Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

no i super napisalam taki post ni cos sie stalo..... w kazdym razie mam jeszcze jedno usg bo mam nisko lozysko polozone. czy ktoras z Was mila przez to cesarke???ciekawe jak to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie dziewczyny! Dzis juz nie mam plamien! :) ale luteine I tak bede brac zapobiegawczo. Ciekawe co tam u Nadzieji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie dziewczyny! Dzis juz nie mam plamien! :) ale luteine I tak bede brac zapobiegawczo. Ciekawe co tam u Nadzieji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie dziewczyny! Dzis juz nie mam plamien! :) ale luteine I tak bede brac zapobiegawczo. Ciekawe co tam u Nadzieji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie dziewczyny! Dzis juz nie mam plamien! :) ale luteine I tak bede brac zapobiegawczo. Ciekawe co tam u Nadzieji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się dzieje z kafe widzę ;/ Olu lożysko może być wskazaniem do cc jeśli jest bardzo nisko i np nachodzi na ujście macicy ale ono teraz może być nisko a wraz z rozrostem macicy może pójść w górę i zazwyczaj tak bywa i pewnie po to ten scan, a w sumie fajnie przed końcem mieć scan bo powiedzą ci wagę i jeszcze płeć potwierdzą :D Karmelku paulina2112@wp.pl może zły napisałam i dziękuje za fatygę :) Odchodzi mi czopek , trochę podbarwiony krwią wczoraj wieczorem miałam już bolące skurcze i przeszło znów jakiś czas temu się zaczęło i chyba znów się wycisza heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla dzis luteina od Ani, wielkie dzieki! a my juz mamy imie dla naszego bobika :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Mam nadzieje, ze milo spedzacie dziewczyny ten weekend! My z M pojechalismy wczoraj na German Christmas Market do Birmingham, a wieczorem wybralismy sie na spacer po miescie i porobilismy troche zdjec. A dzis siedze sama, bo M pojechal jezdzic na rowerze. On uprawia downhill biking i jak ma wolne, a pogoda dopisuje to wyjezdza w teren. Czasem mu towarzysze, ale ze teraz szybko sie mecze, a do tego jestem przeziebiona to skakanie po pagorkach chyba nie byloby najlepszym pomyslem. I przyznam, ze troche sie martwie, bo padalo cala noc, a co za tym idzie niebezpiecznie jest w lesie, bo slisko. Mam nadzieje, ze nie zaliczy zadnego drzewa! Pabliko...wyslalam Ci jeszcze raz maila. Mocno trzymam kciuki by wszystko sprawnie poszlo i bys jeszcze dzis tulila swojego maluszka!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka powodzenia, i czekamy na was. Mili ciesze sie ze juz doszla. A jakie imiona wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka- trzymam kciuki!! Limehouse- lozysko najczesciej sie samo podnosi, do 34 tyg powinno juz byc wszystko ok ale gdyby jednak zostalo za nisko to moze skonczyc sie cesarka. Ta ustawa o mozliwisci wyboru miedzy cesarki weszla ale to prawda, ze w szpitalach namawiaja caly czas do porodow naturalnych. Dla nich to tez mniejsze koszty bo kazda cesarka to dla NHS wydatek rzedu 800. Ja sie w kazdym razie ciesze, ze 7 tyg temu nie mialam mozliwosci wyboru. Gdybym miala, zdecydowalabym sie na cesarke a tak urodzilam moja Majke naturalnie w niespelna 30 min bez wiekszego bolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili...ladne imiona :) My tez sie juz zastanawialismy, ale poki co wyboru zadnego nie dokonalismy. Ja mysle, ze u nas bedzie dziewczynka:) Myslimy nad imieniem Mia :) Imion dla chlopcow jeszcze nie przerabialismy. Troche sie lekam, ze moze zbyt wczesnie o tym myslimy, moze powinnismy sie wstrzymac do konca trzeciego miesiaca, ale z drugiej strony...tak trudno sie oprzec, bo to przeciez radosc wielka :) Ciekawe czy Pablinka juz urodzila... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek- moj porod bym rzeczywiscie ekspresowy. Urodzilam w niedziele nad ranem (23.10- dokladnie w wyznaczonym terminie). Pierwsze skorcze poczulam o 3 nad ranem- nie byly bolesne ale dosc regularne- co 5-7 min. Zadzwonilam do szpitala, kazali przyjechac na ktg ale uprzedzili,ze pewnie mnie odesla jeszcze do domu. Dojechalismy tam o 4.30 wtedy tez zaczely sie mocniejsze skorcze a o 5.08 juz bylo po wszystkim:) Przez ostatnie kilka dni przed porodem staralam sie duzo ruszac- spacery, cwiczenia- krecenie biodrami jak na hula hop i przysiady, codziennie ciepla kapiel. Dzien przed porodem mialam tez masaz szyjki, mysle, ze to tez pomoglo. No i moja Majka byla malutka- 2400g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja chyba wybiore jednak Cesarke,bo u mnie porody trwaja i zawsze musze brac znieczulenia ,ktore w rezultacie i tak nie pomagaja,wiec troche nawet sie ciesze,ze mam wybor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka- zrob tak jak czujesz. Ja przez cala ciaze modlilam sie,zeby skonczylo sie u mnie cesarka bo balam sie porodu. Na szczescie poszlo gladko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba bede musiala miec cesarke z powodu wady wzroku, takze problemu z wyborem porodu raczej nie bede miala. Niby przy cesarce jest wieksze ryzyko powiklan, ale moja kolezanka miala 3 i nigdy zadnych problemow, wrecz przeciwnie-zawsze szybko dochodzila do siebie wiec mam nadzieje, ze i u mnie tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek- teraz lekarze maja juz taka "wprawe" w robieniu cesarek,ze ryzyko powiklan jest duzo mniejsze niz kiedys. Wiekszosc kobiet szybko tez dochodzi do siebie po zabiegu. Poza tym po dlugim i meczacym porodzie naturalnym pewnie wcale nie tak latwo jest odzyskac sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Mili - Gratulacje!!!! Teraz dopiero doczytuje, co sie dzialo. Rety, dbaj o siebie i bierz ta luteine. Super :) Limehouse, wszystko dobrze, to lozyszko tylko troche nisko, to powinno byc ok. Ale ten czas leci :) Wreszcie - Pablinka! Jestesmy z Toba! Pewnie to juz po, daj znac :) Co u mnie? Za 3 godziny mam badanie na droznosc jajnikow. Wzielam wolne, bo nie wiem jak po tym sie bede czula. Ok, troche sie boje, ale co tam. Moze tez wreszcie uda mi sie zdobyc wyniki meza. Strasznie to wszystko powoli trwa. Wizyte w klinice nieplodnosci mamy dopiero w lutym. I znowu bedzie 4 miesiace odkad maz robil badania :( Trzymajcie za mnie kciuki dziewczynki, oby dzisiaj tak mocno nie bolalo. Sciskam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...:) Nadzieje...nie boj sie. To badanie nie jest takie zle. Wez sobie paracetamol z godzine przed badaniem. Badanie boli jak @. Nie trwa dlugo wiec naparwde nie jest zle. Zanim sie obejrzysz juz bedzie po. Kup sobie moze sok z zurawiny, bo czasem po zabiegu kobiety dostaja zapalenia pecherza wiec tak zapobiegawczo pij sobie przez najblizszych kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Dzieki Karmelek! Dobry pomysl, kupie sobie ten sok zaraz po i bede popijac. Brrrrr! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) Sama przez to przeszlam i dopiero po fakcie dowiedzialam sie, ze czesto jest to skutek oboczny tego badania. A gdyby mnie uprzedzili przed to moze udaloby mi sie uniknac tej bardzo bolesnej przypadlosci. Moge zapytac w ktorej klinice sie leczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili...jak u Ciebie wygladaly te plamienia? Ja tez wlasnie zaczelam plamic. Nie krwia, ale taka wydzielina w kolorze kawy z mlekiem :( I do tego brzuch pobolewa prawie caly czas. Boje sie, ze oznacza to cos zlego :( Przy pierwszej ciazy tez tak sie zaczelo, a po dwoch dniach juz krawialam. Tyle, ze wowczas to bylo mniej wiecej w okresie spodziewanej @. A Ciebie brzuch tez bolal. Mnie do tej pory tak od czasu dp czasu, ale od okolo godziny prawie non stop. Probowalam zadzwonic do early pregnancy unit, ale najpierw wlaczyla sie poczta glosowa, a teraz wogole nie mozna sie polaczyc, jakby numer wogole nie dzialal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Karmelku, probuj dzownic dalej na ten early pregnancy unit. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze u CIebie. Ja bylam na HSG i ...nic a nic nie bolalo :) Pani doktor powiedziala, ze na oko wszystko wyglada ok, ale musimy poczekac na raport. Dostalam antybiotyki na 5 dni. Problem w tym, ze kolejna wizyte mamy dopiero 12 marca. To bedzie 5 miesiecy od badan mojego meza! Wynikow nie dostalismy. Parnoja jakas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja...a kto zlecil badanie M? GP czy klinika? Tak czy siak moze wystapic do nich z prosba o udostepnienie wynikow. Dodzwonilam sie do epu i kazali czekac do scanu, ktory mam w srode. No chyba, ze dostane typowego krwawienia ze skrzepami albo ostrych boli to wowczas mam jechac na A&E. Poki co sie polozylam, bo jak sie nie ruszam to brzuch mniej boli. Odrazu jak mnie brzuch tak zaczal bolec to pomyslalam, ze cos jest nie tak i poszlam do toalety sprawdzic. No i nie mylilam sie. Oby to plamienie i bol byly spowodowane rozciaganiem sie macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×