Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

cześć go for it, ja tez mieszkam w londynie ehheh i mam 30lat ;-) miło, miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Limehouse, tyle ze mieszkamy na przeciwnych krancach Londynu, hehe:) ja 3 strefa zachod, ty 2strefa wschod:). pierwsze dziecko tez urodzilam w Londynie, bylam zadowolona z opieki. w UK 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkałam na Ealingu bardzo długo, ale na Limehouse kuoiłam chate, taniej ;-), mieszkam jakies 5,5 lat w Londynie, juz nie licze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizomba86
hej dziewczyny moge sie pochwalic ze po prawie 2 rocznym staraniu zobaczylam upragnione 2 kreseczki ;-))) tez jestem z Londynu pozdrawiam wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizomba, gratulacje! moze przyniesiesz nam tu baby dust:). w jakiej czesci Londynu mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizomba86
mieszkam na earls court ale w nieodleglym czasie plan uje przeprowadzke w okolice hunslow lub ealing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizomba86
w sumie to juz bedzie 11 tydzien wiec dziewczyny mysle ze najwiekszy problem to blokada psychiczny za bardzo czegos pragniemy i ciagle o tym myslimy ja jak dalam sobie spokuj to prosze niespodzianka 2 rozowe kreseczki;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) cieszę się że coraz więcej osóbek tu zagląda :) i witam wszystkich serdecznie :) widzę że Londyn króluje heh no ja na razie samotna z Manchester tutaj :P kizombo a ile się starałaś o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zrobimy sobie taką tabelkę :) będziemy wiedziały kiedy która testuje?? Jeśli chcecie dopiszcie się albo napiszcie a ja to zrobie :) STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........2.............,26............18.02.11.......Manchester BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC.............MIEJSCOWOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........2.............,26............18.02.11.. .....Manchester BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ anitia.........11............29........?..........12..............Exeter Sorki ale jakos ciezko dzis mysle , co to TP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa juz doszlam,. czy to termin porodu?> STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........2.............,26............18.02.11.. .....Manchester BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ anitia.........11............29........28.08........12..... .........Exeter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........2.............,26............18.02.11.. .....Manchester BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ anitia.........11............29........28.08........12... .. .........Exeter KASIEŃKAA__.........2/3......21......11.04.............32..............Luton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Fajnie Kasieńka Ty to już blisko rozwiązania :) ale wam dziewczynki zazdroszczę heh kiedy mi się uda ?? Najpierw muszę dojść do ładu z tymi lekarzami tu i badaniami i jakieś leki zacząć brać heh a to tyle czasu trwa wszystko i cykle uciekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie pablinka, na wszystkich przyjdzie czas. Ja tez dlugo czekalam. W pierwsza ciaze zaszlam zaraz po odstawieniu tabletek anty, ale potem poronilam i teraz zaszlam po prawie roku staran, tez sie balam ze nie zajde, bo mialam problemy z okresem od zabiegu lyzeczkowania. A jednak sie udalo. Wiec glowa do gory, czasami sie nie spodziewasz i wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo cos mnie kreci jak na okres, hurra!!! w koncu zobaczymy co dala mi laparoskopia, zaczne znow starania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tabelki sie dopisze dopiero jak zajde w ciaze... nie chce patrzec ile cykli juz mi zeszlo;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam pytanie do mam. Tak sobie pomyslalam, kurcze co zrobic jak sie maciezynksi skonczy.(nawet w ciqazy nie jestem , a juz sie stresuje) Ja pracuje, moj maz pracuje. Po maciezynskim bardzo bym chciala wrocic do pracy bo mam fanja lekka i przyjemna z super atmosfera, ale... finanse.Jak sobie radziecie bo sprawdzalam childminder tez nie sa tanie od 4-8 funtow za godzine....kurcze, mysdlalam ze childminders sa tansze...albo zyje w innym swiecie...fuck...nie wyobrazam sobie prosic mamy aby tu przyjechala...nie, mam duze mieszkanie, ale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bo my z mezem mamy w miare niezle dochody, ale mimo wszystko nie usmiecha mi sie placic jakies duze sumy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........2.............,26............18.02.11.. .....Manchester go-for-it.........4..............27............21.02.11........Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ anitia.........11............29........28.08........12... .. .........Exeter KASIEŃKAA__.........2/3......21......11.04.............3 2..............Luton ''Kochać człowieka to pragnąć razem z nim się zestarzeć'' go for it zrobione to już jesteśmy w dwie :) Olu nie ma sprawy dopiszesz się jak zaciążysz i myślę że po tej laparoskopi to już raz dwa :) Anitko ja wiem że na to potrzeba czasu i wiem że zdrowa para ma rok na starania ale obawiam się dlatego że ja nie jestem zdrowa i mam dolegliwości które mają wpływ na płodność ;/ ale ja jeszcze 9 dni do @ ale spodziewam się prędzej bo już mnie brzuch pobolewa i już mam kilka pryszczy heh i od nowa :) Dziś trochę wcześniej pracę skończyłam tak że mam trochę popołudnia dla siebie a jeśli o opiekunkę chodzi to nie wykwalifikowane opiekunki są tańsze np moja koleżanka pilnuje dziewczynki 3 letniej i dostaje 80 do 100 f za tydz ale wychodzi jej 2 lub 3 f na godzinę i jest jej to na rękę bo ona ma też swoją córe i dorabia sobie do benefitów znam kilka takich osób więc pewnie i u was takie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam @, jak w zegarku 30 dni, a po laparo zero bolu!!!normalnie juz bym byla nacpana lekami przeciwbolowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........2.............,26............18.02.11.. .....Manchester go-for-it.........4..............27............21.02.11.. ......Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ anitia.........11............29........28.08........12... .. .........Exeter KASIEŃKAA__.........2/3......21......11.04.............3 2..............Luton Grays77......3............34.........25.08.........12...............Grays Cześć dziewczyny, widzę, że są tu koleżanki z topiku rdzimy latem w uk to sie przyłączam.Mam już dwóch synów,pielęgniarka w wykszt., zaszłam w 3 cyklu starań po odstawieniu tabletek anty, brałam prawie 5 lat Yaśmin. W Anglii juz zostanę na stałe, tutaj od 3 lat, mieszkam w Grays, na południowy wschód Londynu, Upminster lezy w 6 srefie a potem jest South Ockendon i od razu Grays nad Tamizą. Mieszkam w nowej dzielnicy Grays Chafford Hundred przy Lakeside, piękne okolice jeziora i parki naturalne, zapraszam:)pozdrawiam. Tyle chyba o mnie w najkrótszym skrócie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawię:) STARACZKI NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Pablinka..........2.............26............18.02.11.. .....Manchester go-for-it.........4..............27............21.02.11.. ......Londyn BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ KASIEŃKAA__.........2/3......21......11.04.............3 2..............Luton Grays77......3............34.........25.08.......12.... ..........Grays/Chafford Hundred anitia........11............29........28.08........12... .. .........Exeter O teraz chyba dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Grays. Nawet nie zwrocilam uwagi na tym innym topiku ze idziemy "leb w leb" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam grays :) kurdę mamusiki ale wam zazdroszczę ja się staram dopiero o 1 dzidzię byłam w nowe przychodni odnośnie zmiany lekarza ale pani doradziła mi najpierw zrobić te powtórne badania i później szybciutko u nich złożyć papiery bo jak bym teraz złożyła to bym musiała dłużej czekać na następne badanie krwi już w nowej przychodni więc tak zrobię :) no i jeszcze kilka dni do spodziewanej @ ciekawe co tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka, ale czego nam, mamuskom, zazdroscisz? dla mnie okres pierwszej ciazy byl cudowny wlasnie ze wzgledu na to, ze wszystko bylo nowe, nieznane:). moglam odpoczywac do woli, w spokoju przygotowac sie na przyjscie dziecka, co tym raze na pewno bedzie trudniejsze z rozbrykanym dwu czy trzylatkiem:). mam nadziej ze wyleczysz sie i szybko sie uda... ja czekam na okres do 21.02, ale chyba zatestuje pozniej, bo w tym cyklu przesunela mi sie owulacja, testy owulacyjne zaczely wychodzic pozytywne dopiero wczoraj, kiedy normalnie owulacja powinna wystapic w poniedzialek, wiec testy owulacyjne powinny zaczac wychodzic pozytywne juz okolo soboty.hmmmmmm.... LIMEHOUSE, gratuluje okresu:). paradoks - na takim topiku gratulowac komus okresu;). ale wiem jaka masz sytuacje i ze dla ciebie to dobrze. pozdrawiam wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go for it zazdroszczę wam macierzyństwa całego okresu ciąży to musi być piękne jak czujesz jak rozwija się w tobie nowe życie i później pierwszy uśmiech słowo mama pierwszy kroczek i wiem że macierzyństwo wymaga wielu poświęceń że jest ciężką i często trudną pracą ale to piękne że masz wpływ na kształtowanie nowej osobowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×