Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

zdzisia - no to jest chyba rozkręcające się poronienie, jak temp mi spadnie to zacznie się orkes taki poronieniowy. * little bit - ah ale dziękuję Ci za ten wpis! Kurcze... martwię się tylko, że nie udało mi się już drugi raz. Wypytam lekarza o wszystko jutro, niech zleci mi badania. Nie wiem czy chcę się szybko starać. Trochę osłablam z zapału. Może bliżej lipca spróbuję. Oby się udalo :) Dziękuję Ci raz jeszcze! Co do Twojej miesiączki to zawsze Ci się zaczyna plamieniem? * enamorada330 jeśli kreska jest wyraźna to jesteś w ciązy :) Gratuluję!!! * Powiem Wam, że jakbym się teraz dowiedziała, że np za miesiąc jestem w ciązy to chyba nie cieszyłabym się tylko po prostu czekała... te poronienia odebrąły mi taką czystą radość z tej wspaniałej nowiny jaką jest ciąża. Jeśli zajdę to czeka mnie chyba 9 mc strachu :/ Koleżanka mi mówi że się nakręcam i wkurza mnie to - bo jak tu nie myśleć... Masakra jakaś. Ale dziś się trzymam dobrze. Moje szkolne dzieci dodają mi sił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enamorada330
Dzis powinnam dostac @ zrobilam ten test bo zemdlilo mnie po kawie a uwielbiam ja.tak zrobie i podziele sie z wami za dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iczozord - Kochana ależ nie ma za co ! napisałam czystą prawdę. oni też starali się długo, aż w końcu los się uśmiechnął :) spokojnie, Tobie też się uda :* czas zadziała tylko na Twoją korzyść, jeśli poczekasz troszkę i odsapniesz delikatnie, zobaczysz, że wszystko się ułoży. sama widzisz, że delikatnie jesteś zniechęcona. jeśli chodzi o plamienia przed okresem, to nie pamiętam, żeby takie występowały, jak w tym miesiącu. dodam jeszcze, że podczas podcierania na papierze toaletowym zostają takie jakby króciutkie brunatne niteczki.. nie mam pojęcia o co chodzi, bo to zjawisko jest mi równie nowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
rzecz jasna, 'gość' to ja ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enamorada330
Tak tak krecha jest jak byk tylko jasniejsza tetaz rozumiem moje klucia jajników przez 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dzieci sa na prawde kochane. i pomagaja zapomniec. ale ja podziwiam Twoja sile ja sie zalamywalam jak 2kresek nie bylo a co dopiero po poronieniu... TRZYMAJ SIE !:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Dziewczyny dol straszny. Nad ranem zmarla Meza babcia;( i to tak nagle. Ale chociaz wczoraj w nocy jeszcze do niej pojechalismy bo zadzwonili, ze stan jest ciezki i nie wiadomo czy przezyje do rana. To jest takie przykre;( a moja babcia tez w szpitalu i nie jest dobrze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enamorada super !!! gratuluje :D dawaj znac czy za dwa dni kreska ściemnieje:) # natka strasznie mi przykro :( wiem jaki to ból jak sie traci kogos z bliskich :( 3majcie sie # little bit a moze to implantacja? a cos długo plamisz chyba z jakimis przerwami, dobrze mówie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka bardzo mi przykro, trzymaj się Kochana... myślałam, że spokojnie dotrwam do @, ale dziś zauważyłam na wkładce, że mój śluz jest delikatnie zabarwiony na różowo, a jego konsystencja jest jak krem, choć nie ma go zbyt wiele... mam nadzieję, że to nie kolejne problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little bit - no tomoże jeszcze nie wszystko stracone?pisz co i jak. * enamorada330 - no to ciąża!!! :)))) * Oliwia dzięki!Ale tak naprawdę są gorsze rzeczy, musimy się trzymać! * magda a który dzień cyklu? spodziewasz się miesiączki? Może już pisałaś niedawno ale miesza mi się czasem :( * natka oh... :( dobrze, że udał się Wam ją odwiedzić! Na śmierć naszych bliskich żadna pora nie jest odpowiednia... Pociesza mnie fakt, że po śmierci możemy być z nimi bliżej, bo mam wrażenie że towarzyszą nam ilekroś o nich poyślimy. Żaden zmarły nie chce wracać do świata żywych - teraz babci jest po prostu lepiej. Dramat dotyczy nas tutaj, żyjących bo z tęsknotą trudno sobie poradzić i koi ją tylko czas... Dlatego wykorzystaj czas, kiedy jest tu Twoja babcia. Abyś nie żałowała, że czegoś dla niej nie zrobiłaś, nie powiedziałaś. Módl się o dobrą śmierć dla niej - to też błogosławieństwo bo przecież śmierć czeka każdego z nas. A póki nasi bliscy są z nami, to trzeba zrobić wszystko aby ten czas wykorzystać jak najlepiej. Życzę Wam dużo siły w tych smutnych chwilach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda a moze malenstwo sobie domek szykuje... dziewczyny pisaly o zabarwionym na rozowo sluzie a konsystencja sie zgadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enamorada u mnie @ na całego już 2 dzień. kolejny cykl starań! ale tobie gratuluje ciaży! dawaj znac jak po dwóch dniach będzie! chociaż jednak dobra wiadomośc! natka ja tez straciłam rok temu i dwa dziadków wiem że to przykre eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
Iczozord- w tamtym tygodniu plamienie wystąpiło,kolor brunatny i trwalo około 3 dni, później ustąpiło i nagle na wkładce widziałam kolor beżowy z delikatnymi zabarwieniami,po czym od wczoraj znowu są malutkie brązowe a raczej brunatne plamki,a przy podcieraniu widzę ewidentnie brunatne malutkie niteczki..nie mam pojęcia co to jest? może @ w tym miesiącu właśnie tak będzie wyglądał? w nocy jajnik prawy mnie strasznie boli,że aż się budzę a dzisiaj w ciągu dnia lewy pulsuje..i ciągle chcę spać.może to jakiś problem z hormonami? tak szczerze,to już troszkę nadzieję straciłam i nie nastawiam się pozytywnie. całuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
w sumie to moja poprzednia wypowiedź jest również do Ciebie Blondyneczko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
Natka- współczuję Ci bardzo,wiem jak się czujesz. trzymajcie się Kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little bit to nie dobrze ze tak plamisz i cos długo bo CI to wraca ciagle... a pozatym to dosc wczesnie zaczelas plamic bo z tego co pamietam to zostalo CI jeszcze 5 dni do @, wiec na plamienie przed @ za wczesnie... jesli to nie ciąza to musisz wyjasnic czemu sie tak dzieje, ale oby to malenstwo sie tak rozpychalo:) kurcze cos duzo dziewczyn ma problemy z palmieniem po owulce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little bit - a może to jednak ciąża? Blondynecza - masz rację :/ Niestety takie plamienia, szczególnie nawracające nie wróżą dobrze :( Raczej tak nie powinno być. Na kursie NPR dostałam informację, że każde plaienie przed miesiączką to nieprawidłowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa. Ciężko się z tym pogodzić,ale niestety takie jest życie;( może to i lepiej, że nie jestem teraz w ciąży bo to dyży stres i ciężkie chwile a to na samym początku ciąży nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord taka prawda, kazde plamienie trzeba skonsultowac :/ jak jest plamienie to znaczy ze cos niedobrego sie dzieje, niestety:/ a na dodatek wcale nie jest łatwo znalesc przyczyne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
:( coraz smutniej mi się robi..teraz przed kąpielą robiłam siusiu i na wkładce już nic nie było,przy podcieraniu tak samo..zobaczymy co będzie rano. idę spać,bo jestem bardzo zmęczona,nawet nie wiem czym..kolorowych snów Dziewczynki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie popłakałam sie jak dziecko, w ''m jak milosc'' kinga urodzila chłopczyka... a ja płakałam razem z nimi... ahhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofii90
Cześć dziewczyny :) Czytałam trochę waszych wypowiedzi i już sama nie wiem co mam myśleć. Zacznę od tego, że kilka lat temu przeszłam operację usunięcia torbieli razem z jajnikiem. Od tamtej pory mam nieregularne @. Ostatni raz @ miałam 10.04 , trwała około 7 dni. 8 dni temu kochałam się z moim mężczyzną (stosunek przerywany). 6 dni po tym miałam jednorazowe plamienie. Do tego bardzo bolały mnie piersi. Od tamtej pory w sumie bolą bez przerwy ale trochę mniej. Do tego jem jak szalona, jestem senna , boli mnie głowa i trochę szybciej się męczę. Myslicie, że to może być to ? Nie chcę się nakręcać choć nie ukrywam , że byłabym najszczęśliwsza pod słońcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozyjemy, zobaczymy:-) Oj blondyneczka widze ze wrazliwa jestes:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No iczozord dziś twoja wizyta u gin na ktora masz? Czekamy na wieści od ciebie co tam czy już wszystko wporzadku. oliwia a co u ciebie ostatnio malo cie na forum? ktos testuje w tym tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed 12 urwę się z pracy. Ja się do niego nie umawiam na godziny, po prostu przychodzę i wchodzę :D Mam listę badań zapisaną, listę pytań do zadania i zobaczymy co powie. Oby coś sensownego :P Napiszę Wam później co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już chyba nie muszę nawet powtarzac testu ale i tak go wykonam. Dzisiaj rano wstałam i mdli mnie jak kota po czereśniach.masakra i do tego boli mnie cale podbrzusze dobrze ze chociaż piersi przestały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×