Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Nitka_25
Blondi ja nie chce nic mowić, ale wyglada to fajnie:):) strasznie mocno trzymam kciuki! Evi nie martw sie, jak nie pęknie to dostaniesz zastrzyk na pęknięcie i tez bedzie cudnie:) nie zamartwiaj sie tylko szykuj sexi wdzianko na upojny poranek;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toniagość
Dziekuje kochane za opd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Iczozord dziekuje za odpowiedz u mnie właśnie dopiero wczoraj zauważyłam sluz plodny a to już 39 dc... Trzeba wznowić działania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toniagosc
Pisze raz jeszxze bo nie dodalo mi posta. Zrobie jutro test i dam znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka ja juz mam za soba tyle cykli ze w ten to nawet nie wierze bo dopiero bedziemy mojemu M troszke zolnierzyki polepszac.... tym bardziej nie wierze ze pierwszy cykl z mucosolwanem ktory moj M pil na rozrzedzenie spermy bylby owocnym... i kilka razy bylo delikatne plamienie tydzien po owu wiec to zaden znak dla mnie... ja to sie tylko ciesze ze wiem co dalej robic z naszymi staraniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No blondi a kiedy testujesz ??? Racja.nie martwie Sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toniagość
Badania robilismy. U mnie niby ok. U meza troche oslabione zolniezyki ale poprzednie dziecko zrobilismy z marszu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toniagość
Blondyneczki, czyli Ty tez mialas jakies plsmienia? Moze to dobry znak?? Jak wygladaly te plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
jeju jak kafe śmiga i nie zwiesza stron... oO woooowww mi dziś głowa pęka, taki ból dookoła głowy, że masakra jakaś :( jeszcze mam u siebie siostrzenicę i jest w domu totalny sajgon i hałas. Idę umrzeć w swojej sypialni. Obym jutro z martwych wstała bez bólu głowyy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobia to bylo dzisiaj zauwazylam o 18 na papierze kilka nitek krwi i sluz rozciagliwy zabarwiony na rozowo, a teraz tylko chwilowo i miejscami widze bardzo blady roz albo juz nawet taki wpadajacy w bez i obok bialy sluz... wiec taki typowy roz byl tylko max godz, tak okolo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi mnie też dziś migrena dopadła :( Blondyneczka z tego co piszesz co ty masz często takie wybryki z tymi plamieniami nie? To jest normalne co mówi twój gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga w tamtym cyklu nie mialam wogole plamien, 2 cykle temu tylko te nitki delikatne ale to moglabyc reakcja na clo, a tak to czysciutko mam zawsze, a jeszcze inne plamienia mam i one sa oznaka infekcji i ich najgorzej nie lubie, a w tym cyklu wlasnie teraz wystapilo plamienie ktore sie juz skonczylo i 3 dni temu bylo krwawienie ktore wygladalo jakby jakies naczynko peklo i tez trwalo krotko i bylo zupelnie inne jak to, pozaznaczalam sobie i spytam moja gin co to moze byc , bo na usg mam pieknie wiec to zadne torbiele ani nic... Jeszcze byly,plamienia ktore oznaczaly owulke ale po clo,ich nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Blondyneczka to u ciebie wszystko jest możliwe hehe a teraz ja mam pyt odnośnie temperatury moja temp przed owulacja jest w granicach 58.8- 36.1 a po owulacji 36.2 - 36.6 wacha się różnie. Czy ona czasem nie jest za niska w tym cyklu średnia 36.3 lub 36.4. Czy ja nie powinnam mieć po owulacji większą temperaturę i wydaje mi się ze gdybym była w ciąży to byłaby wyższa? A i zauważyłam że przed skokiem jest najbardziej niska a potem skok o ok 5 stopi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Iczozord jest w tym temacie niezastąpiona :) Ale jak narazie mam 13 dzień wyższych temp wszystko się okaże do 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
O prosze nie bylo mnie jeden dzien i widze ze kafe odzylo:-) oby juz sie nie zacinalo:-) Blondyneczka o co gin na te Twoje plamienia mowi? Aga ja niestety tez w temperaturach jestem zielona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu o tym cyklu jeszcze nie mowilam bo wszystko wydarzylo sie po owulce jak i tez po wizycie, w tamtym cyklu bylo czysto wiec nie bylo o czym mowic, a na plamienia okoloowulacyje powiedziala ze niedomaga cialko zolte, a po clo przeszlo, a co do plamien ktore pojawiaja sie przy infekcjach to zapobiegawczo mam lykac cos na wzmocnienie flory bakteryjnej i wit b6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam lekkiego plamienia dziś dziwne albo oznaka @ albo nie wiem co. Bo brzuch kompletnie nie boli nic a nic. Ciekawe co z tego będzie jeśli jutro tepka spadnie to przyjdzie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ktory cykl z clo u Ciebie Blondyneczka bedzie? A maz jeszcze w domu czy juz w delegacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja jestem 3 cykl z clo, a teraz przerwa bo,moj M wyjezdza w pon na 2miesiace i akurat tyle bedzie mial kuracji i startujemy z innymi lekami dla niego i dzisiaj juz zamowilam w aptece :-) Aga oststnio ginekolog w programie "in vitro.czekanie na dziecko" powiedzial ze braz to bardzo dobry kolor bo tam jedna tak miala i myslala ze to okres a jednak byla ciaza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dzis wieczorem ide na wizytę juz sie stresuje a wręcz boje... Oby tylko wszystko było dobrze! Madzia ja zamierzam popracować do konca stycznia o l4 zapytam dzis czy doktor mi wystawi za te dwa tyg ja juz ledwo chodzę do tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crunczips ja mam jutro wizyte:-) nie panikuj i daj znac co powiedzial:-) az tak sie zle czujesz? U mnie maz naciska zebym poszla pod koniec lutego, ale sama nie wiem bo dobrze sie czuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale to nic nie jest jeszcze przesadzone... temp masz nadal na wysokim poziomie a pozatym,mowisz o bezowym plamieniu wiec jest nadzieja i to dosc mocna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majranka00
Cześć dziewczyny jestem tu nowa ale powiedcie mi po ilu dniach są juz jakieś objawy ciazy? Ja dziś źle się czuje tak jakoś dziwnie powiem Wam wczoraj mnie zgada męczyła cały dzień. Od kilku dni boli mnie lewą cześć brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×