Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!

MAM STRASZNIE DUŻE DŁUGI :-(

Polecane posty

Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!

MOJA SYTUACJA JEST wyjatkowa, mam dwie córki i po uszy długów. Mam 1000,000,00 dlugu, i zero mozliwosci spłacenia tego, ..w tej chwili jestem rozwiedziona ,ale jeszcze pare lat temu mój mąz doprowadził do tego że tak strasznie sie zadłuzyła jego fima,..na moje nieszczescie nie mielismy rozdzielności majatkowej , więc długi przeszły równiez na mnie. Na dzień dzisiejszy jestem na wszystkich mozliwych listach dłuzników w tym kraju i u wszystkich komorników w moim miescie ,ale nie tylko.Nie moge3 zaciagnac jakiego kolwiek kredytu , a do kazdego pracodawcy u którego się pojawie automatycznie pojawia sie notka komornika o zajęciu wynagrodzenia,. nikogo nie obchodzi ze ani nie mam tej kasy ani nie jest to moj dług. jestem wykończona nerwowo, nie mam srodków na utrzymanie moich dzieci !!!!! Proszę o wiadomosć czy ktos wie czy bede miała nowa karte i nowe zycie np, w anglii , czy tez mnie tam scigna, bardzo dziekuje za odpowiedzi. wykończona nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jak diabli
a ile to jest?? Bo nie potrafie ogarnac tej sumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!
100 000zł razy 10 coś żle napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!
postaram sie zarobic jak kobieta a nie szmata na swoje dzieci:-) d..py niech daja inne panie, nikogo nie potepiam, ale moje pytanie nie byl nie grzeczne , prosiłam o normalna odpowiedz czy ktos sie orjętuje jak wyglada sprawa zciągania długów za granica.:-) prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkknhy
raz w życiu możesz ogłosić upadłość. dowiedz się jak to zrobisz. Zaczniesz od nowa tj. od zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkknhy
to jest nowość, chyba od ubiegłego roku. W intertnecie będzie info lub w wydziale gospodarczym każdego sądu. Powodzenia. Weż się w garść dla siebie mi dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!
wiem, ale jednak chce dać noge z tad , nie dopisałam ze mój były mąz to pedofil,odsiedział juz swój wyrok i sie boje go - boje sie o moje córki chce z tad uciec zeby być jak najdalej zeby nas nie znalazł!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw zalatw sprawe upadlosci,tu w polsce,a potem zacznij sie rozgladac za nowym miejscem do zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!
no nie ja sie staram ,bardzo to ze nie chcę dawać komornikowi kasy bo to nie moje długi to nie oznacza że zagłodzę dzieci.... pr4acuje poprostu na czarno, ale fakt wykańcza mnie ta sytuacja, a od paru mc nmój stary jest na wolnosci i boje sie ze odpieprzy jakis numer albo skrzywdzi mi dziecko poraz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!
ojej przeprzszam ale szybko piszę, cos może sie poprzestawiać :-) nie trzeba byc takim szczególowym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzna lat60
zakochaj sie we mnie to spłacę ten twój dług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkknhy
Anitka masz radzie i8ć opciongnoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkknhy - to dla mnie nie nowość to sie tak czuję od dawna..... np nie podchodzę do okna, nie otwieram drzwi, mam dośc cyce wyjechac i nie widzieć tego mojego syfu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!
przykro mi facetów mam dośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkknhy
No i dobrze. Z czasem zapomnisz. Będzie mniej bolało. Zaczniesz się uśmiechać. Tylko nie szukaj nowej miłości i nie kupuj nic na raty. Bądź dobra dla dzieci i dla siebie. Nie patrz na ludzi. Nie ty narobiłaś biedy. A nawet jak się w jakimś stopniu przyczyniłaś, to każdy ma prawo do błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!
to co wie ktoś czy w anglii miała bym nowe zycie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkknhy dzięjkuję za dobre słowo,...ale wiesz nie czuje sie winna tej sytuacji, długi to wina tylko jego- była wielka firma która upadła przez to ze okazało sie ze on to pedofil...i wtedy posypały sie klocki jeden za drugim... mój bład że nie chciałam rozdzielnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkknhy
Na pewno nie będzie to nowe życie. Będzie ze starymi wspomnieniami, ze starymi błędami z myśleniem sprzed wyjazdu. To tylko w grach komputerowych można zacząć od nowa. Życie jest tylko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkknhy
Ale za grani9cą komornik nie ściga. Wiem to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!
tak wiem, chodzi mi tylko o spokój , taki wiesz ..żebym mogła normalnie pracować bez strachu ze komornik zabierze wszystko na co zasuwam ,czy tez pęsję, takie abym mogla spokojnie podejśc do drzwi gdy ktoś obcy do nich zapuka:-) nic więcej , wspomnienia te złe napewno bedą ..ale może troche więcej spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!
to cudownie by było, gdybym mogła wychodzić z dzieckiem nie stresujac sie że pod drzwiami dopadnie mnie jakaś pijawka w postaci komornika:-)naprawdę jestem tak zestresowana ze szok, a teraz doszedł ten gnojek, boje sie wypuszczaćdzieci z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!
Anita-albanska-psita , przykro mi ale masz chyba duzo gorsze doswiadczenia życiowe odemnie ....szkoda mi ciebie, przepraszam nie pisz ze mna jezeli tylko próbujesz mnie obrażać.Nic Tobie nie zrobiłam i niczym sobie na to nie zasłuzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkknhy
Zapomniałam jeszcze o jednym. Z komornikiem możesz iść na ugodę. Po prostu piszesz pismo do komornika, że owszem, chcesz wywiązać się z ciążącego na tobie długu, ale niestety ze względów materialnych nie jesteś w stanie, ale w dobrej wierze będzxiesz spłacać dług regularnie w wysokości ... 20 zł. Komornicy przestaną cię nachodzić. Jednak wykazałaś sie dobrą wolą, spłacasz regularnie itp. Zrób tak niezależnie czy jesteś w Polsce czy gdziekolwiek na świecie. Będziesz miała też jako taki spokój sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkknhy
Skasowało mi post. Pisze jeszcze raz Jest jeszcze taki sposób - chyba najprostszy. Piszesz pismo do komornika, że chcesz iśc na ugodę. Będziesz spłacała swój dług, ale ze względów materialnych nie jesteś w stanie. jednak wykazujesz się dobrą wolą i płacisz regularnie, co miesiąc.... 20 zł. Komornik nic nie może zdziałać. Jesteś w porządku i nie ma na ciebie ocnych. Zrób tak niezależnie od tego czy zostaniesz w Polsce, czy wyjedzieś w świat. Uzyskasz też jako taki spokój sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkknhy ,dziękuje za rade - jesteś bardzo życzliwą osoba i wiesz wierzę w to ze to co dobre, to zawsze wraca- Ty jesteś miłą i dobrą osobą więc napewno to do ciebie wróci, Pozdrawiam , spadam bo córcia mnie woła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkknhy
A co do facetów. To trzeba z nimi twardo. Ja też miałam przez 14 lat kłopoty z moim mężem. Kochałam go bardzo, a on mi właził na głowę. Aż któregoś dnia przeholował i we mnie coś pękło. Jak wrzasnęłam, tak on zamilkł. Role się odwróciły. Teraz wystarczy, że na niego spojrzę spod byka, od razu wychodzi do swojego pokoju. Tyle, że miłośc się ulotniła. I w nosie z nią. Zrozumiałam jednak, że tyle dostajemy, na ile sobie pozwalamy. Bądż twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!
WEJDĘ JESZCZE JUTRO MOZE JESZCZE KTOŚ COŚ MĄDREGO MOZE DODAĆ- Z GÓRY DZIEKUJE ZA MADRE PODPOWIEDZI :-), WYKOŃCZONA NERWOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!
DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×