Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Roznosi mnie

wpisywanie danych z domu - przy malym dziecku

Polecane posty

Gość Roznosi mnie

Witajcie. Nie wiem czy to odpowiednie forum, zeby pytac, ale moze znajda sie tu jakies zyczliwe dusze i podpowiedza. Kilka dni temu urodzilam dzidziusia i oczywiscie jestem na macierzynskim. Ale roznosi mnie. Nie moge siedziec w domu bez opcji pozyskiwania funduszy. Moze gdyby maz zarabial miliony.... ale poki co chcialabym sie czym zajac. Myslalam o wpisywaniu danych. Nie jest to super platne zajecie - to wiem, ale cos co moge robic nie wstajac z wyrka i z dzieckiem przy piersi :) Wiec mi pasuje. Problem polega na tym, ze mieszkam w Anglii. Przejrzalam setki ofert, zarejestrowalam sie portalach i... niestety, to co mi przysylaja zawsze pachnie jakimś krętactwem. Niby w tytule oferty jest praca z domu, a ja poczytam głębiej, to się okazuje, że 5 razy w tygodniu trzeba być w miejscowości o 30 mil oddalonej ode mnie :( I tak dalej, albo okazuje się, że trzeba coś sprzedać, coś roznosić i nijak to się ma do moich kryterii poszukiwań :( Czy znajdzie się ktoś, kto by mi podpowiedział gdzie szukać? Gdzie jest uczciwe, może jakiś konkretny link do jakiejś oferty? Byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×