Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

Gość gość
Nadzieja jak usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Witam! Dzis zaczynamy 12 tydzien. Jeszcze 2 tygodnie i bede mogla sie troszke odprezyc. Mielismy skan w 9.5 tygodnia i wszystko wygladalo dobrze. Bylismy w prywatnej klinice i maszyna do usg po prostu mnie oczarowala. Dzidzius mial 27mm a widac bylo doslownie wszystko. Slyszelismy tez serduszko...silne bicie! Mam przeczucie, ze to bedzie dziewczynka. Ale zobaczymy co Pan Bog da. Czujemy sie swietnie, plamienia ustaly. oby tak dalej! Kolejny skan mam 3 go pazdziernika. Nie moge sie doczekac! :) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia880429
Witam! Jestem w 32 tyg ciazy, za 2 tyg przeprowadzam sie na Seven Sisters i musze jak naszybciej zmienic szpital czy ktoras z was moze rodzila w Whittington health hospital na Archway i moze mi cos powiedziec o tym szpitalu i poloznych? Bardzo byla bym wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias
Moja koleznka dwa razy rodzila na archway I byla zadowolona, ale czy ty przypadkiem z seven sisters to nie masz blizej do whipps cross na walthamstow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia880429
Hmmm tez myslam nad whipss cross ale to jest na leytonstone a ja sie przeprowadzam dokladnie na bruce grove to mniej wiecej taka sama droga ale slyszalam ze tan na archway jest lepszy a wiec sama juz nie wiem. A obecnie mieszkam na leyton i teraz tego zaluje ze odrazu nie wybrakam whipss cross a nie newham hospital :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias
Ja rodzilam na whipps cross I jestem bardzo zadowolona..I w sumie wszystkie moje kolezanki ktore tam rodzily tez nigdy nie narzekaly...a nie mozecie poczekac z przeprowadzka do czasu az sie malenstwo urodzi,zawsze to o jeden stres mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia880429
No wlasnie nie mozemy dla mnie bylo by lepiej bo przeraza mnie mysl ze jak zaczne rodzic to bede sama w domu ale co zrobic trzeba sobie jakos radzic teraz mieszkamy na pokoju i dogadalismy sie z wlascicielka ze przed porodem sie wyprowadzimy a wiec nie mamy wyjscia. Co do wipss cross to sie zastanowie bo coraz wiecej osob go chwali. Dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super nadziejo:) a wiesz ze mozesz juz poznac płeć :) znajdz w google galerii.zdjecia NUB THEORY u mnie sie zgadzalo i teraz u szwagierki rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Pierwsze slysze o tej teorii! 13 tygodni za name...uuufff! Jutro skan...zobaczymy czy cos widac :) Mam ciagle przeczucie, ze to dziewczynka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro masz skan nadzijeko~? Daj znac jak juz po I no powiedz czy dzidzia pokazala co ma miedzy nozkami. Ja mam skan dopiero 18 pazdziernika ale jakos mysle ze to bedzie dziewczynka. Jest mi to obojetne szczerze powiem, n Trzymam kciuki za jutro I odedzwij sie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
My po skanie. Jeju, ale akcja. Dzidzius spal! Glowa do dolu, nogi do gory...skrzyzowane! Nic nie bylo widac. Kazali mi pic zimna wode I chodzic po parking przez pol godziny....I dalej nic. Dzidzius uparty...po tatusiu! Niby wszystko sprawdzili, ale nie bylo widac tak jakbym to sobie ja wyobrazala. Np. pani mowi: "o tu nozka" a ja nic nie widze, tylko jakies plamy. Hmmm. No nic, najwazniejsze, ze wszystko wyglada ok! Mam nadzieje, ze kolejny skan (21 listopada) pokaze nam to I owo. Anitko, ja tez mysle, ze to dziewczynka! Uparta dziewucha :) Napisz jak po twoim skanie 18go. Ja mam wtedy spotkanie z midwife :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani Staramy się z mężem o dzidziusia (to nasz pierwszy cykl starań) i postanowiłam dołaczyć do dyskusji. Jestem tym wszystkim bardzo podekscytowana i czuję, że to bedzie moje najdłuższe 11 dni w życiu (za tyle dni powinnam zrobić test... albo dostac miesiaczkę:( ) Zazdroszę wszystkim mamuśką oraz tym, ktore już są w ciąży! Kisses!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj meggi. Fajnie ze sie dolaczasz, zawsze im wiecej tym razniej . Nadziejko no ja dopiero 18stego, ale jak tak sobie mysle to juz nastepny piatek, mam tylko nadzieje ze dzidzia pokaze co ma miedzy nozkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o GP w Anglii to ja jestem bardzo zadowolona bardzo szybko zareagowali na moje pierwsze poronienie i drugie zajęli sie mną profesjonalnie . W ciagu 3 dni zrobili mi badanie krwi , wyniki i tabletki ( niedoczynnosć tarczycy ) a tutaj w Anglii ciąża zaczyna sie po 12 tygodniu ciąży on tak podchodzą do tego bo dla nich to jest normalny stan rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Anitko, jak tam po skanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko, wszystko dobrze, zdecydowanie sie okazalo , ze drugi chlopak, bardzo sie cieszymy, tylko teraz o imieniu trzeba zaczac myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Anitko, gratulacje! Nie moge sie doczekac mojego nastepnego skanu. Juz za 3 tygodnie. Wszystko wskazuje na to, ze to bedzie chlopiec, choc wewnetrznie przekonana jestem, ze to dziewczynka. Czas pokaze. Wszystko mi jedno, ale tak fajnie by bylo znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goforit
Anitia, serdeczne gratulacje kolejnego synka! Przypomnij, na kiedy masz termin? Nadziejko, kiedy ty masz USG polowkowe? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekajacaaaaaaaaaaa
Witam mam pytanie czy kto jest w ciazy po in vitro w UK lub przed in vitro? Chodzi mi o to jak mniek wiecej sie obecnie czeka na refundacje ivf i ogole jak to tu wyglada w uk bede wdzieczna za ino wiem ze trzeba najpierw udac sie do swojego lekarza GP przeprowadzaja wywiad itd a nstepnie trzeba chyba czekac na skierowanie rozumiem? Wiem ze w moim regionie sa refundowane dwa podejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goforit termin mam na 4 marca. czekajaca moja kolezanka jest po in vitro, jak juz sie starali ponad rok I nic poszli do gp on dal skierowanie do kliniki I juz wszystko zalezalo od badan w klinice, no I od cyklow, bo niektore badania trzeba bylo przeprowadzac w dokladnym dniu cyklu. Jak skonczyli badania to im wyznaczyli termin I mieli in vitro, jeszcze w zaleznosci od badan moga ci dawac rozne leki, I znowu np usg itd, nie ma konkretnie terminu dokladnego ile sie czeka bo wszystko zalezy od organizmu, itd, co zadziala co nie. Jakie beda wyniki itd, I warunek jest ze nie mozesz miec jeszcze zadnego dziecka ani ty ani twoj partner zeby bylo refundowane. Z tego co wiem to chyba w wiekszosci miast jest 2 podejscia refundowane ale jak juz jednym urodzisz, to drugi raz jesli bys chciala invitro to juz musisz zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyfox
Witam, Postanowilam do Was dolaczyc, chociaz obecnie nie mozemy jeszcze rozpoczac staran,, poniewaz jestem po drugim poronieniu. Zrobilam juz badania w pl i wyszlo, ze mam bakterie ecoli, za niska prolaktyne i przeciwciala antykardiolipinowe. Wiec na razie musze wyleczyc coli i podniesc prolaktyne a pozniej zobaczymy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacaaaaaaaa
Anita by sie staramy juz prawie 6 lat w pl sie leczylismy niestety u nas tylko w gre wchodzi ivf bo maz ma fatalne wyniki leczenia bardzo malo plemnikow i w ponad90% slabe mielismy jedna inseminacje ale ona nie miala miec miejsca z takimi wynikami wszystkie wyniki badan mamy z pl mamy roczna przerwe w walce o cud. Wiec napewno wszystkie badania na nowo do ivf beda powtarzane a u nas nie ma co leczyc juz i malo czasu bo ja mam za chwile 32lata......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czekajacaaaa, a probowaliscie chinska medycyne, akupunkture? Moj maz tez mial fatalne wyniki. Ilosc plemnikow jest duzo latwiej podniesc niz jakosc a u nas byl problem z jakoscia...3% dobrych. 3 lata sie staralismy I nic I zaszlam w ciaze po 2 wizytach u akupunkturzysty. Moj maz tez chodzil I pilismy ziola. W UK standard zabiegow na NHS jest duzo nizszy niz w Polsce, wiem to z doswiadczenia. My mielismy 3 inseminacje (nic nie wyszlo), IVF nie chcialam. Polecam akupunkture I ziola chinskie. Nie wiem na jakiej zasadzie dzialaja, ale u nas podzialalo od razu. IVF to bardzo inwazyjny zabieg a jak dziewczyny pisaly, zanim do niego "dotrzesz" minie okolo 1.5 roku. Tak bylo u nas przed inseminacja... Warto przemyslec inne mozliwosci. Zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Ladyfox, witamy na forum! Kochana, przynajmniej wiesz co ci jest a tak zawsze latwiej zaradzic problemowi. Bedziemy cie dopingowac! Na jakim etapie leczenia jestes? Pozdrawiam! U nas zaczelismy 19 tydzien. 21 listopada mam SKAN!!! Nie moge sie doczekac, odliczam dni. Zaczelam chyba juz czuc ruchy dziecka...oj dzieje sie dzieje!!! :) Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacaaaaaaaa
Nadziejo U nas nie ma innej mozliwosci niz ivf niestety maz posiada dodatkowo przeciw ciala ktore niszcza plemniki ja mam wrogi sluz i niska rezerwe jajnikowa i swoje lata akupunktury tez juz prubowalismy...nie mamy juz czasu ani sil na eksperymentowanie ,czek ju am juz prawie 6 lat co do ivf w uk mam tu znajome i byly zadowolone z ivf jak to mowic ile ludzi tyle i tez opinii na ten temat u nas leczenie juz nie wchodzi w gre bo poprostu juz sie nie da leczyc ....a lata leca niestety wole sprubowac niz potem sobie pluc w twarz ze nie skorzystalam itd itd ...za dlugo walcze by nie sprubowac szansy jaka za soba niesie ivf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacaaaaaaaa
Nadziejo a co iui wiadomo ze jak sa tak zle wyniki nasienia to nie ma szans na powodzenie iui..... dobrymi wynikami sie nie udaje a co dopiero z fatalnymi zdazaja sie udane proby inseminacji ale to rArzadkosc u nas iui nie wchodzi w gre z takim nasieniem nie nadaje sie do iui wiec tylko in vitro znajoma czekala w sumie na wszystko 8 miala dwa ivf miedzy jedna proba. a druga proba miala 3 mc bo tak tez chciala ale druga proba sie udala na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacaaaaaaaa
Sorry mialo byc czekala 8miesiecy na ivf od czasu zgloszenia sie do GP z tym ze u niej tez nie dalo sie nic leczyc juz bo miala nie drozne jajowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Nadziejo i Anitko no i nowe dziewczyny ktore moze mnie znaja albo i nie ;-) bradzo sie ciesze ze wszytsko u Was w porzadku...Nadziejo juz czujesz ruchy dziecka...to takie mile do czasu heehhehe Dobrze ze Twoja ciaza przebiega prawidlowo. Anitka drugie dziecko oooo jak ten czas leci...u nas ok, pozzdrawiam wszytskie WAS!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limehouse, fajnie uslyszec cos od ciebie ;) malo juz kto zaglada tutaj z tego co widze, a jak tam u was? nadziejko u mnie juz wiecej skanow sie nie szykuje no chyba ze beda jakies problem, ale jak narazie I trzymajmy sie tego, jest wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×