Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość nowa Oliwia
little_bit to dobra jestes :) bo ja mam dzisiaj 8maja :p zartuje kazdy moze sie pomylic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
ej, mówię przecież, że ten ostatni wymieniony czyli 27 kwietnia :) chodziło mi o kwiecień nie o żaden Maj ! przepraszam Was najmocniej, już sama nie wiem co piszę :P źle obliczyłam? jeśli tak, to błagam nauczcie mnie dobrze to wszystko obliczać.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
tak mi wyszło w kalkulatorze dni płodnych, że 27 jest owulacja i wtedy jest największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.. wytłumaczcie mi proszę, gdzie zrobiłam błąd :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little bit ja nie obliczam tylko patrze na objawy, jak pojawil Ci sie rozciagliwy sluz to znaczy ze zaraz będzie owulka, czyli śluz mialas 27kwietnia tak? czyli jestes 11dni po owulce, a plamienia wystapily juz 3 dni po owulce u Ciebie tak? a badalas progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalkulator prawdopodobnie liczy w tan sposób ze odejmuje 14dni od ostatniej @, to jest taka srednia ilosc dni tej fazy , natomiast u kazdej kobiety jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
little_bit ja tez nie wiem jak obliczac zawsze siedzialam na kalkulatorze dni plodnych. ale teraz nie wiem bo sprawdzalam kilka kalkulatorow i w jednym wycjodzi inaczej w drugim inaczej wiec zawsze mam 2 dni w ktorym bedzie owu :) i nie wiem na ile dni cyklu znowu liczyc ... bo raz mam 28 raz 29 i jeszcze mam 32 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozpoznaje owulke po rozciagliwym sluzie, najpierw zaczyna sie od malej ilosci na papierze, i nast dnia jest wiecej a trzeciego dnia juz ogrom a czwartego nie ma nic, na dodatek przy pierwszym dniu zaczynam miec bardzo wrazliwe sutki, no i wiem ze za 2-3dni bedzie owulka... nie ma u Was takich objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
tak Blondyneczko. ale wiecie co, ja już się nie będę ośmieszała, po prostu poczekam do niedzieli i zobaczę czy @ nadejdzie czy też nie :) progesteronu nigdy nie badałam. też zwracam uwagę na śluz, ale kalkulator dni płodnych zawsze mam przy sobie jakby co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja tak nie mam... teraz sprawdzalam i nie mam rozciagliwego tylko wodny... a suty juz daaaaawno nie mialam wrazliwich. nie wiem czemu kiedys mialam ze nie moglam sama ich dotknac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litte bit ja mialam tez taka sytuacje ze brudzilam 3-4dni po owulce na brazowo, do samego okresu, z małymi przerwami, okazalo sie ze mialam za niski progesteron, a on jest niezbedny do utrzymania ciazy... a bada sie go tydzien po owulacji, szkoda ze nie zrobilas go w tym cyklu, bo to naprawde wazny hormon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia a Twoj Mąz/Partner nie czuje ze w niektorych dniach jestes bardziej mokra i przedewszystkim sliska? bo mój Mąz to zauwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
no to znowu klops i znowu coś źle zrobiłam.. :( dziękuję za wyjaśnienie.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja to zauwazan po stosunku jak mam cale nogi mokre a tal czulam wczoraj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia podobno wodnisty zalicza sie do sluzu płodnego, jesli nie towarzyszy zadne swedzenie ani pieczenie to wlasnie tak zaliczaja tym bardziej ze u Ciebie wlasnie przypadają dni płodne:) wiec działajce tam i nogi do góry :P # litte bit nic nie zrobilas zle:) plamienie trzeba sprawdzic aczykolwiek moze to byc ciaza:) ja zrobilam porgesteron wlasnie za namową dziewczyn z forum, bo powiedzialam jaka sytuacja jest u mnie i ja z tymi plamieniami bujałam sie ponad pół roku a potem zrobilam badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no wczoraj dzialalismy :) ale tylko lezalam nie dawalam nog do gory ale lezalam z 20 min w pozycji na plecach . ale czy cos wyjdzie okaze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
Oliwia mój też tak wygląda, najpierw wodnisty a później jak białko jaja kurzego :) z tymi nogami do góry to prawda ?? :) myślałam, ze tylko na filmach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja w tamtym miesiacu co stosunek nogi do gory i nic ... wiec teraz powiedzialam ze bede lezec z 20-30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak sa dni plodne to zawsze nogi na sciane i poduszka pod pupe:P nawet jak nie pomoze to napewno nie zaszkodzi... ja to słyszałam ze dziewczyny na rekach stają, wiec nogi na sciane to male piwo:P # u mnie znów ciemno bezowy śluz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, mam nadzieje, ze ktoras pomoze bo na forum in** ludzie zrobili sobie po prostu zarty.. mam cykle nieregularne po 40kilka dni, w trakcie owulacji pęcherzyk nie pęka (diagnostyka usg), mała nadżerka, moje pytanie: niedlugo po stosunku przerywanym, podczas którego wystąpił ból, pojawiło się małe krwawienie, wizyta umówiona na przyszły poniedziałek a do tego czasu zastanawiam się czy plamienie było spowodowane urazem mechanicznym czy to krwawienie implantacyjne? chociaz wydaje mi sie ze dzien-dwa to stanowczo za szybko jak myślicie? dzis jest kolejny dzien krwawienia, pobolewa mnie brzuch od kilku dni, rano robilam test owulacyjny i mam dwie grube kreski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
ja tak nigdy nie robiłam.. więc pewnie nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu a moze to plamienie okoloowulacyjne, skoro wyszly Ci dwie krechy... # little bit przeciez zajscie w ciaze wogole nie zalezy od tych nóg do góry:P niewiele dziewczyn tak robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka nadal krwawię ale temp nadal wysoka więc jeszcze liczę to do poprzedniego cyklu. Na szczęście dziś temperatura lekko drgnęła w dół także liczę że może jutro dostanę faktyczny okres bo póki co to tak się sączy i plamię na przemian. * Oliwia podobno warto co 2 dni bo wtedy plemniki są lepszej jakości, także nie jest to takie głupie. Ziółka bez przerwy przez 3 mc i później 1 mc przerwy :) * little bit jeśli chcesz dokładnie określić płodność to obserwuj śluz i temperaturę (mierz codziennie rano przed wstaniem z łóżka). Śluz wyznacza początek płodności a skok temp moment owulacji :) *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_bit
ufff! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no to moj mezczyzna jednak dobrze robi ze mie chce codziennie ;) dziekune Ci iczozord za odp na temat ziolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie mialam plamienia okoloowulacyjnego a mam juz 25 lat. krwawienie jest inne niz to przy okresie, raczej jak krwawienie z rany. mam nadzerke, przy stosunku odczuwałam duzy bol a pozniej wlasnie po kilku godz plamienie. logicznie rzecz biorac albo nadzerka(co wydaje mi sie naciaganym argumentem), albo pierwszy raz plamienie okoloowulacyjne albo plamienie implantacyjne( chociaz wydaje mi sie ze to stanowczo za krotko). czy ktorejs z Was zdarzyla sie implantacja w czasie krotszym niz tydz po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym w krwi jest domieszka sluzu z tego co zauwazylam a od stosunku nie minal jeszcze tydz..4-5 dni, ktos ma jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
gosciu mysle ze plamienie jest z nadzerki ( to nie jest naciagany argument - przy stosunku moze przy nadzerce pojawic sie plamienje gdyz jest naruszana/podrazniana) ja tak mialam. Mozeliwe jest tez plamienie okoloowylacyjne - moze udalo sie i peklo kajeczko ;-) raczej malo prawdopodobne ze to implantacja ale tak rozne rzeczy dzieja sie w kobiecych organizmach ze roznie bywa. ja plamie tez od 2 dni po owu i dzisiaj juz moj 25 dc a plamie od 16 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie dziwnie to wszystko wyglada, pierwszy dc mialam 18go kwietnia wiec stosunek wypadl mi 14dc, przy czym krwawienie wystapilo juz 15go dnia i trwa do dzis(20dc), malo tego jeszcze nabawilam sie jakiejs infekcji, takze jak nie urok to co innego.. patrzac trzezwym okiem, jest szansa ze udalo sie zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóz ja czytalam na temat tego sexu co dwa dni i zdania są podzielone... oczywiscie ze jak ktos chce sie kochac co dwa dni to jego wybór natomiast Ci co sie kochają codziennie mają takie same szanse dlatego ze organizm mężczyzny szczegolnie młody jesli przyzwyczai sie do codzienniego sexu to poprostu przyspiesza tempo produkcji zołnierzyków... na takie przystosowanie sie organizmu mezczyzny wystraczy 2-3dni codziennego sexu:) wiem jak to jest z moim mezczyzną, i wszystko sie zgadza, jemu wystarczaja dwa dni zeby sie przestawic, od 3dnia codziennie ma dosc duzą ilosc... ja dopiero zwrocilam na to uwage po przeczytaniu artykulu w internecie:) bo tez myslalam ze trzeba sie kochac co 2 dzien:) a wiecie ze roznie jest z tą ochotą, i czasami co drugi dzien to za malo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×