Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

czesc, witam nowe dziewczyny! jakas strasznie stara tabelke odkopalyscie, z Madziulka ciagle w brzuchatkach! uaktualnie te prawidlowa z waszymi danymi, poprawcie mnie jak cos bedzie z bledem: (Limehouse, po USG data porodu przesunela ci sie chyba na dzien wczesniej, na 16.04?) NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles Mili1988.........1.............23..............04.10.2011 .....Portsmouth BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Becias.............1........27.......22.11.11.....27..... . ...east london Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....34..........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....32...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........16.04.12.......16..... . . ... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 Madziulka M.....23.10.11.......corka Maja........2410/5.08 teraz zbieram sie do pracy, napisze co u mnie jutro. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ide po kolei postami:): Limehouse, na USG nie slyszysz bicia serca, w sumie to chyba jest badanie bez dzwieku, ale sonographer powinna ci pokazac na ekranie bijace seduszko, nie sposob go pomylic z niczym innym. po tym pierwszym scanie sluchali bicia serca juz normalnie na kazdej wizycie na dopplerze. co do kaszlu to radzilabym przejsc sie do GP, tez bylam tak chora w ciazy z synem, meczylam sie tez chyba 2 tygodnie i nie przechodzilo! poszlam do GP ktory po osluchaniu stwierdzil, ze nie obejdzie sie bez antybiotyku i przepisal jakis bezpieczny (to byl u mnie pierwszy trymestr) i choroba minela w ciagu chyba trzech kolejnych dni. bardzo zalowalam ze nie poszlam z tym wczesniej tylko bagatelizowalam sprawe. w przyszlym tygodniu ide nawet na szczepionke przeciw grypie, nie ma co ryzykowac, a komplikacje mozliwe przy grypie sa grozne w ciazy. Becias, relaksuj sie teraz juz na macierzynskim, i tak dlugo popracowalas! ja oficjalnie jestm na macierzynskim od 9 pazdziernika ale chodze jeszcze czasem do pracy; bedac na macierzynskim mozna przepracowac do 10 dni i placa mi za to, wiec jesli tylko dobrze sie czuje to nie widze powodu dlaczego nie mialabym pojsc:). Pablinka, zastanawiasz sie nad epiduralem? polecam ci go goraco, ja mialam epidural i bardzo go sobie chwalilam. po wszystkim zadnych komplikacji. bardzo nieprzyjemne i niewygodne bylo jedynie funkcjonowanie przez 24 godziny od porodu z cewnikiem, brrrrrr.... przy tym porodzie tez bede sobie zyczyla jesli porod bedzie sie przedluzal. Birth plan? nawet o nim nie myslalam w trakcie porodu:). zdalam sie na doswiadczenie poloznych i rozwoj sytuacji. wydaje mi sie ze nie ma co sie nastawiac, szczegolnie przy pierwszym porodzie, bo przeciez nie wiemy wtedy tak na prawde co nas czeka. Nadzieja, trzymam moooocno kciuki. daj znac jak po badaniach w piatek, chociaz pewnie na wyniki bedziecie musieli poczekac. dasz rade tak bez paskow owulacyjnych i mierzenia temperatury? wiem ze moze byc ciezko...:) Nowym staraczkom zycze powodzenia, pamietajcie ze zajscie w ciaze czasem zajmuje pare miesiecy nawet w pelni plodnym parom, nie ma sensu wmawianie sobie bezplodnosci po raptem trzech czy nawet szesciu miesiacach starania. trzymam za was kciuki! brzuchatki, jesli macie w swojej okolicy Asde to maja oni teraz w swojej ofercie prezent powitalny jesli dolaczycie do ich baby club - huggies newborn starter kit, zupelnie za darmo. paczka pieluch i chusteczek nawilzanych i kremowa czapeczka. plus 5 w kuponach. fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Krotka notka dziewczynki, dzis moj 27DC, rano jak tylko otworzylam oczy strasznie krecilo mi sie w glowie, pierwsze kroki i pierwsze 20 - 30 min to byl "wirujacy swiat". Ciutke mnie mdlilo, ale to chyba od tych zawrotow. Brzuch mnie nie boli i czuje sie w zasadzie normalnie. Zdaje mi sie, ze na zawroty ciazowe, to stanowczo za wczesnie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
@ powinna przyjsc w piatek. No tak mi sie wydaje, ze za wczesnie. Nie wiem co to bylo dzisiaj rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias1234
Kurcze a ja mam troche mieszane uczucia co do epiduralu rozmawialam z kolezankami I jedne sobie chwala a inne mowia zebym nie brala bo za pare lat odczuja to moje plecy ,podobniez w pozniejszym wieku odczuwa sie jakies bole plecow przez to. Mowia ze lepiej wziasc gas albo basen I sie troche pomeczyc niz za jakis czas urzerac sie z bolami plecow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu do mnie argument o późniejszym bólu pleców nie przemawia, za ileś lat i tak pewnie kręgosłup ze starości będzie mi dolegał, nie wiem to tak samo powinno być u kobiet po cesarce a nie znam żadnej która na takowy ból narzeka, ja to się zastanawiam ze względu na ten cewnik i z obawy czy na pewno będę czuła skurcze tak jak powinnam ;/ Nadziejo super wieści :) cieszę się że was nie przekreślono tylko działacie dalej , więc nadal mocno trzymam kciuki. Pisuje tu jeszcze na innym forum i pisze z nami dziewczyna która starała się ponad 6 lat lekarze ją skreślili powiedzieli że przez jej prolaktynę której nie idzie wyregulować i złe wyniki męża nie ma szans na naturalne zapłodnienie, i od 2 miesięcy jest szczęśliwą brzuchatką :) tak że powodzenia :* dziewczyny czy landlord dając wypowiedzenie musi podać powód??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze sprawa nowych staraczek :) dziewczynki podajcie daty następnej spodziewanej @ nie tej co była :) wtedy wiemy która testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja @ przyjdzie jutro... Landlord musi podać powód, od tak nie może dać wypowiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles Mili1988.........1.............23..............04.11.2011 .....Portsmouth BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Becias.............1........27.......22.11.11.....37..... . ...east london Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....37..........Manchestr go-for-it.........6........27.......27.12.11 ....32...........Londyn Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn limehouse......duzo.....30........16.04.12.......16..... . . ... .East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 Madziulka M.....23.10.11.......corka Maja........2410/5.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias1234
Dzieki pablinka za odnowienie mnie w tabelce. A wogole to chcialam sie zapytac czy ktoras z was pracowala jako self employed I jezeli tak to jak dlugo czekalyscie na odpowiedz na wasza aplikacje o maternity leave, bo ja juz czekam 3 tygodnie I nic jeszcze nie dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pracowałam na self ale jak dzwoniłam prosząc o aplikacje na maternity allowance to Pan powiedział mi że mają 12 dni roboczych na odp i jeśli się nie odezwą to mogę zadzwonić pod numer na który dzwoniłam o aplikację więc może zadzwoń i zapytaj jaki jest postęp w Twojej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieje E14 jak u Ciebie...mam nadzieje, ze @ nie przyszła do Ciebie :) Mnie niestety odwiedziła więc niedługo zaczął sie nowe starania o dZidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili, trzymam kciuki za kolejny cykl! Nadzieja, napisz jak u ciebie. Pablinko, a to was landlord chce wyprosic? co do odczuwania skurczow przy epiduralu, to ja, powiem ci, wiedzialam kiedy mam skurcze parte. nie byl to bol tylko takie napinanie sie brzucha. anestezjolog w momencie podlaczenia epiduralu powiedzial mi, ze pod koniec zmniejszaja troche dawke wlasnie po to, zeby bylo czuc skurcze. polozna nie musiala mi nawet mowic kiedy przec, ja wiedzialam kiedy mam skurcz. lojalnie uprzedzono mnie o pewnych faktach w zwiazku z epiduralem, jak ze moze on ogolnie wydluzyc porod i ze porody z tym typem zneczulenia czesciej koncza sie tzw assisted delivery, czyli kleszczami lub proznociagiem. u mnie skonczylo sie na kleszczach bo zanikalo tetno malego i nie mogli dluzej czekac. bylam nacieta i potem zszywana ale dzieki znieczuleniu zupelnie nic nie czulam. ostrzegli mnie tez o mozliwosci bolow glowy, ktorych ja na szczescie nie doswiadczylam. lezalam jednak na sali z dziewczyna ktora urodzila wlasnie drugie dziecko i mimo, ze miala straszne migreny po pierwszym porodzie z epiduralem, to jak znow poczula ten bol porodowy to bez mrugniecia okiem znow zdecydowala sie na epidural. :D Pozdrawiam dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc dziewczyny, Kurcze, w piatek (w dniu przewidywanej @) testowalam, ale nic nie wyszlo. Dzis DC31 i @ jak nie bylo tak nie ma. Dziwne. Zazwyczaj mam "mokro" przed @ a tu sucho i lepko. Sorry za szczegoly! Jeszcze do tego plecy na dole mnie bola, tak jak prze okresie. Nie jestem jakos szczegolnie podekscytowana, bo ten negtywny test w piatek... Jesli jutro @ nie przyjdzie, to bede testowac znowu. Normalnie szalenstwo! Mili, trzymam kciuki kochana. Jak tylko moja @ przyjdzie to uaktualnie swoja tabelke i bedziemy sie dopingowac w przyszlym miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja!!!!trzymamy kciuki!!!!!buziaczki dla WAS. Wyskoczył mi mały brzuszek. Jutro 17 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja po wizycie w szpitalu tyle ze nic konkretnego się nie dowiedziałam i nastepną ma 2 lutego:(. Ale ja nie o tym naczytałam sie coś o ziołach na PCO i płodność tak wiec moje pytanie czy ktoś to testował bo korci mnie do tego ale wole sie zapytac może ktoś próbował już tego. pozdrawiam was dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Hej Mili, Wlasnie dokupilam 2 testy i jak wroce z pracy to chyba zrobie, chociaz maz mowi, ze lepiej jutro rano - bo bardziej wiarygodne. Okresu ciagle nie ma a dzis juz 32 dzien. Rety siedze jak na szpilkach!!!! Jak tylko przetestuje to dam znac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko, jak mozesz tak okrutnie trzymac nas w niepewnosci???????? idz zrob teraz plisssssss:) nawet jesli wyjdzie negatywny to zawsze jeszcze jeden zostanie ci na jutro rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko trzymam kciuki :) może los wam psikusa zrobił :) a mój Paweł nas wczoraj prawie w powietrze wysadził ;/ przykręcał deski do podłogi i wkręcił się w rurę z gazem. Cudem nie było bummmmm heh no ale zadzwoniłam do councilu przyjechał Pan wywietrzyliśmy dom, zakręcili gaz , przywieźli nam farelki żebyśmy mieli czym grzać na razie i dziś ma przyjść ktoś to naprawić heh ale nerwów się najadłam Olu super to niedługo połówkowe :) ja to mam bęben jak nie wiem co możecie zobaczyć na facebooku paulina mocydlarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Dzieki dziewczynki! Go-for-it - nie, nie bede teraz w pracy robic, za duzo stresu i ludzi naokolo. Musicie kochane poczekac. Rety ale sie boje, ze za moment @ przyjdzie. Chodze do lazienki i sprawdzam co godzine! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Nadzieja- trzymam kciuki!!! Oby test wyszedl pozytywny!!! Mili, za Ciebie tez,zeby w kolejnym cyklu sie udalo!! Pablinka- chcialam zobaczyc Twoje zdjecia ale masz galerie zablokowana chuba albo tylko dla znajomych. Moge dodac Cie do znajomych na fb? Moja Mala wczoraj skonczyla 2 tyg...jak to szybko zlecialo...ja juz w pelni doszlam do siebie po porodzie. Majka duzo spi, je, jest zlotym dzieckiem, myslalam,ze te pierwsze tygodnie beda trudniejsze ale jest calkiem spoko...dajemy rade:) pozdrowienia dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu możesz mnie dodać jak najbardziej :) a i ja chętnie waszego bąbla małego obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
No i tak, @ przyszla, zanim zdazylam test zrobic :( Mili, o ile pamietam to Limehouse uzuwala jakiegos zelu i zafasolkowala, wiec chyba pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×