Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilona Godlewska 264

bede wyjatkiem! chce pochwealic sie naszymi stosunkami z eks mojego meza.

Polecane posty

Gość do Ciebie lafiryndo!
do Ciebie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal, żal, żal
lafiryndo? nie zycze sobie zebys tak mnie nazywala wiec nie wasz sie tak wiecej pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a daj spokój
taki prymityw nie zna przecież innego słownictwa. Jak widać w melinach też internet mają dotowany przez OPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal, żal, żal
ahhahah:) racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
o ja pier. dole ale zryty temacik, nawet nie chcę mi się powas QURFFFFY jezdzic zamieszkajcie wszyscy qurwa razem: exa+obecna+je.bas+liczne wasze potomstwo będziecie sobie rysować, śpiewać, tańczyć, rozmnażać się, cieszyć i śmiać jak dzieci kwiaty AUTORKO??? Gdzie kupiłaś taki towar po którym takie pierdoły piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież te pierdoły
to wypisuje ewa33, nie poznajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada, ewa33
tłumaczysz sie z kurestwa. tylko po co za kazdym razem zmieniasz wersje? ja tam czytałam co pisałaś przed kilkoma laty i twoja prawda wtedy byla inna. sypiałas z facetem, twoj maz się dowiedzial, więc załatwiłaś sobie rozwod z jego winy ( tak tak ) a pozniej to samo zrobiliscie zonie tego faceta. I po drodze bylo kilku innych zonatych facetow, ktorych łóżka zwiedzałaś. No i zmien nick, bo juz od wielu lat udajesz ze masz 33. I nie życze sobie, zebyś moje wypowiedzi przypisawywała komus innemu. zauwaz, ze na tym forum nikt ciebie nie toleruje. No, chyba ze jakas podobna tobie kurefna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisała lafiryndo, bo to Twój
poziom przecież sama lubisz słówko lampucera możliwe, że wywodzicie się z tej samej meliny, a za burdelmamę robi gwiazda "a daj spokój"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że dyskusja toczy się żwawo nawet śmieszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciu najśmieszniejsze jest to
że i Ciebie tam zatrudnią, praktykę już masz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losie , po co wy
siedzicie na tym forum? Żeby się wyżywać ? Ciśnienie sobie wyregulować, samoocenę podwyższyć , dojebac komuś za swoje porażki życiowe? Najgłośniej szczekają te przegrane bo tylko to już im zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYGRANA, co TY bidulo
robisz na temacie dla przegranych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat nie zapowiadał
się początkowo na takie pomyje, to Ty go doprowadzilaś do tego stanu i zaśmiecasz go swoimi bluzgami. Widocznie teraz to takie prowokowanie jest Twoją jedyną rozrywką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiadał się niestety, bo kazdy temat o drugich żonach/partnerkach/ich dzieciach itp. zamienia się z pomocą takiej/takich poszkodowanych przez los w pomyje chyba tylko po to tu włażą, żeby sobie pobluzgać, bo tyle im w życiu zostało - pobluzgać na necie na obcych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie ,,
żadna kobieta , która żyje własnym życiem nie zachowuje się w ten sposób. Ta lala żyje tylko przeszłością i rządzą zemsty , dowalenia komuś za swoje frustracje...a następnie dziwi się dlaczego została sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala lala lala
nie ma jeszcze rodziny, ale bawi się świetnie.... gdy takie glizdy jak wy - na ślepo obrzucacie błotkiem inne babki, nie widząc własnych osranych kiecek :D ach jak kapie z was to szczęście, aż paruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty obrzucasz
błotem inne kobiety nie patrząc na to jaka twoja kiecka obsrana. Wlaśnie ty obsrywasz na forum opinię byłym , swoim zachowaniem stawiasz je w świetle frustratek bo właśnie z taką się kojarzysz. Nie ważne czy masz rodzinę czy nie ale swoimi postami zachowujesz się jak podła , rozżalona kretynka , a później byłe się dziwią skąd takie zle zdanie o nich. Wystarczy poczytać co taki wariat jak ty piszesz. Masz bardzo prymitywne rozrywki jeśli cie to bawi , ale cóż, ludziom z brakami umysłowymi nie trzeba więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzruszyłam się
jeszcze nie wspomniałaś o mojej patologicznej rodzinie i chorobach psychicznych :D dalej, masz pole do popisu skoro i tak czytasz, te popłuczynki i tak się przejmujesz :D to chyba też masz ciągotki do prymitywizmu witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie muszę niczego
udowadniać , każdy co tu zajrzy widzi jakie masz problemy z głową , juz sie postarałaś aby to było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to już nie tylko
jestem wzruszona, ale i przejęta, że tak martwisz się moim zdrowiem moja biedna głowa, to nic w porównaniu z twoją chorą emocjonalnością i łatwością wdawania się w idiotyczne spory :D nawet nie muszę się starać i tak... zarżysz jak ogłupiała klacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cały czas się
starasz , w końcu to twoja profesja na forum , nie rozmawiasz tylko zajmujesz się poniżaniem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz tam
dajcie juz tej ewie spokoj , niech ma czas na leczenie swojej rozdwojonej jazni i choroby psychicznej, zwanej nienawisc do bylych i ladunek do lozka zonatym heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ nie przerywajcie sobie, to jest nawet całkiem smieszne niczym obserwacja małpek w zoo tylko małpek trochę mi szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć, kolejna małpko Ewo
poczekaj przeskoczę na wyszszą gałąź... o ! już możesz przysiąść witaj gorylico, bo o ile się tu ktoś nie pomylił - 33 to twoje IQ, bo wiek znacznie poważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaa haaaa haaa haa
:D przyniosę WAM banany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego źle się dzieje
na tym forum? Bo wszędzie się wpisuje Ewa33, niezależnie czy jest mowa o mężach, kochankach, pieluchach i kupkach niemowląt, o gotowanniu czy robaczkach w doniczkach - ta wie wszystko. Znaczy, tak jej się wydaje że wie. No i swoją obecnością zatruwa każdy temat. A jak już znilnie z forum to jest błogi spokój. Ona żyje zatruwaniem życia innym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa... zwłaszcza o kupkach niemowląt ... chyba psich albo kocich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałam dokładnie.....
macie niesamowite problemy... dziewczyna lubi to forum i rozmawia, nierozumiem w czym problem ? każdy ma prawo do własnego zdania, a że nie zawsze jest ono zgodne z naszym....no cóż, takie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam niedokładnie
ale czytam nie widzę tu poważnych problemów tylko pierdoły... ale i to można sobie poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×