Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tobiaszkowa

Suknie ślubne w Krakowie

Polecane posty

Gość Natalka66
W Krakowie jest bardzo fajny salon sukien ślubnych na ulicy Rzecznej - Nabla. Tam właśnie nabyłam swoją suknie. Mam bardzo miłe wspomnienia z tego miejsca. Panuje tam wyjątkowa atmosfera - przy każdej wizycie, czułam się jakbym była najważniejszą osobą w całym Krakowie. No a sama suknia absolutnie zjawiskowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć czy któraś z Was wie coś na temat salonu Charlotte w Krakowie na Długiej 26? Sukienki mają przepiękne ale ani słowa o nich w internecie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela

Ja dzisiaj zamawiałam w salonie Sei Bella w Pasażu Weneckim. Piekne suknie i przyzwoite ceny... Obsługa też na poziomie, Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Charlotte ? Z tego co widzuałam to tam są same sukienki z Ukrainy niewarte swojej ceny. Ja swoja zamowilam w Madonnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Polecam Pasaż Wenecki. Kilka sklepów i duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Obeszłąm wszystkie salony w Krakowie i w końcu zamówiłam ...enke Demetriosa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka

Wie ktoś gdzie znajdę markę Metropolitan albo Cosmobella w Krakowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

W salonie Sei Bella na Długiej mają i Metropolitan i Cosmobelle i Demetriosa ale nie wszystkie modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka

W końcu dotarłam do tego salonu Się Bella. Po pierwsze trudno go znaleźć bo miesci się w środku Pasażu Weneckiego. Po drugie zaskoczyły mnie ceny i to pozytywnie. Widziałam kilka sukni ślubnych za 999 zł !!! Uwierzycie??? I to ładnych. Nie na żadnej wyprzedaży tylko normalnie można zamawiać rozmiar jaki się chce. No i oczywiście znalazłam tam tą suknie której szukałam…. Niestety nie za taką małą kasę ale jest cudowna więc zamówiłam. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukus 999

Cześć! Czy któraś z was kupowała suknie w salonie Euro moda na ul. Filipa 6 w Krakowie? Powiedzcie coś o nim..warto? Znalazłam tam bardzo ładną tylko szukam opini czy wszystko ok i czy warto tam zamówić! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×