Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość kaczuszka88
ja też się czasem śmiałam sama z siebie robiąc Skalpel ale nie powiem bo przy paru ćwiczeniach miałam już dość:) Czekamy na same pozytywne wieści bo tylko takie przewiduję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no ale mam nadzieje że z czasem uda mi się w całości bez żadnych problemów wykonać cały Skalpel :D no tylko pozytywne wieści muszą być ! ;D innych nie przyjmujemy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
mój pierwszy skalpel skończył się kontuzja pleców, poza tym po 15 minutach mąż tak się ze mnie śmiał ze nie dałam rady kontynuować ;) wole bieganie, muzyka w uszach,biegniesz przed siebie i się wyłączasz na wszystkie złe myśli. najlepszy relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro rano robię test, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, i tym razem test negatywny:( a okresu jak nie było tak nie ma heh... Chyba czas jutro wybrać się ponownie do gina, albo zrobić test z krwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
miałyśmy tutaj jeden przypadek ze pomimo ciąży testy wychodziły negatywne.betę musisz zrobić wiec trzymam kciuki za jutrzejszy dzień, oby się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu póki nie ma @ to jest nadzieja, ale najpierw postraj sie wyluzowac, a jutro jak najbardziej albo gin albo beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienie nie ustąpiło, dzisiaj już 3 dzień, @ powinnam dostać z poniedziałku na wtorek mam nadzieję, że jej nie będzie ale co raz bardziej dokucza mi ból brzucha jak na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasnorózowe po czerwone z tego co czytałam to dobrze świadczy ale ludzie rózne rzeczy piszą i przez to jeszcze bardziej sie stresuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
ja nadal nie dostałam okresu a powinien być 26.02. Z mężem już powoli zaczynamy sie cieszyć że fasolka zasiana ale wstrzymujemy się z testowaniem bo jak stwierdził mój mężuś "lepiej się cieszyć z czegoś na 100% niż jakąś blado-różówą kreseczką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczuszka - rozuiem. CHoć wiem, że nawet bladoróżowa kreska oznacza ciążę to tak naprawdę naprawdę byłam pewna jak zobaczyłam grubą czerwoną krechę :))) Kuniak - a co tam u CIebie? Kiedy będziesz testować? Ja chyba w przyszłą sobotę rano się nastawiam. Piersi dalej napięte i obolałe choć w ciągu dnia z różnym natężeniem. Jajnik czuję, nie boli ale jest wyczuwalny. Wczoraj kłuł mnie też lewy ale tylko chwilę. Poza tym czuję w podbrzuszu takie wypełnienie, rozpieranie, ale też nie w sposób ciągły. Tak na dobrą sprawę wszystkie te objawy mgą być objawem ciąży jak i zupełnie czegoś innego także nie mogę się doczekać soboty :))) Daj znać co u Ciebie! Dziewczyny - u mnie dziś piękna pogoda, u Was też? Idźcie na spacer! Ja przed chwilą byłam z mężem - tak się zrelaksowałam że hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka88
Mierzyłam dzisiaj rano temperaturę i nie jest zadowalająca. iczozord- boję sie ze nakręcam sie na sukces a w końcu wyjdzie tak jak zawsze więc wolę mieć pewność. Rozmawiałam z moim mężem i on chce żebym test robiła jutro rano zanim on wyjdzie do pracy a jak bedzie negatywny to będę musiała się wybrać do mojego gina bo boje sie że to jakieś zmiany w moim organizmie. Boję się tak najnormalniej na świecie że to znowu fałszywe szczęście które szybko sie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochałam sie z chłopakiem w 12 dc i 14dc od kilku dni bola mnie sutki. mam nadzieje ze sie udało jak myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kashamba
Witam. Jestem po łyżeczkowaniu (6.02), w 11 tc dowiedziałam się że płód obumarł w 8 tc. Oczywiście olałam zalecenie lekarza aby odczekać 2 miesiące i gdy tylko plamienia ustały 17.02 już zaczęliśmy z mężem nowych starań (17.02, 18.02, 20.02 i 21.02). A 19.02 zauważyłam płodny śluz i bóle takie jak zwykle miewam przy owu. 26.02 byłam na kontrolnym USG i endometrium było już zregenerowane 7mm. A dziś mam właśnie taki lekko różowy mazisty śluz i bóle podbrzusza. W poprzedniej ciąży tak nie miałam, tylko przez ok tygodnia bolał mnie brzuch i piersi które teraz nie bolą. Strasznie bym chciała ale boję się że nie potrzebne robię sobie nadzieję. Co o tym myślicie? Dzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kashamba to jestem w bardzo podobnej sytuacji do Twojej i też czekam na możliwość zrobienia testu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Dzisiaj dziewczyny dostałam czerwonego okresu ; / nie wiem ja już chce się następny tydzień ! by to się skończyło i było normalnie i iść do lekarza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
chyba, ale dziwią mnie te 3,5 dnia brązowego okresu ; / nigdy tak nie miałam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia dobrze, że idziesz do lekarza, plamienie przed miesiączką zawsze wymaga konsultacji z lekarzem, szczególnie jeśli się powtarza. A Jeśli u CIebie to pierwsza taka sytuacja to na pewno szybko można temu zaradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no a ja myslalam ze to fasolka a tu buuu test negatywny i teraz to .. a moze to przez charce z mezusim? jak to sie mowi dobry marynarz przeplynie nawet czerwone morze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
jajeczkowanie w tym miesiącu to jakaś masakra.. nudności,bóle koszmarne, głowa mi pęka..mialyscie tak kiedyś? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia456
Oliwia, znam to rozczarowanie... ale idź do gina koniecznie. zdarzały mi się takie plamienia podczas urlopów i w lecie. poza tym pogodę mamy bardzo wiosenną i takie zaburzenia przy przesilenia zdarzają się bardzo często.wiec może to po prostu to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia - nie myśl tak nawet! Ciąża jak jest z nią wszystko w porządku to nic jej nie złamie. a Co do tego marynarza to się zgadzam :p Zdzisia ja teraz owulację miałam w normie ale po owulacji straszne bóle jajnika i to długoooo! Zauważyłąm też że c kilkanaście cykli mi się coś zmienia - a to długość cykli a to symptomy przy owulacji a to jakies szczegoly w temperaturze. Może u Ciebie też taka zmiana przyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
nie wiem ale oby bylo wszystko ok:) no musi byc bo w tym miesiacu sie staramy :p ach damy rade:) musimy dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy damy damy :) Dziewczyny powiem Wam nie wiem co bym zrobiła bez tego forum. Czuję potrzebę gadania o tym co przeżywam a wiem, że mojego męża by to męczyło. Poza tym do końca nie zrozumie nigdy co czuje kobieta mimo że jest tak cudwny i wspierający. Fajnie, że jesteście :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×