Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość nusia1906
Czesc dziewczynki, wiecie co... chciałam się zapytac... ponieważ czekam na miesiaczke po poronieniu (dziś 33 dc) czy któraś z Was zaszla w ciążę po poronieniu samoistnym jeszcze przed pierwszą miesieczka? U mnie krwawienie poronne trwało 7 dni, później w 16dc miałam owulacje a ok. 23dc wyraźny chwilowy ból podbrzusza i kłucie w pachwinie. Od tamtego czasu mam sporo mlecznobialego śluzu i pobolewaja mnie piersi (czasem raz jedna, raz druga - cale) a czasami czuje mrowienie w obydwoch... nie chce się nakrecac, ale moje obecne objawy wydają się uderzajaco podobne do tych Z pierwszej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Nusia ja nie wiem:( ale ciaza jest możliwa, mi po samoistnym poronieniu gin nie kazała czekac mówiła ze nawet szybciej mozna zajść bo organizm jest nastawiony na ciaze:) z tego co piszesz to powiem Ci ze moze nawet nawet:) trzymam kciuki! U mnie 37 dc miałam nadzieje ze ten cykl bedzie normalny czyli krótszy a zapowiada sie znowu 50 dni. Jajniki cały czas czuje a to bolą a to ciągną. Owulacja nie wiem, teraz zaczyna sie sluz ale właśnie dopadło mnie choróbsko i z temperatury wiele nie wyczytam:( ehh pozostaje czekac i przytulać sie. Jak nic nie bedzie to następny cykl z clo. Evi a Ty jutro masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Nusia teraz doczytałam ze masz 33 dc. Testuj kobieto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Właśnie też mi się wydaje, ze nawet nawet... a ananasy to mogłabym.jeść kilogramami (tak jak za pierwszym razem) czekam narazie. Jak myślicie ile jeszcze powinnam czekac? Aha,miałam Was zapytać,po poronieniu lekarz zlecił mi tsh- wynik to 1,75 to dobrze czy zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
hej dzisiaj jestem po kolejnym monitoringu :) 12 dc i jajo ma 18,5mm a endo wskoczyło mi na 8 mm.... jestem pełna nadziei że może ten cykl będzie dla mnie szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
coś nie dodało mojego postu albo wisi znowu. No więc byłam dzisiaj i jajo rośnie :) ma 18,5 mm (wczoraj 16) a endo 8 (6,5 wczoraj) jestem pełna nadziei że ten cykl będzie dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Justyneczko jak miło Cię widzieć :) Co u Ciebie, jak praca? Jak tam @, uspokoiło się coś?? Na wizycie oki :) nie widać było płci ale maluch zdrowy. 15 tydzień leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia jak najbardziej można zajść w ciążę bez pierwszej @ po poronieniu!!!! Mi też lekarz mówił że 3 pierwsze mce są dobre do zajścia lecz sugerował odczekanie do pierwszej @. Zaszłam po 2 @ :) Myślę, że jeśli udało Ci się zajść, to organizm najzwyczajniej był na to gotowy :) trzymam kciuki aby (jeśli się udało) wszystko było jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Właśnie też mi się wydaje, ze nawet nawet... a ananasy to mogłabym.jeść kilogramami (tak jak za pierwszym razem) czekam narazie. Jak myślicie ile jeszcze powinnam czekac? Aha,miałam Was zapytać,po poronieniu lekarz zlecił mi tsh- wynik to 1,75 to dobrze czy zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Kurcze, znowu się forum zawiesilo... tak się boję zrobić test, ze szok...:( niby czuje się identycznie jak za pierwszym razem... ale może to psychika szaleje? Szyjka narazie wysoko, zamknięta, wiec nadzieja jest... oj, dziewczynki, aż boję się marzyć...! Mi lekarz powiedział jak byłam na ostatniej wizycie, ze można zawalczyć od razu bo wszystko się ładnie oczyscilo... i próbowaliśmy... - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Niusia moja znajoma po poronieniu nie doczekała pierwszej @ bo okazało się ze znów się im udało. Ja zaszłam po poronieniu w pierwszym pełnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi cieszę się ,że rośniecie zdrowo :) w pracy dobrze,mimo,że dość ciężko to lubie ją.Z @ jeszcze nie wiem jak jest ale od wczoraj mam raczej śluz płodny a dzisiaj chyba pierwszy raz "poczułam " owulacje...tak mi się wydaje,bo czułam kłucie po lewej stronie na dole.( niestety ewentualne jajo się zmarnuje...)Akurat 14 dc więc zapowiada się normalny cykl...Rośnijcie zdrowo wszystkie mamuśki ! U reszty czekam na njusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczko :) fajnie, że lubisz pracę to bardzo dobrze :) Nie wyobrażam sobie codziennie chodzić gdzieś, gdzie jest kiepska atmosfera lub ludzie :\ wpadaj częściej :* zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Ale mi się nie che dziś nic dziewczyny tak ciężko było rano wstać a forum znowu wisi masakra. Nusia zrób test nie trzymaj nas w niepewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Oczywiście można zajść w ciążę zaraz po poronieniu, nie doczekawszy pierwszej miesiączki i tego życzę! Jednocześnie pamiętam swój pierwszy cykl po poronieniu i to, że byłam pewna, że jestem w ciąży - objawy nawet silniejsze niż przy wcześniejszym cyklu. Okazały się one jednak tylko zaburzeniami hormonalnymi. Tak naprawdę póki test nie wykaże nie można mieć pewności :/ I znów to czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Z tym Kafe to jakaś porażka! Wczoraj miałam 403 stronę dzis tylko 402:((( moze sie gdzieś przeniesiemy? Tu ciagle wisi!!!! Wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wisi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Kolejne wyniki za mna- mam wykryte bialko w moczu, toxoplazma IgG 109.10 IU/ml i nie bardzo wiem o czym to swiadczy bo IgM wynosi 0.209 S/CO:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
znowu coś się zacięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Nusiu, jest szansa jeśli jest owulacja, bo po poronieniu samoistnym po prostu masz normalny cykl. Nie mam osob w swoim otoczeniu, moja koleżanka natomiast ma. Czytałam jednak, że to jest możliwe nawet bardzo, bo organizm jest nastawiony na ciążę hormonalnie. Trzymam kciuki :) x x x U mnie test owulacyjny wyszedł pozytywy, czyli ovu niemal jak w zegarku (no, może 1 dzień opoźnienia). Jakie macie doświadczenia ze staraniami w pierwszym cyklu po 1@? Próbowała któraś z Was jeśli wszystko po pierwszej @ było ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos sie psuje te kafee :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
wydaje mi się czy kafe wariuje? wczoraj widziałam stronę 403 a na niej wpisy oO dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×