Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość nowa Oliwia
I czy fo moze zaszkodzic zagniezdzemiu sie zarodkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
oliwia spokojnie ;-) ja w 1 ciazy mialam intensywne treningi i zawody w siatkowce a pozniwj bralam udzial w amatorskiej lidze pilki recznej i bylo ostro...a jednak okazalo sie tuz po ze zaciazylam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gutka tak mi przykro z tego powodu, życzę ci powodzenia i wytrwałości! :-( Oliwia trening fizyczny w niczym nie przeszkadza :-) fajnie że twój M zrobił ci taka miłą niespodzianke może już niedługo nam przekażesz dobrą nowinkę! Ja za to wczoraj ostro pobalangowałam i dziś leczyłam niezłego kaca :-( strasznie boli mnie krzyż no nie mogę wytrzymać wkurza mnie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
magda kiedy testujesz ??? ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Bo sie za duzo glupot nacxytalam i masakra dlatego pytalam :) ale dzieki dziewczyny ze postawilyscie mnie do pionu:p glupie pytania juz zasaje:p Madzia czekamy na testowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie cztery cykle mialam po 28 dni, a wczesniej 31, wiec jeszcze sie wstrzymam z testowankiem:-) oby tylko moja ciekatosc nie wwmwgrala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Wam się trochę pożalę :P Mój P wyjechał ale zdążyliśmy przed owulacją, tzn temp mi wzrosła następnego dnia po jego wyjeździe. Niestety to już drugi cykl (pierwszy po poronieniu bezowulacyjny dopiero później prawidłowy i teraz ten jest kolejny). kiedy skok temperatury jest wręcz znikomy :/ o 0,15 lub 0,2 stopnia :/ Nigdy nie miałam takich płaskich wykresów... Tzn nie no skłamałabym. Patrzyłam z ciekawości na wykresy sprzed lat i faktycznie się zdarzało. Ale i tak mnie to martwi bo w ostatnich miesiącach skok był wyraźny ;( Do tego tak jak zawsze potrafiłam bezbłędnie określić swoją płodność i odczytać jej objawy tak teraz głupieje i się gubię :/ U mnie nasienie powoduje takie rewolucje w śluzie i szyjce że nie jestem wstanie prowadzić żadnych notatek. Przez to nie wiem czy miałam płodny śluz czy nie, choć wrażenie mam takie jakby go nie było. Cały czas uczucie suchości a czasem miałam jak Oliwia że po prostu dostawałam zalewu płodności że tak się wyrażę. Smutno mi trochę, że może rozregulowały mi się hormony :/ Jak teraz dostanę okres to chyba spróbuję jeden cykl a castagnusem - podobno dobrze reguluje hormony i obniża prolaktyne. Eh.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
A moj M wlasnie dzisiaj znowu pojechal .. Ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8383
Dobra kobitki, łapcie fluidki :) Będzie dobrze, głowy do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Dziewczyny czytam to co iczozord napisała o tym sluzie ... I ja tylko raz miala takie zalewisko:p a teraz malo co tego sluzu ...:/ wiec zaczynam sie martwic czy wogoleialam te dni plodne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord oby te Twoje minki byly prorocze:-) zawsze przed @ mialam wydety brzuch, a teraz nie mam. Zreszta nie bede sie doszukiwac oznak ciazy, co ma byc to bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
a ja dzisiaj dowiedziałam się ze po 2 latach starań koleżanka z pracy zaciążyła :) mnie z kolei czeka pierwsza wizyta w klinice niepłodności.. ciekawe co tam wymodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Dziewczyny bralam sobie kapiel i wyszlam z niej to masakra ... Leci ze mnie jak bym sikala ... Czasami tak mam po kapieli ale zeby az tak lecialo to jakas masakra nawet teraz leci ...:/ moze ktoras z was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Ja nigdy, ale może inna dziewczyna się wypowie... p.s. to chyba dobrze że masz sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
No moze i..ale i tak mojego M nie ma wiec juz jest teraz bezroznicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
nie dołuj się.... mój jest a i tak nie korzysta jak trzeba :P to dopiero powód do dołku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ja tez tak czasami mam po kapieli:-) eh i moja nadzieja powoli jest coraz mniejsza, zaczal bolec mnie brzuch takze nadejscie @ to kwestia kilku godzin:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
magda piąteczka:D moja @ już się rozkręca i jutro będzie dokładnie 30 dc więc jest jak w zegarku :) po 24.04 mam monitoring cyklu wiec wierze że do września się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
to dobrze ze to nic nie jest złego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja to bym chciała zeby leciało mi po nogach a zawsze mam raczej mało :( zobaczymy jak bedzie po wiesiolku. dziewczynki trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za zlosliwosc losu, jeszcze kilka dni temu mowilam jednej z nas zeby sie nie stresowala... A sama mam powoli dosc tej niepewnosci:-( moglaby juz byc ta @, bo to czekanie mnie wykonczy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Aga czasami jest to ucoazliwe na prawde ... Madzia to na co czekasz? A ile po @terminie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×