Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

pełna nadziei SZYBKO na pogotowie, zrobią USG i będą monitorować to, co się dzieje!!! to nie musi oznaczac nic złego, nie denerwuj się i migiem do lekarza lub na pogotowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Zwolnilam sie z pracy juz jestem w domu. Na 14.00 mam sie wstawic do lekarza powiedzial ze trzeba mnie szybko zbadac. U mnie w miescie na pogotowiu nic nie poradza to tylko przechowalnia... leze do 14.00 i sie nie ruszam. Boje sie strasznie. Boli mnie brzuch i falami mam takie kłucia w pochwie jakby. :( ehhh Boze zeby tylko to nie było poronienie ;( przeciez 2 dni temu wszystko bylo idealnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie nie denerwuj się <3 jak znajdziesz chwilę to daj znać jak sytuacja bo szczerze martwię się teraz o Ciebie. Główka do góry, i dla uspokojenia(o ile cokolwiek Cię uspokoi) w 1 DONOSOZNEJ ciąży tez krwaweiłam. Dostałam duphaston i zakaz wstawania z łóżka. Córka ma 2 lata i 3 miesiące! w 2 ciąży NIEDONOSZONEJ nie miałam żadnych objawów na to, że coś jest nie tak. A serduszko przestało bić... plamienia, krwiawienia nie muszą oznaczać najgorszego!! Więc postaraj się uspokoić i leć sięp rzebadać :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi być dobrze, odpocznij do czasu wizyty i postaraj się nie myśleć o najgorszym. Jesteśmy z Wami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadzieji a może po prostu coś się podrażnilo po tym badaniu ginekologiczym. Lez spokojnie a szybciej się nie da niż 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Nie da sie szybciej niestety. Umowilam sie teraz do lekarza ktorego mam w piatek. Przrz tel. Bardzo mily. Powiedzial ze przyjedzie specjalnie dla mnie bo gdziestam jest. Pokazac mu ze mialam robione usg? To usg bylo u innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak weź to co masz dotyczące ciąży. Kurcze a może do inengo lekarza wczesniej. Do tego co byłaś ostatnio nei da rady...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
A moze zadzwonic do tego lekarza co mi robil usg i powiedziec co sie stalo. Nie wiem sama co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Z tym ze ten co robil mi usg przyjmuje tylko prywatnie i jest straaaaasznie drogi wiec i tak nie bede do niego chodzic. Juz chyba wole isc do tego do ktorego docelowo bede chodzic do tego co umowilam sie na 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo kochana, ja bym zapłaciła i poelciała do tego lekarza o którego byłaś. Nie wytrzymałabym do 14 CHYBA< ŻE było to chwilowe krwawienie które ustąpiło, to poczekaj do 14.00 trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelna nadzieji do lekarza szybko!kurde,ze tez trzeba czekac na wizyty ! Na pewno nie mozesz sie udac do szpitala?tam od razy by zobaczyli skad krwawienie,trzymaj sie kochana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Pełnanadzieji weź kochana nospe i nie czekaj do 14 żeby nie było za późno na pogotowiu przyjma Cię od razu i zabiorą na oddział także pakuj piżame i jedź do szpitala. Martwię się o Ciebie bo ja straciłam fasolkę i wiem jaki to koszmar. Nie czekaj kochana. Nie chce Cię straszyć. :( . Modlę się za was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Puki co leze i nie czuje zeby cos plynelo ze mnie. Jestem z malej miejscowosci i szpital jest bez komentarza... z niczym sobie nie radza i tak odsylaja do szpitala w innej miejscowosci a tam sie siedzi 7 godz w poczekalni na SORze ehh... czekam na meza ma byc kolo 11.00 wczesniej nawet nie mialabym czym sie dostac jedynie autobusami sie tluc a to ostatnia rzecz na ktora mam ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Pelnanadzieji a masz skurcze? Boli Cię brzuch. Koniecznie weź nospe rozkurczowo i łez w takim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dziewczyny a przy poronieniu to dużo jest krwi? Jak ona wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
leż i nie ruszaj się ja też tak miałam ale okazało się że się szybko rozrastam w środku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana w miarę możliwości dawaj nam znać jak się czujesz i w ogóle :* jesteśmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam gęstą ciemnoczerwoną krew i takie skrzepy krwi... sporo tego było... ale ja miałam zatrzymanie akcji serduszka maleństwa i nie zaczęłam tracić ciąży naturalnie. Leżałam w szpitalu na obserwacji i ciąża była coraz mniejsza. Dostałam taką dopochwową tabletkę i to po tym zaczęłam krwawić. Więc nie wiem czy jest to miarodajna dla CIebie odpowiedź. i nie zakładaj , że tracisz ciążę!!!! przecież często prztrafiają się plamienia, krwawienia we wczesnej ciąży. Głowa do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna Nadzieji nie wstawaj z łóżka jeśli nie musisz. Nie denerwuj się choć wiem że to trudne ale może to tylko plamienie w terminie około @ bo też się tak zdarza przez kilka miesięcy. Najlepiej by było jakbyś pojechała na izbę przyjęć oddziału ginekologiczne lub położnictwo bo czas tu też bardzo dużo działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie czekała, jak przyjedzie mąż to jedźcie prywatni elub na oddział jak napisała caroline... kochanie nie czekaj jeśli masz możliwość udac się do lekarza wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi a bolał cie brzuch przy tym? bo ja mam 2 dc i mnie zalewa.mam skrzepy wielkości ok 5cm co sie rusze to leci. Nigdy tak nie miałam i teraz pyt czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy poronieniu miałam mało i na izbie miałam już wkładkę czysta. Krew miałam żywo-czerwoną. Na następny dzień rozkręcilo się plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Boli mnie brzuch. A nospe moge wziac bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×