Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukającaPracyy......

Nie ma pracy w Krakowie

Polecane posty

Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez majówkę zarobiłaś tyle? super, a ile godzin pracowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam sie pracuje caly tydzien? czy np weekendy som wolne? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No klub jest odtwary d pon do nd. wiec caly tydzien. ale wolne jakies tez sie przeciez zdaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pracujesz na pełen etat to masz 2 dni w tygodniu wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam czasem pracuje nawet więcej niż 7 :) kiero mówi ze wariatka ze mnie, ale sa tygodnie kiedy nue mam nic do roboty to wole isc do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można pracować więcej niż 7 dni w tygodniu?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha :D moze kolezanka miala na mysli ze dni i noce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 7 dni to niezla kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma MEDIPE serdecznie zaprasza do nowego oddziału w Krakowie przy ul. Librowszczyzna 1. Zaprasazamy na oficjalne otwarcie, które nastąpi 8 czerwca 2015 roku. Kontakt telefoniczny do oddziału krakowskiego MEDIPE to 12/ 356 14 00 oraz mailowy kraków@medipe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tam naprawdę bardzo dobrze mozna zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzieś w Polsce też mają kluby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W całej polsce są kluby gogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaVIP
Hej :) Jeśli szukacie pracy promotorki/kelnerki/hostessy albo barmanki to prowadzę nabór do night clubu właśnie :) Gdyby któraś z was była zainteresowana to bardzo proszę o przesłanie zgłoszenia ze zdjęciem i krótką notatką o sobie na adres: a.mincewicz@b-vip.pl o CV nie proszę, bo wiem że większość osób nie chce wysyłać cv anonimowym osobom z neta ;) Ew możecie dzwonić pod nr 786 185 332 w tygodniu do godziny 16, opowiem szczegółowo o co chodzi. Jakie stanowiska mamy wolne, jak wygląda praca i zarobki :) Nie gryzę i na wszystkie pytania odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość workinghard
Praca w klubie, jako promotor... no nie wiem czy chcialoby mi sie stac godzinami... zastanawiam sie nad praca w callcenter, moja kolezanka pracuje, dzwoni do aktualnych klientow, siedzi przy biurku i jest zadowolona, zarobki niezle, ma multisporta i dofinansowywuja jej nawet dojazd do pracy! jutro ide na rozmowe do telekadry, mam nadzieje ze mnie przyjma ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina1234567890
Cieżko sie dostac? Własnie tez sie zastanawiam nad praca w tej firmie. Daj znac jak poszlo i czy polecasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka2345
kurcze niby takie wielkie bezrobocie w Polsce, a gdy chcą dać coś dobrze płatnego typu promotorki to i tak marudzą i zawsze wynajdą coś. bierzcie tę pracę jeśli dostaniecie taką propozycję - nie pożałujecie naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam prace jako student i jakos sobie radze :) stac mnie na imprezke i zeby nawet taksą z niej wrocic :) www.radiotaximpt.krakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz pracy? Zdobądź najpierw wykształcenie! Całkowicie za DARMO! Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na zajęciach praktycznych można nauczyć się wielu zabiegów i wykonywać je w domu całkowicie za darmo! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów i nie podpisuje się umowy!- Zapraszam wszystkie chętne Panie. Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906. Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Potrzebuję pomocy i porady. Praca jako korektor, copywriter czy edytor – co polecacie? Mam możliwość wyboru stażu lub szkolenia w danej dziedzinie. Jak myślicie, co lepiej wybrać? Pomóżcie, proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AzaliaKafe
W Krakowie jest praca, zależy jakie mamy co do niej wymagania, jak próbujemy znaleźć coś do czego jest potrzebne specjalne wykształcenie, a go nie mamy, to nie ma nic dziwnego że nie można znaleźć pracy. Proszę na ten temat przeczytać artykuł http://galopujacypancernik.pl/praca-w-krakowie-czyli-jak-szukac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąsiad obok szukał ostatnio do pracy przy produkcji na maszynie: https://www.praca.pl/764226,adwert_sp_z_o_o,krakow,firma.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie jest praca dla przyjezdnych, w korporacjach jak Deloitte itp. Prywaciarze wolą rodowitych krakusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma powiedziec osoba 50 letnia? Mieszkam w Krakowie od urodzenia a szukam juz pracy trzy lata i ze tak powiem krew mnie zalewa. Znajomosci nic nie daja wykształcenie rowniez - czasami dołapie jakas zlecona i to wszystko. Co mam robic połozyc sie na drodze i czekac na autobus? Jedyne co mi pozostaje to psioczyc na przyjezdnych z roznych pipidowek granatem od pługa itd. ktorzy tutaj przyjechali zeby studiowac a gdy zobaczyli zycie w miescie to za zadne skarby swiata nie chca wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem warto sobie przejrzeć oferty również z tej strony http://praca-malopolskie.pl/ . W Krakowie jest bardzo rozwinięty sektor usług, mamy całą masę turytów, może warto pomyśleć o jakimś własnym małym biznesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków ma raczej problem z pracownikami, a nie z etatami. Patrzcie - https://www.gowork.pl/praca/krakow;l Tak naprawdę to bezrobocia w mieście nie ma. Ktoś chce pracować, to pracuje. Rynek wygląda naprawdę w porządku i ogólnie przeszedł mocną metamorfozę. Ale też o coś takiego cały czas chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×