Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka90

TERMIN LIPIEC 2011

Polecane posty

Daria własnie tez kilka doswiadczonych mamuś mowilo mi ze te male wozki sa "na chwile" bo dziecko szybciutko wyrasta,ale ja chce taki i koniec ale zapewne za kilka miesiecy i tak przyznam wam racje:-P he he he Mysza chodzi o te skurcze bezbolesne,ze brzuch twardnieje???Czytalam ostatnio o skurczach tylko nie pamietam czy o te chodzi;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka czyzby tez problemy bezsennosci ? ;) Tak to dokladnie te skurcze o ktorych piszesz. Powiem, ze to troche dziwne uczucie jak w brzuchu robi sie taka pileczka twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim !! Wczoraj byłam na USG 3D :) Fantastyczne przeżycie. Czułam sie jak na perwszym badaniu kiedy gin stwierdziła ciążę ;) tylko ,że duuuużo więcej było widać hehe :) Wszystko z naszym Maleństwem ok i w końcu wiem na pewno CHŁOPIEC :D Mój Piotrek był pierwszy raz przy badaniu więć siedział z szeroko ottwartymi oczami i nie mógł uwierzyć, że tyle widać :) Badanie polecam wszystkim, jest dość kosztowne ale warto sie przekonać czy nie ma jakichś wad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza odkąd mój Sebek wyjechal do Niemiec to siedze do pozna,a jak był ze mna w Polsce to chrapałam juz przed 22.00;) hihi Jesli chodzi o te skurcze to wydaje mi sie ze brzuszek mi raczej nie twardniał,ale u mnie to wszystko na odwrót odkąd jestem w ciąży;-) Dotek gratuluje synka i ze prawidłowo sie rozwija,ja tez juz nie moge sie doczekać kiedy pójde na to badanie;-) Wogole fajna sprawa bo jest pamiatka jak na płytke Ci maluszka nagrają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide za tydzien na to badanie. I tez nie moge sie doczekac. W sumie nie zalezy mi na plytce tylko na tym aby zobaczyc maluszka calego i zobaczyc czy wszystko jest ok. Co do skurczy to ja ich nie mam. Tzn miałam problem z twardnieniem ale to był inny problem. Jak narazie to czuje tylko klucia w bokach i od czasu do czasu w brzuchu. A od kilku dni czuje jakby takie bąbelki w brzuchu, nie pisalam bo nie byłam pewna ale chyba zaczynam odczuwać ruchy dzidziusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wózków to mi na początku podobał sie taki jak ma Daria, ale pozniej doszłam do wniosku ze lepsze sa te z ta gondola taka twarda mimo ze wiece zajmuja miejsca i zaczelam szukac innego. Tak jak pisałam będzie chyba z firmy coneco model toledo. Nie jest drogi a opinie nie sa zle. Wiec jak nie zmienie gustu to pozostanie ten:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Daria oglądałam wózek, też mi się podoba. Ja również mieszkam na wiosce więc wózek dla dziecka musi być terenowy :). Dotek gratuluję synka! Mój też synuś. A ja się chciałam pochwalić moim dzisiejszym zakupem. Kupiłam w lumpeksie spodnie dresowe h&m mama za 18zł. Skurczy b-h chyba jeszcze nie odczuwam, jeśli objawiają się one twardnieniem brzucha, to czasami mam twardy ale to raczej moja skłonność do wzdęć się tak objawia. Od jutra będę tu rzadko zaglądała, bo rezygnuję z tego internetu który mam teraz, a nie wiem ile potrwa zanim wybiorę jakąś inną ofertę. Ale jak tylko dorwę komputer z dostępem do sieci to od razu dam znać co u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agabell81 szkoda że będziesz rzadziej zaglądać do nas :( co do skurczy to mi czasami twardnieje macica na chwile ale zaraz przestaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotek gratuluje synka :) a powiesz jak dobrze bylo malego widac? Bo ja tak sie zastanawiam w ktorym tygodniu zrobic to usg 3d Modliszka zobacz jakie to zycie zaskakujace jest ;) Twoj maz w Niemczech a my tu mieszkamy ;) Kasia ciesze sie, ze poczulas juz swojego malucha :) i nie martw sie jak np caly dzien nie da o sobie zanc, zazwyczaj bedzie mal ochote na harce kiedy ty bedziesz chciala spac ;) Agabell jest czym sie chwalic bo cena rewelacyjna :) I znajdz jakas fajna oferte neta co nam ciebie tu nie zabraknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia w końcu się doczekałaś znaku od maluszka. I tak jak napisała Mysza nie denerwuj się jak długo nie będziesz czuła ruchów. Moje maleństwo często cały dzień się nie odzywa, ale wieczorem albo wczesnym rankiem nadrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Hej!! Mysza synusia było widać bardzo dobrze, choć na opinii którą dostałam na koniec jest napisane, że trudno było przeprowadzić badanie ze względu na tkankę tłuszczową (moją nie Maleństwa ;) większość badania była na usg 2d takim normalnym ale gin zmierzył wszystkie możliwe rzeczy włacznie z szerokością móżdżka ;) potem włączył doppler i pokazał przepływ krwi w pępowinie i serduszku :) a na koniec 3 D i ogromne wrażenie kiedy Staś (takie imię wybraliśmy) włożył rączkę do buzki :) a jak rozkosznie ziewał no cudo życzę Wam takich widoków :) już mineła doba od badania a mi banan z buzi nie schodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam ładnie tabelkę rosnąco bo był trochę nie ład i wpisałam płec u Tych z Nas co już wiemy co Mamy czekamy na resztę co wizyty na początku Marca mają :P:P:P śnieżke27 narazie usunełam z Tabelki bo i tak się nie odzywa najwyżej sama się dopisze na nowo do Tabelki jeśli się jeszcze pokażę NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM agabell81........29.............01.07.........chłopiec.........Zach-pom. kate1238........25............03.07...........?.......... ..... Małopolska Daria poznań....21...........07.07.....chłopiec.............Wiel kopolska Dotek.............26.............07.07.......chłopiec.. ......Tarnów modliszka 90.....21............09.07...........?...............Dolny śląsk 321Mysza........25...........16.07............?.......... ....Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co wam jeszcze powiem :D Fajnie że u nas nie ma tak duzo osób tak bardziej kameralnie :P przynajmniej wszystkie się pamiętamy :P i potem możemy miec lepszy kontakt bo na tych obszerniejszych topikach to nie wiem jak Tam sie spamiętają Tam Tyle ich jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dzisiaj byłam na USG. Nie ma wątpliwości, że będę miała synka Mam nawet zdjęcie pisiorka Wszystko w porządku, narządy wszystkie wykształcone poprawnie, bardzo ruchliwy, lekarz się aż śmiał, bo nie mógł nadążyć z USG za nim. Pokazał nam też buźkę i nosek ma po tatusiu hehe Tatuś siedział dumnie i oglądał Będzie Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM agabell81........29.............01.07...........chłopiec........ .........Zach-pom. kate1238........25............03.07...........?.......... ..... Małopolska Daria poznań....21...........07.07............chłopiec............Wiel kopolska sniezka27........27...........12.07............?......... .....Nowy Sącz 321Mysza........25...........16.07............?.......... ....Niemcy modliszka 90.....21............09.07...........?................Dolny ląsk Dotek.............26.............07.07..........chłopiec........ .........Tarnów kasia_k26........27............16.07...........?......... ......Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM agabell81........29.............01.07...........chłopiec ........Zach.Pom. kate1238........25............03.07...........chłopiec ..... Małopolska Daria poznań....21...........07.07............chłopiec........Wielkopolska Dotek.............26.............07.07..........chłopiec ......Tarnów modliszka 90.....21............09.07...........?................Dolny śląsk 321Mysza........25...........16.07............?.......... ....Niemcy kasia_k26........27............16.07...........?......... ......Śląsk Dziewczyny kopiujcie Tą tabelke bo potem wszystko się miesza a kolejność ustwaiajcie tak jak mamy termin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh patrze sobie na ta tabelke i same chlopy ;) przydala by sie jakas kobitka ;) :D Dotek jak czytalam twoj post to az mi letki sie zakrecily ze wzruszenia... Ja na kazdym usg nie moge sie odzywac bo bym sie rozplakala ze szczescia i tych wszystkich emocji ;) Daria masz 100% racje nie trzeba co chwile spawdzac czy dobrze komus odpisujesz i nie trzeba myslec "kim w zadzie jest ta dziewczyna?.." ;) Kate gratulacje :D u nas tez bedzie pewnie trudno bo nam gin od poczatku mowil, ze mamy baaardzo aktywne dziecko(najczesciej przeklada to sie na kopnie mamy o 4 nad ranem i to z niezla sila) NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM agabell81........29.............01.07...........chłopiec ........Zach.Pom. kate1238........25............03.07...........chłopiec ..... Małopolska Daria poznań....21...........07.07............chłopiec........Wi elkopolska Dotek.............26.............07.07..........chłopiec ......Tarnów modliszka 90.....21............09.07...........?................Dolny śląsk 321Mysza........25...........16.07............?.......... ....Niemcy kasia_k26........27............16.07...........?......... ......Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Mysza Nio dokładnie :P ja się przyznam że byłam na jednych lipcówkach też co balbina załozyła i jeszcze jakieś jeszcze jedne są ale przestałam śledzić już ten ich wątek wole nasz, hihi :D Przyjemniej Tutaj... będzie smiesznie jak wszystkie będziemy miały chłopaki :P A i Gratulacje Dotek & kate1238 oby Pociechy rozwijały się jak Najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria fajna ta nasza tabelka tylko faktycznie same pisorki heheeh;-P Zobaczymy co mi mój maluszek ujawni;)heh I zgadzam sie fajnie tak w mniejszym gronie bo jakby bylo nas za duzo to niewiedzialybysmy co do ktorej odpisac heh Kate gratulacje;):) Jeszcze wyjdzie na to ze zadnej babeczki nie bedzie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza i coś czuje ze wspólnie tam na stałe wyjedziemy,bo w Polsce ciezko jest sie odbić;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a propo (tak to sie chyba pisze ;) ) plci dzieci powiedzcie mialyscie cos takiego, ze balyscie sie co bedzie? Przez cale zycie chcialam miec synka to bylo moje marzenie... a jak tylko zaszlam w ciaze caly czas mysle zeby to byla dziewczynka. Boje sie tego usg bo nie wiem jak zareaguje (bede kochac to pewne ale nie chce czuc zalu bo to nie wina malenstwa...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO;) Mysza ja tak miałam,tak pragnęłam miec chłopczyka i nikt nie byl w stanie wytłumaczyc ze moze byc inaczej;-Pheeh tez sie bałam ze na usg poczuje rozczarowanie jesli okaze sie ze to bedzie dziewczynka.Ale od niedawna pomyślalam sobie jak to fajnie by było gdybym miała taka malutką modliszke;) i teraz nieważna jest płeć tylko zeby bylo zdrowe,przeciez to jest najbardziej istotne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Widze że kolejne z nas wiedza co będą miały napewno:) I same chłopczyki jak do tej pory. Modliszka ja jak byłam mała i pózniej w szkole sredniej to marzyłam o tym aby mieć pierwszego synka a to dlatego że a byłam najstarsza w rodzinie i zawsze mi sie marzył starszy silny brat który będzie mnie bronił, a pozniej w szkole sredniej ze bedzie miał fajnych kumpli:D Póżniej jak poznałam mojego meża i zaczełam poważnie myślec o rodzinie to zapragnełam mieć pierwszą dziewczynke i mam to do dziś. Waidomo że jak bedzie chlopczyk to nic nie zmieni ale gdyby Bóg stanął przede mna i powiedział możesz wybrać płeć to chciałabym dziewczynke. Mi wszyscy mówiła że bedzie chłopak ja cały czas mam cichą nadzieje że jednak sie myla:) Ale i tak najwazniejsze ejst aby był zdrowy i z utęsknieniem czekam na 2 marca Maluszek wczoraj wieczorem dal znac o sobie czulam znowu bąbelki. A tak pozatym to swedzi mnie starsznie skóra, mój gin jest na urlopie zagranicą wiec musze dzis isc do przychodni moze mnie przyjma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny troche mi ulzylo, ze nie jestem jednak wariatka ;) u mnie zdania sa podzielone bo rodzinka z mojej strony mowi, ze dziewczynka a tesciowa, ze chlopak ("bo ona tez takie obiawy miala i to na chlopca jest" ;) ) ciocia na brzuch spojzala i mowi, ze dziewczynkabo wszystko mi w brzuch idzie...ehhh badz tu madry i wiedz kto ma racje ;). Zobaczymy co sie okarze 9 marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no to widze ze ja ostatnia sie dowiem o płci swojego dzidzi heh Ja chce poczekac az mój M wroci z Niemiec i razem pójdziemy na to usg:) Mysza mi tez wiekszosc przepowiada chłopaczka,ale jak Ci wszystko w brzuchol idzie to na babeczke a nie na chłopaczka;) Kasia i Mysza zróbcie sobie ten test:http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1 ;-P i napiszcie co Wam wyszło;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ale sie ubawilam przy tym tescie ;) bo na niektore rzeczy nie mam wplywu np. spie z glowa na polnoc bo tak stoi nasze lozko :D a wynik tez fajny ;) Na 43% będzie to chłopczyk. Na 57% będzie to dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki! Brak neta w domu nie oznacza jednak braku kontaktu ze światem, dzisiaj korzystam z komputera brata. Kate gratuluję synka! Terminy mamy podobne, może w tym samym momencie będziemy rodzić. Mnie też podoba się kameralność tego forum, jest szansa na długotrwałą znajomość. Pozostałe Lipcówki też podczytuję, ale tutaj się zadomowiłam. Internet mi nie potrzebny, jedynie Kafeteria by się przydała. Pozdrawiam i nie rozpisujcie się za bardzo bo mi się za duże zaległości w czytaniu zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×