Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tobiaszkowa

Suknie ślubne w Krakowie

Polecane posty

Gość gość
Mam pytanie do Dziewcząt biorących ślub w 2015...np. pod koniec roku (wrzesień/październik). Mianowicie - jak uważacie, lepiej kupic sukienkę teraz na wyprzedaży, czy poczekać do np. sierpnia 2015? Zależałoby mi, aby udało się zakupić suknię troszkę taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawialam suknie w Karinie i jestem bardzo zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najladniejsze suknie widziałam w Maji na Długiej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pasaż Wenecki. Niedrogo i gustownie. Znajdzie się cos i dla kobiety i dla mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam w salonie Gracja na Długiej. Maly salon ale piękne sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najładniejsze sukienki mierzyłam na Długiej w Kreacja Żanet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam ze w Krakowie jest galeria mody ślubnej... super. Na Facebooku widziałam ich profil i sporo rzeczy mi się tam podobalo wiec się wybieram. Polecam https://www.facebook.com/pasazwenecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe jak można mieszkc w Krakowie i nie wiedzieć o Pasazu Weneckim:))) Przeciez jest bardzo znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najladniejsze sukienki widziałam w trzech salonach. Mendelson, Gracja i Karolina. Najdrozej w Karolinie a najtaniej w Gracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malyscie racje dziewczyny. Najbardziej gustowne sukienki były w Gracji. Zamówilam model który się nazywa Morgana.Idealny dla mnie. Cena spoko no i jeszcze dostałam kupon rabatowy na zakup garnituru w pasazu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, czy ktoras kupowala moze sukienke w salonie Josephine w Krakowie? Jesli tak, napiszcie prosze swoja opinie na temat salonu, zastnawiam sie nad zamowieniem tak sukienki. Dziekuj***ardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najbardziej przypadl mi do gustu salon Maria i Magdalena. Jest bardzo malutki ale sukienki sa z klasa i inne niż wszędzie. Dla mnie bomba i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny odradzam jak mogę Obajtek na Filipa. Wczoraj miałam przymiarke i chce mi się wyc z rozpaczy. Naobiecywali dużo a teraz z tego wyszlo cos strasznego. Nie szyjcie tam sukienek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było poszperać wcześniej w internecie to bys wiedziała ze ta baba nie jest żadna artystka i szyje buble. Nie ty jedna teraz placzesz bo wiele przed toba tez tak miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze o Gracji już ktoś napisał. I super bo salon jest niepozorny ale sukienki maja wystrzałowe. Zadnych swiecidelek a klasa sama w sobie. Zamawialam w sobote za namowa siostry która dwa lata temu szyla tam sukienke i wszystko wyszlo perfekcyjnie. Polecam. A u Obajtek bylam... szkoda słow i zal mi tych dziewczyn które daja się zlapac na te kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodethicne1976amzit
była promocja wszystkie za 900zł. nie wiem czy nadal jest to aktualne jasne http://lync.io/epbf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scutethoto1985fdlgb
hej bylam dzis na filipa,zaskoczyla mnie cena, wogole nie jest latwo znalezc sukienke.... materialy sa rzeczywiscie tam marne, obsluga zas rezolutna. ja w kazdej sukience czulam sie ok, teraz jak wybrac te jedyna?bpje sie szyc boco z tego wyjdzie? szukam na naecie suknie w poprzeczne pasy grube(tak jakby wstazka wszysta pomiedzy tiul)moze ktoras z was sie natkęla...super byla ta sukienka. Jasne http://f**kw.it/j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edgoherzde1974sphwz
pojade jeszce w piatek gdzie polecacie jescze zajrzec?jaki salon?na dlugiej i filipa juz bylam Jasne http://fc.cx/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspołczuje każdej która się zdecyduje szyc u Obajtek na Filipa. W zeszłym roku moja kolezanka tam zamowila suknie i przeszla horror w dniu wesela. Wszystko się prulo i odpadalo. Ja poszlam tam tylko z ciekawości i zobaczyłam bardzo marne szmatki na manekinach. Jak można w tym dobrze wygladac to nie wiem. Wracajac do tematu. Zamowilam w Karinie na Długiej. Fajny salon, fajna obsluga, piękne sukienki wiec ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w sobotę zamówiłam w Karolinie na Długiej podczas wernisażu organizowanego dla przyszłych PM. Spędziłam tam 4 h. Wspaniale obsłużona, z darmowym makijażem i fryzurą ślubną. Panie wspaniale się mną zajęły, niesamowita atmosfera.. i nawet łzy wzruszeń! Byłam tam 2 razy wcześniej i zawsze świetne doradztwo w zakresie sukienek. Prawda jest taka, że za dobrze wykonaną suknię nie zapłacisz 1000 zł ani 2000 zł... zaczynałam poszukiwania od takich, a jestem bardzo wymagająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogryzek
Pasaz Wenecki najlepszy.Będę świadkową przyjaciółki, chodziłam z nią po całym Krakowie i muszę przyznać że tu wybór jest wyśmienity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techelpeme1980ypoyp
ja mam zamiar uszyć w Fulara&Żywczyk Jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina jest bardzo droga ale suknie ma zjawiskowe. Mnie niestety na nia nie stać. Poszukiwania zakonczylam w Gracji bo tam przedzial cenowy był na moja kieszen a i suknie tez mi się bardzo podobaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście zgadzam się z Tobą co do Karoliny, wcześniej patrzyłam w Gracji i również widziałam tam piękne sukienki. To była kwestia "zakochania" się w modelu i znalezieniu fasonu odpowiedniego do figury. Gdybym nie znalazla w K., też bym pozostała przy sukience z Gracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam podobnie jak koleżanki powyżej. Karolina to topowy salon. Piekne kreacje ale niestety nie dla wszystkich. Bylam tez w Mendelsonie i Gracji i pozostałych na Długiej. Jeszcze się wacham ale mam upatrzona sukienke wlasnie w Gracji bo ma dosyć fajna cene i nie jest taka odpustowa jak większość. Pewnie niedługo się zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam pierwszy salon w Pasazu Weneckim. Maja piękne suknie i bardzo ladne garnitury. W każdym razie ja tam znalazłam swoja suknie i jeszcze do kompletu idealny garnitur dla narzeczonego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najbardziej przypadly do gustu suknie z Mendelsona i z Gracji. Najbardziej eleganckie i w rozsądnych cenach. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×