Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tobiaszkowa

Suknie ślubne w Krakowie

Polecane posty

Gość Anda85
Hej. No i mam suknie z Kariny, garnitur i zamówione obrączki. Okazalo się ze warto odwiedzić ten caly Pasaz Wenecki. Jade tam jeszcze z siostra i mama bo może one tez znajda cos dla siebie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam tam suknie ale nic nie wybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto odwiedzić Boston , Mendelsona i Pasaż Wenecki. Maja tam teraz bardo duże promocje na suknie i garnitury. Trzy najlepsze salony w Krakowie z fajnym asortymentem i normalnymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedzic tzeba wszystkie salony na Dlugiej bo niewiadomo gdzie czeka okazja. Najlepiej w Karolinie, Evicie i Pasażu Weneckim. Najgorzej w Cymbelline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrcydowanie ulica Długa w Krakowie. Nigdzie nie widziałam tylu sklepow ze slubnym asortymentem. Ceny zróżnicowane. Najdrozej w Karolinie. Przystępnie w Elizabeth i Pasażu Weneckim. Beznadziejnie u Obajtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę oryginalna. Warto isc do Pasażu Weneckiego i Mendelsona na Dlugiej. Poza tym jeszcze Adria w Nowej Hucie. To najsensowniejsze salony z normalnymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zecydowanie salon Maja w Pasażu Weneckim. Jak ktoras szuka sukni w typie księżniczki to tam maja największy wybór. Ja osobiście zamowilam i uważam ze tam sa najladniejsze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Lison
Kolezanka powyżej ma racje. Tez zamowilam w salonie Maja w Pasazu Weneckim. Maja już kolekcje 2015 i daja duzy rabat do końca września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie Tak dla Pasażu Weneckiego. Wielkie Nie dla Obajtek na ulicy Filipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sobote zrobilysmy sobie wycieczke po Dlugiej w Krakowie w poszukiwaniu krótkiej sukienki do cywilnego i dwóch kolorowych dla moich siostr. Wnioski sa takie ze chyba to największe skupisko salonow ślubnych w Polsce. Bylam w szoku. Koniec koncow swoja sukienke kupiłam w Mendesonie a siostry kupily w Pasazu Weneckim. Salon na samym końcu , niepozorny a wybor duzy. No i ważne ze maja tez większe rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pasażu Weneckim jest wszystko wiec się nawet nie dziwie ze tam kupilyscie. Tez mam sukienke z Pasazu i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Belcanto ( sama tam zamawiałam ) a sukienke na drugi dzień kupiłam w Pasazu Weneckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja organizowałam ślub z pomocą doradcy ślubnego i pani Paulina przedstawiła mi super pomysły na motyw przewodni, suknię ślubną i fajną bazę miejsc na wesele, a do najlepszych 3 pojechałyśmy, żeby już coś wybrać. Zdecydowanie polecam wam doradcę ślubnego, bo samemu to trudno ogarnąć. Korzystałam z usług www.white-concept.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jeżeli chodzi o Krakow to większość rzeczy można zalatwic na Dlugiej... sukienki, garnitury, florystyka, obuwie, zaproszenia i inne d**erele.... wiec nie wiem po co doradca.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam w Olsztynie www.magdalena.olsztyn.pl panie nie są nachalne, ale przede wszystkim zrozumiałe :) znalałam sukienke marzen i sie czulam swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie Maja w pasazu weneckim do końca miesiąca daja duzy rabat na kolekcje 2015 wiec warto się wybrać. Na garnitury tez jest duza promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Mendelsson na Dlugiej ... piękne suknie ewentualnie Maria i Magdalena w Pasazu Weneckim tyle ze tam maja suknie z gornej polki wiec i cena jest wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamowilam w Cymbelline bo tylko tam cos mi się wogole podobalo. Mimo ze w Pasazu Weneckim faktycznie daja spore rabaty to skorzystaliśmy tylko przy zakupie garnituru bo żadna suknia mi nie odpowiadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Krakow to tylko na Dlugiej jest duzy wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kadym salonie znajdzie się cos ladnego. Niestety ceny w niektórych przyprawiają o zawrot glowy. Rozsadne ceny sa w Mendelsonie, Belcanto i w Pasażu Weneckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Gracja na Długiej. Piekne klasyczne i bardzo stylowe suknie. Malo swiecidelek. Po prostu eleganckie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę oryginalna. Po sobotnich wojażach w poszukiwaniu idealnej sukienki stwierdzam ze najladniejsze maja w salonie Maja w Pasazu Weneckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam malenski salonik Maria i Magdalena. Salonik malenki ale suknie bardzo oryginalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka1977
No powiem szczerze, że ja to największy problem miałam z wyborem sukni ślubnej. Jest trochę tych fasonów i kolorów – bardziej klasyczne i nowoczesne. Zdecydowałam się na dość klasyczną stylistykę jednak, a pomysł na suknię znalazłam na stronie https://slubi.pl/blog . Oni dużo piszą o trendach i modzie ślubnej, warto poczytać...nie tylko porady dla pań, ale też dla panów młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do odsprzedania termin szycia sukni ślubnej na kwiecień 2015.Panie szyją każda suknię za 1050zł.Może to być suknia z innych salonów z internetu lub ze zdjęcia.odkupując ode mnie termin za 300zł dopłacasz 600 zł i w kwocie 900zł masz suknię z dodatkami bolerko,welon.Salon znajduje się na ul.Sw.Filipa 13.Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr.tel.667330897

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do odsprzedania termin szycia sukni ślubnej na kwiecień 2015.Panie szyją każda suknię za 1050zł.Może to być suknia z innych salonów z internetu lub ze zdjęcia.odkupując ode mnie termin za 300zł dopłacasz 600 zł i w kwocie 900zł masz suknię z dodatkami bolerko,welon.Salon znajduje się na ul.Sw.Filipa 13.Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr.tel.667330897

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy w sobote na Targach ślubnych i wypatrzyłam piękne sukienki w Karinie z Pasażu Weneckiego. Bardzo oryginalne. Jak ktoś szuka czegos niebanalnego to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie Maria i Magdalena mają prześliczne sukienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja idealna dla siebie sukienke znalazłam w salonie Maja na Długiej. Jest dokładnie taka jaka sobie wymarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mendelson albo Maria i Magdalena na Dlugiej. Najpiekniejsze suknie w całym Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×