Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

ja mam dopiero 29 następną czyli ponad 3 tygodnie, bo potem mój lekarz idzie na urlop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo tak mniej więcej co miesiąc są wizyty. Ja za miesiąc od tej wizyty, jeśli wszystko będzie ok, to chyba będę już miała to usg genetyczne, bo to w okolicach 12 tyg. się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea ja mam za 2 tyg wizytę i też ten sam tydzień będzie co ty teraz masz. Moja też idzie na urlop dlatego zapisała mnie przed swoim wyjazdem, jakbym miała czekać jeszcze dwa to bym oszalała. I tak siedzę jak an szpilach coś mnie zakłuje zaboli od razu panika:) Mąż udaje, że tak nie panikuje ale wydzwania do mnie co chwilę czy jadłam coś, jak się czuje itp. Aga ja ciągle jakoś nie wierzę, nawet po wizycie i po badaniu bety. Chyba dopiero jak zobaczę zarodek i serduszko. Na razie widziałam tylko pęcherzyk. Ginka powiedziała, że to normalne, że jeszcze nie widać nic więcej ale wiadomo że się przeraziłam i tysiąc myśli na minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum no u mnie niestety bylo za wczesnie zeby nawet to zobaczyc:)ale gin pokazala mi centrum gdzie sie rozwija fasolka moja:) 23lipca juz zobacze malenstwo:)bo bedzie to juz 7tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja dlatego w tej ciąży wziełam się na przetrzymanie i na pierwszą wizytę poszłam dopiero w 7 tyg. :) No i zobaczyłam to co chciałam. Jutro chcę sobie założyć kartę ciąży w Lux Medzie trochę się boję jak to będzie no ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostewcia
Witajcie przyszłe mamusie i starające się:-) Miałam dziś usg i sprawdzali mi przyzierność karkową u maluszka, wynik dobry. Po usg zrobiłam badanie krwi które jest dalszym wykluczeniem wystąpienia zespołu dauna. Według usg jestem w 11 tyg i 5 dni. Nasze maleństwo ma już nóżki, rączki, dużą główkę i mierzy 5 cm. Podczas usg maluszek się wiercił, machał do nas rączkami, wspaniały widok. Mój mąż był bardzo podekscytowany widokiem, ja zresztą też. Dziewczyny nie ma co się stresować każdym małym bólem. Najważniejsze aby nie było plamień. Doskonale rozumiem wasze czekanie na pierwszą wizytę aby usłyszeć serduszko, też to przeszłam. Dziewczyny każda z nas musi swoje odczekać. Ja po dzisiejszej wizycie jestem bardzo spokojna. Nasze maleństwo rośnie i się rozwija. Wizyty u lekarza mam co miesiąc a usg jest jedno w każdym trymestrze. Następne usg będę miała ok 10 września więc to tego czasu to nasze maleństwo powinno sporo urosnąć. Trzymajcie się ciepło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostewcia bardzo się cieszę że tak ładnie u Ciebie, Ale szybko maluszek rośnie:). Ciekawe chłopczyk czy dziewczynka we wrześniu już pewnie będziesz wiedziała. Masz już jakieś przypuszczenia? Brzuszek już się powiększył ? Ty tu chyba jesteś w najbardziej zaawansowanej ciąży będziesz naszą przewodniczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna! gratuluje serduszka!!! bardzo bardzo sie cieszę! takie wiadomości wasze ciesza ogromnie dziewczyny, dają nadzieję...:) a swoja drogą, to czemu jesteś na d*phastonie? ja - bo poroniłam:( w ogóle mam zagwozdkę bo dzis mija 27 dc i cały czas biore d*phaston, bo lekarz ostatnio pow.że mam brać go już cały czas. Jednak mówiąc to bbył przekonany, że z tego cyklu bedzie ciąża - a tego nadal nie wiem:( jak już Wam pisała, niestety nie czuje na razie żadnych objawów. Zagwozdka dotyczy tego d*pka, wcześniej brałam od 16-25dc, a cykl ostatnio miała 32 dniowy. nie przerwalam po 25 dniu tabletek, bo boję się, że jeśli jednak jakies maleństwo tam jest to żeby mu nie zaszkodzić odstawieniem leku.. Mam nadzieję, że dobrze robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga!! gratulacje!!!:( obym ja też mogła pochwalić sie takim wynikiem:) w którym dniu cyklu zrobiłaś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam najpierw oczywiście 3testy i wszystkie pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dostałam silnego krwawienia i wylądowałam w szpitalu na podtrzymaniu. Maleństwo urosło od wczoraj i serduszko na szczęście bije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna trzymaj się!! Z całych sił trzymam za Ciebie i maleństwo kciuki, żeby wszystko skoćzyło się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej! dobrze, że szybko zareagowałaś. Trzymam kciuki, żeby wszystko jak najszybciej sie uspokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dopiero będę spokojna po 12 tyg ciąży jak minie największe zagrożenie. Byłam na usg w 7 tygodniu ciąży i wszystko było pięknie, serduszko i wielkość maleństwa, a w 10 tyg bajka się skończyła. Dlatego teraz nie wiem, czy uda mi się uspokoić już po pierwszym badaniu, gdzie zobaczę serduszko. Annaanna84, trzymaj się ciepło i odpoczywaj! U mnie miesiączki ciągle brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, strasznie się boję... z mężem oboje dziś ryczeliśmy... do tego dziś 30 urodziny mojego męża a jutro miała być impreza i mieliśmy powiedzieć o ciąży... widać za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna trzymam mocno kciuka żeby było ok, jesteś w szpitalu. ? Lekarze mówią od czego to . Ja dziś też mam nerw nanpapierze i bieliznie oprócz wody i resztek tabletki zobaczylam taki inny odcień lekko pomaranczowy może nawet brunatny nie wiem co robić czy to od tej luteiny bo napewno trochę mnie podraznia:( Anna bardzo mocno wierzę że będzie dobrze,!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba czekać, oni tylko mogą leczyć objawy... albo w jedną albo w drugą stronę... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, staraj się myśleć pozytywnie, to pomoże fasolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna trzymaj się jesteśmy z Tobą!!!!!!!!!. musi być dobrze przynajmniej jesteś pod opieką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostewcia
Annaanna bardzo mi przykro, trzymam kciuki aby wszystko skończyło się dobrze. Tantum myślę, że będzie chłopczyk, we wrześniu moje przypuszczenia powinny się potwierdzić lub wykluczyć, zobaczymy. Dla mnie najważniejsze aby dzidziuś był zdrowy i urodził się bez problemu. Brzuszek zaczyna wystawać, jak ktoś nie wie, że jestem w ciąży to po brzuszku się domyśla, szczególnie, że teraz lato to nosi się bardziej przylegające ubrania i łatwiej zobaczyć. Teraz szukamy mieszkania do zakupu, chciałabym w pełnym składzie mieszkać na swoim, urządzić piękny pokoik dla naszego maluszka. Poszukiwania w toku, mam nadzieje, że znajdziemy szybko gniazdko dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna, jestem z Tobą myślami!! cały czas! Najważniejsze, że jesteś pod stałą opieką. Będzie dobrze, TAK CZUJĘ!! :) tak czasami bywa, ale dostajesz lekarstwa.. może nie będzie należała ta ciąża do najłatwiejszych, ale zobaczysz, jeszcze będziesz wypominać to swojemu maluchowi, że Ci tyyle strachu narobił! Będzie dobrze! Niepewna, bierzesz jakieś leki wspomagające Cię w staraniach? od ilu miesięcy się staracie? Tantum, jak twoje brązowe brudzenia? ustąpiły? Jak nie, idź do lekarza! Natychmiast! Moja bajka skończyła się, w 10 tyg.-serduszko już nie biło:( nie wiem czy szpital by pomógł, ale nie chciałam robić afery z plamienia, bo to się ponoć czasem zdarza. Niestety gdy doszły bóle brzucha, było już za późno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadziorkaA
Witajcie,chcialam dolaczyc o Waszego grona,mam 29 lat,maz 30, staramy sie o dziecko w sumie od 23.12.2012 czyli prawie 7 mies, miedzy czasie badania, usuniecie polipa 5 mm a teraz ostre starania.Dzis mam 19 dc,cykle 28 dniowe, testy owu pokazywaly II kreski w niedziele, sroda 17 dc owulacja i pekniecie pecherzyka potwierdzone.Staralismy sie od 7 dc codziennie a nawet dwa razy dziennie o 18 dc. Dzis bardzo kluje mnie lewa strona,z lewgo jajnika byl pecherzyk,niby mogla by to byc implementacja ale czy...ja zazwyczaj mam PMS-a juz tydzien przed,bolesnosc piersi itd iec nie chce sie ludzic ze to moze byc cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zadziorka, myślę że żadna z nas nie potwierdzi ani nie zaprzeczy Twoim objawom, tzn czego one mogą być zwiastunem. Trzeba poczekać na dzień testowania/wizytę u lekarza.. Pomożemy Ci do tego dnia wytrwać:) Anna - od przebudzenia myślę o Was! czekam na wieści jak się ma Twoja fasolka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosi ja mam teraz w śluzie takie malutkie kawałeczki 2 -3 milimetry pomarańczowe. Dziś 3 znalazłam wydaje mi się że to po tej luteinie a raczej po jej resztkach wypływających. Mam taka nadzieję, sprawdzam za każdym razem dokładnie papier tak bym nie zauważyła. Jak się pogorszy to pojadę do szpitala. Nie mam żadnych bóli raczej. Najczęściej dają luteinę na plamienia a mi by wystąpiły po niej? Przeraziłam się wiadomością od Annaanna :( że to ciągła huśtawka i nie można się normalnie cieszyć. Annaanna myślę o Tobie cały czas mam nadzieję że sytuacja opanowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum, obserwuj uważnie. Umawiamy się, że jeśli nie ustąpi to do poniedziałku idziesz do lekarza, i nie dyskutuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×