Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

ahaa no to czekamy na wiesci jak sie sytucja rozwinie:) a u mnie wszystko od nowa, bylam dzisiaj u mojej pani doktor i mam antybiotyk na infekcje a od 14dc duphaston, no i czekac do okresu... a u mnie dopiero 8dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Hej dziewczyny u mnie nadal nic zero okresu , taka mam nadzieje ze to byla ta implantacja tego 9.11.13, ale nie mam zadnych objawów, czy już powinnam jakieś mieć? Jak myślicie? jedyne co czuje od prawdopodobnej implantacji to podbrzusze tak ciagnie czasami jak bym z pare brzuszków zrobiła. Prosze niech która podpowie co nieco, tescik dopiero w niedziele lub pon mam zrobić :D . Jak zobacze na tescie 2 kreseczki to byłby najpiekniejszy prezenet coprawda przedwczesny na gwiazdke jaki w zyciu dostalam :D ahhh az i lzy poleciały......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doxa79
Hej kobitki. Trafilam tu szukajac jakis potwierdzen ze to moze juz....Dopadly mnie zawroty glowy i uczucie nog jak z waty. Zawsze tak mam przed okresem ale to zdecydowanie za wczesnie na okres. Minely 4 dni od owulacji. Marze o dzidziusiu, pewnie tak mocno jak kazda z Was. Z reguly jestem racjonalistka ale w tej kwestji trace caly obiektywny oglad rzeczywistosci. Czy to moze byc juz pierwszy objaw? pozdrawiam wszystkie czekajace na szczescie babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Doxa 79. Ja mysle ze to za wczesnie troszku ale kazda jest inna i nóż diedlugo zobaczysz 2 kreseczki, a moze to zagniezdzajacy sie zarodek?długo sie starasz? A co myslisz o mojej sytulacji mialas talk kiedys? Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za nas dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
noi za kazde na tym forum tez zeby nie bylo!!!! :D zobaczycie bedziemy w koncu mamusiami.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 122
Ajjj oby sie poszczescilo. u mnie miesiaczka spoznia sie juz 8dni, robilam wczoraj test i nadal nic, bez zmian. piersi mnie caly czas bola, az dotknac sie nie moge . moze jutro na Bhcg pojde. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiek_xxx staram sie od pol roku i nigdy nie bylam w takiej sytuacji jak Ty. U mnie okres regularnie jak w szwajcarskim zegarku pozbawia mnie co miesiac zludzen:( Boje sie ze to jakies genetyczne "defekty" bo moja siostra stara sie juz 6 lat. w kazdym razie Twoja sytuacja wyglada obiecujaco! Zycze szczescia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Gość, pół roku to w sumie nie dlugo, bedzie dobrze a badaliscie si ejuz??? Ja juz 3lata, i nic no chyba ze w tym mies bedzie inaczej. Nie rozumiem tylko tej temp bo ja zawsze mam niska 35.6 to u mnie naogół norma i cisnienie tez zawsze niskie. Dzis po poludniu tak dla zartu sprawdzilam i mialam 36.3 a wszedzie pisza ze to brak ciazy :( wiec juz glupije kobitki. Ale bedac szczera to nigdy w cyklu jej codziennie nie miezylam.....wiec nie wiem. Nadzieja u mnie to w tych plamkach 2 krwi i tej smiesznej niteczce tego 9 listopada :). |Takie cosik pierwszy raz od 3 lat zaobserwowalam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Gość 122, moze jeszcze za wczesnie moze owulka sie opoznila i hormon jeszcze za niski zeby go test wykazał, wrzuc na luz kochana i sprobuj za tydz :D nie wolno tracic nadzieji.....bo to ona umiera ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 122
Wiem byc moze jest w tym troche racji, ale ciekawosc i nie doczekanie robi swoje. 5.11 powinnam dostac @ a tu nic, a zawsze regularnie co 28dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Gość 122 miejmy nadzieje ja powinnam dostac 2 listopada :D, a 9 miałam tylko 2 plamki czerwoniutkiej krwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim doxa79 byc moze jest to wlasnie oznaka zagniezdzenia, gdyz teroretycznie piszą ze zagniezdzenie nastepuje od 6-12dni po owulacji ale to jest +/-2dni wiec u Ciebie by sie zgadzalo;) dbaj o siebie ;) Gosiek odnosnie temperatury to mierzy sie zawsze po conajmniej 6godzinnym śnie, czyli rano bez wstawania, reszta jest zaburzona i nie wolno sie nią sugerowac dziewczynki po takim terminie od okresu to beta powinna podskoczyc... wyluzujcie i sie nie denerwujcie, wiem ze ciezko;D ale trzeba i 3mam kciuki za Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
Witam już od dawna przeglądam ten wątek i w końcu odważyłam się do Was napisać. Nie mam komu się wyżalić i mam nadzieje że tutaj mi się to uda. Więc moja ostatnia miesiączka była 13.10.13 nigdy dotąd nie obserwowałam swojego organizmu więc nie jestem w stanie określić ilu dniowe mam cykle ale zawsze mniej więcej były regularne. W ostatnim miesiącu trochę zaszaleliśmy z mężem bowiem polujemy na drugiego dzidziusia i wydaje mi się że trafiliśmy na dni płodne. Od tego czasu miałam szereg chyba wszystkich możliwych objawów ciąży jedyne co mnie tak najbardziej zastanawiało to kilka dni po stosunku zauważyłam śluz z nitkami krwi i przez ostatnie dni miałam strasznie mokro tam na dole już myślałam że to @ a tu natłok białego na przemian z przezroczystym śluzu a teraz jest sucho. Na dzień dzisiejszy nie czuje w ogóle żeby @ miała nadejść ponieważ na parę dni przed strasznie ale to strasznie bolą mnie piersi a tu nic nawet ociupinkę. Dwa dni temu dość ostro odczułam ból w podbrzuszu i jajnika. Oczywiście robiłam testy ale żaden nic nie pokazał:( Wiem że muszę być cierpliwa i iść na badanie krwi ale mieszkam za granicą i tu bananie krwi nie jest na porządku dziennym tak jak u nas w Polsce i wole jeszcze odczekać parę dni zanim polecę na badania i do lekarza. Ale muszę wam powiedzieć ze pomimo tych negatywnych testów coś mi wewnętrznie podpowiada ze to możne być jednak TO! ale sama już nie wiem jestem po prostu zdezorientowana i nie wiem co mam ze sobą robić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewQanna czyli jestes juz po terminie @, te nitki jak najbardziej moga swiadczyc o implantacji, natomiast słyszałam od niektorych dzieczyn ze mialy wlasnie bardzo duzo bialego śluzu;D wiec wydaje mi sie ze Wam sie udalo;) jesli test nie wyszedl pozytywnie to moze to oznacza ze stezenie tego hormonu jest jeszcze niskie lub przesunela CI sie owulacja:) wiec najlepiej zrob bete :) no i czekamy na wiesci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
tak wiem ze w takim przypadku badanie krwi jest niezbędne ale chce jeszcze trochę odczekać bo mój mąż twierdzi że przesadzam. Martwię się trochę bo co jakiś czas odczuwam prawy jajnik i boje się że to może oznaczać coś złego.. blondyneczka87 Dziękuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
Tyle że ten ból utrzymuje się już jakiś okres czasu.. Sorry ale ja naprawdę wariuję mój organizm cały czas mi podpowiadał że udało się ale z drugiej strony za bardzo się nakręcam i cały czas wypatruje nowych oznak ciąży..;/ ale już mi lżej że w końcu mogę z kimś o tym pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Dziewczyny pomocy wariuje!!!!!! wczorak znalazlam plamke krwi na papierze i nic wiecej , juz nie weim co myslec ? mialatak ktoras, jezeli ta domniemana implantacja byla 9 listopada jak wywnioskowalysmy na poprzedniej stronie,bo mialam 2 plamki i niteczke krwi, to co to jest????? dodam ze zrobilam dzis rano test negatywny? :( czy to jeszcze za wczesnie na test po implantacji czy co nigdy tak nie mialm nigdy, zawsze ze mnie leci duzo krewki przy okresie, a to co :(, plis pomozcie przez porade. W pon mam bete i potem 4 dni na nia bede czekac to w GB :(, ile po tej implantacji testy wychodza????? jestem zalamana......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
ewQuana, badz dobrej mysli :D znam rozne historie a noz sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
Gosiek_xxx byłam do czasu dobrej myśli a teraz jest to po prostu zadręczanie się.. Ja też mieszkam w GB i właśnie z tą krwią nie jest tak łatwo, mam zamiar wybrać się do Polskiej kliniki i mam nadzieje że szybko to załatwie ale narazie jeszcze czekam.. Mam nadzieje że się nie doczekam @ :):):) Również trzymam za Ciebie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
Gosiek_xxx nie mam pojęcia co to oznacza u Ciebie bo chociaż mam już jedno dziecko to za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jak to było pierwszym razem, jakie objawy itp. pamiętam jedynie że w 7 tc strasznie bolał mnie brzuch i okazało się że to cysta ale na szczęście nie trzeba było ingerencji chirurgicznej ponieważ wchłonęła się samoistnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek czytalam gdzies ze teoretycznie 7dni po implantacji mozna robic test ciazowy ale lepiej poczekac 10 dni... wiec u Ciebie teoretycznie jest za wczesnie na test, dopiero w nast tyg mozesz probowac, a z krwi to juz napewno powinno cos pokazac, bądz dobrej mysli i sie nie stersuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Blondyneczka 87...Jezeli to byla implantacja , to jestem 5 dni po niej, dzis okropnie bola mnie plecy.... a co do objawow to zawiruje mi czasem swiat, a bym zapomniala stracilam apetyt, ale to pewnie ze mysle caly czas o czym s innym :), a no i wczoraj w sumie juz myslalm ze okres jest bo mi sie wydawalo ze caly czas cos wylatywalo, a to byl taki bialo mleczny sluz z takimi macipkimi bialymi kuleczkami gdzie niegdzies, grutkami nie wiem sama....dodam ze nie mam zadnego zapalenia. bete mam w pon wiec musze si euzbroic w cierpliwosc :( dziekuje za wsparcie blondyneczka87 a skad wiesz ze od 7 do 10 dni trzeba czekac???xxx jestem tylko ciekawa czy ktoras tak miala z tymi plamkami....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek bo gdzies czytalam ze podczas implantacji zaczyna sie produkcja hormonu i ze test ciazowy wykrywa go najwczesniej 7 dni po, i zazwyczaj jest to kolo 10 dni.... jesli masz śluz bialy to dobra oznaka natomiast grudki to nie wiem... u mnie grudki byly jak dawala o sobie znac grzybica... ale z drugiej strony nie mam pojecia czy ten mleczny sluz moze byc z grudkami bo moze tak bywa;) jeszcze nie bylam w ciazy dlatego nie wiem co sie dzieje ze sluzem jak juz jestes w ciazy, wiec w tej kwesti nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
ehhh dziewczyny o dziecku moge zapomniec!!! :(( dzis zaczela si e normalna obfita miesiaczka!!!!!!! Dlaczego to zycie jest tak niesprawiedliwe!!!!!! Jedne je maja , usuwaja ,wyrzucaja jakbym taka matke znala to chyba sama bym ja usunela!!! A kochajace sie małużenstwa ktore maja wszystko i moga dac temu malenstwu naprawde wszystko nie moga go miec!!! Jestem załamana, juz stracilam wszystkie nadzieje wszustkie!!!!!!!!!! :( :( :( oby wam sie udalo ! bo ja jestem beznadziejna juz ponad 3 lata i nic............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek tak mi przykro... masz racje bo u nas jest podobnie, ale staramy sie nie caly rok... powiedz czy Ty robilas jakies badania?? z tym cyklem ktory tak szalał powinnas isc do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania87aa
Cześć dziewczyny staralismy sie o dzidzię pirwszy cykl i po około 12 dniach od owulacji zaczęłam się żle czuć zrobiłam cztery testy i w każdym wyszły 2 kreski tylko ta jedna słaba więc czekałam na@ i nie było 7 dni byłam na wizycie i w usg nic nie było widać i mój gin stwirdził ze są 3 opcje ze nie widać bo za wcześnie albo pozamiciczna lub coś jest nie tak kazał zrobić bete po wizycie zaczełam plamić więc następnego dnia beta wynik 9,01 i mnie zalało dzień następny znowu beta i 2,01 więc nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania87aa
teraz znowu się staramy 29.10 była @ i tak myślę kiedy betę zrobić ponieważ w pracy często muszę nośić ciężkie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania a jakiej dlugosci masz cykle?? bete mozna robic najwczesniej chyba ze 4 dni przed terminem okresu... ale nie jestem na 100% pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×