muszą już wystąpić.Też pożyjemy zobaczymy. GjeBe wszystko wskazuje na to,że się udało,jutro się potwierdzi,jak tak to gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Justyneczka głeboko w to wierzę ;) mowa ciała podpowiada mi że jest inaczej niż zawsze i ,że coś się dzieje. Serducho bardzo chce a umysł ma pełno obaw po ostatniej stracie dzidziusia. Ale wierzę, że będzie i skończy się dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GjeBe Gratuluje !! :) Iczozord jeszcze nie wiem czy moj M będzie czy nie :/ a te łzy tez byly spowodowane tym że mialam okres a wtedy reaguje duzo mocniej na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
A ja muszę czekać jeszcze dwa dni...Mam nadzieje ,ze miesiaczka sie nie pojawi:-/ Poki co wlasnie dzis wypada nasza druga rocznica slubu wiec moze uda mi sie jakos odstresowac,i zrelaksowac swietujac z mezem . Swoja droga gdyby sieokazalo ze jednak nosze pod seruszkiem nasza mala Fasolinke tobylby najcudowniejszy prezent jaki moglibysmy sobie podarowac nawzajem:) Malami83 a Ty kochana jak dajesz sobie rade z tym czekaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotałek
Hej dziewczyny jestem Nowa i mam nadzieję ze jakoś mi pomożecie. . Owulacje miałam w dniach 18.09-25.09 kochałam się z moim partnerem 15przed owulacja a także 20-21 i dzień po owulacji 26 myślicie że mogło się udac? 2dni po owulacji miałam na wkladce 3 niewielkie kropy krwi .. ogólnie czuje się dobrze jedynie co mi doskwiera to dziwne ciagniecie lewego jajnika od kilku dni ale nie ciągłego, powiększenie piersi bardziej mi widać żyły i ból sutkow jak dotknie. . Co do śluzu jako takiego nie mam lejacego się tonami zdarzy się raz po raz biały kremowy ..Ale różnie piszą na forach. I nie mam problemów z zasypianiem: ) testowałam dziś rano ale test negatywny , miesiaczke powinnam dostać 7.10 .. a jak wasza pochwa w srodku? Jaka powinna byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Eweilnakotałek generalnie wiekszosc opisanych przez Ciebie objawow jak nic wskazuje na ciaze.. No i do tego to wspolzycie w czasie dni plodnych Jednak mysle ze testowanie na 7 dni przed miesiaczka to troszke za wczesnie. Poczekaj do dnia spodziewanej miesiaczki.Wowczas test bedzie najbardziej wiarygodny:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaa
hej dziewczyny... mam pytanie jestem w 19 dnia cyklu od 17 dnia mam lekkie plamienie na poczatku byly to ledie widoczne niteczki krwi na papierze ze sluzem... pozniej lekkie brudzenia na wkladce kolory jasno czerwonego... owulacje mialam ok 12 dnia cyklu co o tym myslicie czy to moze byc zagniezdzenie zarodka? innych odjawow nie mam,,, troche sie nie pokojena test za wczesnie pozdrawiam serdecznie ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie było żadnych objawów. Jedynie delikatny spadek temperatury, po czym ponownie poszła w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Iczozord kochana! Gratulacje!!! Dopiero teraz się doczytałam,że Ty jesteś zainfekowana. ;) przytulam i ślę fluidy spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny mam dla was pytanie moze ktoras z Was tak miala... mam od 17 dnia cyklu plamieniasluz z krwia... czy to moze byc implantacja? staramy sie i dzidzie... owulacja byla ok 12 dnia cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małami83
Beatrice u mnie lekkie przeziębienie, wzięłam dziś wolne i cały dzień spędziłam w łóżku. Ale przyznam szczerze, że im bliżej terminu @ tymmniejsza mam nadzieję, bo nic nie czuje oprócz piersi...Wiem, że nie każda odczuwa objawy zwłaszcza w pierwszych dniach:-P Być może po prostu mam spadek formy i optymizmu.Gratulacje z okazji rocznicy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tymi objawami nie ma co się przejmować bo jestem tego dowodem. Ja objawów ciąży nie miałam wcale. Jedynie po 12 tyg zaczęło mnie lekko mdlic a po 14 piersi boleć. Wcześniej nic oprocz delikatnego bólu w pachwinach przy np. energicznym wstawaniu. Teraz już jedynie objawem jej odstajacy brzuszek i delikatne kopniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi 33
Mam pytanie, nie wiem co jest grane @ powinna dostać 22 września i w nocy z 22 na 23 poczułam dosyć silny ból brzucha wystąpiło krwawienie takie jak okres trwało tylko 23, a 24 i25 plamienia takie jasnoróżowe. betę robiłam 24 września wyszła< 1,2. Od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze jak na okres. Nic już nie rozumiem. Proszę poradźcie co mam zrobić bo ja już chyba zwarjuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro beta wyszła po terminie miesiączki taka niska to chyba nic z tego nie będzie...tak mi się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi 33 teoretycznie jesli to by bylo plamienie implatacyjne to beta mogla nie wyjsc ale wydaje mi sie ze po prostu to byla @. Jesli niepokoją cie te bole to zrob sikanca teraz juz by cos pokazal. Mnoe czasem tez cos pobolewalo jak na @ a jednak w ciazy nie jestem. Na twoim miejscu poczekalabym jeszcze z 5 dni i poszla do lekarza jesli ból by się utrzymywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie chyba nici z moich objawów. Wczoraj ból piersi się jeszcze bardziej nasilił są dosłownie jak 2 kamienie, ale sutki raczej w normie są troche wrażliwe ale bez przesady:/. Bol brzucha nadal pozostaje hmmmm zdaje się ze to oznaki nadchodzącej @. Szkoda tylko, że daje o sobie znaki juz zaraz po owulacji:/ u mnie 24 dc. Justyneczka jak tam u Ciebie?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscJustyneczka
Ifka84 u mnie dzisiaj 23 dc. Ale wczoraj mialam jakiś różowawy śluz...delikatnie czuję piersi,mogę sobie wkręcać albo już przygotowuję się do miesiączki...z resztą wszystkie znaki na "twarzy " na to wskazują ;).Kobietko jeszcze nie prorokuj,w sumie dopóki nie przyjdzie okres to jakaś tam iskierka nadzieji sie tli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Iczozord no tak się cieszę kochana bo napędziłaś nam tu stracha!! Teraz musi być wszystko dobrze, czuje to!! Moj synuś tak wczoraj wieczorem wariowal, aż brzuch sie poruszal;) łobuzuje juz slodko;) pozdrawiamy gorąco wszystkie starające i wszystkie mamusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Justyneczka za słowa otuchy:) Pewnie gdzies tam w głebi jest malutka iskierka która cały czas sie tli. Negatywnie sie nastawiam dlatego, że pojawił sie ten cholerny ból w krzyzu, a jak je mam tzn ze okres bedzie:/ tylko, ze te wszytskie objawy za wczesnie!!! Chodze po innych forach i czytam, że chyba nie ma co sie nastawiać i trzeba sie zająć czymś innym zeby zapomniec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
aaa ja dizś powinnam dostać @ ( o ile cykle po poronieniu mi się nie pokićkały ale wydaje mi się, że powinno być po staremu) zobaczymy... nie testuje póki co bo nie chcę tracić nadziei jak nei daj Boże nie pojawi się ta druga krecha a póki co ciągle mam test z tą jedna jasną i tak niech zostanie ;) Jeśli do piątku nic się nie pojawi tozatestuję (bo jednak mimo moich obserwacji coś tam mogło się zmienić i te cykl emogły się wydłużyć - dodam, że dotychczas zawsze miałam 25 dni więc daję sobie 3 dni zapasu do tych "ustawowych" 28:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Ifka - spokojnie. ja w 2 ciąży nie miałam nawet pół objawu ciąży... w 8 tygodniu pojawiły mi się mdłości. W terminie przed miesiączką czułam się jak zawsze w te dni... nei ma więc reguły:) bądź spokojna i przede wszystkim nie spinaj się ;) (sobie samej tez powinnam to powtarzać...) ale wiem, że to ciągle zajmuje Twoj emyśli.. jesteśmy na tym samym etapie ;) łatwo tak komuś mówić ale z wykonaniem gorzej :| trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×