Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Jarząbekmajster
U mnie to było całkiem spore krwawienie. Na początku żywy kolor czerwony pozniej brązowy trwało to 2 dni. Test po paru dniach, przed miesiączka nawet i ciąża. Wszystko idzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania87aa
cykle zawsze miałam po 28 lub 29 dni a dni chyba wypadały jakoś 11.11 myślę ze 22.11 zrobie bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
a u mnie dalej po @ ani śladu dzisiaj lece po test i jutro mam zamiar go zrobić ale mam do was inne pytanie. Spotkałam się z takim przypadkiem że znajoma robiła takowy test i wyszedł jej negatywnie ale ona podświadomi czuła że jednak to ciąża i jak się okazało to się nie mylila. Lekarz powiedział jej że stężenie hormonu w moczu było za duże żeby test go wykrył.... co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duze?? pierwszy raz słysze... że za małe to tak... a jak dziewczyny będąc w 4-5miesiacu ciazy z ciekawosci robią testy i wychodzą dwie kreski wiec jak moze byc za duze stezenie.... przynajmniej ja sie nie spotkałam nigdy z czyms takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
No i nie wiem juz nic wlasnie jestem po tescie i nic nie pokazał jestem zla jak osa!!!!!!!! a po @ ani sladu juz sama nie wiem o co chodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Odpowiadam na pytania dziewczyny: A wiec tak badalam sie , bo juz kilka razy okres mi sie spoznil okolo tyg, lekaz powiedzial ze mam policystyczne jajniki, czyli wytwarzam za duzo jajeczek, i mozliwe ze nie co miesiac bede owulowac zalezy ile ich wytworze i czy jakies beda mialy miejsce urosnac :( Ale powiedzial tez ze jest to lagodne stadium :( zalecil srodziemnomorska diete i schodnac 5 kg, a nadwagi nie mam . Mierzę 170cm a waże 66kg :/ . Sluz plodny zauwazam co miesiac...(Ciekawe jak te po 90 kg zachodza w ciaze.)Beszczelny, wiec poszlam do drugiego i on tez potwierdzil PCO ale powiedzial ze najlepszym rozwiazaniem jest zajscie w ciaze, bo jestem tak mloda ze nie chce mnie faszerowac lekami(24). Dodam ze okres spoznia mi sie tylko wtedy kiedy zmieniam klimat, lub dorwe jakiegos stresa :/ Do tego mam jeszce tyłozgiecie macicy, i to wlasnie wedlug mnie utrudnia nam zajscie w ciaze bo mój maz czempionem z plemniczkami to nie jest ;) . Tylko ten miesiac mnie rozwalil...... bo jak juz wczesniej pisalam okres mialam dostac 2 listopada(wrzes i paz byl dokladnie 2ego ), nio i nic plamienie dodam ze ksiazkowe implantacyjne bylo 9listopada, potem jeszce 15 kolejna plamka krwi a juz 17 normalny ciezki okres, tylko dosc krotki bo dzis juz go nie ma (a ja zawsze mam 6dniowe). Wiec lekaze wzieli mnie na bete, by upewnic sie ze nie jestem w ciazy i mojemu zyciu nic nie zagraza, wyniki w czwartek. No to na tyle kobitki sory za taki dłuuuuuugi post ale chcialam wam wszystko dokladnie opisac :) Jarząbekmajster- zaskakuje mnie twoja historia, jak lelaze to wytłumaczyli :O ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek to czekamy na wyniki :) moze faktycznie jestes w ciazy i tak CI fasolka w brzuszku rozrabia :) 3mam kciuki:) a co do schudniecia to lekarz przegiął ja mam wiecej kilo od Ciebie i moja pani ginekolog nigdy mi tego nie powiedziala, moze dlatego ze mam wszystkie wyniki wporzadku... no ale co lekarz to co innego... ewQanna a moze wybierz sie do lekarza... bo juz sporo Ci sie ten okres spoznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
No dzisiaj wybieram sie na bete wyniki w czwartek.. zobaczy co wyjdzie jezeli ciazy nie bedzie to wybiore sie do lekarza..zwariuje chyba ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo czyli czwartek mamy dzien wyników :) Kochane nie stresujcie sie to juz pojutrze :) no i 3mam kciuki za Wasze dodatnie bety :) ### ja wiem ze mi jest łatwo mowic bo to nie ja czekam na bete, ale zobaczycie ze szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
Denerwuje się jak cholera.. na pobieraniu krwi byłam taka blada że każdy się pytał czy wszystko w porządku :D ogólnie jutro mam się zgłosić po wyniki jeżeli coś wyjdzie to muszę je powtórzyć żeby jednoznacznie stwierdzić że to rzeczywiście ciąża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam na pytanie zawarte w temacie. U mnie to sie wydarzyło po stosunku akurat. Myślałam ze sie za ostro bzykalismy :P ale potem zrobiłam test i wyszło ze dzieki innym, wcześniejszym przytulankom w tym miesiacu zaszłam w ciąże :D samo plamienie było najpierw różowe (krew ze sluzem) a potem brązowe i trwało to 2 dni. Nie to ze cały czas plamilam ale poplamiwalam jeśli moge tak to ująć :P no i juz :) małpka nie przyszła pozniej i test miałam bardzo wcześnie pozytywny bo około 24 dnia cyklu. Zrobiłam bo nigdy wcześniej takie plamienie mi sie nie przydarzyło i nabralam podejrzen :) to było w 17 dniu cyklu28 dniowego, stosunek który jest wg mnie odpowiedzialny za ciąże miał miejsce w 12 dniu cyklu. Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadnych, mniej więcej w tym terminie zaliczyłam tylko lekkie przeziębienie - temp 37,5, ból głowy, gardła, delikatny katar. Po dwóch dniach minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Witam ponownie Kobitki! Dawno się nie wypowiadalam na forum ale to nie znaczy ze nie sledzilam Waszych postów. Tak wiec mam wieści.. Wiec jak juz kiedyś wspominałam 26.10mialam obfite dość krwawienie w 18dc,które trwało 4dni. 5.11 powinna odwiedzić mnie @,niestetość nie przyszła. Zrobiłam przez ten czad tyle testów aż nie jestem w stanie zliczyć,betę również w dniu spodziewanej @,która nic nie wykazała. Po tylu dniach spóźnienia w końcu @ przyszła. Wychodzi na to ze mój regularny cykl w październiku trwał 18dni, a teraz 25? I o co tu chodzi?;) Przez cały ten czas byłam tak bardzo nie znośna jak nigdy. Po dość długim okresie oczekiwania wiem ze znów mogę się starać, bo wiem ze znów rozpoczął mi się cykl, tylko pytanie czy znów będzie taki oooo nie regularny... PS. Blondyneczko, a Ty jak się trzymasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu czyli nowy cykl- nowe starania i tym razem sie uda;) U mnie spokojnie, prawdopodobnie jestes jakis dzien dwa po owulce, biore duphaston i czekam:D ewQanna to czekamy na informacje od Ciebie:) Gosciu który jestes dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stardust87
dziewczyny! i jak? dziś czwartek. macie wyniki? czekam z niecierpliwością, bo też się z mężem staramy i "pozytywne" posty jakoś napawają mnie optymizmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 122
Nie, owulacje mialam nawet nie wiem kiedy :D dzis 2dc. Dokladnie tak Blondyneczko, nowe nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
po wyniki jadę dopiero ok 4 a później do szkoły więc podzielę się z wami wiadomościami dzisiaj wieczorem. Dziękuje za słowa otuchy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 122
Oczekuje od Was Kobitki, dobrych wieści! 3mam kciuki!!!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu czyli zaraz zaczynacie starania :D... u mnie 17dc ewQanna no to czekamy na wiesci:) zobaczycie Dziewczyny ze do konca tego roku to wszystkie zobaczymy dwie kreski na tescie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
A jakkkk! ;) heh oby bylo jak mówisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
Jednak się nie udało tym razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
Okresu nie mam dalej a na wizyte do lekarza musze troche poczekac... :(;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ze stresu Ci sie okres zatrzymał... napij sie czerwonego wina i zrób sobie gorącą kąpiel to pomaga na wywołanie okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewQanna
blondyneczka dziekuje, pewnie tak zrobie. Ja sie jeszcze pocieszam ze moze to wszystko mi sie tak strasznie przesunelo i moze dopiero niedawno zaskoczylo a jest jeszcze za wczesnie zeby jakie kolwiek badania to wykryly :D ahhh ta nadzieja nigdy nie umiera az do pojawienia sie @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewQanna.. Myślę ze masz podobnie jak ja miałam. Spóźniala mi sie @ 2tyg , co sie okazało krwwienie które wystąpiło u mnie w 21dc to @, ale oczywiście nie wiedziałam o tym dopóki przyszła następna ta 'opozniona'. Zrobiłam test w dniu spodziewanej, betę również i nic. Nadzieja podtrzymywała mnie na duchu,ale niepowiodlo. Myslam ze moje rozczarowanie sięgnie zenitu. Ale gdy małpka przyszła znów, poczułam zadowolenie ze mogę próbować jeszcze raz, ze mam kolejna szanse. Jednak stres i przejmowanie sie tym wszystkim,nawet te podekscytowanie, pragnienie bycia mama sprawia ze jednak gdzieś w środku sie spinamy.Dlatego myślę ze powinnaś a raczej powinnyśmy do tego podchodzić mniej emocjonalnie bo to jednak ma bardzo duży wpływ na to jak to się potem odbija na Nas i Nasz cykl. Buziakiiiii :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Zapomniałam się podpisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×