Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Kupilam test...czulość 10 mlU wiec chyba dosyć szybki...niby wykrywa ciążę 48-72 h po zagnieżdżeniu...i teraz będzie kusił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
:-) Co to za test? U mnie bez zmian :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Nie słyszałam o takim.. daj znać jak tylko zrobisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też go pierwsze widze...poprosiłam o najczulszy i taki dostałam...już mnie na jutro kusi ale może wytrzymam do niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Dasz radę :-) ja dziś ostatni raz idę spać w niepewności, jutro beta. Życzę nam aby ten weekend był dla nas szczęśliwy. Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Ja tez trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
I nie będzie bety... kolejka taka że zrezygnowałam :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuu....i jaki plan dalej?? Ja testuje jutro,jeden dzień różnicy chyba nie zmieni stężenia aż tak bardzo,a już zaspokoje ciekawość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Plan jest taki że dziś się upije Ale najpierw będę płakać, długo. To był znak ta kolejka... mam okres :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pewno @? Przecież test ci wyszedł pozytywnie aż trudno uwierzyć. Wiem co czujesz przytulam cieplutko :-*** trzymaj się kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GjeBe...poczekaj pare dni...może jakieś krótkie plamienie...ściskam mocno !!! Ja chyba dołącze do Ciebie...piersi mnie zaczęły boleć,a to już końcówka cyklu...buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GjeBe wstrzymaj się z tym piciem bo czasem w okresie planowanej @przychodzi plamienia co wcale nie wyklucza ciąży bo jest spowodowane zawirowaniami hormonów. Jeśli miałaś cień cienia choćby drugiej kreski to wstrzymaj się z piciem i zaczekaj do końca krwawienia i wtedy zatestuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
2x bardzo jasne kreski, bardzo jasne. I tak idę do gina bo może to jakieś torbiele? Podobno też mogą wyjść na teście. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
GjeBe dziewczyny maja racje.Moze to tylko jakies plamienia, a jestes w ciazy..Kurcze chyba testy nie dalyby mylnego wyniku dwa razy pod rzad???! Trzymaj sie cieplutko i.. nie pij....Tg jeszcze nie mozesz....JA za to wyrobie dzis za Ciebie norme.....:) A coooo, jakos zrekompensuje sobie to ze kolejny miesiac staran u mnie nie przyniosl zadnego efektu... BUZKA! Ps. MalaMi83 a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gjebe a masz duze krwawienie? Blondyneczka i co twoj luby wraca? Bo jak dobrze kojarze to zaczynają ci sie te dni? Bo u mnie trwaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka, wraca wraca;) jutro bedzie w domu, a w srode mam gina bo pod koniec tyg powinny sie dni płode zaczac, tylko jest maly problem bo mam jakas ostra infekcje i biore antybiotyk, jeszcze mam tabletke na jutro i pojutrze a potem zobaczymy co dalej... martiwe sie tą infekcją :( agnieszka a Ty działaj tam:) GjeBe a te pozytywne to wyszly Ci wczesniej jak testowalas czy teraz? bo cos pisalas ze byla biala linia a czasami sa testy na ktorych uwiadacznia sie miejsce na ta druga kreske... a rozkrecil Ci sie okres czy tylko plamisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie taka sama otchłań rozpaczy jak u Ciebie Beatrice.Dziś dostałam@ a takie miałam nadzieje w tym cyklu..Eh, poleciała lezka i był okrutny ból, nie tylko brzucha.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Dziewczynki na 2 była jasna kreska. Na jednym linia. Normalny okres... pierwszy raz w życiu mi się spóźnił /nie licząc 2 ciąż/ No nic, może pomyłka, może coś się zaczynało się nie przetrwało? Nie wiem. Okres jest jakby bardziej czerwony niż kiedyś Ale ten pierwszy po poronieniu też był taki. Nie wiem już nic, nie chce myśleć. Łeb mi pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś to będzie kobietki...ja jutro z rana robie test...powiem Wam,że dziwnie bolą mnie piersi...zwykle przed jakąkolwiek miesiączką po tabsach czy bez nie miałam żadnych objawów jej nadejścia...a w pierwszej ciąży pierwsze co to właśnie był ich ból potem brak okresu...znowu się nakręcam...ściskam Was dziewczynki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Justyneczko i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak sobie domaluje to będą dwie kreski...:p Nie płacze ale jestem mocno zawiedziona... Czekam na @ i trzeba zacząć 5 cykl starań...wrrrr,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×