Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tobiaszkowa

Suknie ślubne w Krakowie

Polecane posty

Gość kingakr
Także polecam Fularę & Żywczyka. Pięknie uszyli mi suknię. Cena duża, ale raz w życiu bierze się ślub :) warto zainwestować i raz w życiu czuć się jak księżniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fulara i zywczyk maja piękne suknie ale strasznie ciężkie. Miedzy innymi dlatego tam nie zamowilam.Juz stojąc w niej miałam wrazenie ze dźwigam jakiś straszny ciezar a przecież w tym trzeba jeszcze chodzic. W konsekwencji zamowilam w Marii i Magdalenie. Podobna i dużo lzejsza. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Karina na Długiej. Warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja typuje dwa salony które najbardziej przypadly mi do gustu. Elizabeth i Gracja. Najbardziej gustowne sukienki w normalnych cenach na całej Dlugiej. Najmniej komfortowo się czułam w Cymbelline i Madonnie. Ceny kosmiczne a suknie wcale nie takie powalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej się czułam w Pasazu Weneckim. Zreszta wrazenie na mnie zrobil wybór i to ze prawie wszystko tam można kupic. Fajne sukienki i garnitury to jedno ale maja tam tez buty zaproszenia jubilera i sama nie wiem co jeszcze bo sporo tam tych butikow. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKinia
Szukałam sukni w Krakowie, a przez przypadek trafiłam do Sygneczowa pod Wieliczką (ciotka tam mieszka). Dorissa, salon niepozorny, na tyłach domu. Miałam upatrzony wzór i powiedzieli, ze uszyją ze zdjęcia za 2000. Jeśli ktoś ma po drodze nie szkodzi zaglądnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nabla Kraków !!!!!! Polecan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nabla ma piękne sukienki tyle ze ja miałam budżet do 2000 tys a tam się dopiero ceny od tego zaczynaly. Polecam Gracje bo maja bardzo podobny styl i sa tansze a rownie efektowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta Gracja gdzie dokładnie się znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gracja jest w Pasazu Weneckim. Zreszta ten kto wymyslil ten pasaz trafil w dziesiatke bo to duzy komfort podobierać sobie wszystko w jednym miejscu. I ni chodzi tylko o slubne rzeczy bo maja tez odziez wizytowa. Widzialam tam piękne wieczorowe sukienki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoras z was szuka sukienki w stylu księżniczki to najladniejsze widziałam w salonie Maja na Długiej. Tylko nie mylic z ta Obajtek bo podobno ona się podszywa pod ten salon. Wiec nie na Filipa tylko na Dlugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat szukam księżniczki ale ladniejsze widziałam w Karinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej gustowne suknie sa w trzech krakowskich salonach: Nabla, Mendelson i Gracja. Nigdzie indziej nie widziałam az tak eleganckich. Przynajmniej nic się nie swieci i nie mruga ... Za duzo blysku to kicz i tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaględnęłam wczoraj do kilku salonów / głównie okolice długiej. 1) Agnes (Krowoderska 31) - bardzo miła obsługa / nie ma zbędnych komentarzy. Suknie w rozsądnej cenie (2-3tys.) szyte na miare. Duży wybór modeli. W salonie można się poczuć swobodnie. 2) Cymbeline (Długa 23) - suknie piękne, tam znalazłam właśnie moją wymarzoną. Nie sugerujcie się komentarzami na forach, że ceny zaczynają się od 6tys., bo to nieprawda! Warto zajrzeć, są tam również tańsze modele nawet od 2,5tys. Obsługa się nie narzuca i potrafi konkretnie doradzić co pasuje do sylwetki. 3) Pasaż Wenecki (Długa 17) - całość zalatuj***azarem. Sukienki są źle skrojone i materiały są strasznie słabej jakości. Ceny są niskie (najdroższa suknia jaką widziałam to chyba 2,5tys zł) i obsługa się nie narzuca, więc to na plus. 4) Elizabeth Passion (Długa 18/5) - obsługa tragiczna i komentarze nie na poziomie. Pani wręcz narzuca Ci swoje zdanie i krytykuje jeśli nie podobają Ci się jej wybory. Od razu chce wciskać umowe. Ceny rozsądne (ok. 3 200zł), moim zdaniem suknie jednak zbyt wzorzyste, ale to zależy komu co się podoba i jak na nim leży. Na Waszym miejscu wybrałabym się do Elizabeth na Św. Gertrudy, milsza obsługa a modele sukni mają te same. 5) Karolina (Długa 11a) - miła obsługa. Modeli sukien jakich szukałam niestety nie było. Ceny od 4tys. w górę. 6) Mendelssohn (obydwa salony na długiej) - suknie z ładnych materiałów, dobrze skrojone. Salony dla osób, które preferują prostotę (typowego modelu princessy tam raczej nie znajdziecie / mało koronek, więcej fikuśnych kokardek). Obsługa miła, bez zbędnych komentarzy. Ceny podobne jak w Elizabeth Passion. 7) Evita - wpadłam tylko przechodząc, tanie materiały od razu rzuciły się w oczy, więc wyszłam :) 8) Madonna - suknie raczej na osoby szczupłe. Dużo prześwitujących materiałów. Ceny jak w Cymbelline. Salonów jest dużo, dla każdego coś się znajdzie. Radziłabym się umówić telefonicznie na przymiarki sukien (w większości salonów zajmie to Wam ok. 1h) i spędzić na "shoppingu" cały dzień. Po takiej całodziennej wędrówce będziecie miały ogólne wyobrażenie co się Wam podoba, jakie są ceny i w czym wyglądacie korzystnie :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to ze każdy inaczej widzi pewne rzeczy bo o ile z wiekszoscia się zgadzam co jest napisane w poscie powyżej to ja akurat zamowilam w sobote suknie w Pasazu Weneckim i zupełnie nie odniosłam az tak zlego wrazenia. Teraz okazuje sie ze mam tandetny gust. No trudno.... przezyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inny gust t trudno tutaj mowic ze tam czy tam były ladniejsze suknie. Najwazniejsza jest obsluga bo z suknia jest mase pracy i nawet najladniejsza można zniszczyć przy dopasowywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Karina. Piekne suknie i bardzo dobra obsluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jednego, ocenianie salonu poprzez ceny. Nie piszczie że salon zły bo suknie od 4 albo 6 tysięcy, o salonie Lamborghini albo Maserati nikt nie mówi że jest zły bo auta są drogie a komisie z szrotem nikt nie mówi że jest lepszy bo auta są tanie. Jakość kosztuje i tyle, ktoś ma 2000 znajdzie suknię a ten co chce wydać 20000 też znajdzie i nie można źle mówić o jednych albo drugich. Masz 3000 nie pisz źle o salonach z sukniami za 10000 i nie pisz że suknia za 2000 jest lepsza od tej za 10000 bo Maserati nie będzie lepsze od Fiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie zastanawialiście się nad wypożyczeniem sukni ślubnej? Ja właśnie tak zrobiłam, wypożyczyłam za 1600 zł i wiem, że nie będę później miała kłopotu z jej sprzedażą itp. Poza tym ja jestem bardzo szczupła i na dodatek w ciąży, a później raczej trudno sprzedać taką sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jestem Marta i pomogę Wam w organizacji przyjęcia weselnego. Swoje doświadczenie nabyłam organizując nie tylko dla siebie przyjęcia (przyjęcie z okazji ślubu cywilnego i kościelnego), ale również dla bliskich i osobom poleconym. Dzięki temu posiadam rozeznanie na rynku krakowskim i podkrakowskim w sprawie sal, kapeli muzycznych, firm cateringowych, zaproszeń, a także ciast, ciasteczek i tortów. Oprócz tego mogę dla Was zorganizować samochód retro lub luksusowy. Jeżeli nie stać Ciebie droga Panno Młodo na suknie ślubną prosto z salonu, mogę Tobie polecić krawcową lub wypożyczalnie gdzie nabędziesz sukienkę za połowę ceny. Nie wierzysz? Przekonaj się! Zapraszam do współpracy. (zapewnienie w formie umowy) pomoc.slubna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. To niemożliwe żeby suknia za 1600 mogla dorównać takiej za 5000. Koniec i kropka. Tak amo jak Zara nigdy nie będzie Versace. Tak na marginesie od siebie polecam Nable, Pasaż Wenecki i Mendelsona. Sukne piękne ceny różne.... jak wszędzie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nabla ma piękne suknie ale ceny nie naleza do najniższych. W Pasazu Weneckim sukienki podobaly mi się tylko w Gracji a do Mendelsona wogole nie trafiłam. Ten salon tez jest na Długiej??? Z własnego doświadczenia radze omijac pracownie Obajtek na Filipa. Obiecuja wiele i nic z tego nie realizują. Wycofalam się z zamówienia widzac chamska postawe wlascicielki. Zaliczke oczywiście stracilam ale mam zamiar zglosic to do odpowiednich organów. Ta baba się czuje bezkarna i trzeba z tym zrobić porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mendelson jest dokładnie naprzeciwko Pasazu Weneckiego wiec dziwie się ze go Ominelas. A co do Obajtek i jej Artystycznej Pracowni pozal się Boze to swieta racja. Nie odpuszczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Obajtek to już kraza legendy. Niejedna się dala nabrać i później plakala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietamy sławne "suknia z welonem za 900zł" czasami lepiej było ubrać się w stary obrus niż taką suknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustrzelilam dzisiaj swoja wymarzona suknie w salonie Gracja i calkiem przypadkowo bo robiłam tylko rozeznanie w salonach na Długiej. Ale tak mnie urzekla jak ja zmierzyłam ze uznałam szukanie innej za bezsensowne. No i cena 1300 to rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obajtek i jej pracownia to zmora wszystkich przyszłych naiwnych panien młodych które wierza ze za 1000 będą wygladac tak jak za 5000. No ale trudno. Niektóre lubia w zyciu sobie poplakac a to jest kolejna swietna okazja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne suknie widziałam w salonie Maja na Długiej maja tez tam fajne garnitury wiec można ubrać do kompletu swojego faceta. To ten pierwszy salon w Pasazu Weneckim. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam suknie szyte na zamówienie www.monao.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×