Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukającaPracyy......

Nie ma pracy w Krakowie

Polecane posty

Gość ...krakowianka...
oo nie wypraszam sobie ale niby dlaczego wiejski przyjezdny ludek ma dostac prace w "moim" miescie, a nie osoba ktora tu mieszka zyje i ma odpowiednie wyksztalcenie, dlaczego wiejskie przyjezdne ludki jezdza po ulicach a prawko kupili za dwie kury i nie znaja sie wogole na przepisach, dlaczego jezdza mpk i zaciagaj i dra sie na calego jedzac smierdzaca kielbase? nie znosze takich przedmadrzalcow co sie maja za niewiadomo co. nie ktorzy musza dorosnac do zycia w miescie! a niepanoszyc sie i zgrywac na nie wiadomo jakich studencikow, co mieszkaja na wynajetych mieszkaniach za kase rodzicow i wydaje im sie ze sa bogami w bloku. a ja na swoja prace zapracowalam i nie dostalam po znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigurueww
Ja jestem też z Krakowa a jak nie masz matki czy ojca we właściwym miejscu to gówno masz a nie pracę, nawet jak chcesz uczciwie zarobić na studia. Nie ma najpodlejszej pracy za przyzwoite pieniądze. Krakusy to jedna wielka mafia ,u mnie na uczelni pracują w większości dzieci wykładowców, w każdym zawodzie tak jest ,chociaż dziecko to nie skończyło odpowiedniego kierunku tylko inny. W urzędach stołki są trzymane dla krewnych, Nepotyzm na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...krakowianka...
nie uwazam sie za glupia osobe:) za to studentow ktorzy sie maja za niewiadomo co innych tarktuja jakby byli bogami w miescie nie znosze. nie raz sie zdarzylo ze taki przyjezdny studencik bedzie sie wymadrzal i wyzej sral niz... w moim bloku mieszkaja tacy "inteligentni przyjezdni" zero jakiejkowliek kultury i poziomu... odrazu idzie rozpoznac studneciaka przyjezdnego od normalnego krakowiaka, taka prawda nic sie na to nie poradzi... a ze o prace ciezko wiadomo, ale wole zeby pracowaly w krakowie osoby z krakowa a nie przyjezdne przemadrzalce i tyle. mam prawo do własnych pogladow:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...krakowianka...
i znow bład wady mam jak kazdy, wkoncu nie ma idealow;) a bycie glupim to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...krakowianka...
no ta ja mam inne wady, akurat glupota sie do nich nie zalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądna wypowiedź
09:09 [zgłoś do usunięcia] Levviatan nie rozumiesz że cześć pracodawców popadła w paranoje i szuka kogoś z magistrem, znającego 3 języki w wieku 20-25 lat, 5 letnie doświadczenie, nie palującego zakładać rodziny i chcącego pracować po 12h dziennie za 1500 przy wykonywaniu najprostszych rzeczy? "My rządzimy światem a nami kobiety" http://tnij.org/jhty http://tnij.org/jht0 Uprzedzając pytania: 22 lata, z nowosądeckiego, wolny i samotny Fanatyk naturalnych rudych włosów i zielonych oczu (co nie znaczy że inne mi się nie podobają ) http://www.poomoc.pl/ e-mail: levviatan@gmail.com --------------------------------------------------------------------------------- Też szukam pracy ale jestem wszędzie za stara :o Ma na karku 50-tkę- bez znajomych , cioć, wujków nie masz szans. Ciężko. Ja muszę jeszcze pracować do emerytury - tylko gdzie ? I za ile? Mam 30-letni udokumentowany staż pracy .....a nie mam za co żyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcie w sepii
krakowianka, zainwestuj w słownik ortograficzny i książkę do gramatyki bo aż mnie zęby bolą jak cię czytam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...krakowianka...
pozdrawiam inteligentne osoby bez wad i nie głupie ,ktore na forum kafeteri posluguja sie wyłacznie przy pomocy słownika:) a co do tego ze nie lubie wiejskich studencikow w Krakowie zdania nie zmienie i nie uważam zeby to bylo głupie tyle w temacie milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już pół roku szukam
a mam wyższe techniczne, 3 lata doświadczenia i język na przyzwoitym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Krakowianka a dlaczego uważasz, że wszyscy przyjezdni to wieśniaki nieumiejące się zachować? A co jak taki przyjezdny kończy sensowne studia, pracuje, ma doświadczenie i ogólnie jest lepszym kandydatem do pracy niż niejeden krakus? A mieszkańce też często nie umieją się zachować, nie jest to tylko domeną przyjezdnych. I w życiu nie widziałam, żeby ktoś w komunikacji miejskiej kiełbase wcinał, jak juz to jakiś menel, a menele to raczej miejscowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stressssik
krakowianka jesteś żenująca... też mieszkam w krakowie od urodzenia, ale żeby w ten sposób dzielić ludzi, to jeszcze nie pomyślałam: poznałam wielu wspaniałych, inteligentnych i pracowitych ludzi spoza krakowa, którzy tu pracują i poukładane maja w głowie niż niejeden "miastowy". współczuję Ci ograniczenia umysłowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeeena
do krakowianka,nie przywłaszczaj sobie miasta bo 'twoje' absolutnie nie jest.poza tym juz widze oczyma wyobrazni jak w skryciu sama wsuwasz pasztetowa i kawał podwawelskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...krakowianka...
nie wiem czy to ma znaczenie ale moja stara nie ma dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jednak powinnaś krakowianko
od siedmiu boleści pisać ze słownikiem ortograficznym bo robisz gorsze błęddy niż dziecko w podstawówce dlatego mniemam że jej nie skończyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca jest, ale raczej dla facetów. 4cars dobrze sie zarabia jako kierowca. trzeba miec wlasne auto. to takie taxi. zreszta jak korzystasz z taxi to polecam jest duzo taniej 12 444 14 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra też szuka w Krakowie od 2 lat i nic, jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez krakowiak
nie rozumiem tej nagonki na krakow co niektorych. tak jest w calym kraju wszystko po znajomosci . jak ci tak zle tutaj wyjedz do wawy i daj znac jak tam z szukaniem pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takataka755788
Nie chce obrazac krakowiakow ale jednak odnosmie do postow ...krakowianki... To akurat ludzie przyjezdni sa cywilizowani w odroznieniu od tubylcow na uczelniach w krakowie 90% ludzi to osobu przyjezdne i to te osoby prace w krakowie znajduja a tutejski to czesto miernota bez studiow bez ambicji nie majaca wiekszych motywacji zadufana w sobie po co im sie starac mieszkaja juz przeciez w najlepszym miejcu w polsce zarobia gdzies 1000zl na jedzenie to ich zadowoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie praca jest niemniej trzeba mieć te pewne umiejętności i trochę sprytu. Nie zawsze oddzwonią do nas z pierwszej firmy do której zanieśliśmy cv. Wymaga to jednak pewnej inicjatywy z naszej strony. Moim zdaniem warto jest sobie zerknąć na przykład tutaj: http://www.gowork.pl/praca/kraków;l - portal GoWork jest aktualnie bardzo wygodną porównywarką ofert - powinien przeszukać dla nas wszystkie oferty pracy jakie możecie znaleźć w sieci i na pewno o wiele latwiej będzie Wam dopasować te odpowiednie dla Waszych umiejętności. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Oczywiście, że praca jest! Ludzie sobie w ostatnim czasie wmówili, ze nie ma pracy dla nich i zamiast szukać i wysyłać CV siedzą na forach i narzekają. Ja przeglądałam dzisiaj oferty pracy na http://praca.money.pl/praca-krakow-m1.html i znalazłam wiele ciekawych ogłoszeń. Do kilku firm wysłałam CV i liczę na to, że ktoś sie odezwie. Trzeba wierzyć, ze się uda a nie od samego początku być źle nastawionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do aplikowania na stanowisko promotorki kpaulina.rekruta cja@gmail.com ;) zarobki są wysokie (ok. 1000 zł tygodniowo) no i elastyczny czas pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia121
Jak to nie ma jak jest :) Ja przeglądam oferty na http://www.gowork.pl/praca/krakow;l i bardzo często pojawiają się nowe i na prawdę ciekawe oferty. Poprzeglądajcie najpierw porządnie portale tego typu, a dopiero potem narzekajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jest :) w samym "sercu" Krk pracę można dostać od ręki. Poszukajcie po agencjach pracy tymczasowej (chociażby Interimax - mają siedzibę na Rynku), prace przy inwentaryzacji, prace dodatkowe... potem ludzie są obdzwaniani ponownie z zaproszeniem do kolejnej pracy... a jak ktoś chce na dłużej to też może a nawet musi się postarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×