Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

hehe no będę działać :D Ale dopiero jak zobaczę wzorowy wykres temperatury :) aaa i wiecie co mi jeszcze lekarz powiedział? Że mam nie czytać internetów bo to skupisko czarnych przypadków które wcale tak często się nie zdarzają jak można przypuszczać. Nie czytajmy zatem! Ja od dziś czytam tylko to nasze forum które jest superaśne :) Idę po ziółka o. sroki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord i on ma racje z tymi przypadkami bo jednej osobie sie zdarzylo , milion powtórzylo i robi sie z tego norma... ale wes nie czytaj jak ciekawosc kusi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jestem tu nowa ,ale od jakiegoś czasu czytam wasze wypowiedzi. My również staramy się o dzidzie, ale z marnym skutkiem :( Mam przeciwciała tarczycowe i plemnikowe. Czy może wiecie jak to leczyć i jakiem mamy szanse ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia witaj na forum. Ja niestety ci nie pomoge bo nie mam pojęcia o tym schorzeniu może dziewczyny cos wiedza :) Jaki cudny wczoraj wieczór mialam my z moim ukochanym nie jestesmy po ślubie a wczoraj zeszlo na ten temat i zapowiada sie ze on cos szykuje dla.mnie. teraz to tylko czekac na pierscionek ah mam nadzieje ze do konca roku bede juz narzeczona. Nawet niewiecie jak sie ciesze i jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia witaj:-) ja lecze sie na niedoczynnosc tarczycy, ale o Twoim przypadku nie slyszalam. Agnieszka kto wie, moze dostaniesz pierscionek szybciej niz Ci sie wydaje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
basiu moja najdrozsza przyjaciolka ma przeciwciala tarczycowe i widze ze jej ciezko, tylko ze ona to trudny przypadek bo bez sztucznego wywolywania @ nie ma jej poprosstu.... musisz znalezc dobrego endo ktory cie poprowadzi. jedynie wiem ze lekarz jej zalecal lek podobny do castagnusa - cyclonamine ? nie jestem pewna czy tak sie pisze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyclonamine dostawałam na zatrzymanie krwawienia więc to chyba nie to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
iczozord - nawet nie wiesz jak się cieszę z Twojego dobrego samopoczucia ! :) a nie mówiłam, że nie ma się czym martwić ? :) widzę, że tak się polepszyło, że jednak nie będziesz czekała wcale i już w maju działasz - bombowo ! mam nadzieję, że wszystkie się od Ciebie zarazimy entuzjazmem jakim promieniujesz :* u mnie natomiast coś dziwnego.. dzisiaj jak się obudziłam było strasznie mokro, nie lepko i gęsto, tylko właśnie mokro.. :) więc codziennie coś.. przeczuwam, że w niedzielę nadejdzie okres. jajnik prawy nadal boli.. naszła mnie tylko maluteńka nadzieja, bo ja nigdy w życiu piwa nie piłam, ba ja nawet nie wiem jak ono smakuje, a jego sam zapach doprowadza mnie do szału, natomiast mój Ł. wczoraj kupił sobie jakiegoś okocima radlera i schłodził w lodówce a ja ? nie mogłam się powstrzymać żeby go nie spróbować !! wypiłam kilka łyków i normalnie poczułam się jak w niebie ! :) tak mi smakowało :) jednak tak jak ktoś już wcześniej napisał, jak kobieta marzy o dziecku wszędzie widzi objawy domniemanej ciąży :) czekamy do niedzieli. całuję Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
Basiu witamy ! :) głowa do góry, nie taki diabeł straszny jak go opisują, z każdej sytuacji jest jakieś wyjście :( iczozord zaraziła mnie dzisiaj dobrym nastawieniem, dlatego mocno trzymam za Ciebie kciuki, zobaczysz, że będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje TSH , tf3,tf4 są ok. Endokrynolog zalecił tylko selen i biorę bromergon na prolaktyne. Agnieszka , gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little_bit dzięki, ja też mam taką nadzieje, że będzie dobrze, ale to co wypłakałam to moje :( 19 maja mam wizytę w klinice u bardzo dobrego specjalisty , więc może , może ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia -wszystkei tu płakałyśmy i to nie raz także dobrze, że do nas trafiłaś bo możesz czuć się jak wśród swoich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
iczozord nie mogła tego lepiej ująć Basieńko :) czuj się jak wśród swoich Kochana ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord - wiem, wiem już zdążyłam poczytać forum. Nikt tak nie zrozumie drugiego człowieka jeśli sam przez to nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj basia, ja tez nie pomoge bo pierwszy raz słysze o takich schorzeniach... # Agnieszka to zareczyny i slub masz jeszcze przed sobą, pieknie chwile:) ja juz mam to za sobą...fajnie ze chlopak sie do pierscionka przymierza:D gratuluje :) # u mnie jakis brąz sie pokazał na papierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
Blondyneczko u mnie brąz również dzisiaj zawitał znowu (czyli już 6 - 7 dzień.) w ciągu całego dnia nie jest tego dużo, mogę całkiem spokojnie powiedzieć, że jest go mało (małe plamki), ale jest , jednak i tak wydaje mi się to dziwaczne.. :/ czytałam gdzieś jak dziewczyny pisały, że tak właśnie miały, tydzień przed okresem 6dniowe brązowe plamienia, a później na teście 2 kreseczki.. może jeszcze nie wszystko stracone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
iczozord ona dostala cyclonamine na regulacje cyklu a antykoncepcja miala wywolywana @ przy odstawieniu ;-) dziewczyny u mnie ciagle plamienia od owu. Brzuch boli mnie w nocy tak ze az o tym snie - castagnus jednak biore ciagle aby nie przerywac tych przepisowych 3 mcy - ogolnie widze duza poprawe w cerze, piersiach itp. ;-) Martwie sie tylko tymi plamieniami ale skladam je na karb nerwow bo ostatnio ich nie brakuje. Iczozord ciesze sie ze pozytywnie podchodzisz do wszystkiego ;-) to nsstawia kazda z nas mega pozytywnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dopiero dzisiaj sie pojawil rano, juz mnie to wszytko denerwuje... mam zmniejszoną dawke duphastonu wiec moze to przez to... to czekanie jest dobijające :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to ciekawe z tą cyclonaminą, szczególnie że w ulotce jest napisane, że ona jest na krwotoki w siatkówce chyba ;O I uszczelnia naczynia krwionośne. Nie wiedziałam, że wpływa w jakiś sposób na regulację cyklu. Może to inny lek jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little ja tez mialam orzed @ plamnienia a w ciąży nie bylam ale moze tobie sie udało :) Wiecie co u nas tu w Gdansku dwa dni temu znalezli noworotka na tasmie sortowni na wysypisku smieci martwego w tv mowili ze zyl jak zostal wyrzucony. Ja nie rozumiem jak mozna byc taką matką żeby to zrobić my tu sie staramy jak możemy a inne poprostu wyrzucają swoje dzieci. To jest straszne :-( i smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam od lekarza cyclonamine na zatrzymanie tego dlugiego okresu, ale jak wplywa na regulacje cyklu to nie wiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
agnieszka5g - też wczoraj o tym słyszałam.. nie mam nawet słów żeby opisać co myślę o takich 'matkach' :/ może jestem, może nie jestem, zwariuję do niedzieli na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę czekać najdłużej także proszę nie marudzić, zjeść ciacho i się odprężyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
Blondyneczko, dzisiaj jestem w 28 dc, plamienia zaczęły się w 19 dc z przerwą ( wystąpiły z zabarwieniem biszkoptowym) w 23 - 24 dc. dopiero teraz tak naprawdę zdaję sobie sprawę, że nie wiem kompletnie nic na temat swojego ciała i zaskakuje mnie ono bo odstawieniu tabletek z dnia na dzień coraz bardziej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
witam Cie Basiu. O Twoim schrzeniu tez nic nie slyszalam .. iczozord dobrze ze masz dobre samopoczucie :) no ja niby mam dni plodne :) staramy sie ale to moj M ma glowe na karku ja jak bym mogla nie wypuszczala go z lozka ale nuestety praca ... i on mowi ze nie kochamy sie codziennie tylko raz na 2 dni ... agrr :p ale moze sie uda :) dzisiaj mam 14dc a iczozord powiedz mi te ziolka codziennie pic bez przerwy czy jakas przerwa ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
Dodam jeszcze, bo nie wiem czy pamiętacie, że wg.moich obliczeń dni płodne były od 21 do 29 maja, a 20,22,24,27 (ten ostatni wymieniony to prawdopodobnie owulacja) ‘staraliśmy się’ z całych sił :P testuję w niedzielę rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×