Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Drogie te badania. Ja nie wiem co się dzieje temp dziś mierzył am i mam z tych wyższych a wczoraj spadła do niższych miałam tak 1- 35.9 2- 36.1 3- 36.1 4- 5- 36.1 6- 7-35.8 8-35.9 9-36.1 10-35.8 11-35.8 12- 13-35.7 14-36.2 15-36.2 16-36.3 17-36.3 18.36.5 19-36.5 20-36.4 21-36.3 22-36.3 23-36.6 24-36.3 25-36.4 26-36.3 1-36.2 okres 2- 36.2 3- nie mierzył am koniec okresu 4- 36.4 5-36 6- 36.3 to dziś dziewczyny owalka był 14 dc z tego co mi wychodzi w 5 dniu cyklu czyli po okresie temp spadła do tych niższych a dziś 6 dc patrze znowu wyżej o co chodzi bo już się gubię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. a jeżeli "okres"to była implantacja? zarówno spadek tempki jak i żywa krew może się pojawić.. a nie miałaś długo bo 2-3 dni. Ja bym poszła gdzieś jutro/pojutrze na betę .. będzie wszystko jasne. Może jesteś jedną z tych, która by nie zauważyła, że jest w ciąży ( gdyby nie mierzenie temp)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale spadek tempki przy implantacji też występuje ponoć.. chyba, że hmm były jakieś inne czynniki- zbyt krótki sen czy coś co mogło zaburzyć wynik.. nie wiem, aż takim ekspertem od tempek nie jestem :( ale jak na moje ten spadek jest obiecujący, krótkie plamienie też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mogą też być inne przyczyny jak choćby coś nie tak z termometrem.. więc zrobiłabym betę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termometr jest ok bo mierzyłam po południu i jest wtedy wyższa. Czynników żadnych innych nie miałam spałam normalnie. Chora tez nie jestem chyba ze ta infekcja która może mam to robi :( no nie wiem zobaczymy w ostateczności mogę zrobić test bi mam jeszcze 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a przy implantacji miałyscie obfite krwawienie czy jak? ja mam dzisiaj 24 dzien cyklu owulacja potwierdzona moniktorinkiem, dzisiaj rano zaczelam plamic wlasciwie napewno nie jest to okres bo jest tego malo ale jest to krew napewno nie jakies brazowe plamki. Modle sie zeby to bylo to ale nie wiem. mam bardzo regularne cykle czyli co 28 dni a dzisiaj jest 24 dzien cyklu owulacje mialam 12 dni temu. krew widze tylko przy podcieraniu ale tak wiecej a na wkladce nie mam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczenie po stosunku może świadczyć też o podrażnieniu spowodowanym np nowym kosmetykiem, nie od razu musi to oznaczać infekcję :) agnieszka nie sugeruj się poprzednim cyklem. Każdy cykl należy interpretować oddzielnie bo o, że w poprzedni cyklu 36,3 to była temp wysoka nie znaczy, że teraz też tak będzie. Poza tym są różne zakłócające czynniki mogące wpływać na pomiar, chociażby dłuższy sen. Jesteś na samym początku cyklu więc te temperatury początkowe rzadko wchodzą do interpretacji. Ważnych jest 6 temperatur poprzedzających skok temperatury. Mierz, notuj i za kilka dni będziemy się przyglądać Twojej temperaturze :) Nie myślałaś może o zapisywaniu jej w formie wykresu np na ovufriend? będzie to dla Ciebie bardziej czytelne. x gościu ja miałam plamienie "implantacyjne" w dniu okresu takie dość mocne, normalnie krew, może nie dużo ale czysta krew. Nie była to oczywiście implantacja (choć niektórzy lekarze to tak nazywają) ale plamienie spowodowane zmianami hormonalnymi, choć oczywiście myślałam wtedy że już dawno po wszystkim. x blondyneczka a może skoro Twojego mężczyzny nie ma tak długo to wybierzesz sie do jakiegos spa czy np zmienisz fryzurę albo intensywnie poćwiczysz :D Ale byłby zaskoczony jakby Cię zobaczył!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOleńki
hej dziewczyny, chciałabym dołączyć do forum bo rozpoczęliśmy z mężem starania o drugiego dzidziusia :) póki co to pierwszy cykl starań i jakieś 4 dni od owulacji. Nie mam 100% pewnośći czy owulacja nastąpiła bo nie miałam nigdy monitoringu tylko posiłkowałam sie testami owu ( niestety pokazały drugą kreskę ciut jasniejszą a ma być ponoc taka sama lub ciemniejsza ?) ale nastapił wzrost temperatury z 36.4 na 36,9. No nic pozostaje tylko czekać i mieć nadzieje :) trzymam za Was kciuki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczord mam zamiar cwiczyc, w tamtym roku przez 2 miesiace jego nieobecnosci cwiczylam i jak wrocil to byl zachwycony pupa :-P dlatego mam to juz wyprobowane tylko chce zaczac juz po okresie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowadzę wykres na papierze i myślę że to mi wystarczy. Tak ale ten to będzie 3 cykl który mierze i dwa poprzednie były na takim poziomie a ten zaczął się inaczej do tego te pieczenia wiem wiem robie sobie nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOleńki
do Gość - ja w pierwszej ciąży miałam krwawienie implantacyjne i była to dosłownie jedna mała plamka czerwonej krwi na bieliźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy MameOlenki wsrod nas :-) Agus Ty wes idz zrob bete bo te nerwy i domysly to Cie wykoncza, zawsze lepiej wiedziec na czym sie stoi... nawet jakby miala wyjsc negatywna to bedziesz spokojniejsza i zaczniesz myslec o nadchodzacej owulce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOleńki
kochana a jak u Was wychodza testy owu ? druga kreska zawsze tak samo mocna jak testowa ? ja zaczęłam testować od początku dni płodnych i najpierw 2 razy nic, potem 2 kreski z tym że jedna ciut jaśniejsza a potem 2 dni 2 kreki ale druga wyraźnie jaśniejsza i nie wiem co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ja też tak mam ze jest ciut jaśniejsza a na drugi dzień już bardziej jasna wiec wydaje mi się ze to ciut jaśniejsza to jest pozytywny test na dałam to razem z temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOleńki
a kiedy testujesz Agnieszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOleńki
ja w 1 ciąży biegłam na bete bo ciekawość i niepewność mnie zżerała ale teraz obiacałam sobie że czekam do miesiączki. Tylko, że ja zawsze miałam cykle 35-37 dniowe, po ciązy okres przyszedł po 10 miesiącach i były to też cykle 36 dniowe a teraz od 2 miesięcy skróciły się do 28-30. Wielkie było moje zaskoczenie jak miesiąc temu 12 dnia cyklu zauwazyłam śluz płodny. Zawsze takowy występowała dopiero od około 18 dnia. W tym cyklu podobnie śluz płodny od 12 dnia i szacuje owulacje 16 dnia więc teoretycznie okres powinien nadejść 30 dnia cyklu. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Aga a Ty nie jesteś po okresie? bo tak zrozumiałam z tych temp. Pisałaś temperatury od najdawniejszej do najwcześniejszej czy odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ledwo zipie... jak przyjeżdżam do domu to jest koniec... plecy mnie bola i myślę tylko o ciepełku... cały czas utrzymuje mi Sie śluz taki szklisto mleczny.... i nie mam ochoty na przytulanki ehhh mógłby być już weekend to bym sobie leżała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Oleńki, witaj wśród nas:) Agnieszka jeżeli masz test pod ręką to zatestuj, nic nie stracisz:) Być może dziewczyny mają rację, ale ja jednak jestem zdania, że wszelkie anomalia organizmu trzeba brać pod uwagę. Przez ten rok przeryłam różne fora i były tam dziewczyny, które w terminie miesiączki miały krwawienia, które brały za miesiączkę i dopiero w połowie ciąży się dowiedziały, że w niej są. Bierze się to z tego, że zarodek jest jeszcze malutki i endometrium w tej części macicy, w której się nie zagnieździł może się jeszcze przez te kilka miesięcy złuszczać. Oczywiście nie biorę tego za pewnik, tylko za jedną z możliwych opcji, dlatego warto żebyś sprawdziła:) sama najlepiej znasz swój organizm i wiesz kiedy coś dzieje się w nim innego... Evi, czyli wszystko na dobrej drodze, zdawaj relacje i trzymam kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka zapomniałam tylko dodać.. nie wiem tylko co oznacza to pieczenie.. Może oznaczać wiele i chyba obojętnie jaki wynik testu będzie to warto to skonsultować z lekarzem jezeli nie minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Iczozord tak jestem ale okres trwał 2 dni i praktycznie tempka nie spadła dlatego to mnie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Aga moja koleżanka przez 3 MSC miała skąpy okres a była w ciąży a u ciebie naprawdę krótko trwał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie zdziwił mnie ze krótko trwał bo czasem tak mam ale to ze tempka nie spadła tak jak w innych testach. Może zarostu je wieczorkiem zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Aga nie sugerowałabym się tą temperaturą. W końcu raz miałaś 36.0 a to świadczy że spadła poniżej tych poowulacyjnych. Tzn oczywiście może to być też zakłócony pomiar. Zrób test i się nie zastanawiaj dłużej :) będziesz miała wszystko jasne. Aha a co d temp to mi czasem spadała wyraźnie dopiero ładnych kilka dni po okresie, wszystko zależy od wrażliwości Twojego ośrodka termoregulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam testu będę robiła dalej pomiary temp i zobaczę. Po co robić sobie nadzieje. Zobaczymy jak się wszystko potoczy jak bym miała być to będę. Zresztą jeszcze chwile i powinny być płodne dni A jak u was Evi Blondyneczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×