Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka90

TERMIN LIPIEC 2011

Polecane posty

Gość TABELKA:)
NICK ........WIEK ........TERMIN......PŁEĆ........imię.......SKĄD JESTEM agabell81........29.........01.07....chłopiec ...................Zach.Pom. Nifka..............28........06.07....chłopiec....Sebast ian....Malopolska Daria poznań....21.........07.07.....chłopiec...Bartek????...Wi elkopolska Dotek.............26.........07.07....chłopiec .....Staś..............Tarnów modliszka 90.....21........09.07...dziewczynka..Oliwka..... .Dolny śląsk 321Mysza.........25........16.07.....chlopiec........Phil ipek........Niemcy kasia_k26........27.........16.07....chłopiec.......Igor .............Śląsk mejbibejbi.......23.........29.07.....?...........Michaś /Ania........śląskie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE NICK......WIEK.....PŁEĆ......MIASTO.....DZIEŃ....PORÓ D.. ...WAGA....DŁ. 1)kate1238...25....chłopiec...Małopolska...25.06...cc.. ....3250 g....57 cm 2)parysa....30.....chłopiec....Kuj.Pom......01.07...sn.. ..3900 g....58 cm 3)Kasiuulek...23...dziewczynka...Dolny Śl...03.07...sn....3900 g...58 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tylko na chwile. chcialam wam napisac ze w tamten piatek o godzinie 22:53 urodzilam slicznego synka:)Igorek jest mały bo wazyl 2250 i ma 50cm ale dostał 10 punktów i już jesteśmy od wczoraj w domu. Miałam cesarke gdyż cisnienie mi zaczelo skakać w piatek i wykryto bialko w moczu i bali sie ze mam zatrucie ciazowe. jak juz lezałam na stole miałam 190/120. cala akcja przebiegła błyskawicznie o godzinie 21 lekarz podjal decyzje ze robimy ciecie bo tabletki an obnizenie cisnienia nic nie dawaly a juz o 22:30 byłam cieta. niesamowiete uczucie. Bylismy dluzej w szpitalu bo maluszek mial zoltaczke i dwa dni mial naswietlanie. naarazie nie dokazuje jedynie w nocy troche marudzi. jak znajde wiecej czasu to napisze wiecej i poczytam wczesniejsze wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje kasia_k26 :) ja weszlam na chwilke. my juz z oliwcia po kapieli i kolacyjce jestesmy:) mala teraz zasypia sobie w lozeczku:) jest przecudna ale w nocy dala mi w kosc, zasnela dopiero po 1 w nocy.masakra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA:)
NICK ........WIEK ........TERMIN......PŁEĆ........imię.......SKĄD JESTEM agabell81........29.........01.07....chłopiec ...................Zach.Pom. Nifka..............28........06.07....chłopiec....Sebast ian....Malopolska Daria poznań....21.........07.07.....chłopiec...Bartek????...Wi elkopolska Dotek.............26.........07.07....chłopiec .....Staś..............Tarnów modliszka 90.....21........09.07...dziewczynka..Oliwka..... .Dolny śląsk 321Mysza.........25........16.07.....chlopiec........Phil ipek........Niemcy mejbibejbi.......23.........29.07.....?...........Michaś /Ania........śląskie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE NICK......WIEK.....PŁEĆ......MIASTO.....DZIEŃ....PORÓ D.. ...WAGA....DŁ. 1)kate1238...25....chłopiec...Małopolska...25.06...cc.. ....3250 g....57 cm 2)parysa....30.....chłopiec....Kuj.Pom......01.07...sn.. ..3900 g....58 cm 3)kasia_k26...27....chlopiec...Śląsk......01.07....cc......2250 g....50 cm 4)Kasiuulek...23...dziewczynka...Dolny Śl...03.07...sn....3900 g...58 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia k26 Moje Gratulacje super że już jesteście w domku i wszystko ok. pozdrawiam. Ja miałam termin na 06 .07 i nadal nic, czekam nadal - widzę mojemu dziecku nie śpieszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Gratulacje :* :D:D:D Wiecie co w życiu bym nie zgadła kolejności porodów hihihih Nifka ja jestem jak narazie dzień po terminie i nic jeszcze troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria najgorsze to czekanie juz właśnie o terminie. Ciekawe co u Agabbel 81 ona miała termin na 01 a nie daje nic znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a a ja dalej leże i nic sie nie dzieje,na jutro termin i jestem ciekawa co dalej bedzie.Bo tutaj nie praktykuja przepustek na patologii ciąży,a ja dostalam skierowanie na położniczy ale taki nawał porodów ze nie ma miejsc wolnych hehehehehehehehe Myszka ja od wczoraj tez mam pomarańczowy mocz i niewiem co jest grane,wyczytałam na necie ze moze to byc podwyzszony poziom urolbilinogenu w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabell, Nifka, Daria, Dotek i Modliszka co tam u was slychac? Przewidywane terminy sie sprawdzily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle przegapilam jedna strone :P Kasia GRATULACJE! Zobacz mialysmy na jeden termin a i tak poszlo ci szybciej ;) Modliszka zauwarzylam, ze jak wiecej pije to sie mocz rozjasnia. Wczoraj pytalam gina o te wszystkie dolegliwosci i powiedzial, ze to normalne i organizm sie przygotowywuje do porodu... oby szybciej bo jak tak bedzie jeszcze tydzien to padne z wycieczenia ;) Daria przypomnialo mi sie, ze mialysmy obstawiac kolejnosc porodow :D oj nikt by chyba tego nie trafil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja dzisiaj mam termin i nic,mialam rano ktg i pielegniarka przyleciała i pyta czy mnie cos boli bo zauwazyla skurcze to jej mówie że troche boli ale tragedii nie ma poprostu ból jak przy miesiączce.Potem był obchód i lekarz nic ciekawego nie powiedzial ani nic,to chodze przed szpitalem i po szpitalu to moze sie cos ruszy bo jak tak bede w łóżku leżała to bede czekala i czekała...A z tym moczem troche sie zaniepokoiłam ale jak Twoj lekarz mowi ze to nic złego to luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam 02 lipca o 8:40 synek Łukasz miał 2900 g i 52 cm dzisiaj ma już tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabell GRTULUJE !! A to dobra nowina :D zdrowka dla ciebie i synka :* Modliszka jak masz skurcze to normalne, ze jest wyzszy poziom tej pochodnej bilirubiny. Przy wiekszym wysilku i stresie wystepuje a kolor "znika" jak sie wiecej pije. Tylko nie przesadzaj z tym chodzeniem ;) ja jak sie pytalam Gina czy to pomoze to powiedzial, ze jedynie moze zmeczyc i chodzenie po schodach pomaga gdy akcja porodowa juz trwa bo pomaga zejsc dziecku nizej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo,wpadam aby was poinformowac ze dzisiaj o 2.15 zostałam mamusią:) miałam cesarke,bo odeszły mi zielonkawe wody i nie miałam skurczy.Moją Oliwcie dostane jutro,poki co walcze z bólem,ale jest lepiej;) Moja córa waży 3850 a jutro podam wzrost bo lekarz nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka gratuluje nowym mama:) Modliszka nie wiem jak ty ale ja sie w miare dobrze czulam po cesarce. Najwazniejsze abys sie zmuszala wstawac choc na chwile bo jak odpuscisz to dluzej bedziesz dochodzic do siebie. ja mialam cesarke o 22:30 a na drugi dzien o 12 juz wstałam A u nas czas leci sobie i Igorek ma już 9 dni, jest uroczy duzo je i caly czas spi nie jest bardzo marudny. jak sa goscie to sobie spi w pokoju goscinym i nic mu nie przeszkadza:) Jeszcze raz gratulacje dla mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja urodzilam o 2.15 w nocy a wstalam o 14,ale to byla masakra...wstaje i chodze troszke bo tak jak mowisz jak sie nie wstaje to sa problemy.A karmisz piersia??bo a bardzo chce,a Oliwke dadza mi dopiero jutro i boje sie o pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka co za wiadomosc :D GRATULACJE!! No to nasze rodzynkowe panienki w kaplecie :D teraz czekamy juz tylko na reszte chlopakow ;) Kasia fajnie, ze masz grzecznego synusia oby taki zostal :) Wczoraj meczyla mnie mega biegunka, doslownie woda sie ze mnie lala w nocy przyszly skurcze dosc mocne ale co 2 godziny a teraz wszystko sie uspokoilo :( Jak to sie mowi do 3 razy sztuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka a dlaczego dadzą ci jutro? Ja dostałam małego już rano o 6 na karmienie pozniej gdzies kolo 10 mi go wzieli i dali juz na dobre gdzies po 14 co prawda brali go na dokarmianie ale to normalne bo pokarm po cesarce nie jest duzo i nieraz nawet pojawia sie po 4-5 dobach. Ja karmie piersia ale od wczoraj dostałam stanu podgoraczkowego mam narazie robic oklady z kapusty i starac sie aby maly oproznial piers. Troche mnie to zdołowało. ale mam nadzieje ze to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka Gratulacje ja juz 4 dni po terminie i nic :D w sobote zrobiłam sobie 3 km spacer :) Mam Bardzo leniwego synusia który nie chce wyjsc na zewnątrz jeszcze uważajcie jak Ja na końcu urodze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria dajesz nadzieje, ze nie bede sama czekala na synka ;) Kasia miala termin taki jak ja i co... wykiwala mnie :P Mojemu maluszkowi juz ciasno bo co chwila kopytka wystawia ;) moze przyjdzie w terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza pewnie doczekam twojego terminu :D:D:D Ciekawe moze Niffka już urodziła bo dzisiaj sie nie odezwała jeszcze :) szkoda że reszta sie nie odzywa czy już z maluszkami są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane Mamusie i te już przytulające i te wciąż oczekujące. Jestem sierpniówką 2011 i serdecznie Was pozdrawiam oraz życzę dużo szczęścia. To moje drugie dzieciątko ale nie mogę się doczekać tak samo jak przy pierwszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane juz urodziłam mam ślicznego chłopca 3450 Rafalka. W nocy 10 07 odeszły mi wody a w niedziele o 15 :00 poprzez cesarke urodzilam. nie było akcji porodowej. juz jestem w domu własnie wróciliśmy , pozdrawiam i ide wypoczywac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) troche sie nie odzywalam bo nie bylo na to jakos czasu, ale teraz moja kruszynka sobie spi i znalazlam chwilke :) Gratulacje wszystkim nowym mamusiom :) oczywiscie trzymam tez kciuki za te ktore jeszcze nie urodzily :) u nas wszystko dobrze, mala je i spi ;p tylko rano jest bardzo aktywna, a tak to przesypiamy cale nocki z dwoma budzeniami na amciu :) dzis bylo werandowanie, szykujemy sie do wyjscia na dwor:) a co tam slychac u pozostalych mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie już będące i oczekujące:-) GRATULACJE dla wszystkich mam mających już swoje szczęścia:-) Nie odzywałam się bo nie miałam kompa;-( Marcelek je i śpi, czasami zdarzy mu się dłuższa przerwa na przytulanie i wpatrywanie w różne przedmioty... Dziś kończy 13 dni, przybrał już 0,5 kg na wadze a ja jestem bardzo szczęśliwa bo mój starszy synek bardzo dobrze przyjął młodszego i nie robi problemów że czasami nie mam czasu dla niego bo akurat zajmuje się mniejszym:-) Ogólnie rzecz biorąc nie sądziłam ze bedzie tak słodko, no może brakuje mi snu bo rano wstaję żeby zrobić wszystko na bierząco i jakoś ciągle brakuje mi dnia... Mały w nocy śpi po 4-5 godz a w dzień po 3-4, z przerwami na mleczko, siusiu i kupkę... Ja też miałam nawał mleczny, u mnie zaczął się w 4 dobie i trwał prawie tydzień, z trudem radziłam sobie z odciąganiem pokarmu, bo mały nie dawał rady więc odciągałam ręcznie i mroziłam na zaś:-) a ręcznie dlatego że skuteczniej niż tym laktatorem żeby się zatory nie porobiły bo to straszny ból a raz już to przerabiałam więc teraz dsziałałam od razu jak zaczynał się zbierać pokarm.... Teraz jest już wszystko ok, pokarm się unormował dzięki temu że mały w miarę regularnie je, ja niestety musiałam odstawić żelazo bo mały miał problemy z brzuszkiem i kupką... Mamuśki oczekujące życzę wytrwałośći i szcześliwego, szybkiego rozwiązania bo doskonale zdaję sobie sprawę jak Wam ciężko... Buźki, trzymajcie się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nifka GRATULUJEMY!! i szczerze mowiac zazdroszcze bo powoli mnie juz ta cala ciaza meczyc zaczyna... ale tak bardziej psychicznie choc fizycznie tez nie najfajniej. Dobrze, ze macie takie grzeczne dzieciaczki i wszystkim nam zycze tego samego ;). Daria czyzby sie cos ruszylo, ze cie nie slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ........WIEK ........TERMIN......PŁEĆ........imię.......SKĄD JESTEM Daria poznań....21.........07.07.....chłopiec...Bartek???...Wi elkopolska Dotek.............26.........07.07....chłopiec .....Staś..............Tarnów 321Mysza.........25........16.07.....chlopiec.......Phil ipek........Niemcy mejbibejbi.......23.........29.07.....?...........Michaś /Ania........śląskie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE NICK......WIEK.....PŁEĆ.....MIASTO....DZIEŃ....PORÓ D.....WAGA....DŁ. 1)kate1238...25....chłopiec...Małopolska...25.06...cc....3250 g....57cm 2)parysa....30.....chłopiec....Kuj.Pom......01.07...sn.. ..3900 g....58cm 3)kasia_k26...27....chlopiec...Śląsk......01.07....cc.. ....2250 g....50cm 4)agabell81..29....chlopiec....Zach.Pom...02.07...sn.....2900g....52cm 5)Kasiuulek...23...dziewczynka...Dolny Śl...03.07...sn....3900 g...58 cm 6)modliszka 90..21..dziewczynka.Dolny śl...10.07...cc....3850g....? 7)Nifka..........28...chlopiec....Malopolska..10.07...cc....3450g....56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doopa nic sie nie ruszyło Myszka ja nawet rozwarcia nie mam szyjka miękka ale rozwarcia zero i mały nawet sie nie wstawił głową do kanału rodnego :(:(:( Mnie już to strasznie męczy ale ja juz od jutra bedzie równy tydzień po terminie więc załamka chyba jestem weteranka bo jeszcze chyba żadna z nas nie była az tak przeterminowana..... Miło że Przyszła Mama z Sierpnia się Odezwała :):):) Pozdrawiam i Życzę powodzenia w czekaniu na Maluchy i oczywiście cierpliwości bo tego czasami potrzeba :P Mnie chyba w szczególności Niffka Tak myślałam że urodziłaś byłam w 100% pewna Gratulacje :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×