Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

evo, a gdzie ja napisałam, że użyłaś słowo zdemoralizowany? :D, owszem nieco to przejaskrawiłam, ale wybacz na początku pojechałaś nieco stereotypem, choć wiem w gruncie rzeczy że nie chodziło Ci o generalizację...przepraszam jeśli Cię mój "atak" dotknął, ale wiesz uważam, że był uzasadniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ech jesteś na pewno wspaniałym mądrym człowiekiem ale tez przemądrzałym niestety, pożyjesz zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, nie sądzę że przemądrzałym, tylko mam pewne prawo trochę się w takich tematach "pomądrzyć" ze względu, że mam coś wspólnego ze społeczeństwem w sensie teoretycznym i praktycznym na gruncie naukowym...evo widzę, że boisz się prawdziwych dyskusji, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, myślisz że ja wierzę, że wszyscy ludzie są braćmi i młodzież czyta wszystkie lektury? :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że idealizm dziś równa się = "naiwniactwo", cóż wolę taka być, niż baba (jakich pełno) które wszędzie w każdym węszy spisek...co nie znaczy, że nie widze złożoności świata, problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak powiem jest pluralizm poglądów :D, więc każdy wierzy w co chce, każdy jest inny i widzi świat inaczej, koniec, kropka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, można dyskutować i dzielić się wiedzą ale bycie przemądrzałym jest nie fajne. Prawdziwa dyskusja zawsze i o każdej porze , ale ty mnie już drugi raz zaatakowałaś nie fajnie na tym forum i na to ci nie pozwolę to nie jest dyskusja ech. na razie studiujesz i z praktyką kiepsko u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjologia - nauka badająca w systematyczny sposób funkcjonowanie i zmiany społeczeństwa. Tutaj nie raz przeprowadzają ankiety,jak bardzo proszą a maja ich gdzieś.Pare osób się zgłosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, powiedz mi gdzie drugi raz Cię zakatowałam? Próbuje Ci tylko uświadomić, że nie jest tylko źle...a Ty mnie równasz do szeregu, bo myślę inaczej...Ja tylko spokojnie sobie dyskutuję, chyba mam prawo co? :D Nie Tobie oceniać, jak mi idzie z praktyką...wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze chętnie słucham tego co masz do powiedzenia ale nie mozesz w dyskusji atakować ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o mlodzież sprzeczka ! jesteśmy chyba starsze, serwuję co dusza pragnie dziś wieczorem , jutro małżonek wraca koniec laby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa tylko te środowisko w realu dużo sie nie różni co tutaj jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, chyba różnimy się w interpretacji tego, co jest atakiem...przepraszam Cię, może faktycznie to moja wina, ale tą u mnie różne pozostałości z zawodu dziennikarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czytac płynnie mało kto umie no i trzeba sie za wszelką cenę lansować i koniecznie cycki na wierzch, dopalacze, papierosy" a w liceum sa juz troche spokojniejsi, bo właśnie matura itp Tak dokładnie napisałam, napisałam: trzeba to trzeba tamto, nie pisałam kto i w jakiej ilości, więc nie generalizowałam, a o stereotypach w ogóle nie ma tu mowy naucz sie czytac ze zrozumieniem jesli chcesz pouczac i dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest generalizacja, bo od razu przykleiłaś etykietkę typu cycki na wierzchu :D...ale już rozumiem o co Ci chodzi, niestety do takich dyskusji trzeba być przyzwyczajanym, bo na początku bolą...ale absolutnie, to nie atak na Ciebie, no weź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście chowam szczebelki, nie zamierzam sie kłócić i oczywiście również nie zamierzam atakować A cała ta dyskusja ilustruje tez to, że mamy podobne charaktery mam nadzieję, że sama cię nigdzie nie uraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echa tutaj też są inteligentne osoby na cafe lecz też są w Twoim wieku i gorzej sie zachowuja od gimnazjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę przepraszam :) Poza tam chciałam ostrzec ;), że mam ironiczny (czasem wiem, ze bolesny) humor, ale to absolutnie nie żeby dopiec, wkurzyć...czasem coś walnę, a dopiero potem pomyślę, z tymi żartami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×