Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka90

TERMIN LIPIEC 2011

Polecane posty

Mysza dzięki za pocieszenie, mam nadzieję że u nas też jutro będzie burza i ochłodzenie:-) Co do staników to ja mam w moim aktualnym rozmiarze 75D bo jak znam życie to po porodzie nic u mnie się w tym kierunku nie zmieni:-( Jutro fryzjer, a po południu biorę się za szorowanie podłóg, ciepłe kąpiele i napastowanie męża i musi się coś ruszyć bo oszaleję...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozwoliłam sobie wkleić tabelkę z terminami porodów aby wiedzieć która po kolei będzie się rozpakowywać. jak kogoś pominęłam to przepraszam NICK ........WIEK ........TERMIN......PŁEĆ.....imię.........SKĄD JESTEM agabell81...29...............01.07....chłopiec ...................Zach.Pom. parysa......30............02.07....chłopiec............. ...........Kuj.Pom. kate1238...25............03.07.....chłopiec......Igorek. ..... Małopolska Daria poznań....21.......07.07.....chłopiec...Bartek????.Wi elkopolska Dotek.........26......07.07....chłopiec .....Staś....................Tarnów modliszka 90.....21....09.07...dziewczynka..Oliwka..... .Dolny śląsk 321Mysza......25......16.07.....chlopiec........Fi lipek............Niemcy kasia_k26........27......16.07....chłopiec.......Jgor ..............Śląsk mejbibejbi.......23......29.07.....?.............Michaś /Ania........śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifka
NICK ........WIEK ........TERMIN......PŁEĆ.....imię.........SKĄD JESTEM agabell81...29...............01.07....chłopiec ...................Zach.Pom. parysa......30............02.07....chłopiec............. ...........Kuj.Pom. kate1238...25............03.07.....chłopiec......Igorek. ..... Małopolska Nifka........28..............06.07....chłopiec....Sebastian....Malopolska Daria poznań....21.......07.07.....chłopiec...Bartek????.Wi elkopolska Dotek.........26......07.07....chłopiec .....Staś....................Tarnów modliszka 90.....21....09.07...dziewczynka..Oliwka..... .Dolny śląsk 321Mysza......25......16.07.....chlopiec........Fi lipek............Niemcy kasia_k26........27......16.07....chłopiec.......Jgor ..............Śląsk mejbibejbi.......23......29.07.....?.............Michaś /Ania........śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifka
A ja pozwoliłam sobie i siebie dołączyć bo ja bede jak widać jedną z pierwszych. ach te upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ........WIEK ........TERMIN......PŁEĆ.....imię.........SKĄD JESTEM agabell81...29...............01.07....chłopiec ...................Zach.Pom. parysa......30............02.07....chłopiec............. ...........Kuj.Pom. Kasiuulek...23..........02.07....dziewczynka..Oliwia....Dolny Śląsk kate1238...25............03.07.....chłopiec......Igorek. ..... Małopolska Nifka........28..............06.07....chłopiec....Sebast ian....Malopolska Daria poznań....21.......07.07.....chłopiec...Bartek????.Wi elkopolska Dotek.........26......07.07....chłopiec .....Staś....................Tarnów modliszka 90.....21....09.07...dziewczynka..Oliwka..... .Dolny śląsk 321Mysza......25......16.07.....chlopiec........Fi lipek............Niemcy kasia_k26........27......16.07....chłopiec.......Jgor ..............Śląsk mejbibejbi.......23......29.07.....?.............Michaś /Ania........śląskie To ja tez sie dopisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifka
No i jest nas faktycznie sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny :) Co do staników ja dopiero teraz pierwszy raz kupiłam stanik typowo do karmienia i bedę miała tylko jeden a reszta będzie normalna przy moim pierwszym synku nie miałam żadnego do karmienia i nie miałam problemów a jednak te dla karmiących na lato tak sobie się nadają zalezy jaka pogoda będzie bo są za bardzo zabudowane i do bluzki na naramkach z dekoltem jego niestety nie założymy :) a ja Kupiłam rozmiar D 85 teraz mi pasuje ale mam jeszcze miejsca bo sa bardzo elastyczne te staniki wiec napewno bedzie ok A co do rozpakowywania to ja znając moje szczęście dobije do 2 tygodni po terminie :D:D:D pierwszego też 2 tygodnie po terminie urodziłam wiec jestem przygotowana na dłuższe czekanie , dołączając się do narzekań mnie równiez męcza upały nogi mi puchną mam bóle w krzyżu a pokój sprzątam od 2 Tygodni Paryska z Tym mieszkaniem to mamy tak samo mieszkamy na 2 pkojach w domu na poddaszu tez mam skosy i cholernie się tu nagrzewa dlatego my kupiliśmy sobie przenośną klimatyzację i jest super :) A wczoraj dokonałam wielkiego dałam sobie wyrwac zęba chociaż jak juz siedziałam na Tym fotelu przez chwile miałam chec uciec gdzie pieprz rośnie jak zobaczyłam te wielkie szczypce ale tak faktycznie ze znieczuleniem nic nie bolało hahaha taki cykor ze mnie ale stwierdziłam że jak mam siłe urodzić to i dentysta mi nie straszny :) Pozdrawiam Wszystkie lipcóweczki i te co nie doczekają do lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki ;) Daria fajnie, ze sie odezwalas - znaczy zyjesz ;) :P Nifka faktycznie nas duzo tylko szkoda, ze niekture babki sie nie odzywaja i nie wiadomo co tam z nimi jest ;) A u nas zaczelo sie straszenie...dzis rano dostalam skurczy i to dosyc mocnych po 3 godzinach nastepne ale nie takie intensywne. Teraz sie jakos tak dziwnie czuje, ciekawa jestem ile mi jeszcze czasu zostalo skoro juz tak straszy ;) Daria jak to bylo u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ........WIEK ........TERMIN......PŁEĆ.....imię.........SKĄD JESTEM agabell81...29...............01.07....chłopiec ...................Zach.Pom. parysa......30............02.07....chłopiec............. ...........Kuj.Pom. Kasiuulek...23..........02.07....dziewczynka..Oliwia....Doln y Śląsk kate1238...25............03.07.....chłopiec......Igorek. ..... Małopolska Nifka........28..............06.07....chłopiec....Sebast ian....Malopolska Daria poznań....21.......07.07.....chłopiec...Bartek????.Wi elkopolska Dotek.........26......07.07....chłopiec .....Staś....................Tarnów modliszka 90.....21....09.07...dziewczynka..Oliwka..... .Dolny śląsk 321Mysza......25......16.07.....chlopiec........Fi lipek............Niemcy kasia_k26........27......16.07....chłopiec.......Igor ..............Śląsk mejbibejbi.......23......29.07.....?.............Michaś /Ania........śląskie poprawiłąm swoje dane bo aż wstyd przyznać napisałam imię mojego maluszka z błędem:D Daria kurcze to faktycznie odważyłaś się na wyrwanie, ja nie boje się dentystów ale nie wiem czy bym sie odważyła wyrwać zęba w ciąży:) Mysza miałaś już skurcze kurcze mamy termin na ten sam dzień więc trochę mnie wystraszyłaś że to już może się zacząc. moja siostrra miała skurcze tak od około 37 tygodnia ale nie takie intensywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia powiem szczeze, ze sama tez sie wystraszylam, ze to moze byc juz. Dostarczyli dzisiaj wozek!!! piekny jest :D (wiem jestem nie obiektywna ;) ) juz go poskladalam i mam ochote wyprubowac ale glupio tak z pustym wozkiem jezdzic :D I wiecie co... jak tylko przyszedl skonczyly sie skurcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja tez mialam wielka ochote wziąść wozek i nim jezdzic a na dodatek przyszlo w tym dniu lozeczko ale niestety musialam sie powstrzymac z zaspokojeniem moich emocji az moj maz przyjedzie. dzis zlozy wozek:D a jutro jedziemy na wesele:) Mysza a powiedz mi to byly bolesne skurcze? ja to wygladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś byłam na kolejnym KTG. lekarz stwierdził, że jest "byle jakie", bo mały słabo się rusza.... W poniedziałek mam powtórzyć i jak nadal takie będzie to we wtorek rozwiązujemy ciążę poprzez cc..........W sumie to już 38 tc, więc ok A jak jest u was z ruchami maluchów....??? Strach się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza u mnie to było tak że ja już od 41 tc byłam w szpitalu bo sama się zgłosiłam tydzień po terminie bo mnie nic nie brało i pozamykana na 4 spusty byłam :D a skurcze porodowe dostałam na dzień przed ukończonym 42 tc jak się pokłóciłam z mojim michem bo nie chciało mu się do mnie przyjechac po pracy :D:D:D chodziłam cała noc ze skurczami i powiem że takie swoje nie po oksytocynie to są do zniesienia niestety nad ranem przysnełam a akcja skurczowa padła więc dostałam kroplówe z oksytocyną bo już wód nie miałam sączyły mi się a położna do końca przebiła pęcherz i dopiero po oksytocynie zaczeła się jazda ale za duzo nie będe pisaćreszty bo każdy pród inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 38 tydzien i moja mala to tak fika w brzuszku ze masakra. głowka jest juz niziutko ale za to jak daje popalic nozkami w zebra to az czasem powietrza nie idzie zlapac. lekarz powiedzial ze na dniach moge urodzic a tu ja nic nie czuje zeby tak bylo.poprostu swietnie sie czuje, nic nie boli i fajnie jest. Małej sie chyba podoba w brzuszku i nie spieszy jej sie do wyjscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia te skurcze takie nawet znosne... tylko kazda ma inny prog bolu. Ja zawsze mialam bolesne miesiaczki wiec te bole teraz sa tylko troche mocniejsze. Pochodzilam sobie po domu i bylo ok. Daria wez mnie nie strasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, moj maly sie rusza ale nie sa to jakies wielkie kopniaki tylko czuje ja rusza nozkami i mnie dotyka,a przy tym brzuch mi sie fajnie rusza. tak naprawde nigdy nie dostalam od niego takie kopniaka ze az bolalo, nawet w zebra mnie nie kopal. w srode mialam ktg i bylo ok zadnych skurczy i w ciagu pol godziny kopnal 10 razy wiec jest ok. jeszcze raz ide w czwartek na ktg. a liczycie ruchy? bo ja przestalam z tego pwoodu ze caly dzien czuje malego dosc dobrze, chyba ze sa takie dni ze nie pamietam to zaczynam liczyc ale jak dochodze do 10 w pol godziny to przerywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zauwazylam ze w naszej grupie beda dwie dziewczynki o tym samym imieniu i dwoch chlopcow tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamSzymka
ja mam termin na 27.06 boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja tam nie licze bo czuje malego praktycznie caly czas. Wiem, ze ma w dzien 2 drzemki wiec sie nie martwie. A teraz jak przyszedl wozek czuje sie naprawde komfortowo i moge rodzic chocby dzis ;) NICK ........WIEK ........TERMIN......PŁEĆ........imię.......SKĄD JESTEM agabell81........29.........01.07....chłopiec ...................Zach.Pom. parysa............30.........02.07....chłopiec........ ...........Kuj.Pom. Kasiuulek........23.........02.07....dziewczynka..Oliwia....D oln y Śląsk kate1238.........25........03.07.....chłopiec......Igorek. ..... Małopolska Nifka..............28........06.07....chłopiec....Sebast ian....Malopolska Daria poznań....21.........07.07.....chłopiec...Bartek????...Wi elkopolska Dotek.............26.........07.07....chłopiec .....Staś..............Tarnów modliszka 90.....21........09.07...dziewczynka..Oliwka..... .Dolny śląsk 321Mysza.........25........16.07.....chlopiec........Philipek........Niemcy kasia_k26........27.........16.07....chłopiec.......Igor .............Śląsk mejbibejbi.......23.........29.07.....?...........Michaś /Ania........śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamSzymka nic sie nie stresuj kobietko bedzie dobrze :) Kate troche ci zazdroszcze, ze tak szybko bedziesz mogla mies swojego szkraba :) Napisz w poniedzialek jak poszlo. co do ruchow to sa silne i czasami sie zastanawiam jak on to robi bo miejsca malo a fika jak szalony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifka
A ja dziś mam ostatnią wizytę, tak szybko zleciało te miesiecy, już się nie mogę doczekać, jeszcze tylko dwa tygodnie albo i krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, udalo sie wrocic bez zadnych niespodzianek:) jestem juz w domu i czuje sie konfortowo bo jednak dom to dom. Wczoraj maz zlozyl wozek a dzis bedzie skladane lozeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nifka zlecialo oj zlecialo teraz tylko czekac jak sie zaczna pojawiac wiadomosci ktora sie rozpakowala ;) Kasia tez masz takie uczucie, ze tylko maluszka brakuje do pelni szczescia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie uczucie:) i ostatnio nawet bym wolala urodzić wczesniej aby juz z nami był. oczywiscie wczesniej to nie predzej niz za dwa tyg w 38:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za godzinę idę na KTG. Okaże się czy już jutro zobaczę mojego bąbelka czy też nie... Zaczynam się denerwować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po badaniu. Alarm wstrzymany, ale mam przychodzić co dwa dni na KTG ze względu na starzejące się łożysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie, ze wszystko dobrze z twoim maluszkiem. I mam nadzieje, ze bedzie tak dalej... a na ktg widac co z lozyskiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifka
A ja mam ktg za tydzien hmm ciekawe czy zostane czy wrócę do domu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, na ktg nie widać co z łożyskiem. Ale jeśli maluch śmiga, rusza się i tętno jest dobre to znaczy, że łożysko jeszcze działa i spełnia swoją funkcję. Ja mam stwierdzone starzejące się łożysko od 29 tc, dlatego chodzę na KTG od 33 tc już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×