Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość konfetti0
qserra no właśnie ja mam ten sam problem, że mało co jem. Właściwie ciągle jak już to ciągnie mnie do jabłek, sałatek, pomidorów, jajecznicy. Zrobiłam sobie dzisiaj kurczaka, ale nawet nie tknęłam a na samą myśl, że mam go zjeść wszystko mi się cofa... czuję aż jak mam ściśnięty żołądek. Jeszcze dodatkowo schudłam prawie 2 kg od tego nie jedzenia. Mi się chce wymiotować ale nie mam czym. Muszę zobaczyć te opaski, bo nie wiem jak dalej będę funkcjonować, zwłaszcza w pracy. Ja za wizytę zapłaciłam 150 zł. teraz mam iść na USG, które kosztuje 100- 130 zł. No i badania na betę itd. Mam całą rozpiskę, a to dopiero początek. Trochę mnie to przeraża. A co do objawów to jeszcze mi się przypomniało bo to przeanalizowałam, że zawsze rano w pracy piłam kawę, baa nawet 2 lub 3. A od jakiegoś dłuższego czasu nawet o tym nie pomyślałam. Co mnie trochę zdziwiło. Nawet nie ciągnęło mnie do kawy. To samo lubiłam czasem wypić sobie energetyka żeby mi dało kopniaka, i od jakiegoś czasu jakby podświadomie tego nie kupowałam bo nawet nie miałam ochoty. Też miałyście podobnie z jakimiś rzeczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Qserra dowiedz się czy przychodnia do której chodzisz ma pakiety medyczne lux med, medicover itp. Na wizycie będziesz raz w miesiącu, badania to samo. A abonament za miesiąc kosztuje tyle co wizyta z USG. Teraz w zasadzie każda prywatna przychodnia ma takie pakiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pakiet jest na wszystkich lekarzy w przychodni. Czasem robią promocję jak kupujesz abonament kwartalny. Ja mam medicover bo firma męża ma korzystne warunki ale moja mama ma dla siebie prywatne lux med i też jest zadowolona bo często musi do socjalistów chodzić.to naprawdę się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś czuję blondi że moje fluidt turbo płodności odpowiednio się do Ciebie teleportowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 , jedynym objawem mogła być plamka krwi. Implantacja? Może..a może nie ;)... Pewności nie mam bo mój organizm od czasu do czasu lubi świrować. A poza czuje się jak przed nadchodzącą @, czyli standard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Pełna nadziei tendencję do bliźniaków dziedziczy się w linii żeńśkiej, mężczyzna nic do tego nie ma hehe :) Ale ja nie miałam w rodzinie bliźniaków a wyskoczyły mi nagle 3 komórki także zawsze musi być ta pierwsza osoba któa zapoczątkuje :) Może Ty?:))) A chciałabyś? x x x Baletka jak wczoraj był 5tydz i 6 dni to dzis jest 5 tydz i 7 dni czyli 6sty zaczynasz jutro? Patrze na mojej aplikacji ciążowej i tak to wskazuje. I co Ty tak z tą betą? Przecież masz bliźnięta to wiadomo, że bety będzie wiecej :) Powinnaś się martwić jak masz poniżej normy, zresztą c laboratorium to inne normy :) x x x blondyneczka pacnąć CIe?:P Ty myslisz ze jak są objawy ciąży po 4 dniach to już zostają na 9 mc?:P Poza tym sama wiesz, nie nakręcaj się :) Patrząc na moje notatki z początkowych dni po zapłodnieniu to jakiś potencjalny objaw pojawiał się raz na jakiś czas a wiele dni było baaaardzo zwyczajnych. W tej ciąży nie miałam praktycznie żadnych objawów :) Relaksuj się, spędzaj czas z mężem, nie myśl o tym tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
Cześć koleżanki to znowu ja;) noi bylam dzisiaj u gina, powiedział ze beta nie jest zbyt wysokie ale ok (407), zrobil mi usg i powiedział ze pęcherzyk ciążowy ma 2,3 mm i co dalej to matka natura pokieruje :/ i zebym przyszla za 3 tyg ze zrobionymi badaniami, nie wiem co mam sadzic, czy wybrać się do innego gina czy zaufac temu,ma dobre opinie, ale sama nie wiem ... pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
aha i z moich obliczen wyszlo ze jestem od jutra w 6-tym tyg :D a on mi powiedział ze to jest 4-ty tydzień, ja już nic nie kumam:( ale się ciesze ze mam pęcherzyk :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeruna, przepraszam najmocniej za tę pomyłkę ;( Kobiecie w ciaży kurczy się mózg, jak widać po mnie to naprawdę jest prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczizord ja nie.mam bliźniąt:) to Beatrice.:) ja mam młodszą ciąże o jakiś tydzień- tak wynika z wielkości zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec Chronologicznie. 10.11 beta 2720,a 19.11okazuje się ze ciążą ma 5tygodni i 6dni. IcZozord jaki masz kalendarzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam trzy :P w każdym piszą cos innego ciekawego ;-) Zobaczcie i wybierzcie sobie najlepszy. Pierwszy to womanlog pregnancy (fajny kalendarz ale mało szczegłowe opisy tego co sie dzieje z dzieckiem), mam asystenta ciążowego - fajny, są zdjęcia dziecka w danym tyg :) ale chyba najfajniejszy nazywa się "moja ciąża" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka wyluzuj kochanie. Moja beta z 11.11 to 2041 a 17.11 byłam w 5tc i 3 dni ale beta na szerokie normy i jakoś w ogóle się nad tym nie zastanawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfetti0
blondyneczka87 nie ma co wyszukiwać w sobie objawów, bo potem każdy najmniejszy będzie robił nadzieję, a może jednak... Lepiej się mile zaskoczyć, niż nie mile rozczarować bo się nastawiło na coś innego. A najlepiej w ogóle o tym nie myśleć (wiem, że łatwiej powiedzieć trudniej zrobić) ale naprawdę im się człowiek bardziej nakręci tym skutki są odwrotne. Nie wiem ile się już starasz ale uważam, że w tym wypadku myślenie będzie co ma być jest najlepsze a jak wrzucisz na luz to na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
A ja działam systematycznie z zumbą i wciąż szukam pracy :p tyle nie w temacie ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Gabi, u mnie nie ma tych pakietów. Ja chodzę do gina, który przyjmuje w prywatnym szpitalu i zapisując się tam liczyłam się z tym, że to będzie kosztowało. Nie śpię na pieniądzach, ale co zrobić. Już tyle razy zraziłam się do lekarzy na NFZ, że z ciążą nie chcę podejmować ryzyka. Mi lekarz nie zlecił bety, ale wiele różnych badań krwi. Już je zrobiłam, a na początku stycznia czekają mnie badania prenatalne, które u nas w mieście kosztują ok. 300 zł. Oczywiście zrobienie ich jest dobrowolne, ale mi w tym roku stuknęła 30stka i jestem w grupie ryzyka, więc na pewno zrobię. Mam nadzieję, że jak porobię te najważniejsze badania, to potem już tak drogo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Konfetti, co do kawy, to ja też nie piję i przestałam mieć na nią chęć jakieś 2 tyg. przed zrobieniem testu. Poza tym odrzuca mnie od słodyczy, bez których wcześniej nie wyobrażałam sobie dnia. Wszyscy mnie pocieszają, że najgorsze pod względem "jedzeniowym" są pierwsze 3 m-ce, a potem będzie lepiej i kurczowo trzymam się tej myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczko :-* Palola może owulacje miałaś później :-) ja mam ciążę tydzień młodsza nic wynika z om. Właśnie dlatego że owulacja była później o 6 dni niż w standardowym cyklu. Pewnie bym się tym martwiła gdyby nie fakt, że mierzyłam w tym cyklu temperaturę i po niej wiem, że owu była później :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hello byłam u Gina i dostałam 2 paki.luteiny oraz inofolic 2 opakowania troszkę kasy Sie posypało ale coz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
dzięki Gabi :) czy mam się już nie stresować w końcu:D ? pytałam jeszcze gina czy mam powtórzyć jutro bete i powiedział ze to zbędne, wiec teraz czekam na kolejna wizyte za 3 tyg :) a wy jak się czujecie dziewczęta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfetti0
qserra hehe widzę, że mamy tak samo, mnie tak jakoś O DZIWO nie ciągnie do słodyczy, a wcześniej nie powiem zdarzyło mi się podjeść trochę. Najgorsze, że teraz ciężko jest u mnie z jedzeniem mięsa. Nie chce mi się w ogóle go jeść. A ciągle bym piła jakieś soczki takie świeżo wyciskane, nie wiem czy to z powodu, że organizm potrzebuje witamin czy co, ale nawet nie oglądam się za innymi napojami niż soczki. Herbata też mi coś ciężko wchodzi, jak nawet teraz piszę to i myślę o jedzeniu to już mnie ściska w żołądku. Boję się, że jutro w pracy znowu dopadną mnie mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfetti0
Zastanawia mnie tylko fakt, dlaczego piersi się nie powiększyło, ani sutki, wszystko jest jak było po staremu. Nie są nawet cięższe. A z tego co czytam większość dziewczyn ma objawy związane właśnie z piersiami. Co prawda sutki miałam tkliwe z jakiś tydz albo to już było jakiś czas temu i przeszło... nawet gin nie wie czemu tak mam. Kolejna sprawa w ogóle nie jestem zmęczona ani senna, co też jest dziwne. Zaczynam się zastanawiać czy to aby normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Iczozord wiem, że dziedziczy się w linii żeńskiej, nie wiem po co napisałam o mężu, chyba mój mózg też zaczyna się kurczyć :P A co do aplikacji to mam dokładnie te same i lubię najbardziej Moja ciąża, chodź asystent wyliczył mi dokładnie datę porodu jak lekarz. Co do wieku ciąży to ja jestem w 6 tyg. licząc od @ a lekarz powiedział mi, że to 5 tydzień, więc też ciąża jest młodsza. Opaski fajna sprawa, nie wiedziałam, że coś takiego w ogole istnieje, dużo się od Was uczę :) Jeżeli chodzi o wizyty na nfz czy prywatne to ja od razu zdecydowałam się na nfz chociażby dlatego aby mieć komfort psychiczny że mój portfel systematycznie chudnie od wyciągania z niego dużej gotówki. I tak koszta wzrosły przez konieczność przyjmowania duphastonu, ostatnio za 2 opakowania zapłaciłam prawie 90 zł. a biorę 4 dziennie więc myślę, że dwa razy w miesiącu będzie czekał mnie taki wydatek a jak pomyślę, że jeszcze do tego miałyby dojść prywatne wizyty, ojojojjj! Mam nadzieję, że udało mi się znaleźć lekarza dobrego na nfz, to ten który przyjął mnie prywatnie w tą felerną środę. Jestem mu wdzięczna bo prosto z sali operacyjnej gnał do gabinetu żeby mnie przyjąć. Po drodze dzwonił do mnie 3 razy że się spóźni bo korki żebym się nie denerwowała. Tego dnia przyjechał specjalnie dla mnie. Za tydzień idę do niego na nfz, mam nadzieję, że jego podejście się nie zmieni. Kazał dla mojego męża dbać o mnie i przypominać że mam dużo odpoczywać :) Wzbudził moją sympatię i zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Co do opasek to ja słyszałam uzywałam je w celu zwalczania mdłości z powodu choroby lokomocyjnej pamiętam jechałam wtedy do Zakopanego i mama taka opaskę mi zdobyła miałam przyczepona cala drogę i ani razu mnie nie zemdlilo fajna sprawa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×