Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tobiaszkowa

Suknie ślubne w Krakowie

Polecane posty

Gość marla67
Szeroki wybór sukien jest w salonie Elizabeth Passion w Krakowie na Długiej. Trochę już salonów zwiedziłam w poszukiwaniu tej jedynej, swojej, wyśnionej sukni, ale dopiero tutaj byli mi w stanie rzeczywiście zaprezentować co najmniej kilka modeli odpowiadających moim preferencjom, z których mogłam wybrać tę – naj. Salon jest elegancki, obsługa profesjonalna, pani dokładnie wiedziała na co zwrócić uwagę dobierając suknię na moją figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryccja35
Jeśli chodzi o suknie ślubne to warto zainwestować w dobrą Krawcową, osobiście mogę polecić z okolic Krakowa, http://ggfashion.com.pl niesamowita krawcowa z wielką pasją, świetne podejście do klienta a sukienki które szyje są wręcz rewelacyjne, same zobaczcie na jej portalu, projekty tej krawcowej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Pasaż Wenecki bonigdzie nie widziałam tyle sukienek co tam. Ceny różne i tanio i drogo. Każdy coś znajdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z tych, które mają naprawdę ładne suknie ślubne - http://evita.com.pl/ Ale to też zależy od tego, jaki macie budżet, jakie oczekiwania. Piękna suknia może kosztować 2 tysiące, a może kosztować 20 tysięcy. Sami wiecie na co was stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrezygnowana szukałam sukni bardzo długo i pomogła mi koleżanka, które zaczęła własnie się dzielić informacjami na FB. Link do niej: https://www.facebook.com/Suknie-%C5%9Alubne-705840132852047/ (za moją namową). Generalnie skończyło się na tym, że kupiłam sukienkę u Agnieszki Światły we Wrocławiu. Byłam umówiona w kilku salonach, które miały inne marki sukien niż w Krakowie. Sukienka mało nie kosztowała, ale za to miesiąc po ślubie sprzedała się za 60% ceny- także jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metbud konstrukcje stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam suknię na wyprzedaży w salonie Elizabeth Passion na Gertrudy. Dwa miesiące przed ślubem mam się pojawić w celu dokonania przeróbek. Moje pytanie do was: ktoś się orientuje czy mogę przerabiać suknię w innym salonie firmowym Elizabeth (np. na Długiej) - nie w tym w którym ją kupiłam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie uwierzycie ale ja swoją calkiem przypadkiem kupiłam w salonie Gracja w Pasazu Weneckim za całe ... 300 zł. Akurat była wyprzedaz sukienek z manekina i w sumie myslalam o trochę innej ale ta smieszna cena zrobila swoje. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku odbyło się wydarzenie o którym marzy każda mała dziewczynka. Mój ślub odbył się we wrześniu ale najważniejszego wyboru oczywiście zaraz po wyborze mojego przyszłego męża dokonałam w styczniu czyli zakupu sukni ślubnej Zawiedziona salonami w mojej okolicy udałam się prawie 100 km dalej do Krakowa na ul. Długą. Pierwszym salonem jaki tam odwiedziłam była Carolina Novia już od progu przywitała mnie uśmiechnięta Pani Marta było to miłe zaskoczenie po gronie zniesmaczonych i niezadowolonych Pań jakie zdarzyło mi się spotkać w poprzednich salonach. Od razu zostałam obsłużona, choć nadmienię że nie byłam umówiona, spędziłam w salonie ponad godzinie mierząc niezliczone ilości sukien spośród cudownych modeli. Kiedy założyłam jedną z nich wiedziałam że to ta idealna- zjawiskowa niebanalna idealna dla mnie. Namówiona przez koleżanki by odwiedzić jeszcze inne salony zgodziłam się co było zupełnie niepotrzebne ponieważ 30 salonów później wróciłam zaliczkować suknie moich marzeń. Wszystkie poprawki zostały wykonane w terminie, a fachowe wskazówki które zostały mi udzielone w salonie udowodniły że w dniu ślubu suknia leżała i prezentowała się idealnie. Dziś już po wielkim wydarzeniu oddając suknie do komisu Caroline na ul Filipa spotkałam się również z bardzo miłą i profesjonalną obsługą. Z czystym sumieniem mogę polecić ten salon, posiadam dwie młodsze siostry więc jestem przekonana że na pewno jeszcze przekroczę jego progi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhah
ale kiepska reklama, fuj skoro odwiedziłaś 30 salonów w każdym min 15 minut to wychodzi 7,5 godziny jak spędziłaś godzinę w pierwszym to jest 8,5 h plus przejścia z jednego do drugiego 5minut x30 kolejne to kolejne 2,5godziny to razem minimum 11 godzin szacun długo otwarte salony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam w Pasażu Weneckim w salonie Maja. Polecam bo niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia M
A ja ostatnio odkryłam nowy salon na Kazimierza Wielkiego. Wybierzcie się tam dziewczyny koniecznie. Salon nazywa się Bellovelo. Stylistki są przemiłe. Mają mega wielką przymierzalnię i cudne suknie. Mają Amy Love, Agnieszkę Światły (rewelacyjne suknie. Anna Kara się umywa) i jeszcze belgijską i hiszpańską markę. Ogólnie piękny salon- nowoczesny z profesjonalną obsługą. Oczywiście sukienkę już u nich zamówiłam :) W końcu pojawiła się super alternatywa dla salonów na Długiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta91
Witam, sprzedam termin (zadatek)uszycia sukni ślubnej w pracowni krawieckiej p. Małgorzaty Obajtek znajdującej się na ul. Św. Filipa 13 Całość uszycia sukni to koszt 1200 zł taniej niż obecnie. Zadatek który ja wpłaciłam to kwota 500 zł sprzedam za 350zł. Termin uszycia miał być na koniec kwietnia, termin pierwszej przymiarki czyli również mierzenia to koniec lutego ! Projekt który ja wybrałam to tylko po to aby zaklepać sobie miejsce, mogę go sobie całkowicie zmienić! Osobiście gorąco polecam, bardzo duży wybór sukien również można przyjść z własnym projektem uszyją go tam Panie, mi niestety już suknia nie jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta91
Witam, sprzedam termin (zadatek)uszycia sukni ślubnej w pracowni krawieckiej p. Małgorzaty Obajtek znajdującej się na ul. Św. Filipa 13 Całość uszycia sukni to koszt 1200 zł taniej niż obecnie. Zadatek który ja wpłaciłam to kwota 500 zł sprzedam za 400 zł. Termin uszycia miał być na koniec kwietnia, termin pierwszej przymiarki czyli również mierzenia to koniec lutego ! Projekt który ja wybrałam to tylko po to aby zaklepać sobie miejsce, mogę go sobie całkowicie zmienić! Osobiście gorąco polecam, bardzo duży wybór sukien również można przyjść z własnym projektem uszyją go tam Panie, mi niestety już suknia nie jest potrzebna. Zainteresowanych proszę o kontakt na email. : macki03@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaGlombik
Polecam Pasaż Wenecki a w szczególności salon Maja. Tam znalazłam swoja wymarzoną sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Maria i Magdalena na Siennej w Krakowie. Fenomenalna obsługa i duzy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam nowo otwarty salon sukien Sherri Hill. Mozna tam znalezc suknie wieczorowe i slubne, naprawde niesptykane kreacje. Sandomeirska 3 w Krakowie, strona www to: www.sherrihill.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje Drogie. Uległam fenomenowi Madonny i zmarnowałam dużo czasu żeby przekonać się że tak naprawdę nie mają nic do zaoferowania. W dużym skrócie, Suknie nijakie, podniszczone, miałam wrażenie że każda jest ze starej kolekcji. Ceny absolutnie nieadekwatne do jakości. Jedyny plus to w miarę miła obsługa. Nie zamówiłam i nie polecam. Jeżeli ktoś szuka luksusu to w Madonnie go nie znajdzie. Mogę polecić salon Maria i Magdalena na Siennej ( tam właśnie kupiłam suknie). Mogę polecić salon Karolina na ulicy Długiej, bardzo drogo ale adekwatnie do jakości, wreszcie jeżeli ktoś szuka pięknej sukni w umiarkowanej cenie to polecam salon Gracja w Pasażu Weneckim. Madonny nie polecam bo mam wrażenie że z dawnej świetności zostało im już tylko logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Karina w Pasażu Weneckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was miała ostatnio do czynienia z salonem Nabla w krakowie na ul. Rzecznej?? Kolekcje mają boskie, tylko wiadomo, nie wiem czy mój budżet to wytrzymyma i czy warto w ten sposób tracić czas :)) Z góry dzięki za odpowiedź :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dobra pracowanie krawiecką - konkretnie http://viabella.pl. Nie dość, że będzie znacznie taniej niż w salonach, to i jakościowo będzie lepiej. polecam sprawdzić, moim zdaniem nie am co przepłacać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat troszkę stary ale może komuś się przyda. Ja zamawiałam suknię na ul. Długiej. Nie pamiętam numeru ale to kilkadziesiąt metrów od Basztowej -po prawej stronie. Obsługa miła, poprawki do bólu i co najważniejsze jakość suknie rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy sklep, salon sukien również co jakiś czas urządza promocje. Warto zapytać grzecznie panie ekspedientki czy czasem nie mają w najbliższych planach promocji na wybrane modele? Ja spytałam i za 2 tygodnie przyszedł nowy model, który w warszawie nie cieszył się zbytnim powodzeniem ale mi się bardzo spodobał. Za suknie zapłaciłam nie cały 1000 zł z poprawkami, rękawiczkami i bolerkiem gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem krawcową. Szyję suknie ślubne i wieczorowe na zamówienie. Szyję na miary tańsze jak u sklepach sukienki przy podobnej jakości. Wysyłam za pobraniam. Moje prace są na Facebooku : Anna Dychok. Tel. 787 283 113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenaErEr
szczerze? najbliższy pociąg do Warszawy i atelier Violi Piekut ;) juz trzy moje przyjaciolki mialy stamtad suknie, kazda piekna i kazda zupelnie inna. i wszystkie twoje poprawki uwzgledniaja. nie spotkalam sie z taka jakoscia w Krakowie, a stąd pochodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłam osobny wątek o salonach Madonna, ale jako że zostałam sprowadzona na ziemię, że niby reklamuję inny salon, to zapytam inaczej: co sądzicie o Madonnie w Krakowie? Aż mi się włos jeży na głowie jak czytam opinie, a problem polega na tym, że tylko w Madonnie i jeszcze w jednym salonie w Poznaniu mają suknie Milla Nova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×