Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka90

TERMIN LIPIEC 2011

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczyny w piekny sloneczny dzionek :) Kasia na ten twardniejacy brzuch pomada cieply prysznic i masaz, to sa wlasnie te skurcze braxtona-hicksa. I nie panikuj przed wizyta ;) wszystko do tej pory bylo dobrze wiec czemu teraz mialoby byc inaczej? :) Daj znac jak juz bedzie po :* Daria wiem jak to jest siedziec w domu i sie nudzic ;) ja co prawda nie pracuje ale teraz jakis glupi okres, ze wsie psiapsioly maja mnuuustwo zajec a samej sie chodzic nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ty albo litosci nie masz albo masz na puzna godz. wizyte ;) napisz jak bylo i czy maluszek sie ujawnil :) moze to ty pierwsza bedziesz miala dziewczynke i minie passa chlopcow ;) Moja powiekszajaca sie macica dochodzi do wysokasci pepka i on mnie boli :( ale dlaczego ? nie mam pojecia ;) Dziewczyny co z wami tak cicho siedzicie, ze zaczynam sie martwic o was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Mysza O mnie sie Nie Martw :P Ja sie Martwię o inne nasze cieżaróweczki ... Kasia Gadaj nam jak Tam po wizycie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ty okrutniczko :P (nawet nie wiem czy takie slowo istnieje ;) hihihi) Daria wspominalas cos o pasie chyba by sie nadal na te okolicznosc ;) ja za tydzien mam usg i nie moge sie doczekac zeby wam napisac co wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Mysza Ano wspominałam o pachu :P Jak Kasia nam ładnie nie napiszę To go będziemy musiały użyć :D:D:D Ja ide 8 marca do gina Ty Mysza chyba tez nie?? Tylko że mi ostatnio zrobił połówkowe to teraz pewnie bede miała bez Usg :P( no chyba że w prezencie na Dzień kobiet mu się odmieni ) a szkoda popatrzała Bym sobie na mojego szkraba co Prowadzi wojenne Okopy w moim Brzuchu :D:D:D A Tak pozatym Dziewczynki Dobranoc Kolorowych :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny;) Mało pisze bo jak juz wspominalam mam mnostwo spraw na głowie,szkola,wlasne "problemy",a w dodatku w sobote szykuje sie przeprowadzka.Od tego latania załatwiania chyba mam skurcze braxtona-hicksa;( wczoraj bylam na miescie i mnie złapało,az z wrazenia sobie przystanęłam,bardzo nieprzyjemne uczucie...az sie wystraszyłam ze cos sie dzieje;( Wiecie do mojego usg jeszcze daleko bo moja gin non stop chce zebym odwlekała tą wizyte,az mnie zaczyna doprowadzac do szewskiej pasji!!!Chce zebym zrobiła je pod koniec marca...ale za przeproszeniem mam ja gdzies i zrobie wtedy jak moj M wroci,ale tak czy inaczej ja dowiem sie ostatnia o plci swojego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ja usg mam 9 marca, takie polowkowe w 20 tc ;) no i dzis wpadnie przyjaciolka to ja poprosze zeby zadzwonila do gina i spytala czy by za jednym zamachem 3/4d nie zrobil (moj niemiecki moglby przestraszyc pielegniarki ;) :P ). Daria okopy mowisz :) ja mam wrazenie, ze mam tam cala zgraje z poligonem a na celowniku : pecherz, watroba, zoladek i flaczki ;) Czasem sie zastanawiam czy ja masochistka nie jestem bo lubie jak tak sie wierci i rozsmiesza mnie to :) Modliszka jestes usprawiedliwiona ;) . Podziwiam zapal do wszystkiego :) A ta przeprowadzka to juz za granice czy narazie mieszkanie zmieniasz? No tak ty z usg na koncu... to jak sie okarze, ze wszystkie mamy chlopcow bedziesz ostatnia nadzieja, ze jednak jakas kobietka bedzie ;) Kasia miej sumienie dziewczyno ;) pisz co u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, sorki ze sie nie odzywałam ale wizyte miałam na 17:30 a zeby dojechać do Katowic to potrzebuje jakieś 1,5 h wiec wrociłam o 20 i odrazu wyciągnełam męża na zakupy bo w lodówce były pustki:) Co do wczorajszego badania to okazalo sie ze maluszek jest jeszcze za maly. jestem w 20 tyg i 3 dniu ale na usg wyszlo ze to 18 i cos tam. Wiec Pani doktor zaproponowała ze spotkamy sie za 2 tyg. Więc wizyte mam na 17 marca o 20 Jak byłam u mojego gina dwa tyg temu to już maluszek był rozmiaru odpowiadającego OM, ale coż ten sprzet moj lekarz ma kiepskie wiec dlatego. Teraz czeka mnie ponowna wizyta w Katowicach. Jedynie co sie ciekawego dowiedziałam że maleństwo jest płci męskiej Będziemy mieć synka:) Więc dziewczyny dołączam do mam oczekujących na synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM agabell81........29.............01.07...........chłopiec ........Zach.Pom. kate1238........25............03.07...........chłopiec ..... Małopolska Daria poznań....21...........07.07............chłopiec........Wi elkopolska Dotek.............26.............07.07..........chłopiec ......Tarnów modliszka 90.....21............09.07...........?................Dolny śląsk 321Mysza........25...........16.07............?.......... ....Niemcy kasia_k26........27............16.07......chłopiec........ ......Śląsk Dodałam Do tabelki Kasiu że masz Chłopczyka i Gratuluję :D:D:D 321Mysza to masz wizytę dzień po mnie :P i ciekawe czy będzie dziewczynka czy może chłopaczek hihih :D bo jak Bedą same chłopy to do nazwy tematu trzeba by było dodać TERMIN LIPIEC 2011- MAMY SAMYCH CHŁOPAKÓW :D:D:D A z Tym poligonem to racja racja zgadzam się z Tobą hehe Modliszka będziemy czekać Również na Twoje USG :P a jak lekarz cię wkurza to go zmień :) ja Bym tak zrobiła jak by przeciągała z wizytą bo z jakiej racji to robi??Tylko nie potrzebnie się stresujesz... A tak ogółem dziewczynki to jestem Ciekawa która pierwsza będzie rodzić :D:D:D Zrobimy zakłady bukmacherskie hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia super nowiny :) :D no i ten chlopak. A, ze jest mniejszy to sie nie martw bo moze jeszcze nadgonic albo bedzie drobny (taki bonus, ze latwiej urodzisz ;) ). Ja jestem 2 tyg do tylu niz ty a mam ten sam termin. Modliszka tezeba ratowac honor bab ;) albo faktycznie zmieniamy nazwe :D :D :D :D Siedze i sie na glos smieje chyba topik ;) zmienie bo ja chce dziewcznke a tu "klatwa" chlopcow ;) :D :D Daria wedlug terminow to Agabell powinna ale wedlog zycia to te zaklady bukmacherskie to calkiem dobry pomysl ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje !!! Robiłyście już zakupy wyprawkowe? Co trzeba w ogóle zakupić na początek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1238 Boże kochana Gdzieś Ty się podziewała :D:D:D Jak ja robiłam zakupy przed urodzeniem się dziecka to zakupiłam: DLA SIEBIE -wkładki laktacyjne do stanika -podpaski poporodowe -odciągacz do pokarmu -szlafrok -koszula nocna rozpinana DO DZIECKA -komplecik na wyjscie ze szpitala- w dziecięcym sklepie powiesz ze komplet wyprawkowy na wyjście ze szpitala (dadzą ci w komplecie czapeczke,kaftanik,śpioszek) -jak nie dostałas od nikogo rzeczy to kilka sztuk body z długim lub krótkim rękawkiem (najlepiej 2 rozmiary 56,62) -kilka sztuk śpioszków -kilka sztuk kaftaników -w zwiazku z tym że będzie lato kilka bawełnianych czapeczek :) -becik bardzo wygodny najlepiej ze sztywnym wkładem -pampersy -butelka na poczatek ta malutka i smoczek do niej -smoczek -kilka pieluch tetrowych -oliwka dla niemowląt -mydełko bambino -chusteczki nawilżane -obcinaczki do paznokci -zasypka lub sudocrem( lub inny krem na odparzenia) -fiolecik do pępka I to chyba już wszystko co na poczatek potrzebne :D jak bym czegos zapomniała to dopiszcie dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate fajnie, ze piszesz znaczy, ze zyjesz ;) ja tu po kafe pobiegalam w czytaniu co i ile i mam taka swoja liste z niezbednym minimum czyli : 4 spioszki (koniecznie rozpinane w kroku) 4 body z krotkim rekawkiem 4 body z dlugim 3 pajacyki 3 bawelniane pajace bez stopek (zdaje sie, ze to rampersy) 4 pary skarpetek (2 pary bawelnianych cienkich ktore w razie czego zalozysz na raczki, zeby maly nie drapal, 2 grubsze pary) 2 czapeczki bawelniane 2 kocyki cienszy i grobszy 4 flanelowe pieluchy- moga sluzyc za kocyk lub becik kilka-kilkanascie pieluch tetrowych- jako ochrona przed pobrudzeniem siebie samej jak bedziesz nosic do odbicia, jako "wycieraczka" sliny i wiele wiele innych zastosowan byle nie jako pielucha ;) 2 pajace np z polarka na zimniejsze dni aspirator do noska lub gruszka ceratka 2 reczniki z miekkiej froty- nie koniecznie z kapturkiem nozyczki do paznokci wanienka co do kosmetykow nie ma sesu kupowac za duzo bo nie wiadomo jak skorka bedzie na nie reagowac I tak jak Daria slusznie napisala wszystko w rozmiarach 56-62 i pamietac, ze lato latem ale chlodniejsze dni tez sie zdazaja ;) A... i to co napisalam to moje zdanie i nie kazdy musi sie z tym zgadzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i wazne zeby bodziaki i pajace nie zapinaly sie z tylu tzn. na pleckach bo to nie praktyczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Mysza nie zgodzę się z zakupem specjalnie ręczników ja mojego małego wycierałam tymi co mam w domu więc nie wiem po co niepotrzebny wydatek ponosić jak za to można kupić coś innego i kocyk wystarczy cienki bo jak masz pościel do łóżeczka to kołderka jest gruba :P Wiem że na początku wszystko wydaje się potrzebne ale jak póżniej przychodzi co do czego.. to się okazuje że dużo jest rzeczy których faktycznie nie używamy :) Więc moje zdanie jest takie żeby 100 razy zastanowić się nad Tym co się kupuje, i kupować Tylko te rzeczy które są nam do malucha niezbędne :P Chociaż Tu same pierworódki to się muszą same przekonać potem o to doświadczenie mądrzejsze będziecie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1238 Fajny ten filmik :) i prawdziwy bo małe dzieci mają Takie zajawki że się śmieją z byle czego mój mały śmiał się histerycznie jak zduszało się puszkę :D:D:D z dartej kartki tez ale jak sobie sam udzierał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria pewnie, ze nie specjalnie dla malucha kupowac reczniki...tylko ja nie mam takich w domu :( bo zawsze wolalam te barsziej "szorstkie" ;) A kocykow bede bronic :P bo jednak na zime sie przyda taki do wozka a na nastepne lato jak znalazl do rozlozenia na trawie. I masz 10000% racji, ze trzeba sie dobrze zastanowic co kupic bo tak naprawde w praniu dopiero wyjdzie ile czego potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Mysza Moje ręczniki też są szorstkie bo takie są najbardziej chłonne a nie te mięciutkie :P i mojemu małemu nic nie było :)oczywiscie przeciez mocno się nie trze ręcznikiem to nic się nie stanie :D A zamiast grubego kocyka To ja wole śpiworek bo przynajmniej z niego dziecko mi się nie porozwija i wiem że w 100% bedzie małemu ciepło bo to jednak zapinane :P A taki kocyk na trawke to mam duży co leży na łóżku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wiesz Daria, ze masz racje ;) nie pomyslalam o zwijaniu. Dobrze, ze jestes tu z nami i mozesz nas sprowadzic na ziemie ;) :D albo poprostu dobrze doradzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie za 100 punktow: kiedy wyprac dzieciece ciuszki? odrazu zaznacze , ze prasowac nie bede i prac bede z naszymi ciuchami w "doroslym" proszku tylko nie wiem czy mozna wyprac je np 2 miesiace przed porodem czy czekac "do ostatniej" chwili zeby byly swierzutkie ;) Daria licze tez na twoje doswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Mysza możesz sobie poprać z 2 miesiące przed porodem poprać i pochować z Tym że ja bym radziła w szafę i dodatkowo w foliowe reklamówki wtedy na pewno będą czyściutkie :) A co do prasowania i Prania mam takie samo zdanie jak Ty czyli również piorę z naszymi rzeczami i nie prasuje bo co prasować w takich małych rzeczach :D:D:D( z moim pierworodnym robiłam tak samo i nic mu nie było) Chociaż trzeba się liczyć z Tym że czasem będzie trzeba jednak używać specjalnego proszku więc kupić nawet mały dziecięcy ale lepiej mieć w zapasie :P ( a wracając do prania ja jak kupowałam nowe rzeczy tez ich nie prałam :D jak miałam kupioną wyprawkę do szpitala tez jej nie prałam wkońcu była kupiona w foli )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria dzieki za odpoewiedz, wychodzi na to, ze sobie wszystko popiore jak dostane komode bo bede odrazu mogla poukladac :) A co tam u was dziewczyny? Zyjecie wogole ;) ? U mnie codziennie rano czyli o 4 koniec spania bo malenstwo ma ochote powariowac meczy sie ok 6 i wtedy dalej dosypiam i kolejne przebudzenie o 10 :) podobno taki rytm sie zachowa po porodzie... nie fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Mysza Mój mały jak się urodził tomi się budził do 3 miesięcy o 3 rano i o 6 rano po 3 miesiącu przesypiał mi całe noce rano tak 6 , 7 tylko się obudził pocycać i dalej kimono :P więc jestem Ciekawa jakie drugie dziecko będzie :D W ogóle mój mały pierwszy ząbek miał jak miał 3 miesiące więc do roku miał już wszystkie :D z czego jak dostawał ząbki to ja nawet nie wiedziałam kiedy takie spokojne dziecko było hihi Dziewczyny nie Śpijcie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria wybacz ale to byl naprawde emocjonujacy weekend :D A do tego wykrylam wiadomosc-bombe :D :D :D Zarazilam moja przyjaciolke ciaza !!! :D Poprostu szaleje teraz i tak sie ciesze, ze spac nie moge ;) Maluszek jest juz na tyle silny, ze czuje jego ruchy jak siedze i na boku leze(wczesniej nie czulam) no i moze teraz pozadnie pokopac meza ;) ktory jest w szoku, ze takie male a tak kopie :D :D :D No dziewczyny to teraz jest tydzien prawdy w srode usg i okarze sie czy faktycznie jest jakas "klatwa" chlopcowa ;) :P jak tak to tylko Modliszka zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Daria jak chodzi o drugie dziecko to jakos tak jest, ze bardzo czesto jest tak: drugie jest 180 stopni inne od pierwszego. Bazuje oczywiscie na wlasnych obserwacjach i nie twierdze, ze tak musi byc i w twoim przypadku ;) a nawet ci tego nie zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nie odzywałam sie bo niestety musiałam leżeć w szpitalu. W czwartek okazało sie ze zaczełam bardzo delikatnie plamic, choc nie wem czy mozna to nazwać plamieniem bardziej bym powiedziała że to był taki ciemny sluz. Poszłam do mojego lekarza i okazalo sie ze mi sie skraca szyjka. Od razu dostałam skierowanie do szpitala i dzis miałam robione badanie i okazalo sie ze wszytsko wrocilo do normy. A powiem wam ze miałam miec wogole zakładany krażek ale okazalo sie ze jak mnie przyjmowali na oddział lekarka pobierała mi posiew z szyjki i po tym zaczełam krwawic jak sie okazalo miałam polipa. Dziś juz nie ma stanu zapalnego i moglam wrocic do domku. Więc troche stracha miałam ale od dziś zero jakiego kolwiek robienia musze odpoczywac. A powiem wam jeszcze ze miałam w szpitalu badanie i wyszlo na usg ze dzidzius ma tyle ile wychodzi z OM i już nic nie rozumie. Za tydzień mam wizyte u mijego gina a pozniej znowu usg 3d wiec zobaczymy kto ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×