Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Ja tez nie doszukuje sie owulacji i tak jak GjeBe poprostu przytulamy sie co 2-3 dni w nadzieji,że trafimy.:)sama też się nie badam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
GjeBe nie załamuj się ! miałam tak samo 26 maja robiłam sikańca i co i nic jedna gruba krecha a @ brak... poszłam na betę 30 maja i co i wynik 127 :) 30 Września zaczęłam 6 miesiąc ciąży ! więc jeszcze nic straconego ! Trzymam za was kochane kciuki i wysyłam swoje ciążowe fluidy ! ;* UDA WAM SIĘ ! ;* iczozord gratuluję Ci kochana i dbaj o siebie ! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Gj**e ja za każdym razem polecałam dziewczynom tu na forum pink test. Mnie nigdy nie zawiódł a i ciąże dwa razy wykrył juz pare dni przed miesiączką. Może spróbuj :). Jeżeli ktoś mnie jeszcze pamięta na tym forum bo pisywałam tu często jakiś czas temu. Iczozord gratuluję!! :) Czytam was codziennie i czekam aż ktoras z was zajdzie w ciaze i jest to dla mnie ogromna radosc. Ja juz jestem w 18 tyg, bylam wczoraj u lekarza ale moje dziecko nie chcialo współpracowac i pokazac co ma miedzy nozkami. Musze czekac kolejny miesiac. Bardzo was pozdrawiam i trzymam za wszystkie kciuki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
maniula robiłam pink dizs rano. Wczoraj pre test. efekt ten sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
nowaOliwia, mam nadzieję ,że i u mnie tak będzie. Miałam dziśiepski poranek i pożaliłam się Wam troszkę ale nie załamuję się :) jak nei teraz to za miesiąc. Choć wiadomo, że wolę teraz.. jeśli się uda to termin będę miała w rocznicę i dzięń po moich urodzinach :) super by było mieć taaaaakkkii prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
GjeBe to przytulam Cie mocno na poprawe humoru.. W ogóle raz jeszcze dziewczyny dziekije Wam za kazde slowo otuchy...... Dzieki Wam i mojemu mezowi wiem, ze nie jestem sama i ze to moje ostatnie zachowanie to nie swirowanie tylko po prostu ogromne pragnienie posiadania melństwa i ze Wy macie tak samo...Ze co miesiac niektore z Was przezywaja podobne zawody...ehhhh... A ja dzis czuje sie jakby walc po mnie przejechal...Oczy zapuchniete od wczorajszego ryczenia,brzuch boli jak opetany i jeszcze kregoslup siada..oj daje mi w kosc ta @ Buziole dla Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Http://j.gs/4X8y tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza..,coraz mniej przy nadzieji to i nie ma co relacjonowac,,,ja czekam nie czuje zadnych objawów ale kto wie..25 dc,,,więc i na test za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza..,coraz mniej przy nadzieji to i nie ma co relacjonowac,,,ja czekam nie czuje zadnych objawów ale kto wie..25 dc,,,więc i na test za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
U mnie dalej brak@ i to mnie cieszy. Gorzej jak przyjdzie bo raz, że z ciąży nici A dwa, że cykle mi się rozregulowały:-\ Justyneczka kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GjeBe u Ciebie wciąż jest nadzieja,pójdź na bete.chyba już powinna dać odpowiedź. W poniedziałek będzie 29 dc...wtedy zrobie test jeśli wcześniej nie dostane @...bo w środe mam wizyte u ginekologa,więc jeśli nici to ją odmówie...co miesiąc przekładam... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Pójdę w sobotę na betę. Kochana trzymam kciuki mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxkanka
Witam moje miłe <3 trooooche sie nie odzywalam, co nie znaczy ze na bieżąco, nie czytałam forum :) gratuluje wszystkich 2 kreseczek. Ja swoje zobaczylam 30.08 i tak mija mi 9 tc. Po kwietniowych przeżyciach, chcialam poczekac z nowina. A wczorajnotrzymalam najpieksnieszy prezent na 25 urodziny : echo serduszka :) co do objawow wiedzialam juz tydzien po zaplodnieniu, zlapalo mnie cos na zasadzie przeziebienia ( bol miesni, oslabienie), potem doszedł ból piersi, ok 26 dc plamienie implantacyjne, odrzucilo mnien od papierosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GjeBe to ja trzymam kciuki za Ciebie oby Twoje objawy były tymi !!:)ja myśle,że u mnie będzie i tak lipa...międzys ierpniem a wrześniem schudłam 2,5 kg...niby nie wiele ale przy mojej wadze (teraz 46 bo 1 kg wrócił)to całkiem sporo...no i przeziębiłam się...patrząc na objawy roxkanki to mogłabym się z niego cieszyć no ale aż tyle szczęścia to nie mam. Roxkanka gratulacje,jak się czujesz ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
też miałam przez 2 dni coś na zasadzie przeziębienia i wielkie było moje zdziwienie gdy przeszło tak nagle! Ból mięśni, dreszcze ale bez temperatury (mówię o tempce na czole mierzonej). było to kilka dni po owulacji (tak mi się wydaje przynajmniej). Ja dalej nie mam okresu choć co chwile biegam do toalety bo mam wrażenie , że to już. A mam jaies upławy bezwonne i bez koloru. Na ogól nie miewam... nie robiłam dizs testu, mam ich dośc ;) jutro tak jak mówiłam robie betę. Ok 14 będą wyniki i napewno tu napiszę. Mam dość tej niepewności, chciałabym już wiedzieć czy to pozytyw czy nie! Miłego dniaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Justyneczka Ty chudzinko! ja to bym Cię moimi prawie 70 kg zagniotła ;P jedz więcej czekoladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxkanka
Gdyby nie mdłości , byłabym jak młody bóg. Co by było śmiesznie nie są poranne tylko wieczorno- nocne, pojawiły się ok. Połowy 6 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GjeBe głupio zabrzmi ale też jestem ciekawa Twojego stanu :P:P:P ta kobieca ciekawość ;) Zawsze byłam "szczupła" :P jak nie chuda po prostu...po ciąży nawet ważyłam mniej niż przed ;) Teraz utrzymuję się w okolicy 47,5...taka moja uroda,bo jem całkiem sporo i w nocy i kebaby,pizze itp...ciąża jedyną możliwością przytycia...ale nie całkiem lubię tą moją wage...mogłabym mieć więcej tu i tam ;) roxkanka to tylko tak dalej...kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Roxkanka u mnie mdłości zaczęły się dopiero w 12tc i potrawy 2tyg. Teraz już 17tc leci i z jedynych objawów zostal rosnący brzuszek i delikatne kopniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az miło sie czyta takie objawy u was dziewczyny. justynka ja tez czekam do poniedziałku na @ chciałabym zeby nie przyszła ale chyba przyjdzie. Ból piersi jest i brzucha tez, jajniki juz raczej nie, dzisiaj 27 dc. Musze wam powiedzieć, że po owulacji nie ciagnie mnie do sexu, nie wiem dlaczego. Ale pewnie po @ wszystko wróci do normy, bo yto aż niespotykane u mnie:) buziaki dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka84 też myśle,że dostane...kobieca intuicja...niby zawsze nadzieja jest ale jakoś nie mam jej tym razem aż tyle niż poprzednio.coa być to będzie...ale wkurza mnie właśnie to,że tak dużo wpadek,a jak się chce to nie ma,,,cóż za paradoks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie korci by już robić test...jeszcze dwa dni,,,nakręcam się sama niepotrzebnie...co do śluzu...przeźroczysty..taki ma być przed @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Justyneczka ja nie mam pojecia jaki ma byc :| cała 1 ciąże łaziłam z wkładkami bo wiecznie cos mi tam się wydzielało. 2 na początku miałam dosłownie kilka dni, później spokój. Ja zrobiłam test przed spodziewaną @ i widzisz teraz jakie są skutki ;) niby na pre teście piszą, że jeśli cykl ma conajmniej 28 dni to można już 3 dni przed, pink tez podobno wczeście dość wskazuje. Ale decyzja nalezy do Ciebie. Nie powiem NIE RÓB bo sama zrobiłam ;) Nie powiem rób, bo widzisz jak sie teraz męcze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
a ja czuję, że minuta osiem i ja będę mieć @. Czuję się dokładnie jak tuż przed..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak źle i tak nie dobrze...mam dzisiaj wizyte u ortodonty,więc będę miała dostęp do apteki w mieście(tak pisałam u siebie nie mam,,,nawet sklepu,,,:p),,,Na pewno kupie test,,,nie wiem tylko czy wytrzyma do poniedziałku nieprzetestowany...no może do niedzieli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
no mam nadzieję, że sprzedasz nam dobre wieści :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Ifka wiesz co do seksu po owualcji to podobno tak jest, że libido u kobiet spada :) czekam na wieści od Ciebie. Dziewczyny trzymam mocno kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×