Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość gość
Roksi123 kontrolujesz szyjkę ??? Ja mam ją dziś wyżej niż wczoraj i kilka dni wcześniej. Po owulacji obniżała się,ale znowu jest wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi123
Właśnie ostatni cykl miałam tylko 21 dni .. Wcześniejsze bardzo różnie , nawet 45 dni .. Nie kontroluje , ale zauważyłam , że wargi sromowe mają bardzo ciemny kolor ( bordowo-siny) . W jaki sposób sprawdzać szyjke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma innego sposobu, jak tylko palpacyjnie . Tzn. musisz wsunąć do pochwy palec, tak jakbyś próbowała wsunąć tampon- i na tyle głęboko, abyś wyczuła szyjkę. Radzę tak robić przez cały cykl codziennie- przekonasz się, że w dni płodne otwór w szyjce jest większy, a szyjka miękka i wysoko. W dni niepłodne szyjka jest twarda,da się wyczuć ją niżej, a otwór maleńki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi123
A jaka powinna być w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes juz przed okresem,takie przekrwienia warg sromowych i przedsionka pochwy jest jak najbardziej mozliwe,ale tez niekoniecznie. Podczas ciąży również to występuje. A konsultowałaś już z ginekologiem,dlaczego masz nieregularne cykle? Wydaje mi się,że 21dni w cyklu to mało trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi123
Nie konsultowałam jak narazie bo myślałam , że to pojedynczy wyskok ... Wcześniej , gdy @ się spóźniał dostawałam Luteine dopochwowo i po tygodniu okres się pojawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Progesteron sprawdzasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi123
Też nie . Jestem ,, świeża " w tym temacie i jak narazie nie sprawdzam się jakoś specjalnie . Czym można sprawdzić progresteron ? Sa jakieś testy czy jak to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badanie krwi...,ale najlepiej jak porozmawiasz o tym z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi123
Zobaczymy czy rozkręci się @ ... Jeśli tak to po wszystkim pojde do gina i opowiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak Wy sprawdzacie czy szyjka macicy jest wysoko czy nisko? Ostatnio dowiedziałam się od lekarza że jesli dlugość cykli rozni sie do 10 dni w te czy wewte to jest regularny cykl;p Domowymi sposobami to chyba Roksi nie sprawdzi progesteronu. Roksi, poczekaj 10 dni od tych krwawień jakie masz:) dasz rade dzielna dziewczyna z Ciebie, tak myslec trzeba:) tylko kiedy powinnas testowac, jak ten cykl nieregularny.. hmm...... a sprawdzalas w tym cyklu czy mialas owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi123
Testów owu nie robiłam ... Zwariować można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi123
Tylko dlaczego objawy ( ból piersi , podbrzusza , rwanie jajnika itp ) Utrzymywały się ponad tydzień ? Bo ja już bledne . A miałąm jutro testować ... Grrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Roksi ja na Twoim miejscu porobilabym badania czy wszystko w porządku . Porozmawialabym z ginekologiem i przygotowała swój organizm do przyjęcia malenstwa ja tak zrobiłam. Pół roku brałam kwas foliowy zanim zaszłam w ciążę zrobiłam krew i tsh tarczycy ahh i na monitoring chodziłam sprawdzić czy dochodzi do jajeczkowania. Badania wyszły ok ale jajeczkowania już nie było (3 lata bralam tabsy) co przez 2 cykle brałam clo i d*phaston i dzięki temu 12 już tydzień i dalej nie mogę uwierzyć że się udalo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asti, mam nadzieję że Twoja historia z braniem clo i d*ph* się powtórzy i tez mi się uda. Oby mój gin miał już plan działania na po antykoncepcji. Ja też stosowałam anty przed zajściem w ciąże i właśnie zaszłam, dość szybko bo z drugim cyklu starań. Niestety po kilku tyg.się skończyło. Jednak widać nie miałam problemu z jajeczkowaniem, mimo stosowania antykoncepcji dlugi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi123
Właśnie tak zrobię - badania i przygotowania ... Bo najwidoczniej coś jest nie tak jak powinno ... 3mam kciuki dziewczyny , za Wasze dwie kreseczki , bądź już obecne w Was samych maleństwa :) Najwidoczniej nie jest to jeszcze mój czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Sosi Roksi rozumiem wasz zapał do tego wszystkiego i wiem że nadchodząca miesiączka jest rozczarowaniem za każdym razem jak tylko się pojawia. Mój mąż też doczekać się nie mógł i zazdrościł kumplowi jak dowiedział się że ojcem zostanie a mój nie. Bolało go i widziałam to w jego oczach. To on namówił mnie do przerwania lykania tabletek a ja stwierdziłam że to dobry moment i wiecie co ? Teraz uważam za dobry moment a nie pół roku wcześniej. Sama przygotowałam się psychicznie i fizjologicznie do tego i wcale nie uważam zr pół roku były zmarnowane były bardzo dobrze skorzystane te miesiące. Sosi przykro mi to co się stalo wierzę że los dla Ciebie ma niespodziankę. Dziewczyny pisze od serca Sosi Roksi będziecie wspaniałymi mamusiami i 3 mam kciuki aby tak było bo tak będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do kobiet, które mają dość odczuwalne cykle, nie tylko miesiączki, ale całe cykle, ja do takich należę. Ból - wszystko do zniesienia oczywiście - w czasie jajeczkowania, po jajeczkowaniu, w okresie implantacyjnym, potem poimplantacyjnym (najintensywniejszy), no i oczywiście trzy pierwsze dni miesiączki. Staram się o dziecko i zastanawiam się jakich objawów powinnam oczekiwać w czasie zagnieżdżania zarodka, skoro na co dzień wszystko mnie boli praktycznie przez cały miesiąc :) Plamienia też mi się zdarzają w drugiej fazie cyklu. Jestem przebadana w klinice niepłodności, wszystko w porządku. Generalnie co miesiąc mam wszystkie objawy ciąży, piersi też mnie zawsze bolą. Czy któraś z Was też jest takim przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Co do bólu piersi to miałam tak zanim brałam tabl. I zawsze przed miesiaczka więc to nic takiego szczególnego. Objawów ciąży się spodziewac?? Jak czytalasforum to kkażda miała inne objawy bo każda z nas jest inna przecież. W Twoim przypadku tylko czekac i jak nie ma miesiączki testować i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 86
witam kochani ja się wstaram z mężem o trzecią dzidzie zaczelismy od 20 sierpnia bo w ten dzien miałam samą owulacje itd mineło 2 tyg zrobilam test ale był niestety negatywny a le co lepsze dziś powinnam mieć miesiączke a miałam dosłownie ja godzinkę chyba ze to ta implatacja żałądka jak myślicie cykle mam normale co 28 dni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona8105
Cześć dziewczyny , ja prześledziłam wątek od samego początku i też postanowiłam się wpisać i doradzić . Staramy się od sierpnia , moje cykle średnio przypadają 34-36 dni. Zawsze miałam nie regularne @ ale ostatnie miesiące pokazują właśnie takie normy jak wyżej. Ostania @ 12.08 Testów OWU zaczęłam używać 27.08 pozytyw temp 37.00 28.08 pozytyw temp 36.6 ból jajnika mocny - czy tu był SZCZYT ?? 29.08 pozytyw temp 36.8 przytulanki tutaj na teście OWU pojawiła się mocna dryga krecha 30.08 pozytyw temp 36.8 31.08 pozytyw temp 37.3 przytulanki 01.09 pozytyw temp 36.8 :) Proszę napiszcie mi czy temperatura podczas szczytu owulacji ma się obniżyć czy najpierw obniżyć a potem podwyższyć . @ mam dostać 15.09 od wczoraj czuję się jak na okres boli dół brzucha , piersi nic . Chociaż miesiączka za 10 dni . W dniach 30,31,1,2,3 czułam jakbym miała napompowany dół brzucha szczególnie jak leżę wieczorem , nie boli ale dziwne uczucie . Test robiłąm wczoraj negatywny. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona8105, mnie teraz jak zaszłam w ciążę też parę dni przed spodziewaną miesiączką bolał brzuch jak na okres, piersi nic nie bolały. Ale musisz poczekać z testem do dnia spodziewanej @. Przedtem test może wyjść negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona8105
Cześć Malinka86 jak miło że ktoś odpisał , już poszłam do ciężarnych bo niecierpliwa . Dziekuję , tak wiem , testy leżą w domu zrobię za tydzień 15-go w dniu @ ale sama wiesz jak to korci. a napisz proszę jak jest z tą temperaturą wyżej napisałam te moje wachania kiedy mogłam mieć szczyt , wogóle to nie jest dziwne że OWU testy pokazywały 6 dni dodatni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Mona, niestety nie znam się na pomiarach temperatury, ja sobie nie mierzyłam.Wiem, że korci i chciałoby się od razu wiedzieć :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona8105
a Wy dziewczyny odezwijta się coś :) chociaż czy któraś wie na podst. moich temp ( wyżej ) kiedy była kumulacja OWU malinko a Ty kiedy zrobiłaś test w dniu @ ?? i czy była mocna krecha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć miałam postanowienie zrobić go w 30 dniu, czyli 4 dni po terminie miesiączki, gdyby się spóźniała, to nie wytrzymałam i zrobiłam w 26 dc, w dzień teoretycznej @. Kreska była ledwo widoczna, bardzo blada, ale była :) na drugi dzień była taka sama. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona8105
ano :) ale zawsze to kreseczka , ja mam długie cykle 34-36 dni więc zrobie w dniu miesiączki gdyby miała wystąpić w 34 dniu cyklu. Zobaczymy , narazie czuje jak na okres oprócz pardu dni w których czułam dół podbrzusza jakby wzdęcie i to zreguły wieczorem jak leżałam na plecach . Malinko, rośnijcie zdrowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona8105
może poprostu za duzo pojadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki ;) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×