Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość gośćnew
Czerwonag a robilas juz test! W ktorym dniu cyklu jestes? Coraz wiecej dziewczyn wspomina o tych plamieniach wiec kto wie. Masz jeszcze jakies obajwy np podwyzszona temp? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi, nie nic się nie zmieniło, tylko podbrzusze i piersi. Raczej nic z tego w tym cyklu.. Blondyneczka to zleci szybciej niż myślisz, a święta to dobry czas na staranie się, mało stresu :) kuracja już będzie za Wami w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek a który to dzień cyklu był? ja bym powtórzyła test jutro albo poszła na betę :) Czerwonag albo to była miesiączka albo jakieś plamienie śródcykliczne, albo implantacja :) ciężko coś powiedzieć, wiesz mniej więcej kiedy mogłaś mieć owu, mierzysz tempkę? parę lat temu też miewałam takie śródcykliczne plamienia, ginekolog nic u mnie nienormalnego nie wypatrzył, ale może warto to skontrolować. może jeszcze badanie progesteronu ? mimo wszystko życzę żeby to była implantacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq, 33dc ale ja mam @ od 33 do 37 dc :) jutro bedzie 35dc, mam nadzieje ze beda 2 kreseczki ale powoli trace nadzieje bo caly dzien mnie brzuch pobolewa :( i piersi dzis mniej chyba bola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie najbardziej wydaje mi się być być problem z hormonami. Nie mierze tem przy pierwszym dzecku un mierzylam mierzylam i jak odpuścił am mierzenie to zaszlam. Teraz też niby juz wiem ze należy odpuścić ale nie potrafię ciągle myślę czy się udało, może znów musi to trochę potrwać o pierwszego malucha staraliśmy się dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka ja wczoraj od rana też miałam jakiś wisielczy nastrój, pokłóciłam się z mężem potem rozlałam wodę z kwiata i musiałam pobeczeć i też w tym czasie zaczął mnie boleć brzuch. potem przeszło i nastrój był już lepszy, mam nadzieję, że u Ciebie też się poprawi.. daj znac jak się masz ! ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej kobietki,u mnie 22 dc,nic sie specjalnego nie dzieje.Co chwile zmieniamy plany wiec juz nie wiem kiedy zaczniemy starania od nowa...Tabsow zadnych nie lykam,natura moze bedzie dla mnie laskawa...tydzien temu mialam sluz plodny wiec moze sie reguluje. Dzis zaczynam nocki i tak w kolko i w kolko ;) Nie udzielam sie za specjalnie bo nic ciekawego nie mam do przekazania ale czytam Was codziennie! Witam nowe kolezanki i pozdrawiam wszystkie stare! Trzymam kciuki za rosnace brzuszki i pozytywne testy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Justyneczka może taki luz właśnie jest dobry na zajście i może będziesz miała niespodziankę :-) dobrze że układa ci Sie w pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq ja sie tyle dzisiaj wypłakałam ze az mnie głowa boli, moj M będzie za jakąs godzinke na miejscu i chyba wtedy troszke odetchne, ale czuje ze jestem zmęczona i chyba dzisiaj szybko zasne... a co do odczuc fizycznych to chwilami czuj***ardzo delikatne skurcze podbrzusza ale to raz na ok 2 godziny, i nie wiem czy to nie ze stresu... Justyneczko witaj :) moze wlasnie ten luz przyniesie Ci 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratk
Hej, dziewczyny przymijcie mnie do grona. Tez sie staram. I poki co bezskutecznie ale kto wie moze juz niedlugo to soe zmieńi czegomi wam zycze;)) i zalozy,y temat np. W oczekiwaniu na dziecko- objawy i przebieg ciazy;)) mam pyt do czerwonag bo poniekad mam podobny problem tj dosc dlugie cykle. Czy sprawdzalas dlaczego masz az tak dlugie cykle? Pcos? Ja ma. Cykle 35-40 dni. Robila, wszystkie badania w tym badania hormonalne w klinicie leczenia nieplodnosci i wszytsko ok. Jednak badanie nasienia meza wyszlo zle. Dziwni ci ginekolodzy. Najpierw nas zameczaja badaniami zamist od razu na badanie wyslasc tez meza i wszystko jasne. U nas dziwne to o tyle, ze mamy juz 6 letniego synka i od 3 lat staramy sie o rodzenstwo. Po roku wydlo mi sie to podejrzane i zaczelismy diagnoze i takie sa jej efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już się nie stresuj, będzie dobrze.. jakbyś potrzebowała pogadać to pisz! a odpoczynek się przyda, jutro wstaniesz w lepszym nastroju. trzymaj się, buziaki! Justyneczka witaj również :)pisz częściej, bo jeszcze nie miałam okazji Cię poznać :) to takie miłe że jest tu tak przyjaźnie, jestem tu od wczoraj a czuję się jakbym była znacznie dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratk, w długich cyklach niestety nie pomogę, ale chciałam napisać , że miło Cię widzieć na forum :) im więcej tym raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zdjagnozowana hiperglikemie i to może być przyczyną długich i bezowulacyjnych cykli. Teraz chce zbadać jeszcze prolaktyne i progesteron miałam badane ale 4 lata temu i wtedy było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juratkAaa
Dzienki monique;) czerwonag a maz mial juz badania czy wszytsko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Ale jednak u mnie nie zdążył się cud tempka spadła do poziomu z fazy pierwszej. Ale nie załamuje się w weekend jadę na targi ślubne ale się ciesze dziewczyny te wszystkie przygotowania są takie super jejku jak stanę w kościele przed ołtarzem to będę z siebie dumna :) a i oczywiście witam nowe Panie :) Justyneczka odzywaj się częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Agnieszka u nas teraz były targi ślubne ale nie mogłam jechać bo miałam ostatnie zaliczenia |:/ .... Ja już mam załatwionego księdza oczywiście na wstępie powiedział ze u nich ślub kosztuje 500 zł.... no i mam już restauracje :) (chyba mam lepiej bo robię przyjęcie weselne na ok 30 osób) no i na wybór sukienki jadę 31 stycznia już nie mogę się doczekać :))) No powiem Ci że dzięki szkole która już nie długo się kończy i ślubowi ciągle o czymś myślę i nie podłamuje się :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile w przód poszliscie do księdza? No ja też teraz tylko myślę o ślubie ale nie ukrywam ze o dzidzi tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
7 miesięcy bo nie wiedzieliśmy jak to będzie z tymi naukami ... Jak się okazało teraz mam wszystko w marcu załatwiać :(ślub w czerwcu) bo papiery są ważne przez ok 3 msc... I nawet mam szczęście bo w tym dniu jest jeszcze jeden ślub więc dekoracje kościoła podzielimy na 2 pary :) trochę zaoszczędzimy... Dziewczyny trochę poczytałam o tym bólu podbrzusza i jajnikach które nawiedzają mnie od 2 dni i chyba mogę brać to za dobry omen :) ba pewno nic złego bynajmniej się nie dzieje więc już nie o to nie martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek151
No i negatyw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
3 msc to papiery z stanu cywilnego a my nauk nie będzie mieć .... ksiądz wypisze wszystko i tyle, z czego bardzo się cieszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Evi bez nauk? Ksiądz widocznie Was sam dobrze "przetestował" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka to super informacja:) jak zatestujesz, daj znać :) Evi lekkie pobolewanie w podbrzuszku jest jak najbardziej ok :) Kasiek przykro mi.. uda się następnym razem! Głowa do góry! Ja też czuję, że @ gdzieś w czwartek przyjdzie, piersi już mnie nie bolą tak mocno, a brzuch tak typowo jak na @. Testu nawet nie kupuje bo to sensu nie ma.. a następny cykl zaczynam od wszystkich badań, których jeszcze nie miałam... Blondyneczka, A Ty jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Kasiek przykro mi :-( Moniq mam identycznie jak Ty, brzuch mnie boli jak na okres, piersi prawie juz nie bola wiec czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joan2015
Witajcie, podczytywałam Was w zeszłym tygodniu gdy zaobserwowałam kilka plamek jakby na rozkręcający się okres - ale podobnie jak trzy lata temu (przy pierwszej ciąży) nic takiego się nie zdarzyło. Wczoraj zobaczyłam na teście dwie kreseczki. Brzuch pobolewał jeszcze tydzień temu jak na okres, obecnie nieco mniej, ale też jakoś dziwnie ciągnie, piersi nie bolą - mam wrażenie że trzy lata temu przy pierwszej ciąży bardziej bolały. Co jeszcze jakieś takie bulgotanie - przelewanie się płynów w brzuchu od czasu do czasu. Poza tym super - trzy lata temu staraliśmu się bardzo długo (prawie 1,5 roku), a teraz wyszło przy pierwszej próbie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×