Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Konfeti nie doszukuj objawów. Nie musisz mieć wszystkich. Mi w 1 ciąży piersi prawie pekaly, tak bolały. Czułam jakby całe były w siniakach. W drugiej i teraz w 3 ciąży w ogóle mnie nie bolą... wyluzuj :-) I ciesz się że nie bolą, bo ból piesi jest męczący bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Oj męczący to prawda. Nawet jak siè przekręcam to bolą. Dzis rano na papierze zobaczylam sluz z takim czarnym skrzepem. Nie byl duzy. Pewnie jeszcze tam te starocie sie oczyszczają z srodowego krwawienia. Ehh :( Dziewczyny powiedzcie czy to normalne ze brzuch tak boli jak na okres i kłuje czasami? Bo ja już nie wiem czy to tak powinno być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dzień dobry :) Wczoraj padłam jak kawka, więc dziś nadrabiam. Zasłabłam wczoraj w sklepie i miałam mega mdłości, dzisiaj na razie spokój. Iczozord dzięki za namiary na kalenadarzyki - zaraz wypróbuję. Gabi, qserra, konfetti :) co do objawów to bywa bardzo różnie. Ostatni cykl spisałam na straty bo w 24dc zrobiłam test z negatywnym skutkiem. Kilka dni później miałam straszne walenie serca po kawie i coś mnie tknęło :) Generalnie samo wspomnienie kawy, jej zapachu i smaku jest dla mnie miłe, ale próba wypicia słabeusza kończy się tym, że w ogóle nie czuję jej smaku... Piersi to osobna sprawa. Tkliwe, ale całkiem ok, akurat u mnie objętośc się nie zwiększa, tylko już nie są takie mięciutkie. Wyobrażam sobie,że podobne w dotyku są sztuczne - takie strasznie napompowane jakby pod skórą nie było miejsca na nic więcej :) Rozmiar został ten sam w zasadzie. Aaaa i zatrzymanie wody w organiźmie - biorę już 4xdziennie luteinę i 1xdziennie duphaston więc to pewnie jest przyczyna. Dziewczyny, kto za niedługo testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei, jestem teraz na no spie, ale rano zaraz po przebudzeniu czuję takie ćmienie w podbrzuszu, a czasem mam wrażenie jakby z boków mnie skurcz łapał. Pewnie te boki to akurat więzadła, ale podbrzusze ćmi i zawsze w takich sytuacjach ganiam do toalety, żeby sprawdzić czy czasem nie plamię/krwawię. Tym bardziej, że mam ciągle bardzo mokro - bez wkładek ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
hej wszystkim, dziewczyny pomóżcie bo już nie wiem co mam myslec, dzisiaj 18 dc mdli mnie niemiłosiernie od wczoraj prawie nic nie jem teoretycznie owulacja powinna była być 3 dni temu ale mialam sucho jak na pustyni zero śluzu , któraś pisała ze ją mdliło przy zagnieżdzaniu ale gdzies czytałam ze jak nie ma śluzu to nie ma i owulacji , juz sama nie wiem co mam myslec brzuch boli jajniki kłują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotka to byłam ja. Ale u mnie to bardziej przypominało jelitówkę. Jeśli chodzi o śluz to faktycznie w okolicach owulacji i w jej dniu powinni być go dużo. Ja miewałam też ból podbrzusza w okolicy jajnika mniej więcej w tym czasie gdy jajeczko się uwalniało i pękał pęcherzyk. Każda kobieta jednak przechodzi to inaczej. Jeszcze rok temu np. nie miałam żadnych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
baletka no ja właśnie zawsze miałam dużo sluzu nie było miesiaca zeby go nie było ale tez nic mnie nie bolało nigdy ani brzuch ani jajniki, a w tym mcu calkowicie odwrotnie sahara ale wlasnie w okolicach kiedy powinna byc owulacja bol jajników i podbrzusza a od wczoraj mdłości i brak apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Baletka ja wlasnie tez tak mam i od razu lece do lazienki zeby sprawdzic czy nie ma plamienia. A teraz to juz w ogole jestem przewrazliwiona. Za tydzien jak bede u gina to zapytam czy to normalne. Chociaz ten w poniedzialek mi mowil ze to typowe objawy. Jestem po prostu przewrazliwiona i tyle. Gotka ja np. nie mialam sluzu. Czulam caly czas susze. Kazdy ma inaczej. Teraz np.tez czuje raczej sucho chociaz lekarz w badaniu stwierdzil wydzieline i czasem na wkladce widze ale nie czuje tego. Takze nie martw sie. Moze sluz plodny bly/jest tyle ze nie wyplywa na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Jeszcze doszedł mi dziwny objaw. Szczegolnie rano. Przyspieszona akcja serca. Miala tak ktoras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Witaj Nova88, ja i Blondyneczka idziemy razem z cyklem. Jeszcze 7 dni i bedzie wiadomo co i jak (o ile wytrzymamy :) ) Jesli chodzi o oobjawy to u mnie tez juz sucho. Wczoraj zauwazylam ze sutki zrobily sie tkliwe, ale tylko przy doktyku, poza tym bez zmian rozmarowych. Pobolewa mnie dolna czesc kregoslupa ale nie wiem czy moza to uznac za objaw. Czasami czuje jajniki ale juz sama nie wiem czy przypadkiem to nie moja podswiadomosc. Nova88 a ty kiedy masz zamiar testowac? Dla mnie to 5 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
pełna nadzieji mam nadzieje ze masz racje chociaz zawsze co miesiac sluzu bylo tyle ze czasem wkladke musialam co godzine zmieniac moze faktycznie cos było w srodku i teraz zarodek sie zagniezdza , z kuba udalo sie za pierwszym razem moze teraz tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
kurcze nie wiem jak wytrzymam te 2 tygodnie do okresu. powinni jeszcze wynaleźć testy do sprawdzania czy plemnik połączył sie z jajeczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo blondyneczka/atram to ja trzymam kciuki za Wasze testowanko :) Jeśli wytrzymacie to zróbcie w dnia @ :) A jeśli nie to dawajcie znać. Ja w ostatnim cyklu się załamałam tym falstartem z testem w 24dc, a parę dni później już miałam cień w ciągu dnia i gdyby nie reakcja na kawę pewnie bym się nie spodziewała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfetti0
Pełna nadziei ja mam tak rano, że szynko serce mi wali nie wiem od czego... Gotka co do Ciebie to czasem jest tak, że są dni płodne a o tym nie wiemy gdyż śluz jest ale przy szyjce macicy a nie wypływa na zewnątrz. Wiele kobiet tak ma i myślą, że nie mają owu. A mają. Ja np. Rzadko kiedy widziałam u siebie ten śluz ale bolał mnie w brzuch, plecy i jajniki jakoś z 2 tyg po @ nigdy nie miałam regularnie więc nie mogę stwierdzić, że był to środek cyklu. I spokojnie bez paniki, co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe gotka albo takie mikro usg podłączane na kabel usb, żeby całą akcję można było oglądać i kibicować :) Ale wtedy od owu byłybyśmy przykute do monitorka :P no i popcorn jak w dobrym kinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfetti0
A co do moich objawów to dziś jeszcze mnie nie zemdliło. Nie wiem od czego to zależy, że jedne mają pełno objawów a inne wcale albo małe. W nast. Tyg idę na USG sprawdzić czy wszystko jest ok i rozwija się jak trzeba, bo już różnych rzeczy się naczytałam, że może mam niski poziom jakiegoś hormonu dlatego nie mam objawów za specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sercem też tak mam(chociaż ja biorę też 120%dawki leku na tarczycę więc mam combo), ale to podobno normalne bo organizm przestawia się na ciążę czyli produkuje więcej krwi, szybciej pracują nerki itd. Zawroty głowy też są ponoć normalne m.in. z powodu hormonów. Staraczki, proszę dajcie znać, gdybyście miały dosyć ciążowego marudzenia - ja się czasem zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
moze macie racje dziewczyny, ale taki dziwny ten miesiac jak nie planowalam dziecka to sie lalo i po nogach czasem a jak sie zdecydowalam to sahara. Baletka ale ta owulacja jest krótka i jakbysmy mialy taki przyrząd to straciłybysmy ze 4 dni na obserwacje ale nie trzeba by było czekac do @c:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Heh Baletka dobre z tym kinem i popcornem ;) Konfetti czytalam kiedys ze szybciej krew jest pompowana bo dostarczana do fasolki i dlatego mogą zdarzać się omdlenia i przyspieszone serce. Może to jest to. Bo w ulotce duphastonu czytalam i nie ma w ogole takiego ubocznego objawu wiec to raczej nie duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Gotka u mnie było dokładnie tak samo. Jak sie nie starałam to śluzu było full. A od kiedy zaczeliśmy się starać to pustynia. Taka przewrotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Ja cos czuje ze u Blondyneczki bedzie owocnie w tym cyklu. Jakies mam takie przeczucie. A moje przeczucia sie sprawdzają z reguły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
moze to przez zbytnie checi i stres tak organizm sie buntuje :) a wiem ze jak czlowiek bardzo chce to wtedy jest problem bo cos tam sie blokuje. mam znajoma która z mezem 10 lat sie starali o dziecko przeszli wszystkie mozliwe badania wydali multum kasy nawet w niwmczech sie leczyli niekonwencjonalnymi metodami i nic niby wszystko ok a dzieci brak i tak przez 10 lat. jak miała 36 lat powiedzieli sobie dosyc , odpuscili calkowicie i zaczeli myslec o adopcji i zonk po 4 mcach zaszła w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
gotka ja miałam tak ok 20 dc mdlosci i kłócie w jajnikach :) mdlosci miałam przez jakiś tydzień a teraz nic ;) poki co nie mdli mnie:) piersi mi się bardzo powiekszyly jakies dwa tyg temu i trochę bola:) buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Wysiłek fizyczny u kobiety ciężarnej powoduje większy wzrost częstości serca, niż przed ciążą. Serce kobiety ciężarnej przepompowuje około 30-50% więcej krwi w ciągu minuty niż przed ciążą. Dlatego kobiety ciężarne często skarżą się na uczucie szybkiego bicia lub kołatanie serca. Zmiany w układzie krążenia rozpoczynają się już w I trymestrze, a objawy zmęczenia i szybkiego bicia serca narastają do końca II trymestru, po tym okresie utrzymują się zwykle na podobnym poziomie. Zaciągnęłam z jakiejś strony internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Ehh kafeteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Co do bólu piersi, to ja też nie odczuwam. Może są nieznacznie powiększone, ale żebym czuła jakąś dużą zmianę to nie. U mnie zmęczenie sięga zenitu, a wejście na moje 3 piętro, to dla mnie taki wysiłek, że sapie po drodze jak staruszka. Ale u mnie może to być też związane z astmą. Co prawda od 15 lat nie mam już objawów, ale wysiłek fizyczny zawsze sprawiał mi problem, a teraz nawet krótki spacer mnie męczy. Konfetti, coś jest na rzeczy z tą ochotą na soki. Mi wyjątkowo wchodzi jabłkowy i jabłko z aronią - takie soki 100%. Tylko jakoś tak dziwnie mi się porobiło, że muszę pić je przez słomkę, bo inaczej nie wypiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. :) W 30 dniu cyklu doszlo do zblizenia miedzy mna a partnerem. dwa dni pozniej zaczelam odczuwac silne klucia jajnikow i bol podbrzusza. Dzis 37 d.c i miesiaczki nie widac. Dodam ze temperatura pod pacha wynosi 36,6 a w pochwie 36,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie te bole towarzysza mi do tej pory. W piersiach nie widze zadnych zmian. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
gośc poczekaj jeszcze tydzień i zrob test, teraz jest jeszczez za wcześnie żeby cokolwiek powiedzieć:) ale 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Paola za odp :) Jednak mocno zdziwilaby mnie tak pozna owulacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×