Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwakobieta21

3 LUTY 2011 - odchudzam się, ODCHUDZASZ SIĘ I TY ? :)

Polecane posty

Gość szkielecik:-)
a dla mnie to pierwsza dieta w życiu. ale uwielbiam jesć fast foody i tłuste rzeczy, a ze w życiu jedzenie to jedna z nieiwleu przyjemności, to nie będę z tego rezygnowac, tylko bedę się trzymac ścisłego harmonogramu ilściowego i powinno wystarczyć. Dziś pomaga mi sam żołądek bo zjadłam rano kurczaka z wczoraj, takiego "beztłuszczowego" i strasznie mi niedobrze na nic więcej nie mam ochoty, herbatkę mietową sobie strzelę tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwakobieta21
hej jak u was? ja własnie nie lubie fast foodów wogole, moga dla mnie nie istniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka czy moge sie dolaczyc? waze 67 kg przy 168, przy was jestem jak wieloryb ale nie o to chodzi by sie porownywac. chcialabym zrzucic te 7 kilo. do konca marca. potem mam szereg imprez, na ktorych chcialabym lepiej wygladac.2 lata temu schudlam w 1,5 mca 7 kg bez jakis wiekszych wyrzeczen i wiem, ze sie da. tylko tak trudno mi sie wziac za diete. wiem tez, ze sama dieta nie zdzialam cudow, wiec przynajmniej orbitrek- od 15 min i codziennie zwikszac minutki.. a co do diety, ktoras z was pisala o przepisach z diety Dukana-tez mam zamiary sie do nich stosowac.... kurcze w kupie razniej, moze jak sie bedziemy razem mobilizować to wtedy sie uda....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkielecik:-)
ja wspominałam o przepisach z dukana. nie żyję tylko nimi, ale z kilku korzystałam i są fajne, upiekłam sobie chlebek, a do niego to i serki i jajeczka. super też była zapiekanka z szynką. A dzis zjadłąm nie-dietetycznie bo nie miałam składników, ale za to zjadłam mało i jestem okrutnie głodna ;-( Też uwielbiam jesć na noc i zazwyczaj w domu jemy na kolacje frytki z dodatkami. Jak mąz zażyczy sobie dziś, to polegnę, a jak nie to może jakoś wieczór przetrzymam.... Jeśli usmażę jemu to i ja zjem, bo az mnie brzuch piecze na myśl o fryteczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humanoidek
mogę się dołączyć mimo iż to już mój 26 dzien diety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkielecik:-)
humnoidek myślę, że możesz.... i jak po tylu dniach?? buuu czy jest tu ktoś głodny jak ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humanoidek
ja jestem:) do tej pory schudłam 6 kg hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwakobieta21
pewnie, że mozesz zapraszamy zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkielecik:)
ja też się złamałam i zjadłam frytki. A, ale wczesniej łyknęłam sobie xenne i po paru godzinach po frytkach nie było śladu a taka kolacja świetnie humor poprawiła ;-) U mnie zawsze na figure najlepiej sprawdzał się prosty system- jeden lekki posiłek w dzień i jeden konkretny na noc. Byłam i najedzona i szczupła. Chciałabym wrócic do tego, ale ciężko mi kiedy spędzam dni w domu koło lodówki. W dzień jadłam kanapeczki, owoce czy drożdzówki a na kolację coś dobrego, kalorycznego co lubię. Szłam spać i nie miałam wyrzutów nie czułam się cieżka, a rano uczucie ciezkości mijało, na sniadanko kawa z mlekiem i było super. Wiem, ze podobno dla zdrowia nie jest to najlepsza dieta ale mi służyła i latami byłam zdrowa i urodziłam silne zdrowe dziecko wiec taki schemat jedzenia to mój cel. Piszcie dziewczyny bo się sama za bardzo rozpisuję ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkielecik:-)
ech dziewczyny i co- nic z tego topiku nie bedzie. obiecanki- cacanki i nic nie piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jestem wlasnie pierwszy dzien na diecie kapuscianej. Myslalam , ze smakuje inaczej. No coz trzeba czasem pocierpiec :) Doprawilam ja jedna szczypta warzywki. Czy ktoras z Was byla juz na tej diecie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×