Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

No ja pewnie też bym się zdecydowała ale na razie nie chcą mnie ciąć mam próbować sn i koniec! W ogóle zła jestem bo w pt odesłali mnie do domu z za wysokim ciśnieniem i białkiem w moczu, mam się stawić jutro na kontroli ale cały weekend panikuje jak nie wiem nawet już nie jestem w stanie określić czy mały rusza się jak zwykle czy nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialko jest niebezpieczne,to moze byc zatrucie ciazowe...:( Mojej znajomej juz przy tym nie wypuscili ze szpitala w 38 tygodniu- cesarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias
Paula no I co z toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że dopiero dziś ale czuję się okropnie, a nastrój to całkowicie do bani co chwilę ryczę w poduszkę. W szpitalu oczywiście niczego się nie dowiedziałam w zasadzie, na szczęście ciśnienie było w normie, ale białko nadal w moczu mam i nikt nie raczył mi wyjaśnić skąd po co i dlaczego a jak zapytałam to usłyszałam że mam się nie martwić bo jest go nie dużo, gorzej jakby się zwiększyło ;/ no to tyle wiem na ktg z maluszkiem wszystko ok ale na 40 min zapisie jeden skurcz i to taki byle jaki ( tylko do 30 ) Dziś byłam u położnej ciśnienie troszkę większe ale w normie białko nadal obecne brzuch urósł o kolejne 2cm czyli maluch pewnie też przybrał, główka wysoko, jakichkolwiek oznak porodu brak a jeśli jeszcze ze 2 tyg pochodzę z brzuchem to przecież mały do 5kg urośnie a oni mi każą go rodzić naturalnie :( nie mam siły już na to wszystko nawet się zastanawiam czy nie wybrać się autem do PL i tam urodzić ale co jak się zacznie coś dziać po drodze ?? ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka-Sluchaj ,jesli moge cos poradzic,zadzwon na linie NHs-u i powiedz im ,ze nie mozesz sie dogadac w szpitalu,ze dziecko jest duze i masz to bialko i sie boisz o zycie wlasne i dziecka i niech albo wywoluja albo robia cesarke ,bo napiszesz skarge do ministra zdrowia,tutaj sie strasznie boja takich rzeczy,moja kumpela miala podobny problem z blizniakami i sie dogadala i zrobili CC,a napierali by rodzila naturalnie..JEsli juz jest bialko w moczu to napeno sie podniesie..To niebezpieczne,nawet sam fakt ze jestes w domu a nie kontrolowana na bierzaco na patologii ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podam ci numer tel :0800 032 2210.. Wiekszosc osob jest nie poinformowana ,ze w kazdej chwili moga zadac wyjasnien,albo decyzji co do dalszego przebiegu badan,czy zabiego itd i przede wszystkim maja wybor..Dzwon jeszcze dzis..Powiedz,ze sie boisz czekac i bardzo cie ta sytuacja denerwuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za rade majóweczko, dziś jeszcze raz zadzwonie do szpitala i spróbuje się z kimś rozmówić a jeśli to nie podziała to wtedy będę myśleć dalej! Oni nawet scanu nie chcą mi zrobić by potwierdzić lub wykluczyć tą wagę malucha ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinko-Od razu pros ordynatora i naprawde nie boj sie straszyc ,powiedz,ze napiszesz skarge do NHS-u,ze wiesz jak to zrobic i ani sekundy sie nie zawachasz...Naprawde,wiem co mowie,wtedy od razu dzialaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias
Paula przedewszystkim to musisz postarac sie uspokoic, moze sprobuj pic sok z zurawiny wiem ze jest dobry na infekcje moczu ale nie wiem czy na bialko tez, ale ja jak mialam infekcje to pilam I mi przeszlo. A wogole to moze moglabys pojsc na prywatny scan wiem ze to kosztuje ale moze dzidzius wcale nie jest az taki duzy I wtedy z tym scanem do poloznej albo odrazu do lekarza. Albo poprostu pojedz wieczorem z mezem na emergency I nawymyslaj ze albo masz jakies silne bole w brzucha, podbrzusza albo ze nie czujesz ruchow dziecka przez caly dzien I wtedy ci zrobia scan dodaj jeszcze jakies wymioty I Bol przy oddawaniu moczu to sie wtedy beda musieli zajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka - po pierwsze nie mozesz sie denerwowac, to ze masz brzuch duzy to jeszze nie oznacza ze masz duze dziecko, czasami jest duzo wod plodowych. Co powiedziala polozna? Bo ona potrafi wyczuc jak duze jest dziecko. I jesli rzeczywiscie jest duze to nie sadze zeby kazali ci rodzic naturalnie, powinni ci zaproponowac cc. Przynajmniej u mnie w szpitalu tak robia. Ja tez mialam bialko w moczu jakos tak zaraz przed porodem ale potem zniknelo. Ponoc zaraz przed porodem latwiej o jakies infekcje. Zatrucie ciazowe objawia sie miedzy innymi tym ze bardzo puchna ci nogi i rece i po nocy opuchlizna nie schodzi, wiec jesli zaobserwujesz cos takiego zadzwon do szpitala. I jeszcze raz postaraj sie jak najmniej denerwowac, bo to nie sluzy dobrze ani tobie ani maluszkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Moja Mala dzis konczy miesiac!! Pablinka- z tym nie wiarygodnym wynikiem scanu to jakas bzdura, ja mialam ostatni w 38 tyg a gdybym nie urodzila w terminie to czekalby mnie jeszcze nastepny 2 dni po. Jedyne co, to scany musza byc robione w odstepie 2 tyg. Mam nadzieje,ze wszytsko ulozy sie dobrze...wiem co to stres przed samym porodem...mnie gnali na ktg co drugi dzien przez ostatnie 2 tyg. Zycze powodzenia i trzymam kciuki- za Ciebie, Malenstwo, wszystkie forumowe staraczki i brzuchatki:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias
No to u mnie sie zaczelo, wody mi odeszly I teraz czekam na skurcze jak sie nie pojawia do jutra do 11 am to nawywolanie. Chyba teraz dopier zaczynam sie bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia super, jak wody ci odeszly to juz lada moment moze byc po ;) trzymam kciuki zeby latwo poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tam dziewczynki?Pablinka i Becia? juz po? ja mam juz we wtorek usg i zobaczymy czy moja intuicja się sprawdziła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias
No to ja juz po Benjamin urodziny dzisiaj o 4.21rano waga 4.326 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak bedziesz mila chwilke opisz jak bylo ;-) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becias gratulacje, no to duzy z niego chlop :) Moj maly byl wczoraj na wazeniu, 6,23 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Becias, GRATULACJE!!!! Chlop jak dąb! Mam nadzieje, ze wszystko poszlo gladziutko. Brawo! Kolejny zdrowy bobas u nas na forum :) Pablinka co u Ciebie? Jak sie czujesz? Limehouse...czekamy na wiesci! Pozdrawiam Wszyskie mamy przyszle i obecne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja juz po usg, bedzie dziewczynka, bylo wyzraznie widac .... ;-), pozdrawiam. Wszytsko wyszlo ok na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratki Becias -twarda babka z Ciebie ! Pablinka pewno tez juz urodzila bez wiekszego problemu ! Tak wlasciwie mam pytanko do niej wazne,a jesli nie to moze jakas dziewczyna co jest na forum dluzej mi pomoze,podobno Pablinka robila testy z moczu na plec i dwa razy ja oszukaly ? To prawda ? Jakie testy robila? Dziekuje za odp,bo ja jestem wlasnie po tego typu tescie i pokazal mi niby 3 dziewczynke,ale czytam na wielu forach ze to fake i trzeba czekac do USG :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pamietam jakie robila, ale jak wyszlo ci 3 razy dzieczynka to chyba cos w tym jest. mi sie wydaje, e one dobrze dzialaja. Wiele kobiet je robi i szansa ze sie myli jest mala, zdarza sie, ale to pewnie maly procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc dziewczyny, Tak myśle, że Pablinka juz chyba niedlugo nam obwiesci narodzinki :) Limehouse - dziewczynka!!!! :)))))))) Cos o tych testach na plec dziewczyny pisaly, ale to chyba jakis "fotomotaż". Ja dzisiaj bylam u mojej GP. Rezultatów meża nie ma :S Jak zwykle trzeba czekac! GP zrobila mi testy na chamydie i HPV. To tylko formalnosc. Czekam na okres, ktory powinien przyjsc jakos w przyszym tygodniu i bukuje wizyte na badanie droznosci jajnikow :((( Co sie odwlecze to nie uciecze... Ja tu chyba bede na tym forum w staraczkach do menopauzy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja ale mnie rozswieszylas z ta menopauza ;-), pamietaj zawsze o mnie, ja sie staralam pare lat ;-). Ja juz nie pamietam, ale czy GP skierowala Cie do jakiejs kliniki nieplodnosci? czy robi testy na wlasna reke, bo jak tak to powiedz jej stanowczo ze chcesz skierowanie do kliniki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becias gratuluje! Limehouse dziewczynka super! malo ich u nas na forum ;) majoweczka09 z tego co wiem to pablinka robila dwa ray i wyszlo jej, ze dziewczynka, a my tu oczekujemy wiesci o Tymoteuszu wiec w je przypadku sie nie sprawdzilo. Najdziejo uda sie uda sie ;) Jesli ja zafasolkowalam w tym mesiacu to jakiegos Rambo bede miec :D owulacja przesunela mi sie az na wtorek, a ostatnie przytulanki byly piatkowego poranka. uuuuuuciekam do pracy...dzis otwieramy resta. po remoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Przede wszystkim Beciu serdeczne gratulacje :) daj znać jak sobie radzicie i jak poród. Ja niestety nadal 2 w 1 mój Tymoteusz uparty jak osiołek i ani mu się śni wychodzić, za to funduje nam co jakiś czas wycieczkę do szpitala, bo ma przebłyski że nie rusza się pół dnia ale jak tylko wejdziemy do szpitala do zaraz rewolucja w brzuchu heh ale udało mi się wywalczyć scan i jestem troszkę spokojniejsza bo mały ma około 3900 a nie 4700 heh No i w najgorszym wypadku wywołanie 8 grudnia, lekarz na wizycie dał mi do zrozumienia że raczej tak będzie heh Olu to kiepskie z nas wróżki :) jednak będzie królewna mała , tatuś będzie rozpieszczał :D Nadziejo ja ci tu dam menopauze!!!! czekamy na wyniki i na hsg dasz radę :) Majóweczko ja robiłam test dwa razy, w 12 i w 16 tyg i oba pokazały dziewczynkę a na scanie doktor pokazał nam siusiaka, całe szczęście że nie zasugerowałam się mocno testami i tylko kilka rzeczy dla dziewczynki miałam kupione, myślę że może wiarygodność tych testów zależy od tygodnia ciąży w którym są robione nie wiem ;/ ale w następnej ciąży będę cierpliwie czekać do scanu a testy takie robiłam http://www.ebay.co.uk/itm/Boy-Girl-Baby-gender-prediction-test-GENDERmaker-/150688759374?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2315bffe4e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias
U mnie dobrze troche obolala jestem bo maly duzy byl ale jest fantastyczny. Porod moj trwal od pierwszego skurczu do urodzenia 30 godzin a wody mi odeszly kolejne 12 godzin wczesniej. Oczywiscie mialam kroplowke na wywolywanie bo przez 27 godzin mialam rozwarcie tylko na 7 palcow. Maly byl do tego jeszcze zee ulozony I mialam przez to straszny ucisk na kregoslup. Oczywiscie najpierw chcialam byc odwazna I rodzic bez epiduralu ale niestety nie dalam rady. No I prawie caly czas bylam pod kroplowkami z antybiotykami bo maly byl za dlugo bez wod plodowych. W szpitalu musialam zostac przez 24 h no ale naszczescie juz w domu.maly jest slodki tylko jje I spi, ale jest grzeczny w sumie tylko raz sie w nocy budzi takze mam nawet troche czasu zeby sie przespac.a dzisiaj idziemy na pierwsze wazenie zobaczymy ile moj bobas przytyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje-Ja robilam tylko jeden test ,jeden jedyny i taki slaby roz mi wyszedl,pabliko czy myslisz ,ze to zwykle testy na ph sa ,tak niektorzy pisza w necie i mam pytanie ,wyszla Ci wyrazna dziewczynka ? Dziekuje wszystkim za odpowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój róż był dość intensywny i zdecydowanie wyglądał tak samo jak te wykolorowane na ulotce że na dziewczynkę! Nie wiem u niektórych te testy się sprawdzają ale nie wiem czy to przez przypadek czy rzeczywiście wykrywają jakiś hormon. ja go zrobiłam z ciekawości, a nawet na teście jest napisane żeby się nie sugerować wynikiem i żeby nie robić zakupów w odniesieniu tylko do wyników więc sama nie wiem jak to z nimi jest No Beciu tyle godzin dzielna dziewczyna jesteś a teraz pewnie dumna mamusia :) ale Ci zazdroszczę że już po. Ja też bym chciała żeby się naturalnie zaczęło niż wywoływanie, jak znajdziesz chwilkę kochana napisz czy przed odejściem wód miałaś jakieś objawy wskazujące na poród czy nagle poszło ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×