Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka90

TERMIN LIPIEC 2011

Polecane posty

Kasia mnie tez strasznie swedzi skóra na brzuszku i na piersiach i wogole od kilku dni skóra na ciele stała sie bardzo wysuszona;( A smarujesz sie czyms na rozstępy??Bo ja używam oliwki i jedynie to pomaga ale smaruje tylko piersi i brzuch bo calego ciala bym nie naoliwiła bo bym szału dostała hehehehe;-P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka ja smarowalam sie oliwką w żelu z jonsona ale moja siostra która jest na końcówce ciązy doradziła mi abym sobie kupiła oliwke w żleu na roztępy firmy peneten (chyba tak sie pisze). Bo ona po tej z jonsona miała uczulenie i spotkała sie z wieloma opiniami że to własnie uczula. Więc zmieniłam na tą i tym sie smaruje. Tez tylko piersi, brzuch i pośladki. Natomiast mnie swedzi cale ciało. dzis probowałam sie dostać do gina państwowo ale jak sie dowiedziala pielegniarka ze mnie stac na gina prywatnego to mnie odesłała. jak mi nie przejdzie przez weekend pojde do ogólnego. Acha mojej siostrze połozna powiedziała że kobiety w ciązy nie powinny używac balsamow, zelow nie przeznaczonych dla kobiet w ciazy bo to uczula. Ja do tej pory myłam sie zelem i moze to mnie uczulalo. Kupiłam sobie mydło babino i zobaczymy czy to cos zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kremow i wszystkiego co myje to od 5 miesiecy uzywam zelu pod prysznic ktory nie ma nic wspulnego z ciezarnymi ;) jak na razie nic mi sie nie dzieje. Cale cialo to tylko po kapieli smaruje ale nie oliwka a maslem-tym razem juz dla ciezarnych :) a tak to codziennie brzuch, piersi, uda i posladki. a od przyszlego miesiaca bede miala jakis "cudowny" krem na rozstepy ale nazwy nie znam :/ wiem jedynie, ze bardzooooo tlusty jest i "ciezki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia No mnie tez całe cialo swedzi,ja mam oliwke w zelu i zwyklą płynną ale ta w zelu jest taka ciezka i gorzej sie wchłania;( Akurat ta zwykla mi sie konczy to kupie tą o której napisałas a to nie jest firma bepanthen???;) Ja z kolei slyszalam ze te kremy dla ciazarnych moga wywolac przedwczesny porod,na szczescie i tak ich nie uzywam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka ten krem uzywala moja ciotka (rodzila 2 lata temu) i urodzila w terminie czy nawet troche po... a krem polecila jej przyszla niedoszla tesciowa aptekarka i nie miala ani jednego rozstepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja tych kremów dla ciezarnych nie używam,wole oliwke,ale znajoma mi opowiadala ze miala jakies tam problemy w ciazy i lekarz jej wrecz zabronił smarowania sie takimi mazidłami bo niektore z nich zawieraja wyciagi z roslin ktorych własciwosci moga wywoływac poronienia,ale oczywiscie nie rozumiem po co ktos wymyslil kosmetyki dla kobiet w ciazy skoro widocznie nie zawsze mozna ich uzywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie bardzo na tym nie znam, ale duzo tych kremów dla ciężarnych poprostu uczula. I ja w sumie tylko sie smaruje tą oliwką. Uzywałam od jakiegoś roku żelu który nie uczulał mnie ale wiem że w ciąży ciało kobiety się zmienia i reaguje na takie specyfiki róznie. Więc położna mowiła że najlpeiej zwykłym mydlem szarym sie myć lub babino. A co do tej oliwki to zaraz wyśle linka, ja ją znalazłam w moim mieście tylko w aptece. Oto link: http://www.domzdrowia.pl/43544,penaten-oliwka-w-zelu-pomagajaca-zapobiegac-rozstepom-200-ml.html Ja ją kupiłam w aptece za 13 zł a druga juz za 17 nie ejst tania ale myśle że dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja tez uzywam tylko oliwki bo chodzi o dobre natłuszczenie skóry i robi sie bardziej elastyczna dzieki czemu skóra jest mnie podatna na te niesczęsne rozstępy;) Ide zaraz na miasto jej szukać;-P Kasia dzieki za link;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toscie mnie Zmartwily dziewczyny tymi rewelacjami :( nie mialam o tym pojecia. Trudno jak bedzie uczulal to nada sie na potem albo go tesciowej sprezetuje ;) (taki zarcik, zeby nie bylo ;) ) Kurcze troche to wkurzajace, ze robia cos dla ciezarnach a nie mozna z tego kozystac bo az strach pomyslec o konsekwencjach. Zaraz pujde i kupie oliwke w zelu i bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny :) Nic nie pisałam Bo czytałam na blogu historie Laury dziewczynki urodzonej 07.07.2010 Jest bardzo ciężko chora na tak zwaną "klątwe Odyny" i chorobe Hirszpruga :(:(:( Jak macie ochote poczytajcie www.kochamylaure.pl Sama nie wiem Czy dała Bym rade jesli drugie dziecko miała bym tak poważnie chore...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria chetnie bym przeczytała, ale wiem że gdy tylko to zrobie to zaczne sie zamartwiac czy koja dzidzia taka sie nie urodzi. Wiec wole nie czytac takich smutnych rzeczy, zeby sie nie dolować i nie myśleć że mnie też może to spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia_k26 Mi poprostu żal tej malutkiej i tak sobie myślę "gdzie jest Ten Bóg" Tak się zastanawiam z moim Mężem żeby odliczyć z naszego rozliczenia podatkowego ten 1 % podatku na Laure :) A poprzeczytaniu Tego nie martwię się Bardziej raczej to skłania człowieka do refleksji No ale Jak się Boisz że będziesz się zamartwiać to nie zmuszam :D chociaż i Tak się martwimy i bez Tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Kiedys czytalam takie historie często, a teraz wiem że to by spowodowało jeszcze wiekszy strach o maleństwo tym bardziej że jestem przed usg połówkowym i tak już troche jestem spanikowana:) Ja sie nie odzywałam wczoraj bo czekałam z niecierpliwością na więści od mojej siostry bo pojechała na porodówke. Ma poród wywoływany mimo że to dopiero39 tydz bo jej spadaja plytki krwi i ma ich juz ponizej. Dostała kroplówke wczoraj i w nocy nic sie nie działo oprócz tego że jej odeszly wody i miała skurcze. Dziś juz ma rozwarcie na 5cm i jak dalej nic nie bedzie sie dzialo dostanie druga kroplowke. więc czekam z niecierpliwością kiedy zostane prawdziwą ciotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Kasia wcale ci sie nie dziwie tez bym czekala jak na szpilkach ;) Ja sie nie odzywam bo szykuje mieszkanie na przyjazd rodzicow a, ze za duzo na raz nie jestem w stanie to robie na raty :) Daria usilowalam przeczytac tego bloga ale zbyt to smutne dla mnie i nie dalam rady calego (ze lzami w oczach ciezko cos zobaczyc). Zal mi tej dziewczynki i jej rodzicow i podziwiam ich za sile i determinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Mysza No z zalanymi łazmi oczami to wogóle cokolwiek zobaczyć trudno :) no chyba że się ma wycieraczki zamontowane :P No blog faktycznie smutny chociaż są i chwile radosne ja osobiście dałam Rade cały przeczytać może Dlatego że ja będe rodzić drugie dziecko i też To inaczej odbieram, mi również strasznie żal tego Maleństwa... Kasia_k26 Siostra urodziła czekamy a wieści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Siostra wczoraj okolo 15 urodziła zdrową córeczkę Gabrysie:) Rodzice są bardzo szczęśliwy choć pełni obawy jak sobie poradzą z takim maleństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu To Gratulacje Dla Dumnej Cioci :D:D:D Mała ma Tak na imię Jak moja Kochana Teściówka :P Rozważam też imię Gabriel ,Mateusz i Bartosz jak myślisz które ładniejsze :P?? Dziewczyny Gdzie się Podziewacie !!!!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia moje gratulacje a jeszcze wieksze dla siostry, ze juz "po" ;) Daria zaspokoje twoja ciekawosc- przynajmniej jesli chodzi o mnie ;) Od jakiegos czasu spie do 11 i nic mnie nie jest w stanie wyciagnac szybciej z lozka :D ot taki dziwny obiaw ciazy ;) hihihi a jak juz sie obudze to bawie sie z malenstwem i trzeba powiedziec, ze ma sile ten maluszek ;) juz "potrafi" tak kopac, ze go widac na zewnatrz.... troche zamozalam ale mam nadzieje, ze zrozumiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktos? czy was wywialo? Mowcie dziewczyny co tam u was slychac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Mysza No własnie oprócz Kasi To chyba resztę wywiało Tak milczą :P A ja wszłam sobie na Chwilkę Bo czekam na moją telenowele Morze miłości na tv4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria widzialas ten nowy temat na kafe o nie byciu idealna mama? dobry na poprawe humoru i taki z zycia wziety :) A co do dziewczyn to masz racje jedynie Kasia i ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczęta;-P Ja to mam tyle spraw na głowie ze nie bardzo mam czas na pisanie,teraz niedawno wróciłam ze szkoły i jestem padnięta;( Kasia gratuluje zostania ciocią;) Daria jak u mnie bedzie chłopczyk to nazwiemy go Gabriel:)Strasznie mi sie podoba to imię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta78
hej wszystkim ja mam termin na lipiec w tej chwili jestem w 18 tygodniu i czuje juz delikatne ruchy dzidziusia.Mma juz 3letnia coreczke dlatego wiem czego sie spodziewac mimo tego tak sie boje za kazdym razem jak ide do lekarza a o porodzie to juz nie wspomne pozdrawiam wszystle mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Piszę bo mam mnóstwo czasu:) Bycie na chorobowym ma swoje plusy hihi Ja już coraz wyraźniej czuje ruchy dzidziusia, jutro badanie połówkowe więc mam nadzieje ze dzidzius zdrowy jest. Wczoraj miałam gości i znowu sie przekonałam że nie powinnam się przemęczać bo wieczorem znowu stwardniał mi brzuch i zaczął boleć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aneta :) Kasia ty sie nie wyglupiaj i nie rob wiecej niz powinnas. Nawet jak sie dobrze czujesz nie powinnas sie przesilac... zreszta kazda z nas nie powinna :P Modliszka jeszcze bedziesz wspominac te szkolne czasy ;) Ale ten czas dopiero mocno daje sie odczuc jak slyszysz o kolejnych slubach lub ciazach kolezanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Aneta :) mój synuś też ma 3latka a ja jestem w 22 tygodniu Witajcie Dziewczyny :D Modliszka ja Bym teraz głowy do szkoły nie miała za dużą sklerozę mam :P Kasia ja też jestem na L4 i stwierdzam że czasem strasznie się nudzę a Tym bardziej ze mam 2 chorych w domu to cały czas w nim siedzę i muszę moich facetów pielęgnować A co do stawiania się macicy to chyba normalne bo mi też od czasu do czasu twardnieje ale zgadzam się z 321Mysza nie przesilaj się bo pacha poszukamy :P 321Mysza Zgadzam się z wszystkim co napisałaś i patrzałam na ten temat o nie idealnych mamuśkach naprawde na poprawe humoru super :D:D:D też bym się tam zdała bo nie wygotowałam nigdy butelki tylko wyparzałam raz po zakupie, małego rzeczy od razu prałam z naszymi, nie prasowałam ich bo po co jak sie nie gniotły :P itp :P hehe A Tak pozatym Dobranoc Laseczki słodkich snów :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane:) Wiecie tak łatwo sie mówi aby sie nie przemeczać ale tak naprawdę to ja nic ąz takiego nie robiłam a jednak maly wysilek powoduje ze mi twardnieje brzuch i nie trwa to kilka minut tylko o wiele dłuzej. Dziś ważny dla mnie dzień, jednak jestem spokojna.Choć pewnie przed samym wejściem będę panikować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×