Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Joan2015 gratulacje! mam nadzieję, że przyniesiesz nam wszystkim szczęście swoim wpisem:) jak możesz, napisz proszę czy w trakcie 1,5-rocznego starania się robiłaś jakieś badania, coś było nie tak wtedy? co do piersi to chyba każda ciąża jest inna, więc nie masz co się przejmować :) Blondyneczka tak sobie myślę, że skoro mnie czekają badania w następnym cyklu to właściwie wyjdzie na to, że pewnie następne starania przypadną nam w podobnym terminie :) zanim się dowiem co i jak i ewentualnie coś podleczę lub mąż. powiedzcie mi jeszcze dziewczyny, bo kilka spraw mnie nurtuje w sumie - 1. czy lekka anemia też utrudnia zajście? mi tam zawsze jakieś niedobory żelaza wychodzą, jak je jem jest lepiej, ale jak odstawiam to znów to samo. może to problem? pytałam ostatnio Panią endokrynolog ale w sumie jakiejś jednoznacznej odpowiedzi nie uzyskałam, tylko coś typu " nie powinna wpływać"... 2. czy ktoraś z Was używa conceive plus? my w sumie używamy, bo niby to jedyny lubrykant, który nie działa niekorzystnie, a przyznam, że jest lepiej niż bez niego ;) ale może powinniśmy z niego zrezygnować? to w sumie wszystko o co chciałam zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniq ja mam teraz 2 cykle przerwy no bo mojego M nie ma, dopiero starnia kolejne będą koło świąt... my nie stosujemy zadnych lubrykantow bo nie mamy takiej potrzeby ale wydaje mi sie ze one w zaden sposób nie wypływaja na zółnierzyki, wazne zebys miala sluz płodny w dniach owulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, no ja wiem, że macie przerwę, ja myślę, że u nas ze względu na badania też wyjdzie z 2 miesiące, jak teraz zrobię wszystkie i byłoby coś nie tak to dopiero w kolejnym będę mogła coś z tym zrobić.. A nastrój jak? z tymi lubrykantami to tak nie do końca, normalne żele mają napisane, że spowalniają plemniki, dlatego kupiliśmy niby taki co ma służyć poczęciu.. ale właśnie ciekawa jestem czy to ściema marketingowa czy faktycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam że nawilżacze, nawet zwykła oliwka (nawet zwykła woda! Choć nie nawilża) nie działają korzystnie na plemniki :/ Blondyneczka kiedy termin miesiączki masz?:) Ale byś miała zaskoczenie jakby nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq a maz robil badania? pierwszy raz slysze zeby jakis lubrykant mial pomóc w poczeciu, ale moze faktycznie takie są i czyms sie roznia od pozostalych, my nie uzywamy takich rzeczy wiec nigdy sie nad nimi nie zastanawialam ... iczozord termin @ mam na piatek, a co do niespodzianki to faktycznie bylaby ogromna ale na nia nie licze bo ten cykl spisalam na straty, a pozatym czuje sie chwilami jak na okres i piersi przestaly bolec wiec przyjdzie w pt @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blodyneczka, nie, wszyscy nam mówili żeby poczekać rok i jak przez rok się nie uda t dopiero robić badania, bo stres z nimi związany niczemu dobremu nie służy.. więc zaczynamy razem wszystkie badania od następnego cyklu. A co do żeli to jest na nich nawet napisane, że spowalniają , kiedyś na którymś czytałam. Ja się do żelu już jakoś przyzwyczaiłam, ale może pora się odzwyczaić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ehh dziewczyny a ja Sie czuje tak słabo jakbym miała dostać grypę.... normalnie chyba zaraz idę spać bo zasne na kanapie... niech już będzie weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek87
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi, to akurat dobry znak:> i senność i jakieś takie przeziębieniowe sprawy, więc trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq juz kumam i sorry ze pytalam bo mi sie przypomnialo ze mowilas o tym :-) a jak sie czujesz? Evi to cherbatka z cytryba albo z sokiem malinowym i do lozka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa blondyneczka, źle Cię zrozumiałam odnośnie tych żeli.. Pracuję dziś cały dzień przy kompie, chyba znak, że już powinnam skończyć skoro nie rozumiem:) a tu o tym żelu co my mamy: http://www.conceiveplus.pl może nie tyle wspomaga, co nie utrudnia:D chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka ale się dziś dogadujemy:D czuję się jak zawsze przed @. Mąż się śmieje bo macam się po biuście czy jeszcze boli czy już nie.. swoją drogą to musi śmiesznie wyglądać faktycznie.. mam mały biust i noszę push-upy i żeby poczuć to tak muszę trochę w nie walnąć :D ogólnie to humor niby dobry, ale zaczęłam myśleć... jak podjęliśmy decyzję o staraniu w zeszłym roku to był to taki dobry moment.. jakoś tak przez ten rok wiele rzeczy się pozmieniało u nas, nie tyle na gorsze co na mniej pewne. ludzie mnie wkurzają, bo jak mam zdjecie na fb z jakimś szkrabem którejś z koleżanek to zaraz piszą, że czemu jeszcze własnych nie mam.. a ile razy w ciągu tego roku padały pytania czy nie jestem w ciązy bo tak dobrze wyglądam.. ;/ myślałam, że jakoś tak się inaczej to życie poukłada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iMoniq doskonale Cie rozumiem, te pytania sa najgorsze, i nikt nie jest w stanie nawet sobie wyobrazic co przechodzimy i czujemy, bo jakby wiedzieli to by takich pytan nie zadawali... ahhh... bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, też tak myślę, musi się w końcu udać :) i moja intuicja mówi, że wyjdzie nam to w podobnym terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq u mnie to pewnie jeszcze troszke bo zanim u mojego M te leki zaczna dzialac to sie troche zejdzie... ale jestem dobrej mysli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nadzieje ze się nam uda :) mam termin ślubu na 18 czerwca 2016 jestem szczęśliwa wiecie :) i tak myślę że ciąża tak max do czerwca mogłabyby być to by mi nic nie pokrzyzowalo. No zobaczymy. Chyba jakaś infekcję mam słuchajcie bo po przytulaniu szczypie mnie j to mocno a tak normalnie to nie. Będę musiała iść do ginki po leki co nie? Myślicie że takie szczypanie to stan zapalny? Moniqu ty tez masz termin @ na piątek tak jak blondyneczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga super, gratuluje :-D a jak swedzi mocno to lepiej pojsc, bo moze to nic strasznego ale zeby sie nie rozwinelo w jakas infekcje mocna albo grzybice bo wtedy antybiotyk a tu starania za pasem :-) lepiej sprawdzic i nie miec pozniej wyrzutow sumienia :-)a Moniq ma chyba termin na jutro :-) bo tak cos mi sie wydaje ze o czwartku mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka hmm nie wiem szczypania nigdy w sumie nie miałam.. Dla pewności może warto do lekarza iść i sprawdzić. Ostatnio chyba też źle Cię przeczytałam, ubzdurało mi się, że tempka Ci się utrzymała;/ wchodzę tu pomiędzy projektami na prędce, chyba temu tak;/ a termin tak czwartek-piatek u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Aga super termin:-) mnie czekaja w tym roku az 3 weselicha, ale nie wiem na ile dotre przez to ze dwa wypadaja w okolicach jak juz bede duza:-) Dziewczyny do piatku wytrzymacie, a my z Wami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety też wszystkie znaki na niebie i ziemi zwiastują nadejście @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Aga super :) ja mam 20 tego roku hihi czerwiec to szczęśliwy miesiąc :)) oglądam sobie suknie ślubne i myślę właśnie o czymś w stylu vintage , żeby była prosta i zwiewna... kwiaty chce w kolorach pudrowych delikatnych i żeby zrobili mi wianek - bo ja welonu nie będę miała... Czuje się w tej pracy taka przyklapnięta ledwo wstałam dzisiaj tak było mi dobrze :/... A jeżeli chodzi o jakieś objawy to nie mam żadnych więc chyba będzie d***...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę przygotowań.. wspaniały czas.. chętnie bym wróciła do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ja chce kwiaty biało fioletowe i w takim kolorze również ustroje sale i auto. Uwielbiam kolor fioletowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a ja się właśnie umówiłam na wizytę u profesorka od leczenia niepłodności i na monitoring przyszłego cyklu u niego. Łączny koszt 500 zł ... a potem z wynikami pewnie kolejna wizyta za 250zl.. jakas masakra. o tyle dobrze, że chociaż badania na NFZ bo kieruje do szpitala. mógłby stać się jednak cud żeby ta @ teraz nie przyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
jej to jakieś zawrotne kwoty.... z tymi kwotami to naprawdę czasami lekka przesada... Czy któraś z was testuje tak jak ja pod koniec msc??? ifka chyba miała podobnie do mnie ale coś jej tutaj nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×