Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tobiaszkowa

Suknie ślubne w Krakowie

Polecane posty

Gość gość
Cudne sukienki widzialam w salonie Maria i Magdalena na Dlugiej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Macie ograniczony budżet a jednak zalezy Wam na jakości i elegancji to polecam dwa salony w Krakowie. Obydwa sa na Dlugiej. Salon Gracja i Salon Mendelsson. Ja osobiscie wybrałam suknie z Gracji bo mogłam wprowadzić indywidualne zmiany w modelu. Jeżeli chodzi o garnitury to polecam salon Pro Forma na Dlugiej. Swietne i niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam podobnie tylko... ja akurat wybrałam sukienke z Mendelsona ale Gracje tez brałam pod uwagę. Wiec odwrotnie niż kolezanka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoja upatrzyłam w salonie Karina. To co się komu podoba to rzecz gustu wiec pewnie trzeba pochodzić po wszystkich żeby znaleźć cos dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam w salonie Maja na Długiej 17 i wlasnie odebrałam sukienke. Wszystko w jak najlepszym porządku wiec polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Maria & Magdalena mają przepiękne suknie i bardzo miłą obsługę . Pani wybrała mi sukienkę 1510L w której wyglądałam o 2 rozmiary szczuplej a noszę 40 , nie mogłam w to uwierzyć oglądałam się w lusterku i podziwiałam jaką mam talię . Zamówiłam tą sukienkę i czekam na odbiór. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam sukienke z Marii i Magdaleny. Cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Gracja na Długiej. Piekne sukienki i można się ostro targować:) Mi się udało wynegocjować rabat 800 zł wiec jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiekszy wybór jest w Pasażu Weneckim na Długiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wczesnie najlepiej zaczac rozgladac sie za suknia slubna? Mieszkam za granica i myslalam zeby przyleciec do Krakowa w poszukiwaniu sukienki ok 8 miesiecy przed weselem...czy to wystaczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Jachowicz
Odradzam wszystkim salon sukni ślubnych z Krakowa Femini. Szyłam tam suknie ślubną na zamówienie. Materiał najgorszej jakości z możliwych, suknia krzywo uszyta. Sprawa powinna mieć swój finał w sądzie! Jednym słowem PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z was kupowała suknie na wyprzedażach kolekcji ?? chciałabym wiedzieć czy te suknie to te z wieszaka w salonie czy są szyte na zamówienie?? kiedy takie wyprzedaże są w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pazdzierniku wchodza nowe kolejce na 2016 rok, takze domyslam sie ze wyprzedaze beda jakos we wrzesniu(pewnie zaczna sie juz pod koniec lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje doświadczenia: * salon "Karina" w pasażu weneckim na Długiej - nie polecam Mimo umówionej godziny musiałam czekać, potem w pośpiechu przymierzać kolejne sukienki, ale i tak najgorsze bylo to, ze w momencie, kiedy chciałam przymierzyć jedną z sukienek jeszcze raz, sprzedawczyni stwierdziła, ze polityka firmy jest taka, żeby nie przymierzać sukienek dwa razy, bo sie zużywaja (!!!!???), poza tym ze ona juz ja schowala. Nie widzialam czy sie smiac czy plakac..... * salon DK Fashion w pasażu weneckim na Długiej - polecam Sukienek moze nie jest za wiele, ale sa oryginalne i inne niz wszystkie. Moglam zrobic nawet zdjecie w sukni, zeby moc porownac z innymi. * Fulara & Żywczyk na Lea- polecam Suknie swietne, wysokiej jakosci materialy, dobrze skojone. Sprzedawczyni rewelacyjna, zajmowala sie tylko mna, ma oko i dobrze potrafi doradzic. Zaproponowala mi sukienke, ktorej sama bym nie wybrala, ale ktora okzala sie idealna do mojej figury i urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Gracja w Pasażu Weneckim. Piekne suknie i jak zapytacie o rabat to na pewno wyjdziecie zadowolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoja tez kupiłam w Pasazu Weneckim. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Długiej w Krakowie jest największy wybór. Na szczególną uwagę zasluguje salon Mendelson, Karolina i Pasaż Wenecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Gracja na Długiej. Mimo ze miałam pewne obawy co doszycia na miare to okazało się ze wszystko wyszlo idealnie i mam najpiekniejsza sukienke na swiecie za przyzwoite pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Maria i Magdalena ma inne sukienki niż wszędzie. w końcu cos bardziej oryginalnego niż te wszystkie księżniczki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Dk Fashion mają piękne ręcznie malowane suknie. Drogo ale polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Madonnę i Pasaż Wenecki. W Madonnie kupiłam długą na pierwszy dzień a w Pasazu krótką na drugi i smoking dla narzeczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza. Ale to żadne wyjątkowe suknie. Pelno podobnych jest w salonach. Nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Gracja na Długiej bezkonkurencyjny. Tylko tam podeszli do mnie indywidualnie i słuchali co mówię a nie wciskali na siłę kiecek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne suknie ślubne mozna uszyć w Ątelier ślubnym na Mokotowskiej, to warszawa, ale moim zdaniem warto. Dla takiego efektu warto wybrac sie kilka razy do stolicy na przymiarkę. Można tez wypożyczyć. To co najfajniejsze, to że nie ma dwoch takich samych sukieniek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×