Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stringulee

Zakładacie do ślubu stringi czy figi ??

Polecane posty

Gość tu totalny żal
nie znoszę stringów :O wrzyna się to wszystko w doope i w coś jeszcz efuu :( przecież można mieć super majty na wesele http://www.bielizna-anna.pl/images/products/big/BIELIZNA-SLUBNA-CORIN-AMETHYST-09969.4504.jpg takie szorty to jest to :D do tej co jej facet nie wyobraża sobie nic innego jak stringi : współczuję bo ciekawe co powie jak będziesz miała 70 lat to oczywiście też musisz mieć stringi?:D aha i nie wyobrażam sobie figo fago bez umycie się. To chodzi o higienę i zdrowie, ESTETYKĘ. Chyba że was kręci niemyty fiutek w buzi po całonocnej imprezie i siusianiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu totalny żal
ok w sumie nie tylko o buzię chodzi ale o inne części ciała również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest figi fago?
bo myślałam, że to seks homoseksualny..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 4latki
Jak dla kogoś wszelkie inne majtki jak stringi są babciowe, a faceta kreci tylko pasek w dupsku to wspolczuje. Wystajace ze spodni paski nie sa juz modne, pomijajac juz fakt, ze noszenie tylko i wylacznie stringow jest nie tylko niehigienieczne ale i niezdrowe !! jeżeli twoj facet akcpetuje tylko ciebie w stringach to macie jakis problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mogli sobie spr w kalendarz
uhahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ci tu pustostanie
co lubi śmierdzący seks pisze że figo fago to seks homo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie za mąż nie wychodzę, ale raczej wybrałabym jakieś ładne i delikatne figi, w końcu to cała noc więc musi być wygodnie. No i koniecznie zadbałabym o posiadanie potem 'mniej grzecznej' bielizny na noc poślubną ;D A co do bielizny na wesele to wybrałabym coś takiego (zdjęcie ze sklepu Jagna), najlepiej bezszwową: http://www.jagna.pl/images/prod/DREAM_OF_SONIA/dream_of_sonia_065_figi_lace_1_XL.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
Na taką uroczystość najlepsze normalne wygodne majtki,najlepiej jeszcze włożyć wkładkę.Co do nocy poślubnej to będziecie tak zmęczone że wątpię czy będzie ktos miał ochotę na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
ja tez jestem za wygodnymi majteczkami, to jednak długi dzień i noc :) A romantyczny poślubny wieczór można sobie zrobić 2 inny dzień. Moim zdaniem coś w tym stylu było by idealne pod sukienkę ślubną :) http://nipplex.pl/Nina_bi.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
stringi jak dla mnie sa badziewiaste, i niewygodne. zaloze ladna elegancka bielizne,ale napewno nie stringi. a po weselu pojde sie wykapać i wtedy założę bieliznę na noc poslubna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionkaa
Figi! Nie mam nic przeciwko stringom tak generalnie i noszę je również, na zmianę z figami, bokserkami i różnymi innymi - tak, żeby mi pasowało do reszty garderoby, nie przeswitywało, nie odznaczało się, nei wyłaziło ze spodni... I włąśnie dlatego do sukni ślubnej założę figi z prostego powodu - jak będzie gorąco, to mi się podszewka nie będzie do tyłka przyklejała! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem stringi są nie dość że niewygodne to na każdej pupie, zgrabnej czy niezgrabnej nie wyglądają seksownie tylko ... śmiesznie. No bo taki pasek w dupie jest po prostu zabawny. Ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad13113323
Stringi też mogą być bardzo wygodne. Wszystko zależy od upodobań i przede wszystkim od kroju majtek. Źle skrojone stringi nikomu nie przypadną do gustu. Polecam tę stronę: http://besame.com.pl/ Tutaj jest dużo fajnych majtek (stringi, figi itp.). Bardzo dobrze się noszą - sprawdziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalony
stringi ubiera dziewczyna która chce być brana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stringi

Witajcie zastanawiam się nad Stringami na wesele mam strasznie zwiewna ...enke i troszke przeswituje co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×