Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość magdaa88
Odebralam wyniki badan, pomozecie w interpretacji? Badanie bylo robione 3dc FSH 5,55 mIU/ml LH 7,82 mIU/ml Estradiol 42,39 pg/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
hej, ale wieśc****ełna nadzieji ciesze sie ze wszystko dobrze, teraz musisz sie bardzo oszczedzac, mamie bliźniaków tez bardzo gratuluje. powiedzcie mi laski w ciąży czy jak dochodziło do implantacji zarodka to czułyście coś?? jakieś bóle, mdłości czy cos podobnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
baletka ja miałam podejżenie zasniadu, gin mi to tłumaczył tak ze dochodzi do błędu przy zapłodnieniu jajeczko szybko sie rozrasta w macicy a łożysko sie nie rozwija lub rozwija w części i ze nie ma możliwości rozwoju zarodka wtedy. taka ciąża prawie zawsze konczy sie poronieniem po roku robi sie badania czy wszystkie wadliwe komórki usuneły sie z macicy czy nadal rozrastają jeżeli sie rozrastają to podaje sie 1-3 dawek chemii bo to może doprowadzić do rozwoju raka kosmówki czy czegoś tam a kobietom nieplanującym już dzieci nawet usówa sie macice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
ale byki orto aż razi mnie w oczy sory jak szybko pisze to nie patrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki gotka. Cd implantacji to tym razem nie czułam, a za pierwszym miałam w dniu implantacji objawy jak na jelitówkę - mdłości bez wymiotów, lekko różowy śluz na 1 papierze i 3 dni nudności i osłabienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
Dzieki uspokoilyscie mnie trochę;) bo się schizowalam w nocy, na 11 30 ide do gina pozniejj od razu do pracy :( to pewnie bete zrobie sobie jutro rano znowu:) a jak Wy się czujecie ? ja mam teraz tylko momentami krótkie bole jak na @ i nic więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
dlatego jak pisałam wczesniej na 1 wizycie lekarz podejrzewał zaśniad i powiedział ze do tygodnia poronie a jak nie to mam sie stawić na zabieg, jak zaczełam krwawić to pomyslałam już po wszystkim ale w szpitalu sie okazalo ze lekarz sie pomylił wszystko rozwijało sie dobrze a krwawienie to krwiak i ten krwiak zaburzył mu obraz usg i myślał ze to zaśniad, te wadliwe komórki rozrastają sie tak ze widac na usg jakby pęczek winogron :) tak mi to tłumaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
no właśnie bo tak mi dzis niedobrze a rano zwróciłam śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no :) To może coś się kroi :) Mnie złapał przed godziną niesamowity ślinotok i nudności. Z usg wczoraj wyszedł 5 tydzień i 6 dzień więc dzisiaj zaczynam 6. Mam zgagę, naprzemiennie z nudnościami i strasznie mi duszno, albo zimno. Pełna nadziei, nie szalej :) Dostałaś zwolnienie leżące czy chodzące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka, ja się naczytałam o zasniadzie bo mi beta skoczyła z 204 na 2042 w ciągu 5 dni, czyli naprawdę dużo. A na usg ani bliźniąt ani zaśniadu ;) a się nastresowałam co nie miara bo idiotka zaczęłam czytać na necie... ehhh po każdej takiej mojej akcji, obiecuję sobie ,że to ostatni raz jak "stawiam diagnozę" sama, na podstawie internetu ;) miłego dnia dziewczynkii :) Beatrice - ale kurde Ci zazdroszczę hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
internet to zło:) w 1 ciąży tez mnóstwo czytałam za każdym razem jak cos sie działo niedobrego to pan google stawiał diagnoze czasem szło zwariowac i w wielu przypadkach ja i dziecko powinniśmy nie żyć:D i postanowilam sobie ze w 2 ciąży nie szukam informacji w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka ja się nie znam :( Madzia a na wynikach nie masz norm i takich strzałek w górę i w dół jeśli masz ponad lub poniżej normy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak gotka, ja już po postawieniu sobie diagnozy o zaśniadzie a później zobaczeniu ciąży pięknej na USG nic nie szukam. Przynajmniej nie mam zamiaru ;P mam nadzieję, że mi to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu wyniki masz w normie bo sprawdzalam z moimi :D ale gdzies slyszalam ze FSH do LH powinno byc 1:1, ale Ty bierzesz clo czasami wiec to jest od tego :D ... nie masz sie czym martwic wszystko jest wporzadku :D Aga prolaktyne mozesz robic w kazdym dniu cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
gabi gje tak tylko ze Ty sobie sama postawiłaś diagnoze a mi ja postawił lekarz na 1 wizycie i przez 3 dni siedzialam i czytalam o tym zasniadzie i w myslach juz umieralam na raka:) na szczescie sie nie sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Baletka mam chodzące. Pójdę do pracy w przyszłym tyg.się pokaxać i pogadać z kierowniczką bo to była taka szybka akcja ze nikt nawet nie wie ze w ciazy jedtem. No pewnie juz teraz wiedzą bo zwolnienie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Hej dziewczyny..Chyba dzis jakis taki dzien na zle samopoczucie bo widze, ze nie jestem sama.. Zwlec z wyrka sie nie moge...Mdlosci mam milosierne, od 5 rano wymiotuje, biegunka,spac nie moge...Powinam cos zjesc ale jak pomysle o jedzeniu to az mnie skreca..Tak fatalnego dnia dawno nie mialam :( Moje maluchy chyba dawaja czadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko napisane normy w danej fazie:-) Blondyneczka dzieki za info:-) zreszta dowiem sie wszystkiego 28 listopada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Blondyneczka ja tez.wczoraj.mialam.przez moment sluz taki rozciagliwy, az sie zaczelam.zastanawiac co.jest.grane. Dzis za to "cmi" mnie dol.brzucha imam skurcze,nigdy tak.nie mialam.zwlaszcza ze to jesxcze 8/9 dni do okresu. Miala tak moze ktoras z zafasolkowanych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
i znowu rzyg, co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja miakam estradiol 56, lh 7,8 i fsh niecale2, i u mnie z fsh byl problem a u Ciebie jest w normie, nie masz sie czym martwic, a lekarz Ci powie co dalej.. kiedy masz wizyte? Agus rob prolaktyne kiedy chcesz :-) :-) mnie dzisiaj brzuch boli od rana tak jakby na okres czy cos :-/ brudzenia od wczorajszego wieczoru narazie nie ma, lece na zakupy bo zima nas zastala a ja kurtki nie mam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia Twoj estrogen w porownaniu z moim (12 w 2 dc) wyglada pieknie i jest w normie.Pozostale nie wiem,bo ich nie robilam,sama tez sie dowiem 26-ego co z moimi wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atram u mnie rozciagliwy byl wczoraj, dzisiaj juz go nie widze, ale za to podbrzusze mnie boli :-/ dziewczyny pisaly ze podczas implantacji mialy rozciagliwy sluz.... a skurczy juz nie mam, poprzedbiej nocy byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
poszłyscie spac wszystkie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka maz wyjezdza w poniedzialek, a ja jade do niego w czwartek bo w piatek wizyta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarodek u nas wiu usa mówi się płód .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×