Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka90

TERMIN LIPIEC 2011

Polecane posty

Daria naprawde ci wspolczuje... ja przed terminem a mam dosyc wiec wyobrazam sobie co jest u ciebie. Ale sie doczekamy wkoncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) nie pisalam bo nie mialam czasu hehehe Kasia ja po cesarce 12 godzin lezalam plackiem i dopiero nastepnego dnia dostałam,wczesniej i tak bym nie dala rady sie nią zając bo ból był zbyt silny:( Dzisiaj wychodze do domku bo jeszcze jestem w szpitalu,tylko czekam) na wypis i jedziemy w domowe zacisze:):):) no i miałam dopisać wzrost maluszka 58cm;) ja nawału dostałam w 3 dobie czyli wczoraj,mamusie te które karmią piersia czy dokarmiacie swoje maluszki butelką czy sam cycuszek??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka, ja daję małemu tylko pierś, raz próbowałam z butelki dokarmić bo mi się wydawało że głodny ale nie chciał wziąść do ust... trochę to męczące takie siedzenie przy cycu ale z czasem się wszystko normuje o ile dziecko jest często przystawiane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej juz mamusie ;) jak tam samopoczucie przy maluszkach? daja wam sie wyspac? Daria a co Gin mowil o tym porodzie po terminie? mowil cos, ze jak do tego czasu nie urodzisz to wywolywac beda? Tak sobie mysle co u mnie zrobia jak bedzie po terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza dał mi wizyte ostatnia na 20 a 21 mam iśc do szpitala jak nie urodze ale chyba i tak sie w poniedziałek do szpitala zgłosze bo ostatnie usg miałam 3 tygodnie temu a ktg ponad tydzień z Tym mnie zdenerwowa mój gin bo skąd mam wiedziec że z małym wszystko oki jak nie wiem nawet w jakim stanie jest łożysko itd........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał mi usg teraz w środe zrobic ale stwierdził że wiemy że płód duży ponad 3 kilo nie wiem skąd to wie jak nawet nie sprawdzał przy pierwszym m wszytko powiedział a teraz nie wiem ile konkretnie dziecko waży :-/ ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria wspolczuje ci, nie umie sobie wyobrazic ze tak dlugo bede czekac na porod. troche sie dziwie twojemu lekarzowi ze nie robi ci ktg a tym bardziej usg. ale w sumie to ja mialam podobnego lekarza ktory w ostatnim moim momencie ciazy olal wszystko. u nas czas leci szybciutko i igorek ma dziś juz 2 tyg. cos od wczoraj go boli brzuszek bo sie prerzy ale mysle ze to chwiole. Ja tez karmie sama piersia do tej pory karmilam co dwie godziny ale w nocy to byla masakra ledwo co usnelam i juz trzebylo wstawac. teraz w nocy budze malego co 3 godziny a jak juz nabierze wagi to bede karmic na zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria jak tak dalej pojdzie to faktycznie bedziemy rodzic razem ;) Ja nie wiem co ci lekarze sobie mysla bo na logike to im puzniej tym czesciej powinno byc robione KTG. Kasia ty budzisz malego do karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza tak budze na mleko w nocy. zreszta budze go tez w dzien. wczesniej co dwie godziny teraz co trzy. Narazie jak jest taki maly to musze go budzic aby nabrał wagi pozniej już będzie on nas budzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie pisałam bo czasu brak, czy wy tez macie takie skancerowane sutki? u mnie jest po prostu masakra, dzidzia siedzi u mnie na cycu nawet po pare godzin ciągle, i ciagle jest glodne, juz zazęłam odciagac pokarm i mu dawac go z butli - gdy nie meczyl sie dojąc cyca od razu zasypiał, mi położna powiedziała zebym go budzila co 3 godz, w dzien na karmienie a w nocy dala mu pospac- tak bede robic, mam kochane dziecko przesypia mi ok godz w nocy takze sie wysypiamy, a u was tez tak dzidzie spia i jak jest z jedzeniem? - jak długo trwa u was karmienie i co ile,? i jaka diete macie? ach i nie bedze Sebastian tylko Rafałek , pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nifka moj mąż ma na imię Rafał:) co do jedzenia to ja małego budze co 3 godziny i tak samo jest w nocy. narazie chce tak robic do póki Igorek nie podrośnie. Jak już będzie miął ponad 3 kilo to w nocy nie będę go budzić. Co do jedzenia to mały je tak średnio 20 min. nie wiem czy to duzo pewnie nie ale jemu to wystarcza:) ja miałam sutki poranione na poczatku jak byłam w szpitalu teraz już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczynki, 18.07.11 urodzilam naszego Philipka. Latwo nie bylo ale dla malenstwa warto bylo sie pomeczyc. Narasie jestesmy w Szpitalu, napisze cos wiecej jak wrocimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka Dziewczynki ja też już Po :D:D:D Porod miałam wywoływany bo mały nie chciał sam wyjść 13 dni po terminie urodziłam 20 lipca o 19:05 Synka Bartusia waga:4010 i 63 cm długości siłami natury :) Dzisiaj wróciliśmy do domu małego karmię piersią narazie mały nawał :D a Starszy synek super zaakceptował młodszego braciszka i się nim chwalił A przy porodzie miałam Ubaw po pachy jak mąż otworzył drzwi a lekarz zaliczył glebe na dupsko komicznie to wyglądało :D jakby mój mąz mu specjalnie nogę podłożył Pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria moje gratulacje, uważaj z tym nawalem ja mialam z nim spore problemy - wdalo sie zapalenie w pewnym momenci w nocy mialam ponad 39 stopni gorączki i dreszcze bo nie przystawiałam malego do piersi a dlatego bo miałam skancerowane sutki tak bardzo że strasznie bolalo karmienie - dostałam antybiotyk i juz se normuje. pozdrawiam i całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niffka dziękuje za Gratulacje :) Ja mam tez skancerowane sutki ale mimo bólu dostawiam małego raz do jednej raz do drugiej :D:D:D A jak piersi bardziej napęcznieją że nie daje rady używam męża zamiast laktatora najlepiej ściągnie :D:D:D Cynakalina to zalezy od szpitala u mnie gdzie rodziłam każdej kobiecie po terminie wywoływali w 41 tygodniu i 6 dniu czyli równe 13 dni po terminie , sądzeże raczej jeśli wszystko wyjdzie ok to poczekają z tym wywołaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria gratuluje:) kurcze dlugo ci zeszlo ale w koncu masz swoje malenstwo przy sobie i to najwazniejsze:) U mnie zaczely sie problemy z brzuszkiem. maly sie prezy i steka i mi go szkoda. wczoraj i dzisiejsza noc była dosc kiepska caly czas stekal i sie prężył mimo ze daje mu biogaie takie kropelki to nic nie pomaga. dzis wlaczylismy suszarke i Igorek od razu usnał:D teraz robie mu okłady z termoforu na brzuszek i widze ze przynosi mu ulge. Czy któraś ma z tym też problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria serdeczne gratulacje:):):) Kasia moja mała ma tez takie problemy,przez kilka dni po wyjsciu ze szpitala byla bardzo spokojna,przebralam ją zjadła i spała sobie słodko,a teraz wierci sie i pręży potrafi nie spać kilka dobrych godzin,i popłakuje,niewiem czy to dobrze,na dniach powinna przyjsc położna to ją zapytam.Moze to od tego ze jak karmimy piersią to moze cos jemy nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka ja naprawde uważam na to co jej. wiec mysle ze to nie to bo jak wyszlam ze szpitala to bylo wszystko ok i jadłam to samo co teraz jedynie teraz dodałam do mojej diety pomidora ale od tego napewno nie ma takich problemów. Ja nawet zauważyłam że jak mamy gosci i jest głośno to mały śpi i nic mu się nie dzieje a jak zostajemy sami to od razu zaczyna się marudzenie:) Dziś w nocy nie dał nam spać i w akcji była suszarka i jak ręką odjąć Igorek się uspokoił i po 10 min usnął. Jutro idę do lekarza bo muszę zanieść wynik badania moczu to wezne go i zobaczymy co powie lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mysle ze twoj maly ma to co moj mial, u mnie tez był z tym problem, mam taki preparat sprowadzony z niemiec dozuje sie dwie pompki co 4 godziny i mysle ze zaczelo pomagac, nazywa sie lefax, u nas polski odpowiednik to podobno infacol ale ten polski jest nie sprawdzony przeze mnie wiec nie wiem czy działa. nie wiem czy pomogłam ale z tymi kolkami jest naprawde przekichane, jak dziecko tak strasznie placze i nic nie pomaga, pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nifka tylko moj Igorek wogole nie placze. poprostu steka, prezy sie i robi sie czerowny i wtedy zazwyczaj idzie pryk. wiec wydaje mi sie ze to gazy. jutro ide do pedriatry to zobacze co powie. a tak wogole to zauwazylam ze kupki robi takie wodniste nie wiem czy to zle czy normalne przy karmieniu piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie ;) po pierwsze serdeczne gratulacje dla Darii, podziwiam cie kobieto za urodzenie takiego klopsika ;) A teraz jak to bylo u nas... skurcze mialam caly dzien i meczylam sie nimi 16 godzin. Oczywiscie nie obylo sie bez atrakcji... maly stwierdzil, ze trzeba sie przywitac i glowka w kanal rodny wszedl z lapka,efekt: peklam i mam ok 10 szwow. maly mial 3870g i 56cm. I pomimo tego calego bolu jestem prze szczesliwa, ze rodzilam naturalnie bo widzialam babki po cc i bardzo im wspulczulam. Niestety cieniem kladzie sie fakt, ze po antybiotyku dostalam grzybicy :( Moze dziwne sie wam wyda moje pytanie ale czy u was tez wejscie do pochwy wydaje sie duzo mniejsze? Panicznie boje sie, ze mnie zle zszyli i nie wiem czy to ta opuchlizna czy szycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. więc tak lekarz w pierwszej kolejności kazał przeanalizować co jadłam i ewentualnie wyeliminować to. przepisał nam krople delicol i mamy je brac przez kilka dni i jak nie pomoga to później zacząć brać espumisan a jak to nie pomoze to znowu przyjsc:/ zobaczymy jak to bedzie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam Tabelkę :) Mysza stwierdzam że już wiecej dzieci nie rodze bo mi siuę w brzuchu chyba kolejne nie zmieści bo co dziecko rodze to większe i dłuższe :D:D:D to jak teraz ma 63 cm to następne miało by 70 albo i lepiej hahahahah NICK ........WIEK ........TERMIN......PŁEĆ........imię.......SKĄD JESTEŚ Dotek.............26.........07.07....chłopiec.....Staś..............Tarnów mejbibejbi.......23.........29.07.....?...........Michaś/Ania........śląskie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE NICK......WIEK.....PŁEĆ.....MIASTO....DZIEŃ....PORÓD.....WAGA...DŁ. 1)kate1238...25....chłopiec...Małopolska...25.06...cc....3250g...57m 2)parysa....30.....chłopiec....Kuj.Pom......01.07...sn....3900g...58cm 3)kasia_k26...27....chlopiec...Śląsk......01.07....cc.....2250g....50cm 4)agabell81..29....chlopiec....Zach.Pom...02.07...sn....2900g....52cm 5)Kasiuulek...23..dziewczynka...Dolny Śl...03.07...sn...3900 g...58cm 6)modliszka 90..21..dziewczynka.Dolny śl...10.07...cc....3850g....? 7)Nifka.......28...chlopiec....Malopolska..10.07...cc. ...3450g....56cm 8)123Mysza..25..chłopiec...niemcy....18.07....sn.....3870........56cm 9)Daria Poznań..22..chłopiec..wielkopolska..20.07..sn..4010g..63cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria mi mama mowila, ze wlasnie jest taka tendencja -kolejne dzieci rodza sie wieksze... wiec po tych rewelacjach to chyba zakoncze kariere matki na jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza a co ja Mam powiedzieć :D:D:D musze uważac żeby zakończyć kariere na dwóch bo przy trzecim to już pewnie kręgosłup mi wysiądzie :D:D:D Wczoraj ważyłam mojego Szkraba i waży już 4300 a w dniu wypisu w sobote miał najniższy spadek wagi 3830 ja sobie nie wyobrażam ile bedzie ważył za miesiąc już pewnie mnie ręce bedą bolały :D:D:D A Tak pozatym Myszko uwierz że jeszcze zachcesz drugiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poowiedzcie mi jak wyglada wasza dieta przy karminiu piersia bo mi juz brak pomyslu: co z mlekiem i nabialem? co z owocami i warzywami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×