Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość niewiedzacaaaa
U mnie nadal czystej malpy brak.. 39 dc .. Niestety Swieta i sylwester mnie wykosztowaly , ale kupilam test . Jutro bede robic. caly czas czuje jakby rozpychanie macicy.. piersi jako tako nie bola tylko co jakis czas pieka. mamusie mialyscie raku objaw ? Musialam kupis niwe staniki bo w tamtych wszystko byli zbyt scisniete..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Taki objaw * Przepraszam za bledy - dzialam na telefonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Oczywiscie dam znac :) Zrobila bym dzis , ale wole z rannego moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Także trzymać kciuki za dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
Kolejny test - kolejny nehatywny wynik z jedna kreska... We wtorek do gina.. cos mi tu nie pasuje - podbrzusze i jajnik pobolewa , piersi pieka co jakis czas , jem jak szalona , nie moge zniesc zapachu kawy i mam ogromne wahania nastroju.. albo hormony sie poprzestawialy albo maluszek sie dobrze ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Hej dziewczyny ;) 9 idę do lekarza, będę wszystko juz wiedziała. juz wyostrzyl mi się zmysł zapachu, perfum nie używam bo mam odruchy wymiotne,mojemu Partnerowi za robiłam się perfumowac w mojej obecności. Nie pasuje mi czosnek w różnego typu potrawach, jest teraz zbyt intensywny. Powoli zaczynam odczuwać mdlosci, są jak na razie delikatne ale jednak dokuczliwe,przez to wgl nie mam apetytu, boje się reakcji organizmu ;) ale jem z rozsądku,mogłabym spać cały czas, jeszcze do tego ta pogoda. zaczelam się juz smarować, szczególnie piersi by zmniejszyć to napięcie.teraz według moich wyliczeń jest juz 6tydzien wiec moze akurat jak będę u gin to juz usłyszę serduszko bo akurat wypada juz 7 tydzien i 21 dzień od robionego testu,aaaa tak bardzo się cieszę! Dziewuszki liczę na Was w tym miesiącu i cyklu. Fajnie by bylo się wymieniać z Wami doświadczeniami objawami;) TRZYMAM KCIUKI,MOCNOOO!!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana01
Witam. Nie wiem od czego zaczac wiec moze zaczne od poczatku... 16 grudnia dostałam @ ktora trwala do 20 grudnia.. w 12 dniu cyklu kochalam sie z chlopakiem , byl to stosunek przerywany ale z moich obliczen wynika ze w tym dniu mialam dni tzw plodne.. tydzien po stosunku mialam delikatne plamienie. Lecz pozniej bylo ono troche wieksze i i po dwoch dniach ustalo... nie bylo zadnych skrzepow i kolor byl na początku różowy a później mocno czerwony.. teraz gdy rano wstaje czuje ze kręci mi sie w głowie i w ciągu dnia tez . Na dodatek czesciej chodze na siku i czuje jakby kłucie z prawej strony podbrzusza. .. czy to możliwe ze jestem w ciąży? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitav1
Witam, jestem tu nowa. Mam pytanie bo troche się niepokoje: Ostatnia miesiaczke mialam 9 grudnia wspolżylam 20 grudnia i przypadaly wtedy dni plodne. miesiaczke powinnam dostac za okolo 2 dni. Ale od 3-4 dni wystepuje u mnie brazowe plamienie z domieszka krwi i bole w podbrzuszu. zrobilam 3 testy ciazowe z wynikiem negatywnym. Czy to moze byc cos niepokojącego? Dodam jeszcze ze nigdy takich objawow nie mialam i zawsze mam regularna miesiaczke. Wiem ze powinnam wstrzymac sie do mniesiaczki ale jedna ciaze juz poronilam. Wiec chciala bym zasiegnac jakis rad czy moze ktoras z was juz tak miala? Bo czytam caly czas rozne strony i pisza ze takie plamienia to zaburzenia hormonalne a nigdy z tym problemow nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitav1
Dodam jeszcze ze plamienie z dnia na dzien jest bardziej obfitsze ale wkladka wystarcza i klucie w podbrzuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Julita - Ja podejrzewam , że rozkręca Ci się @ ... Ja też nigdy tak nie miałam a 3 miesiące temu nagle właśnie tak jak u Ciebie - niby troche , ale z dnia na dzień więcej aż do normalnego krwawienia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku:) Dziewczyny- u mnie brązowe plamienie zawsze występowało na kilka dni przed okresem. Ale nie trwało az tydzien! w 2 dzień swiąt juz zaczęło się delikatne plamienie, przechodzace potem w poczatkową faze okresu. przy sikaniu na papierze była nawet taka bardzo delikatna krew. Okres do tej pory jednak się nie rozkręcił. Dzis mój 28 dc. Zribiłam test ciazowy- nie z porannego moczu- nic nie wyszło. Póxniej jednak biore go do reki i pod swiatło widać slaba kreskę! to po nczasie pewnie, no ale zglupiałam. Zrobiłam test owulacyjny- a tam pokazuje owulacje:/ Ja juz nie wiem -o co chodzi?? miała tak któras z Was?? wizyte u gin mam dopiero 15 stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitav1
Zrobilam dzis kolejny test ciazowy wyszla druga kreseczka, ale dalej mnie niepokoja te brazowe plamienia i bol w podbrzuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julita- ja mam tak samo, tylu u mnie ta kreseczka bledziutenka.... najlepiej iśc do gina i powiedzieć jak jest. Ja mam wizyte dopiero 15 stycznia, jednak jak wyjdzie mi normalna kreska na tescie to idę wczesniej, trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) no to pokolei niewiedzacaaa nie wiem co tam sie dzieje u Ciebie, najlepiej idz do lekarza, nich sprawdzi co sie dzieje, ale znając zycie to pewnie wysle Cie najpierw na bete, zeby bylo jasne co czy to ciąza czy nie ### moniasonia u nas tez zaczynamy działac :D ### Gościu 122 masz przepiekne objawy ciązowe, no super :D życze zebys usłyszała serduszko, 3maj sie i dbaj o siebie :) mam nadzieje ze niedlugo do Ciebie dołączymy :D ### zestresowana ciezko powiedziec, musisz poczekac do terminu @ i zrobic test ### julita i chloe to wyszły Wam drugie kreseczki tak? tylko blade? i to nie pózniej tylko odrazu? wiec jesli tak to ciąza moje Kochane :D a jesli julita nadal masz te plamienia to idz do lekarza jak najszybciej, bo mozesz masz progesteron za niski lub cos innego, lepiej sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka 87- ja nie wiem czy od razu, czy później, bo sprawdzalam później przy oknie . W łazienkowym świetle tej kreseczki nie widziałam. Zrobię jutro z rana i zobacze, ale to raczej nie ciaża,bo miałam plamienia-krwawienia ponad tydzien:(:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iveen
Hej Chloe ja mam dokladnie to samo tydzien przed @ zaczely mi sie plamienia najpierw lekko brazowe a pozniej rozowe na przemian z krwia i sluzem ale bardzo delikatne wkladka wystarczyla od wczoraj juz nic cisza a dopiero za 3 dni powinnam dostac @ boli mnie lewy jajnik i piersi ale tak dziwnie bo od gory od strony pachy..sama nie wiem do tego przeziebilam sie wiec trudno wyczuc z testem czkam zeeby sie nie nakrecac.Trzymam kciuki zeby ta bladziutka kreska przeobrazila sie w czerwona intensywna druga kreske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko- dzisiaj powinnam dostać @, a wkładka cały dzień jest czysta....mysle,ze test z porannego moczu wyjasni sprawe... tylko jakim cudem owulacyjny jest na plus?? Iveen- trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko 87- dziękuję i zobaczymy:) Wyjscia sa dwa; albo to ciaża ale tak mam pochrzanione hormony;) Nowy Rok się zaczyna- zobaczymy co nam przyniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo co wczoraj:/ powtorze jeszcze jutro o ile nie dostane okresu. We wtorek koniecznie na badania hormonów idę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chloe odczekaj 2 dni i jak nie przyjdzie @ to zrób test, a najlepiej jakbys przed wizytą zrobiła bete, bo jesli @ nie przyjdzie to najpierw Cie na to wyslą, bywa tak że dopiero 2tyg po @ wychodzi pozytyw bo wczesniej steżenie bylo za małe, a beta pokaże odrazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
hej dziewczyny, widze ze u Was tez niepewność, ja znów tydzien po owulacji dostałam krwawienia 3 dni temu , a @ ma być dopiero 12stycznia!!! :( nie wiem co robić... i potem wczoraj lekkie krwawienie i zawsze na 3 dzien okresu nie wyrabiam z wymianą tamponów, a teraz nawet nie noszę nic, i czasem przy sikaniu widzę troszkę krwi, ale nawet nie muszę nosić tamponów ani podpasek, dziwne to jest, wysłałam męża po testy, i będę sprawdzac ale czy one mogą wykryć tak szybko gdyby coś było? Najgorsze to, ze moj ginekolog przepisał mi hormony i mam je zacząć brac w 3 dniu okresu, czyli dziś, ale ja nadal nie mam pewności czy to okres?? co robić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka2500
Witajcie :) Ja po 3 dniach spoźnienia @ zrobiłam test. druga kreska była blada, ale widoczna. Dziś byłam na becie i wyszło ze jestem na przelomie 4 a 5 tygodnia ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talka gratulacje ! :-) ... oprócz spóźniajacej się @ miałam jeszcze jakieś dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talka- super, gratulacje:) :* ja też jestem ciekawa czy miałaś jeszcze jakies objawy?? pammy-ciężko stwierdzić, ale to raczej nie okres, bo okres gin zazwyczaj okreslają już jako swobodne wydostawanie się krwi ... dziewczyny...walczę z Wami w Nowym Roku. Dostałam dzis @- macice chce mi rozerwac:/ moze zarodek próbował się zagnieździć i mu się nie udalo, skoro miałam plamienia od ponad tygodnia no i 2 bladą kreseczkę na tescie... Teraz jestem o tyle spokojniejsza,że gdyby to była ciąza to odchodziłabym od zmysłów przez te krwawienia...Ale nie zalamuję się. Idę przebadac hormony 7-go stycznia, a potem walcze dalej o dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
ja tez własnie wczoraj zrobiłam badania hormonalne i 7.01 czekam na wyniki, wiec czekamy obie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaa
U mnie malpy dalej brak 41 dc .. We wtorek do gina i na bete :) Ale jestem pozytywnie .. Piersi urosly az o jeden rozmiar - z 36/80 na 38/80 , widac takie male zylki.. Jem jak szalona , mam dziwne smaki , od kawy mnie odrzucilo i co godzine biegam siku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×