Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukającaPracyy......

Nie ma pracy w Krakowie

Polecane posty

Gość gość
krakowianka, choć było to 3 lata to taka typiara, nie ma co strzępić języka na to bule co. Natomiast zgadzam się, że w krakowie jest beznadzieja z pracą, przez parę lat dobrze zarabiałam wykonując dosyć proste czynności, ale niestety to sie zmieniło znów szukam innej pracy i znów znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca jest, czasem pracownik jest zbyt wybredny :) ja teraz na maicerzyńskim długo szukałam jakiegoś zajęcia, wiadomo, etet odpada... zaczęłam promowac program partnerski lepsza oferta, nawet mi to wychodzi :) czekam na pierwszą kaskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca jest. oferty dorywcze. dla młodych osób. Rynek Główny 6 - trzeba minąc 2 dziedzińce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowaliście szukać pracy przez firmy łączące pracowników i pracodawców? Przykładem może być Jobsplus - http://jobsplus.pl/dla-pracownikow/ Firma zajmuje się HR dla firm z całej Polski. Warto się z nimi skontaktować, może w ten sposób uda się Wam znaleźć pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria30
Praca jest, ale trzeba się naszukać. Mi po jakiś trzech miesiącach się udało. Wysłałam sporo odpowiedzi na ogłoszenia, ale tą pracę, którą teraz mam znalazłam przez http://pracastala.pl/ i mam nadzieję, że dłużej tu zagoszczę bo praca mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obczaj sobie http://jobsplus.pl/ agencje posredniczaca, pomoga ci znalezc jakas prace odpowiednia do twoich kwalifikacji. ogolnie warto szukac wszedzie, chodzic, probowac. na pewno nie jest prawda, ze pracy nie ma, chyba ze masz jakies super wysokie wymagania. jesli chodzi o knajpy etc prace mozesz sobie znalezc w pol godz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika341
Ja proponuje sprawdzać różnego rodzaju portale z ogłoszeniami o pracę http://www.gowork.pl/praca/doradca-finansowy;st tam jest chyba najwięcej ofert o pracę, również duże firmy tam wrzucają swoje oferty. Tak jak wyżej warto sprawdzać biura zatrudnienia w poszukiwaniu ciekawych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie z czystym sumieniem mogę polecić Kr3! :) Pracuje w tej firmie pół roku i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej nie ma pracy? hahhahaah jak ktoś ma w głowie przejmowanie się ludźmi i opiniami to rzeczywiście będzie pracować u jakiegos prywaciarza za najniższą krajową - brawo! ja pracuję dla kr3, mam umowę, odprowadzone składki, pełne ubezpieczenie i zarabiam Twoją najniższą krajową razy pięć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak za bar sie ubieraja dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak że akurat w Krakowie nie możesz dostać pracy tak jest w każdym mieście,zależy czego szukasz, właśnie do tych dużych miast ludzie zjeżdżają sie i każdy myśli ze praca czeka za rogiem, trzeba dać ogłoszenie czego szukasz, dziwne jak przeglądam z ciekawości portal ogłoszeniowy OLX i Lento tam jest mnóstwo ludzi szukających pracowników od biurowych z wykształceniem po pracowników fizycznych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdura! nie ma pracy? wszyscy w okolo gadaja ze nie moga znlezc pracy ktora beda mogli pogodzic ze szkola.. a ja i moje kolezanki studiujemy w krakowie dziennie 3 czasem 4 dni a w pozostale idziemy do pracy, pracuejmy w wild night i kiero ustawia nam grafik wg naszego planu zajec w szkole, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tez tak pracuje, na 3dni w tyg bo mam studia i nie ma problemow z grafikiem,co tydz sie mowi a jakie dni przyjde wiec spoko a dlugo szukalam roboty,ktora moze byc na stale ale zeby na pol etatu dalo rade a tu sie udalo a za to hajs jest wiekszy wiec dla mnie tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tam robisz,ja teraz szukam pracy ale tez mam wlasnie uczelnie i 3,czasem4dni moge byc w pracy ale na tancerke to nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie ubieraja te hostessy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roźnie, ja jestem kel ale dziewczyny ubieraja jakies sukienki rozne kolory co lubisz na poczatek to co masz w szafie potem sobie kupisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuse sukienki, spódniczki, halki, gorsety:) nogi w szplikach, makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bylam na pokazaniu klubu i pracy hostesy i wsumie nie bylo tak zle chyba bardziej ta branza mnie zastanaiala ale jest ok dzis zaczynam i moge miec sukienke nie musze zakladac halki it zalezy od kazdego tak mi powieddxziala kierowniczka wiec spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak z umowa,ma sie ubezp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam ubezp i tez dziecko wiec jest spoko na spotk odrazu Ci mowia o umowach,kasie itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubezpieczenie jest z odprowadzeniem skladek zdrowotno emerytalno rentowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba że się uczy, wtedy nie ma ubezpieczenia, bo to chyba szkoła wtedy ubezpiecza, ale generalnie cały pakiecik jest, i zus płacą. a jak się chce to chyba po 3 miechach można kredyt sobie wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozna o dzielo na hostesie? bo ja mam ubezp itd i nie potrzebuje z=a zawsze inny podatek? a jestem zainteresowana tym ,mam dzisiaj spotk ale tak szukam info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex krakovianka
nie ma i nie bedzie bo tlumy studentow zjezdzaja sie z calej Polski i zabieraja rodowitym krakowianom prace.Kazdy woli ladna mlode laseczki ktorych jest w Kr w nadmiarze, a stary pracownik dostaje kopa az wyladuje za granica.Ja nie zaluje, akurat lepiej wyszlam, w PL srednia pensja w wysokosci zagranicznego zasilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam dzielo na hostesie ale z ubezp bo dziecko chcialam miec ubezp ale mozna bez,spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie nie ma pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mnożą się ogłoszenia na Hostessy, Tancerki, promotorki. Jest to praca dla młodych, chcących szybko, fajnie zarobić. Praca zazwyczaj łączy się również z miłą atmosferą, imprezą. Warto się rozejrzeć, w sam raz dla studentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki... ja już załamana... gdzie szukać tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×